X3 20 xDrive

SHOP THE LOOK

X3 20 xDrive

BMW X3 20 xDrive

THE NEW

X3

BMW X3.

15 990 Kč

BEZ DPH

MĚSÍČNĚ*

X3 20 xDrive[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 7,6 - 6,9; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 173 - 156
 

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X3 20 xDrive s pořizovací cenou 1 483 110 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km a s DPH činí 19 348 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a GAP. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.9.2024.

Varianty a technické údaje.

   X3 20 xDrive
   X3 20 xDrive

   Výkon[1][2]

   153 kW (208 k)

   Točivý moment[1][2]

   330 Nm

   0–100 km/h[1]

   7,8 s

   Maximální rychlost[1]

   215 km/h

   X3 20 xDrive[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 7,6 - 6,9; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 173 - 156

   [1] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.
   [2] Zahrnuje spalovací motor (daná uvedená hodnota) a elektrický pohon (až do uvedené jmenovité hodnoty).

   BMW X3 SUV Designový jazyk

   Stvořeno k tomu, aby prozkoumávalo svět.

   BMW X3 nabízí kombinaci komfortu, každodenní použitelnosti a unikátní typické X jízdní dynamiky. Inovativní funkce konektivity a asistenční systémy řidiče v BMW X3 přinášejí zcela novou úroveň funkcí, bezpečnosti a zábavy. Jeho design stanovuje měřítka, včetně speciálních prvků, jakým je například modernizovaná mřížka chladiče BMW Iconic Glow. BMW X3 s velkým objemem zavazadlového prostoru nabízí dostatek místa pro všechny Vaše potřeby. Seznamte se se všemi modelovými variantami, možnostmi výbavy a technickými údaji nebo si nakonfigurujte BMW X3 podle svých individuálních požadavků.

   Univerzální řešení pro vše, co Vám život přinese.

   BMW X3 SUV Ikona min. objemu zavazadlového prostoru

   570 l minimální objem zavazadlového prostoru

   BMW X3 SUV Ikona max. objemu zavazadlového prostoru

   1700 l max. objem zavazadlového prostoru

   BMW X3 SUV Ikona hmotnosti přívěsu

   Hmotnost přívěsu 2400 kg

   Vaše nové BMW X3.

    Místo pro obsah IngoI

    Působivé z každého úhlu.

    Zvenku dává BMW X3 najevo své rozměry a silný charakter. Rozsáhlé plochy a přesné kontury utvářejí monoliticky působící SUV – od impozantní přídě přes boční pohled s dlouhým rozvorem až po širokou záď. Mezi hlavní přednosti patří kompletně přepracovaná mřížka chladiče BMW s osvětlením obrysových linií a nový dvojitý světelný podpis v hlavních světlometech.

    Dokonalé prostředí pro jakoukoli cestu.

    Interiér BMW X3 je moderní a komfortní. Vděčí za to prémiovým materiálům a minimalistickému pojetí. Kokpit vozidla je vybaven nejmodernějšími technologiemi a nabízí dokonale pohodlné ovládání díky 14,9" BMW Curved Display, dynamickému osvětlení a lištám BMW Smart bar a Light bar. BMW X3 využívá v interiéru tkaninu z recyklovaného polyesteru. Působí teplým a komfortním dojmem a představuje zcela novou estetiku.

    Úžasný pocit prostornosti.

    Úžasný pocit prostornosti BMW X3 si užijete i v zadní části vozidla. Maximální komfort, včetně zvětšeného prostoru pro nohy a prémiových materiálů, zde najdou až tři cestující.

    Digitální. Moderní.

    BMW X3 s nejmodernějšími digitálními funkcemi stanovuje nová měřítka. Díky funkci BMW Digital Key Plus můžete dveře svého BMW odemykat bezkontaktně pomocí smartphonu, stačí se jen přiblížit k vozidlu. Za jízdy můžete pohodlně ovládat hlavní funkce pomocí BMW Intelligent Personal Assistant a inteligentního hlasového ovládání. A během zastávek si můžete s paketem BMW Digital Premium užívat zábavu nebo hraní her na 14,9" BMW Curved Display. Prostřednictvím jediné aplikace získáte přístup k celé řadě streamovacích platforem.

    BMW X3 SUV BMW Streamování videa s Digital Premium

    Skvělá zábava během čekání.

    Vychutnejte si pohodlné sledování videí na kontrolním displeji Vašeho BMW přes aplikaci YouTube. Dopřejte si zábavu, využijte integrovanou funkci a sledujte streamovaná videa ve vysokém rozlišení a čekání Vám uteče jako voda.

    Nová generace zábavního systému ve vozidle.

    Neomezená konektivita. Inteligentní bezpečnost.

    Více než pouhý klíč.

    Díky digitálnímu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant můžete používat kompatibilní mobilní zařízení jako klíč vozidla. Navíc jej můžete digitálně sdílet až s pěti osobami. Když se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelných efektů odemkne.

    Váš pozorný asistent.

    Driving Assistant Professional udržuje vozidlo v jízdním pruhu a v bezpečné vzdálenosti až do rychlosti 210 km/h. V případě potřeby Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede. Jeho přínos oceníte zejména v hustém provozu.

    Vaše BMW zaparkuje samo.

    Zaparkujte, aniž byste při tom museli sedět ve vozidle. Parkovací asistent Professional dokáže automaticky zaparkovat nebo vyparkovat Vaše BMW z parkovacího místa. Nejdříve proveďte jízdní manévr dlouhý až 200 m a poté jej uložte.

    Přijedete do cíle cesty s jistotou a jasnými pokyny.

    Rozšířená realita Vám přesně ukáže, kam máte jet. Přenáší skutečné okolí vozidla na kontrolní displej a doplní obraz o navigační pokyny. Šipka v živém náhledu jasně ukazuje, kam máte odbočit.

    Jízdní dynamika pro dobrodruhy.

    Z 0 na 100 km/h zrychlí za 7,8 s.[1] Avšak tím radost z jízdy s X3 20 xDrive nekončí. Díky mohutné akceleraci a dostatečnému výkonu se i poté, co dorazíte do cílového místa, budete vždy těšit na objevování dalších míst.

    BMW X3 SUV Financování a leasing

    Vaše nové BMW X3.

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

    Obsahuje vše. Do detailů promyšlená. BMW Financial Services

    Proaktivní péče v BMW X3.

    Servis – přesně, když je potřeba.

    Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

    Často kladené dotazy k BMW X3.

    Mohlo by se Vám také líbit.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    X3 20 xDrive[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 7,6 - 6,9; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 173 - 156 

    [1] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.

    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.