Tříčtvrteční pohled z boku jízda BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená)
X2 xDrive25e
Shop The Look
Cena vč. DPH881 400 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)7,6 - 6,9 l/100 km
Druh pohonuDieselPlug-in Hybrid

THE X2

NOVÉ BMW X2

Cena vč. DPH881 400 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)7,6 - 6,9 l/100 km
Druh pohonuDieselPlug-in Hybrid

Absolutně unikátní. Extrémně výjimečné. BMW X2 dává své sportovní ambice okamžitě najevo. Díky odvážnému designu nabízí dynamické a agilní výkony, které v dané kategorii nemají konkurenci. Ve spojení s vysoce kvalitním interiérem a spoustou inovativních technologií se jedná o extrovertního protagonistu nové doby. Jste připraveni?

Více informací

VYBERTE SI Z NAŠICH DOPORUČENÍ PRO BMW X2.

BMW X2 sDrive18i

PAKET M SPORT

BMW X2 F39 Tříčtvrteční pohled zepředu v barvě Alpin White (bílá) paket M Sport staticky
 • Model M Sport
 • Systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí
 • Adaptivní LED světlomety

BMW X2 xDrive25e

PAKET M SPORT X

BMW X2 F39 Tříčtvrteční pohled zepředu v barvě Phytonic blue (modrá) paket M Sport X staticky
 • Model M Sport X
 • DAB tuner (digitální příjem rádia)
 • Adaptivní LED světlomety

BMW X2 xDrive25d

EDICE GOLDPLAY

BMW X2 F39 Tříčtvrteční pohled zepředu metalický lak Sanremo Green (zelená) Edice Goldplay staticky
 • Edice GoldPlay
 • 20" kola M Aero Performance se vsadkami ve zlaté barvě Galvanic Gold
 • M sportovní sedadla se zlatými lemy a kontrastním prošíváním

DESIGNOVÉ PRVKY BMW X2.

Tříčtvrteční pohled zepředu BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená)
Pohled zepředu BMW X2 F39 2020 metalický lak Sanremo Green (zelená)

Příď extroverta.

Na první pohled dechberoucí: Sebevědomá přední část s mohutným nárazníkem a velkými nasávacími otvory zaručuje lepší chlazení brzd a motoru.

Pohled z boku BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená)

Plynulá a výrazná boční silueta.

Stejně nápadné jako modely X, stejně obratné jako kupé – sportovní linie boků nového BMW X2 spojuje svalnatou spodní část s dynamickou siluetou nízkých bočních oken.

Pohled zezadu BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená)

Výrazný vzhled zadní části.

Jedinečný designový styl podtrhuje široký postoj nového BMW X2. Působivost designu dotváří víko zavazadlového prostoru navazující na nárazník a madlo pátých dveří integrované do znaku BMW.

Palubní deska BMW X2 F39 2020, interiér

Palubní deska orientovaná na řidiče.

Propracovaný interiér zaujme ergonomickým uspořádáním, které je typické pro modely BMW X. Všechny prvky a funkce se ovládají zcela intuitivně. Obzvláště sportovní prvek: Volitelný M kožený volant s multifunkčními tlačítky a řadicími páčkami skvěle padne do ruky.

Přístrojový panel BMW X2 F39 2020 interiér

Progresivní ovládací koncept.

Inovativní koncept ovládání posouvá laťku v oblasti komunikace na vyšší úroveň. Prostřednictvím ovladače iDrive, dotykového displeje nebo hlasu se v reálném čase vše obsluhuje zcela intuitivně.

Design koženého čalounění BMW X2 F39 2020 interiér

Kvalitní čalounění.

Díky čalounění kvalitními materiály jsou sedadla extrémně pohodlná. Představené volitelné perforované kožené čalounění Dakota se zlatými lemy a kontrastním prošíváním je vyhrazeno výhradně pro edici GoldPlay. Je použité také na loketní opěrce, středové konzole a přístrojové desce.

NOVÉ BMW X2 EDICE GOLDPLAY.

