Rodina BMW Vision Neue Klasse

NEUE KLASSE.

VSTŘÍC NOVÉ ÉŘE.

MOBILITA ZÍTŘKA JE TADY JIŽ DNES.

Mobilita nás ovlivňuje na mnoha úrovních. Ve videu se můžete seznámit se dvěma průkopníky „New Class“. BMW Vision Neue Klasse X a BMW Vision Neue Klasse čekají na to, aby vás posunuly a mohly vás inspirovat.

0:00
0:00 /  0:00

CESTA DO BUDOUCNOSTI MOBILITY. ULTIMATIVNÍ VOZIDLO.

Prostřednictvím BMW Vision Neue Klasse přicházíme se zcela novým přístupem k mobilitě: elektrický, digitální a cirkulární. A středobodem všeho jsou lidé. Jak chceme jezdit v budoucnosti? Co chceme od budoucích generací vozidel? Výsledkem je prostředí překypující inovativními technologiemi, které obohacují jízdní zážitky. Současně se však chceme chovat odpovědně a udržitelně. A proto se sami sebe ptáme, co chce budoucnost od nás? Zjistěte další informace o designu, technologiích a účinnosti plně elektrických konceptů BMW Vision Neue Klasse.

Design Rodina BMW Vision Neue Klasse

NOVÁ ÉRA DESIGNU.

Progresivní, přesto nadčasový. Čistý, avšak elegantní. Redukovaný jen na to nezbytné – ale stále typicky BMW. Design BMW Vision Neue Klasse ukazuje, jak by mohla vypadat mobilita budoucnosti. Exteriér zaujme kombinací přesných linek a velkorysých ploch. Interiér láká na prostornost, komfort a digitální technologie.

BMW iDrive Rodina BMW Vision Neue Klasse

DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE I EMOCE.

V interiéru se setkává virtuální a reálný svět s novým operačním systémem BMW iDrive. Díky digitálním funkcím nabízí interiér zcela novou zkušenost. Je orientovaný na řidiče, personalizovaný a přizpůsobený přesně podle vašich preferencí.

BMW eDrive Rodina BMW Vision Neue Klasse

PLNĚ ELEKTRICKÝ POHON, DOKONALÝ KOMFORT, MAXIMÁLNÍ RADOST Z JÍZDY.

Budoucnost je elektrická. A pohodlnější než kdykoli předtím. O 30 % delší dojezd, o 30 % rychlejší nabíjení a o 25 % vyšší účinnost. Šestá generace technologie BMW eDrive zaujme bezstarostným ježděním, které je připraveno na budoucnost.

Obousměrné nabíjení vozů rodiny BMW Vision Neue Klasse

VOZIDLO JAKO ZAŘÍZENÍ PRO SKLADOVÁNÍ ENERGIE. DÍKY OBOUSMĚRNÉMU NABÍJENÍ VOZŮ NEUE KLASSE.

Akumulátory nejnovější generace dokážou víc než jen pohánět vaše vozidlo. Akumulátor Neue Klasse během obousměrného nabíjení funguje jako dočasné úložiště elektřiny. Může tak zásobovat energií vaši domácnost nebo naopak posílat elektřinu zpět do sítě. Nebo můžete používat vozidlo jako mobilní powerbanku, například pro napájení campingového vybavení nebo nabíjení elektrokola – kdykoli, kdekoli, při jakékoli příležitosti.

VISION NEUE KLASSE.

INOVATIVNÍ. DOKONCE I VE VÝROBĚ.

BMW Vision Neue Klasse píše novou kapitolu v historii výroby. Továrna společnosti BMW v maďarském Debrecínu byla naplánována a vyvinuta jako iFACTORY. Jakmile v roce 2025 začne výroba BMW Vision Neue Klasse, bude se jednat o první automobilový výrobní závod, který se obejde zcela bez energií z fosilních paliv.

SEZNAMTE SE S ELEKTRICKÝMI MODELY BMW.