BMW X1 je dokonalý vůz pro ty, kdo chtějí interpretovat radost z jízdy v souladu se svými vlastními potřebami a přáními. Jeho SAV proporce budí nezaměnitelný dojem a jeho interiér prezentuje mimořádnou flexibilitu. Prostřednictvím výbav BMW xLine, BMW Sport Line a provedení M Sport nabízí tři designové světy, které zvýrazňují jak exteriér, tak interiér. Díky kombinaci opatření BMW EfficientDynamics a účinným zážehovým i vznětovým motorům BMW TwinPower Turbo vykazuje BMW X1 ve všech verzích pozoruhodně nízkou spotřebou paliva i produkcí emisí.

Nevídané a už nyní nepostradatelné: úplně první BMW X2. Nejextrovertnější model rodiny BMW X je ideální pro všechny, které baví prozkoumávání nových cest a kteří dokáží ocenit agilní dynamiku, vysoce přesné řízení a prvotřídní konektivitu. A vůbec poprvé je pro BMW X2 v nabídce paket M Sport X, který kombinuje dynamický charakter M sportovního paketu se speciálními vlastnostmi vozidla BMW X – absolutně nezaměnitelné a se sportovními vlastnostmi, které zodpoví všechny vaše otázky. Zbývá položit jen jednu: Jste na BMW X2 připraveni?

Jakožto první automobil kategorie SAV (Sports Activity Vehicle) bylo BMW X3 kdysi zakladatelem své vlastní třídy. A současná generace se opět stává tahounem inovací ve svém segmentu: s progresivními funkcemi, jako je částečně autonomní řízení či inteligentní pohon všech kol BMW xDrive, posouvá BMW X3 radost z jízdy na novou úroveň. Díky expresivnímu a sportovnímu vzhledu, neobyčejně kvalitnímu interiéru a vznětovým i zážehovým motorům BMW TwinPower Turbo těchto vlastností dosahuje přesvědčivým způsobem. Připravte se na nová dobrodružství, ať už jste kdekoliv. Nyní ve verzi BMW X3 xDrive30e zaujme řidiče hledající plug-in hybridní vůz.

BMW X4 je nepřehlédnutelné, vždy a všude. Svým extrovertním designem kombinuje aktivní životní styl s výkonností a spojuje dva prvky, které v tomto segmentu nikdy předtím spojené nebyly: pro modely X typickou mohutnost s estetikou klasického kupé. Motory BMW TwinPower Turbo a standardní výbava s prvky, jako jsou variabilní sportovní řízení a Performance Control, dokládají impulzivitu jeho charakteru.

BMW X5 ve své čtvrté generaci opět překonává svá vlastní stanovená měřítka – jako automobil Sports Activity Vehicle, který poskytuje mimořádný luxus ve všech oblastech, kde se kladou ty nejvyšší nároky. Garancí toho je rozsáhlý arzenál inteligentních technologií, které posunují hospodárnost, jízdní dynamiku, komfort a všestrannost na zcela novou úroveň – jak na silnici, tak v terénu. To nejlepší ze dvou světů v sobě spojuje mimořádně komfortní plug-in hybridní verze s pohonem všech kol: BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid.

Mohutné i sportovní. S robustností modelu X a elegancí kupé. BMW X6 boří všechny bariéry. Jeho motory BMW TwinPower Turbo jsou dynamickou kombinací dynamiky a hospodárnosti, pohon všech kol xDrive pomáhá přenést jejich nevšední potenciál na silnici. Špičková výbava, jako například paket Design Pure Extravagance, a materiály té nejvyšší kvality, jsou charakteristickým prvkem vozu, který je vždy v centru pozornosti – a zároveň je mimořádně praktický.

Monument své třídy: BMW X7 vytváří nový druh automobilového luxusu. Zásluhou své prvotřídní elegance a sebevědomého postoje jasně definuje novou éru čisté radosti z jízdy. Se svým přelomovým designem si zajistí nepřehlédnutelnost a pozornost již na letmý pohled.

Ať už hledáte nový nebo ojetý automobil BMW řady X – na této stránce naleznete všechny informace, testy a finanční a leasingové nabídky současných vozů BMW řady X a samozřejmě také autorizovaného dealera, s nímž si domluvíte testovací jízdu.

Více informací