Pohled na exteriér koncepčního vozu BMW Vision Neue Klasse 2023 jedoucího po polní cestě

THE NEW

BMW VISION NEUE KLASSE

Nová éra mobility.

POZNEJTE BMW VISION NEUE KLASSE VE VIDEU.

0:00
0:00 /  0:00

VLASTNOSTI BMW VISION NEUE KLASSE.

BMW Vision Neue Klasse Koncepční vůz 2023 Interiér Displej BMW Panoramic Vision BMW iDrive

BMW PANORAMIC VISION

ROZŠÍŘÍ VÁŠ POHLED NA VĚC.

Displej BMW Panoramic Vision, 3D Head-Up displej, centrální displej a multifunkční volant jsou součásti nové generace systému BMW iDrive. Tvoří informační panel, jehož rozměry odpovídají plné šířce čelního okna. Ať už jde o virtuální jízdní informace, zábavní obsah nebo navigaci.

BMW Vision Neue Klasse Koncepční vůz 2023 Exteriér 4/5 pohled z boku, zaparkované před zdí, se ženou

DESIGN

PŘEDPOSLEDNÍ STUPEŇ DESIGNU.

BMW Vision Neue Klasse – sportovní sedan. Čistý, elegantní a nadčasový design. Velké plochy, výrazné linie, design zredukovaný jen na to nejnutnější. Poskytuje více prostoru pro charakteristické prvky. Například digitální interaktivní povrch zahrnující mřížku chladiče a světlomety nebo interiér, který je díky rozměrným proskleným plochám zaplavený světlem.

BMW Vision Neue Klasse Koncepční vůz 2023 Exteriér 2/3 pohled z boku, jedoucí v lese

UDRŽITELNOST.

RADOST NAVŽDY. DNES, STEJNĚ JAKO V BUDOUCNU.

Skutečná radost z jízdy začíná dnes. A nezapomíná na budoucnost. BMW Neue Klasse snižuje emise CO₂ vozidel v průběhu celého životního cyklu. Vděčí za to výrobnímu procesu, který je šetrný vůči zdrojům, vyšší míře využívání druhotných surovin a vysoce účinnému plně elektrickému pohonu.

BMW Vision Neue Klasse, BMW i Vision Dee, BMW i Vision Circular, modely, rodina modelů, exteriér

ELEKTRICKÉ. DIGITÁLNÍ. CIRKULÁRNÍ.

BMW Vision Neue Klasse nejenže předběhlo svoji dobu, je doslova skokem do nové éry. Využívá nejnovější inovace k vytvoření nezapomenutelných zážitků.

BMW Vision Neue Klasse Koncepční vůz 2023 Exteriér pohled z boku, zaparkované před zdí, se 3 osobami

BMW NEUE KLASSE – ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ.

Tento koncepční vůz je teprve začátek: Zažijte s tímto vozem skok do nového věku, zaregistrujte se a nechte si posílat nejnovější informace.

VIZE, KTERÉ SE JIŽ STALY REALITOU.

BMW Vision Neue Klasse BMW i4

Nové BMW i4.

Jako první čistě elektrické Gran Coupé dává BMW i4 působivým způsobem najevo, jak dynamická a udržitelná dnes dokáže mobilita být. Nabízí sportovní design i jízdní dynamiku díky impozantnímu výkonu 250 kW (390 k). Dojezd až 590 km umožňuje pohodlné každodenní dojíždění i delší cesty.

BMW Vision Neue Klasse BMW i5

Nové BMW i5.

Sportovní a čistě elektrické BMW řady 5 Sedan. BMW i5 kombinuje čistě elektrický systém pohonu s vysokým výkonem 250 kW (340 k). Zaujme dynamickým designem i podporou inteligentních jízdních asistentů. Vzhledem k dojezdu až 582 km nejsou problémem ani cesty na delší vzdálenosti.