Jděte do zlaté: Ať už zvolíte výjimečně hospodárné BMW X2 xDrive25e s inovativním hybridním pohonem, adrenalinové BMW X2 M35i nebo model s jakýmkoliv jiným motorem, jedinečné detaily, jako například polepy karoserie ve zlaté barvě Galvanic Gold, zajistí, že BMW X2 Edition GoldPlay přitáhne za jakékoliv situace maximum pozornosti.
Pohled zepředu při nabíjení s modelem na levé straně BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená)
Rámeček masky ve tvaru ledvinek BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená)

Rámeček masky ve tvaru ledvinek v barvě Galvanic Gold (zlatá).

Díky rámečku v barvě Galvanic Gold vysílá velká, vertikálně orientovaná M maska chladiče ve tvaru ledvinek nezaměnitelný signál.

Kolo z lehké slitiny detailní pohled BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená)

Kola M Aero Performance se vsadkami ve zlaté barvě Galvanic Gold.

Symbol sportovního ducha: vsadky s exkluzivní barvou Galvanic Gold směřují obdivné pohledy na M aerodynamická kola.

Grafika bočních oken detailní pohled BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená)

Leskle černé provedení M Shadow Line.

Leskle černé prvky M Shadow Line jsou působivé do nejmenších detailů. Patří mezi ně například stylové leskle černé prvky, jako jsou například rámečky bočních oken a zpětných zrcátek.

Palubní deska u spolujezdce detailní pohled BMW X2 F39

Grafika GoldPlay a obložení interiéru v matném provedení Dark Graphite.

Z atmosféry interiéru vyzařuje propracovanost a elegance, které jsou dány především graficky ztvárněným nápisem GoldPlay na palubní desce u spolujezdce a taktéž obložením interiéru v barvě Dark Graphite.

M sportovní sedadla detailní pohled BMW X2 F39

M sportovní sedadla.

Ergonomicky tvarovaná M sportovní sedadla jsou čalouněna černou kůží a jejich elegantní vzhled dokreslují zlaté prošívání a lemy. Optimální prodyšnost zajišťuje perforace opěradel.

Prahové lišty detailní pohled BMW X2 F39

Prahové lišty Edition ve zlaté barvě Galvanic Gold.

Jakmile se otevřou dveře, pozornost se zaměří na prahové lišty s nápisem Edition s výjimečně luxusním efektem kontrastní zlaté barvy Galvanic Gold.

PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW X2 xDRIVE25e.

Poznejte přednosti a techniku BMW X2 xDrive25e s inovativním hybridním pohonem.

To nejlepší z obou světů: s BMW X2 xDrive25e** zažijete udržitelnou mobilitu a hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e F39 pohled zepředu před garáží s modelem

Plug-in hybridní technika.

Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e** kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Obě tyto pohonné jednotky společně přinášejí nejen prvotřídní hospodárnost, ale především také výjimečné zážitky z jízdy. Pohon všech kol BMW xDrive, který je v této třídě hybridních modelů unikátní, dále přispívá k vynikající dynamice a trakci.

Poznejte elektromobilitu BMW
Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e F39 tříčtvrteční jízdní záběr z boku na ulici

Jízdní režimy.

Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do zaměstnání nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e** má odpovědi na všechny požadavky. Budete těžit z inteligentních jízdních režimů, zajišťujících v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem.

Poznejte elektromobilitu BMW
Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e F39 tříčtvrteční jízdní záběr zezadu při nabíjení s modelem

Nabíjení.

BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení Vašeho plug-in hybridu. Standardní výbavou plug-in hybridního BMW X2 xDrive25e** je kromě nabíjecího kabelu pro domácí zásuvky také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními tarify pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích*.

* Liší se podle trhu.

Více informací o nabíjení
Plug-in hybridní BMW X2 xDrive25e F39 detailní pohled na navigační systém

Digitální služby.

BMW nabízí inovativní digitální služby, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život s vaším BMW X2 xDrive25e**. Služba BMW Connected Charging vás spolehlivě dovede k nejbližší veřejné nabíjecí stanici na Vaší cestě. Díky dalším digitálním službám, jako je aplikace My BMW, bude Vaše každodenní mobilita ještě příjemnější.

