HUDBA & ZÁBAVA.

HUDBA & ZÁBAVA.

  AMAZON MUSIC.

  Pomocí Amazon Music můžete přímo z palubní desky vašeho BMW procházet, vyhledávat a přehrávat hudbu z cloudu. Aplikace nabízí procházení podle kategorií, jako žánr, interpret, album a skladba, stejně jako vyhledávání prostřednictvím textu. Ve svém osobním úložišti Amazon Cloud můžete ukládat veškerou hudbu zakoupenou v kamenném i digitálním hudebním obchodě Amazon, stejně jako hudbu nahranou přes Scan & Match.

  • Přehled výhod

  AUDIBLE.

  Mějte své oblíbené příběhy vždy s sebou: vychutnejte si jednu z více než 200 tisíc audioknih z nabídky Audible, předního dodavatele audioknih a rozhlasových her. Poslouchejte to, co jste si vždy chtěli přečíst. Aplikace nabízí další funkce: má režim spánku a umožňuje navigaci bez tlačítek. Poslouchat můžete už při stahování. A pomocí WiFi můžete audioknihu nahrát z vaší knihovny do vašeho chytrého telefonu. Udělejte si z každodenního života dobrodružství.

  • Přehled výhod

  DEEZER.

  Nezapomenutelné cesty žádají nezapomenutelné zvuky. Vychutnejte si ve svém BMW s výbavou ConnectedDrive osobní hudební zábavu s aplikací Deezer. Prémiová verze nabízí více než čtyřicet milionů skladeb ve vynikající zvukové kvalitě, tisíce audioknih a rozhlasových her, více než 40 000 podcastů a živé fotbalové zpravodajství z vašich oblíbených klubů. Abyste nás mohli poslouchat také offline, synchronizujte svou hudbu s chytrým telefonem nebo tabletem. Vytvořte vlastní hudební knihovnu plnou oblíbených umělců, alb a seznamů přehrávané hudby. Zadáním konkrétních umělců nebo témat prozkoumejte tisíce rozhlasových stanic.

  • Přehled výhod

  NAPSTER.

  Díky aplikaci Napster Music & Radio máte vaši oblíbenou hudbu vždy s sebou. Prostřednictvím funkce BMW Apps máte ve vašem BMW s výbavou ConnectedDrive k dispozici řadu možností, jak si sestavit pestrý zábavní program na vaše cesty. Ať už chcete oblíbené skladby streamovat nebo stáhnout hudbu na poslech bez připojení k internetu, volba je jen na vás. Do vašeho seznamu přehrávané hudby můžete vybírat z více než 30 milionů skladeb. Najděte své oblíbené položky pomocí vyhledávací funkce nebo objevte nové skladby v hitparádách, rozhlasových kanálech bez reklam a seznamech skladeb sestavených týmem Napster. Pro ještě větší potěšení z jízdy.

  • Přehled výhod

  PANDORA.

  Aplikace Pandora chce poznat, jakou hudbu máte rádi. Na základech Music Genome Project®, nejkomplexnější hudební analýzy, která kdy byla provedena, se aplikace Pandora stane vaším osobním rádiem, které hraje to, co máte rádi, a neustále se v závislosti na vašem vkusu vylepšuje. Pomocí funkce Pandora Plus™ můžete hudbu poslouchat bez reklam, přeskočit a přehrát vše, co chcete, a užívat si vaše oblíbené stanice také v režimu offline (nové funkce Plus jsou v současné době k dispozici pouze pro naše posluchače v USA).

  • Přehled výhod

  SPOTIFY.

  Aplikace Spotify vám ve vašem BMW umožní přístup k milionům skladeb. Vyhledávejte vaše oblíbené skladby podle kategorie nebo žánru, případně podle interpreta, názvu skladby nebo alba. Pokud si přejete, můžete hledání dokonce filtrovat podle roku vydání nebo nahrávací společnosti. Vytvářejte individuální seznamy skladeb, abyste měli vždy správnou hudbu na každou cestu. Spotify nabízí neomezenou radost z hudby. Vydejte se na akustickou cestu časem, objevte hity minulosti nebo vyhledávejte nejnovější hity. A pokud se prostě chcete nechat překvapit, nalaďte Spotify Radio, opřete se a užijte si uvolněné cestování.

  • Přehled výhod

  STITCHER.

  S aplikací Stitcher se můžete nechat zabavit podle vašeho přání a nálady. Ať už se jedná o zpravodajství, komediální pořad nebo sportovní přehledy: s aplikací Stitcher můžete poslouchat všechny vaše oblíbené rozhlasové programy, kdykoli budete chtít. Podle chuti, aktuálně a přímo ve vašem BMW. Vyberte si z více než 15 000 programů a poslouchejte rádio zcela novým způsobem. Nechte se námi inspirovat: Stitcher zaregistruje váš vkus a navrhne vám nové zajímavé programy.

  • Přehled výhod