BMW X3 G01 v barvě Sophisto Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu v hangáru 2021
X3 xDrive30e
Shop The Look
Cena vč. DPH1 427 400 Kč
Druh pohonuBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE X3

TECHNOLOGIE SE MĚNÍ, ZÁŽITEK ZŮSTÁVÁ.
JIŽ OD 17 490 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ*

Cena vč. DPH1 427 400 Kč
Druh pohonuBenzínDieselPlug-in Hybrid
THE X3TECHNOLOGIE SE MĚNÍ, ZÁŽITEK ZŮSTÁVÁ.<BR>JIŽ OD <B>17 490 KČ</B> BEZ DPH MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ*

Pro všechny, kteří vědí, co chtějí. Pro ty, kteří potřebují spolehlivého parťáka. Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive a částečně autonomní jízda, nabízí dokonalý komfort z jízdy na silnici i v terénu. Prožívejte svůj život naplno. Pro každý okamžik – Nové BMW X3. Definice nového standardu třídy.

 

Technologie se mění, zážitek zůstává. Nyní 100% elektrické BMW iX3 a BMW X3 Plug-In Hybrid.

Více informací

NOVÉ BMW X3.

BMW X3 vyjadřuje neomezené možnosti a výraznou přítomnost a svobodu. Na první pohled okouzlí svým atletickým vzhledem a okouzlí vzrušujícími zážitky z jízdy. Díky částečně autonomní jízdě a inteligentnímu pohonu všech kol BMW xDrive nabízí dokonalý komfort z jízdy na silnici i v terénu. Tím nanovo definuje standardy své třídy a vyjadřuje jasný postoj: Je velký rozdíl v tom, jak dosáhnete svých cílů.

VYBRANÉ KONFIGURACE PRO BMW X3.

BMW X3 xDrive20d

ESSENCE.

BMW X3 xDrive30e

BALANCE.

BMW X3 xDrive30i M Sport

SIGNATURE.

MOŽNOSTI DESIGNU.

31BZ X3 xDrive 20d

ESSENCE

31BZ X3 xDrive 20d
 • Přední a zadní nárazníky v typickém X designu
 • Sportovní sedadla Sensatec s kontrastním prošíváním
 • BMW Live Cockpit Plus s navigací

61DP X3 xDrive 30e

BALANCE

61DP X3 xDrive 30e
 • Přední a zadní nárazníky v typickém X designu
 • Sportovní sedadla Sensatec s kontrastním prošíváním
 • Chromované koncovky výfuku s nepravidelným tvarem vpravo a vlevo

51DP X3 xDrive 30i M Sport Package

SIGNATURE

51DP X3 xDrive 30i M Sport Package
 • Přední a zadní nárazníky v typickém M designu
 • Exkluzivní design kol M Sport
 • Exkluzivní kůže Vernasca

EXTERIÉR BMW X3.

BMW X3 G01 2021

DESIGN PŘÍDĚ BMW X3 S NOVOU BMW MASKOU VE TVARU LEDVINEK.

BMW X3 G01 Sophisto Grey (šedá) detailní pohled na design přední části 2021
Přední část BMW X3 vypadá extrémně výrazně zejména díky designu zdůrazňujícímu šířku a typickým X prvkům. Jeho výjimečně autoritativní vzhled zdůrazňuje obzvláště hranatá BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a přepracovaný nárazník s vertikálními otvory pro nasávání vzduchu v trojúhelníkovém stylu. Celkově velmi moderní a sebejistý dojem doplňují LED světlomety umístěné o přibližně 10 milimetrů níže než dříve.

DESIGN ZADNÍ ČÁSTI BMW X3 S LED SVĚTLY.

BMW X3 G01 Sophisto Grey (šedá) detailní pohled na design zadní části 2021

Přepracovaná zadní část BMW X3 vytváří efekt, který je současně nápaditý i moderní. Vzhled ještě dokreslují LED světlomety v novém 3D provedení. Na široké koncovky výfuku s nepravidelným tvarem navazují horizontální linie v horní části, které ještě více podtrhují moderní výraz celé zadní části. V kombinaci s přepracovanými ochrannými prvky spodní části zaujme záď BMW X3 celkovou čistotou a robustností.

*BMW Digitální klíč je kompatibilní s vybranými telefony. Seznam kompatibilních telefonů je k dispozici na BMW Digitální klíč. Použití digitálního klíče vyžaduje výbavu Teleservices.

Více informací

INTERIÉR BMW X3.

