BMW Aplikace My BMW pro chytré telefony

YOUR WORLD. MY BMW.

Nová aplikace My BMW*.

BMW Aplikace BMW Driver’s Guide

BMW DRIVER’S GUIDE.

Vždy s sebou máte návod k vašemu BMW.

YOUR WORLD. MY BMW.

Nová aplikace My BMW*.

BMW DRIVER’S GUIDE.

Vždy s sebou máte návod k vašemu BMW.

Aplikace BMW Driver’s Guide Stage

APLIKACE BMW CATALOGUES & DRIVER’S GUIDE.

Vždy aktuální: objevte zábavné aplikace BMW, které Vám představí svět BMW a přímo ve Vašemu chytrém telefonu či tabletu Vám zobrazí klíčové informace o Vašem modelu BMW.

BMW aplikace BMW Mobility Services BMW Výbava

MOBILITY SERVICES & VÝBAVA.

Maximální mobilita: s chytrými službami BMW se propojte se svým BMW nebo si usnadněte Vaše každodenní cestování. Aplikace ze sekce Mobility Services & Výbava Vám nabídnou inteligentní řešení pro maximální komfort.

BMW Aplikace BMW M BMW Motorsport

BMW M & MOTORSPORT.

Radost z jízdy lze změřit: tyto aplikace jsou nepostradatelným nástrojem pro každého sportovně zaměřeného řidiče. Prostřednictvím chytrého telefonu, chytrých hodinek nebo tabletu můžete analyzovat jízdní styl a výkony, sdílet výsledky měření s přáteli a krůček po krůčku zdokonalovat své umění na silnici.

BMW Aplikace BMW veletrh BMW výstava

VELETRHY & VÝSTAVY.

Ať už jste na místě fyzicky, nebo v pohodlné vzdálenosti, tyto aplikace Vás dostanou ještě blíž. Využijte exkluzivní informace o výstavách a veletrzích a ponořte se do vzrušujícího světa BMW.

BMW Aplikace BMW Financial Services

FINANCIAL SERVICES.

Hledáte dokonalé finanční řešení pro Vaše BMW, které Vám přitom nechá prostor pro Vaše další přání? BMW Financial Services nabízejí na míru připravená řešení leasingu, úvěru a pojištění – a to individuálně nastavené podle Vašich potřeb a rozpočtu. Díky připraveným aplikacím si můžete zvolit své osobní nastavení a již od počátku díky tomu zasáhnout do příprav Vaší na míru postavené nabídky.

*Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi vozy BMW od modelového roku 2014, které jsou vybavené volitelnou výbavou ConnectedDrive Services, a odpovídajícími typy chytrých telefonů. Dostupnost a funkčnost aplikace My BMW závisí na konkrétním trhu.

Více informací