Pohled na exteriér koncepčního vozu BMW Vision Neue Klasse 2023 jedoucího po polní cestě

THE NEW

BMW VISION NEUE KLASSE

Nová éra mobility.

POZNEJTE BMW VISION NEUE KLASSE VE VIDEU.

0:00
0:00 /  0:00

VLASTNOSTI BMW VISION NEUE KLASSE.

BMW Vision Neue Klasse Koncepční vůz 2023 Interiér Displej BMW Panoramic Vision BMW iDrive

BMW PANORAMIC VISION

ROZŠÍŘÍ VÁŠ POHLED NA VĚC.

BMW Panoramic Vision, 3D Head-Up Display, Central a multifunkční volant jsou součástí nové generace BMW iDrive. Promítá informace přes celou šířku čelního skla. Ať už se jedná o virtuální jízdní informace, infotainment nebo navigaci.

BMW Vision Neue Klasse Koncepční vůz 2023 Exteriér 4/5 pohled z boku, zaparkované před zdí, se ženou

DESIGN

PŘEDPOSLEDNÍ STUPEŇ DESIGNU.

BMW Vision Neue Klasse – sportovní sedan. Čistý, elegantní a nadčasový design. Velké plochy, výrazné linie, redukované na to nejpodstatnější. Více prostoru pro charakteristické rysy. Digitální interaktivní plochy v ledvinkách masky a světlometech a prostorná zadní část se samostatnými sedadly zaplavená světlem díky velkým okenním plochám.

BMW Vision Neue Klasse Koncepční vůz 2023 Exteriér 2/3 pohled z boku, jedoucí v lese

UDRŽITELNOST.

RADOST NAVŽDY. DNES, STEJNĚ JAKO V BUDOUCNU.

Skutečné potěšení z jízdy začíná již dnes. A myslí na zítřek. Nová třída BMW Neue Klasse snižuje emise CO₂ svých vozidel po celou dobu jejich životního cyklu. Díky výrobě šetřící zdroje, vyššímu využití druhotných surovin a vysoce efektivnímu, plně elektrickému pohonu.

BMW Vision Neue Klasse, BMW i Vision Dee, BMW i Vision Circular, modely, rodina modelů, exteriér

ELEKTRICKÉ. DIGITÁLNÍ. CIRKULÁRNÍ.

BMW Vision Neue Klasse nejenže předběhlo svoji dobu, je doslova skokem do nové éry. Využívá nejnovější inovace k vytvoření nezapomenutelných zážitků.

BMW Vision Neue Klasse Koncepční vůz 2023 Exteriér pohled z boku, zaparkované před zdí, se 3 osobami

BMW NEUE KLASSE – ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ.

Tento koncepční vůz je teprve začátek: Zažijte s tímto vozem skok do nového věku, zaregistrujte se a nechte si posílat nejnovější informace.

VIZE, KTERÉ SE JIŽ STALY REALITOU.

BMW Vision Neue Klasse BMW i4

Nové BMW i4.

Jako první čistě elektrické Gran Coupé dává BMW i4 působivým způsobem najevo, jak dynamická a udržitelná dnes dokáže mobilita být. Nabízí sportovní design i jízdní dynamiku díky impozantnímu výkonu 250 kW (390 k). Dojezd až 590 km umožňuje pohodlné každodenní dojíždění i delší cesty.

BMW Vision Neue Klasse BMW i5

Nové BMW i5.

Sportovní a čistě elektrické BMW řady 5 Sedan. BMW i5 kombinuje čistě elektrický systém pohonu s vysokým výkonem 250 kW (340 k). Zaujme dynamickým designem i podporou inteligentních jízdních asistentů. Vzhledem k dojezdu až 582 km nejsou problémem ani cesty na delší vzdálenosti.