BMW X3 G01 prvky designu čalounění Sensatec Cognac 2021
BMW X3 G01 BMW Live Cockpit Plus 2021

BMW Live Cockpit Plus.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW X3 G01 Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce 2021

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení podélné pozice či úhlu sklonu opěradla. Zásluhou zvýšených bočnic sedáku i opěradla a jejich pečlivě navrženého tvaru zajišťují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

BMW X3 G01 Galvanicky pokovené ovládací prvky 2021

Galvanicky pokovené ovládací prvky.

Dojem vysoké kvality vytvářejí volitelné galvanicky pokovené povrchy ovladačů oken, multifunkčních tlačítek na volantu, ovládacího panelu ve dveřích a spínače centrálního zamykání.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X3.

Kromě inteligentní lehké konstrukce BMW X3 zaujme i schopností účinné regulace proudění vzduchu v aktivní masce chladiče – pokud jsou nároky na chlazení nízké, jeden otvor zůstává automaticky zavřený, a tím zlepšuje aerodynamiku.
Více informací
BMW X3 G01 jízdní dynamika tříčtvrteční pohled zepředu Sophisto Grey 2021

KOMPONENTY POHONU A PODVOZKU V BMW X3.

BMW X3 G01 Zážehový 4válec TwinPower Turbo 2021

Motory TwinPower Turbo.

Obě verze, tedy vznětové i zážehová jsou pro maximální radost z jízdy poháněly řadovým 4válcem BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l. Vynikají zejména svým působivým nárůstem síly a spontánní odezvou dokonce i v nízkých otáčkách.

BMW X3 G01 BMW xDrive 2021

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci.
BMW X3 G01 Variabilní sportovní řízení 2021

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
BMW X3 G01 Automatická převodovka Steptronic Sport 2021

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda.

PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW X3 xDrive30e S REŽIMY eDRIVE.

Při jízdě s BMW X3 xDrive30e zažijete udržitelnou mobilitu a hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.

Plug-in hybrid BMW X3 G01 v barvě Sophisto Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu staticky 2021
Plug-in hybridní technologie BMW X3 xDrive30e G01 v barvě Sophisto Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu 2021

Plug-in hybridní technologie BMW X3 xDrive30e.

Plug-in hybridní BMW X3 xDrive30e kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Pohon všech kol BMW xDrive, který je v této třídě hybridních modelů unikátní, dále přispívá k vynikající dynamice a trakci.
Poznejte elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW X3 xDrive30e G01 jízdní režimy 2021

Jízdní režimy BMW X3 xDrive30e.

Ať už pojede v režimu HYBRID/HYBRID ECO PRO, ELECTRIC nebo SPORT/XTRA BOOST, v každé situaci se můžete spolehnout na maximálně efektivní souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem.
Poznejte elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW X3 xDrive30e G01 nabíjení 2021

Nabíjení BMW X3 xDrive30e.

Nabíjecí čas (0–100 %) BMW X3 xDrive30e je přibližně 3,7 hodiny při nabíjecím výkonu 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexible Fast Charger, veřejné nabíjecí stanice) a přibližně 5,9 hodiny při nabíjení výkonem 2,3 kW (běžná domácí zásuvka). Součástí dodávky BMW X3 xDrive30e je kabel pro veřejné nabíjecí stanice a karta BMW Charging Card.

Poznejte elektromobilitu BMW
Plug-in hybridní BMW X3 xDrive30e G01 Digitální služby 2021

Digitální služby BMW X3 xDrive30e.

Služba BMW Connected Charging Vás spolehlivě dovede k nejbližší veřejné nabíjecí stanici na Vaší cestě. Díky dalším digitálním službám, jako je BMW Concierge Service nebo funkce aplikace My BMW, bude Vaše každodenní mobilita ještě příjemnější.

Poznejte elektromobilitu BMW

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X3.

S BMW X3 je radost z jízdy zaručena. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo Vaše speciální přání. Nabízíme celou řadu různých doplňků, které se k BMW X3 dokonale hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už máte na mysli cokoliv.
BMW X3 G01 2021 20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matném provedení Jet Black

20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matně černém provedení Jet Black, kompletní letní kolo.

20" BMW kolo z lehké slitiny Y-spoke 695 M v matně černém provedení Jet Black. Kompletní letní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat.
BMW X3 G01 2021 BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade je stěrač čelního skla vybavený inovativní technologií lišty, která výrazně zlepšuje účinnost stírání.
BMW X3 G01 2021 BMW Zadní držák kol Pro 2.0.

BMW zadní držák kol Pro 2.0.

Lehký a stabilní BMW zadní držák kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola. Maximální zatížení je 60 kg, držák lze efektivně složit.