Poznejte elektromobilitu BMW

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X2.

Přehled technologií pohonu a podvozku BMW X2.

Výkonné motory. Přesné řízení. Volitelný M sportovní podvozek. Precizní ovladatelnost stanovující ve své kategorii měřítka. Pro dynamické výkony a čilou agilitu – ať už na krátké či dlouhé vzdálenosti, jízdu po městě nebo po okresní silnici plné zatáček. To vše lze dále vylepšit volitelným pohonem všech kol BMW xDrive. Ten BMW X2 propůjčuje vynikající trakci a směrovou stabilitu a umožňuje projet i nejostřejší zatáčky stylem, jako by vůz jel po kolejích. Pro všechny, kteří jsou připraveni, je zvýšený tep samozřejmostí.
Volič převodovky BMW X2 F39 interiér

Dvouspojková automatická převodovka Sport.

7stupňová dvouspojková automatická převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze používat páčky řazení nebo volič převodovky – pro pohodlnou jízdu setrvačností nebo mimořádně dynamickou jízdu. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW X2 xDrive F39 metalický lak Sanremo Green (zelená) pohled zezadu detail na znak

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.

Adaptivní podvozek BMW X2 F39

Adaptivní podvozek.

Adaptivní podvozek se sníženou světlou výškou o deset milimetrů umožňuje upravit charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci a nabídla vynikající komfort a jízdní dynamiku při maximální míře bezpečnosti. Voličem jízdních režimů může řidič vybírat mezi módy COMFORT a SPORT.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X2.

Díky inovativní aplikaci My BMW máte vždy okamžité spojení mezi Vaším chytrým telefonem a vozem. Bez ohledu na to, zda plánujete schůzku na určité adrese nebo konkrétní cestu, si je můžete poslat do navigačního systému a současně lze s ostatními v reálném čase sdílet aktuální pozici. Na telefonu si také můžete zobrazit zbytek cesty od zaparkovaného vozu do cílové adresy. Poznejte aplikaci, která zjednoduší Váš život. To vše umožňuje BMW Connected.
Driving Assistant Plus BMW X2 F39 2020 interiér přístrojový panel

Driving Assistant Plus.

Výbava Driving Assistant Plus přináší zvýšení bezpečnosti a komfortu. Obsahuje upozornění na nebezpečí čelního nárazu a upozornění na přítomnost chodců s funkcí samočinného brzdění ve městě, varování při opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, ukazatel rychlostních limitů a kamerový systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.

Head-Up Displej BMW X2 F39 2020 interiér přístrojový panel

BMW Head-Up Displej.

Plnobarevný BMW Head-Up Displej zobrazuje všechny důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče a umožňuje mu tak plně se soustředit na řízení. Displej obsahuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, může však zobrazovat také telefonní seznam nebo seznamy skladeb.

Kokpit Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW X2 F39 interiér

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, včetně upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu s brzdnou funkcí, udržuje rychlost předvolenou řidičem a rovněž vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu. Vozidlo samo zrychluje i brzdí a udržuje předem stanovenou vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu, a to i v pomalém provozu nebo při jízdě v kolonách, kdy dokáže i zcela zastavit a znovu se rozjet.

Navigační systém Plus BMW X2 2020 F39 interiér

Navigační systém Plus.

Navigační systém Plus obsahuje BMW Head-Up Displej, iDrive s dotykovým ovladačem, integrovaný 8,8" dotykový barevný displej a 5,7" displej s vysokým rozlišením v přístrojích. Obsluhuje se intuitivně pomocí dotykového ovladače iDrive Touch, tlačítek přímé volby, osmi funkčními záložkami, hlasem nebo dotykem na interaktivní dlaždice na displeji.

Integrace chytrých telefonů BMW X2 F39

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To Vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

Real Time Traffic Information RTTI BMW X2 F39 2020 interiér

Real Time Traffic Information.

Proč ztrácet čas v dopravních zácpách? Se službou Real Time Traffic Information dojedete do cíle své cesty rychleji a pohodlněji. Sleduje aktuální dopravní situaci a v reálném čase kalkuluje alternativní trasy. Další funkcí je upozornění na nebezpečí, které řidiče varuje například před špatnými povětrnostními podmínkami nebo nehodami.

Concierge Service BMW X2 2020 F39 interiér

Concierge Service.

Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo a kde je nejlepší restaurace ve městě? Stačí stisk tlačítka a služba Concierge Services Vám na cestách pomůže, individuálně, osobně a rychle Vám nabídne odpovědi na jakékoliv požadavky. Kdekoliv jste, cokoliv potřebujete.

MODELY BMW X2.

Model Advantage.

 • Automatické ovládání víka zavazadlového prostoru
 • Park Distance Control (PDC), zadní; volitelně Park Distance Control vpředu a vzadu včetně parkovacího asistentu (tyto prvky zde nejsou zobrazeny)
 • Automatická 2zónová klimatizace
 • Systém udržování rychlosti s brzdnou funkcí
BMW X2 sDrive20i F39 2018 Model Advantage metalický lak Mediterranean Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

Model M Sport.

 • M aerodynamický paket obsahuje přední nárazník s ozdobným prvkem v tmavé metalické barvě Dark Shadow, specificky navržené nasávací otvory, boční prahy v barvě karoserie s dekoračními prvky v tmavé metalické barvě Dark Shadow, lemy blatníků v barvě karoserie a zadní nárazník s difuzorem v tmavé metalické barvě Dark Shadow
 • 19" M kola z lehké slitiny Double-spoke 715 M s pneumatikami runflat; k dispozici jsou také další kola
 • M sportovní podvozek
 • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu, čalouněná kombinací látka Micro Hexagon/Sensatec nebo látka Anthracite/Sensatec s šedými ozdobnými prvky; k dispozici jsou také další druhy čalounění
 • M kožený volant
BMW X2 sDrive20i F39 2018 Model M Sport metalický lak Misano Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

Model M Sport X.

 • Paket M Sport X obsahuje přední nárazník s ozdobným prvkem v metalickém laku Frozen Grey, specificky navržené nasávací otvory, boční prahy s metalickým lakem Frozen Grey s dekoračními prvky v barvě karoserie, lemy blatníků a zadní nárazník s difuzorem v metalickém laku Frozen Grey
 • 19" M kola z lehké slitiny Y-spoke 722 M s pneumatikami runflat; k dispozici jsou také další kola
 • Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu čalouněná látkou Micro Hexagon/Sensatec Black (černá) se žlutými prvky; k dispozici jsou i další druhy čalounění
 • M kožený volant
BMW X2 sDrive20i F39 2018 Model M Sport X metalický lak Sparkling Storm (šedá) s briliantovým efektem ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
 • Model Advantage.
 • Model M Sport.
 • Model M Sport X.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X2.

BMW X2 xDrive20i.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

131 (178) při 5000–5500

Zrychlení 0–100 km/h v s: 

7,3

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 

7,6–6,9

Kombinované emise CO₂ v g/km: 

174–156

BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená) ze tříčtvrtečního pohledu zboku s modelkou

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X2.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X2.

BMW X2 F39 metalický lak Sanremo Green (zelená) ze tříčtvrtečního poéhledu zezadu s modelkou

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW X2.

BMW SLUŽBY.

SERVIS A ASISTENČNÍ SLUŽBA PRO BMW X2.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky.

Obsah servisního balíčku:

 • Prohlídka vozu
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny
Zjistěte více o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte Vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.

Více informací o BMW Teleservices
BMW Asistenční služba

Asistenční služba BMW Mobile care.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

Více informací o BMW Asistenční službě
Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X2, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

 • BMW X2 xDrive20i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,6–6,9
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 174–156

  BMW X2 sDrive20i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–6,4
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 164–145

  BMW X2 xDrive25e**:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,8–1,7
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 42–38
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,4–19,1

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

  ** Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.