BMW X3 G01 2021 BMW Gumové podlahové koberce, přední.

BMW Gumové podlahové koberce, přední.

Dokonale padnoucí BMW gumové koberce ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli s nápisem X3.
BMW X3 G01 2021 Kamera BMW Advanced Car Eye 2.0.

Kamera BMW Advanced Car Eye 2.0.

V případě narušení nebo mimořádného pohybu tato vysoce citlivá Full HD kamera automaticky zaznamená situaci před vozidlem a za ním.
BMW X3 G01 BMW Wallbox 2021

BMW Wallbox.

Jako čerpací stanice přímo doma. S nabíječkou BMW Wallbox Essential se BMW nabíjí rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW.

DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW X3.

BMW X3 díky svému výraznému designu vystupuje z davu: S kvalitními díly BMW M Performance Parts dále posílíte dynamický charakter tohoto výrazného SAV.
BMW X3 G01 M Performance Karbonová maska chladiče 2021

M Performance karbonová maska ve tvaru ledvinek.

Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.
BMW X3 G01 M Performance leskle černý střešní spoiler 2021

M Performance leskle černý střešní spoiler.

Design pohybu. M Performance střešní spoiler je vyroben z materiálu PUR a je leskle černým, elegantně sportovním doplňkem zadní části vozu.
BMW X3 G01 21" M Performance kované kolo z lehké slitiny Y-spoke 701 M Bicolour 2021

21" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 701 M Bicolour (Jet Black matná, leštěná).

21" M Performance kovaná kola Y-spoke 701 M v matně černém provedení Bicolour Jet Black, leštěná. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách runflat.
BMW X3 G01 M Performance volant 2021

M Performance volant.

Se svým působivým tvarem a oblastmi pro držení potaženými Alcantarou přináší tento volant do interiéru nezaměnitelnou atmosféru motorsportu.
BMW X3 G01 M Performance podlahové koberce 2021

M Performance podlahové koberce.

Prémiový vzhled, neuklouznou ani o milimetr: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozidlu propůjčují ještě dynamičtější charakter.
BMW X3 G01 M Performance aramidový kryt antény 2021

M Performance aramidový kryt antény.

Vizuální i funkční prvek střechy vozidla: M Performance aramidový kryt antény.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X3.

Výkon v kW (k):

215 (292)

Zrychlení 0–100 km/h v s:

6,1

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

2,9–2,1

Kombinované emise CO2 v g/km:

65–47

BMW X3 G01 technické údaje a skici
BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

BMW KOLA & PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X3.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X3.

BMW X3 G01 Financial Services Sophisto Grey tříčtvrteční statický pohled zezadu 2021

BMW X3 již od 17 490 Kč bez DPH měsíčně včetně pojištění*

 

Uvažujete o financování Vašeho nového BMW X3, nebo potřebujete více informací? Stačí jednoduše kliknout na link níže a získáte detailní informace o finančně zajímavých nabídkách a produktech BMW Financial Services.

APLIKACE BMW BROCHURE: VŠECHNY MODELY BMW A JEJICH DETAILY.

BMW X3 G01 Aplikace BMW Brochure 2021

S aplikací BMW Brochure objevíte všechny modely BMW a jejich speciality.

SLUŽBY A ASISTENCE PRO BMW X3.

BMW Zaměstnanec pomáhá zákazníkovi

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 4 Gran Coupé, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW X3.

BMW Servis Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

#whateverhappens. Zcela bezstarostné cestování: tento servisní balíček poskytuje 100% transparentnost a pohodlné plánování pro Vámi zvolenou dobu trvání nebo počet ujetých kilometrů.

 

Obsah tohoto servisního balíčku:

 • Výměna oleje.
 • Servis vozidla v souladu se standardy BMW.
 • Výměna vzduchového filtru.
 • Výměna palivového filtru (u vznětových motorů).
 • Výměna mikrofiltru.
 • Výměna svíček (u zážehových motorů).
 • Výměna brzdové kapaliny.

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X3

BMW X3 xDrive30e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,9–2,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 65–47

BMW X3 xDrive30i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–7,6
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 194–173

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,8
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 216–199


Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

 

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X3 xDrive 20d s pořizovací cenou 1 495 508 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km a s DPH činí 21 163 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a GAP. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 6,5-5,8 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 171-151 g/km.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X3.

 • BMW X3 xDrive30e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,6–2,0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 59–45

  BMW X3 xDrive30i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–7,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 194–173

  BMW X3 M40i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 216–199

  Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp