JOY KNOWS NO BOUNDARIES.

RADOST NEZNÁ HRANICE.

Speciální nabídky pro importované vozy BMW.

RADOST NEZNÁ HRANICE.

Speciální nabídky pro importované vozy BMW.

RADOST NEZNÁ HRANICE.Speciální nabídky pro importované vozy BMW.

Poskytovat maximální radost z jízdy všem majitelům vozů BMW je pro nás základním posláním. Toho dosahujeme nabídkou široké škály služeb – nezávisle na tom, zda jste své BMW zakoupili u Vašeho místního dealera, ze zahraničí nebo odjinud. Zaregistrujte se ještě dnes a získejte BMW Návod k obsluze vozu zdarma, ve Vašem rodném jazyce. BMW má pro Vás připraveny i další služby, například Aktualizaci digitálních map, BMW Bezpečnostní prohlídku nebo základní sadu vůní BMW Natural Air. Získejte služby za skvělé ceny a svěřte Vaše BMW do těch nejlepších rukou.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY PRO IMPORTOVANÉ VOZY BMW.

BMW Návod k obsluze vozu zdarma

BMW Návod k obsluze vozu zdarma.

Získejte BMW Návod k obsluze vozu ve Vašem rodném jazyce. Zcela zdarma. Objednávejte nyní.
Kontrola technické kampaně

Kontrola technické kampaně.

Ověřte si, zda je na váš vůz vyhlášená technická kampaň.
Aktualizace digitálních map

Aktualizace digitálních map.

Cesty se stejně tak jako cíle Vašich cest neustále mění. Naši BMW specialisté Vám poskytnou informace, která verze navigačního systému BMW je pro Váš vůz nejvhodnější.
BMW Bezpečnostní prohlídka

BMW Bezpečnostní prohlídka.

Otázka bezpečnosti. Svěřte Vaše BMW do rukou specialistů, kteří prověří bezpečnost brzdového systému, osvětlení, řízení, pneumatik a všech dalších důležitých součástí Vašeho vozu.

BMW NÁVOD K OBSLUZE.

Zcela zdarma a ve Vašem jazyce.

Radost hovoří všemi jazyky. A radost je, když nemusíte zdolávat jazykové bariéry. Jedna překážka se ale může objevit: Zakoupili jste svůj vůz v zahraničí? Nebo z druhé ruky? Pak máte návod k obsluze asi v angličtině. Abychom maximalizovali Vaši radost z jízdy, nabízíme Vám BMW Návod k obsluze vozu ve Vašem rodném jazyce. Zaregistrujte se ještě dnes.

Jak získat BMW Návod k obsluze vozu.

Zaregistrujte se – BMW Návod k obsluze vozu Vám zašleme.

Kontrola technické kampaně

KONTROLA TECHNICKÉ KAMPANĚ.

Technické kampaně se vydávají zpravidla z preventivních důvodů. Výrobce je vydává v okamžiku, kdy zjistí, že se na určitých vozidlech, respektive na použitých dílech, mohla během výroby vyskytnout vada. Zaregistrujte se a my prověříme, zda je na váš vůz vyhlášena technická kampaň. Obratem vás budeme informovat na vámi uvedené kontaktní údaje o dalším postupu.

Zaregistrujte se a zjistěte, zda je na váš vůz vyhlášená technická kampaň.

AKTUALIZACE DIGITÁLNÍCH MAP.

Abyste se kdekoli cítili jako doma.

S digitálními mapovými podklady pro Váš BMW navigační systém budete mít na dosah ruky jak aktuální dopravní informace, tak zajímavé turistické informace. Silniční síť se neustále mění a stejně tak i Vaše destinace. Ať už hledáte nejkratší, nejhezčí nebo nejrychlejší cestu nebo potřebujete najít místo k zaparkování či dobrou restauraci, BMW digitální mapy poskytnou adekvátní odpovědi. S aktualizovanými mapovými podklady vždy naleznete tu nejlepší trasu do požadované destinace. Naši BMW specialisté Vám ochotně poradí, která verze navigačního systému BMW je pro Váš vůz nejvhodnější.


Pro jakékoli BMW od 09/2002.

Jak zaktualizovat digitální mapy.

Zaregistrujte se – Váš místní BMW partner se s Vámi spojí a poskytne Vám podrobnější informace.

BMW BEZPEČNOSTNÍ PROHLÍDKA.

Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.

Garantujeme bezpečnost vozů BMW. To znamená, že Vy i Vaši spolucestující si budete moci bezpečně užívat radosti z jízdy. V rámci 12bodové BMW Bezpečnostní prohlídky prověří BMW Servisní specialisté funkčnost důležitých bezpečnostních prvků Vašeho BMW – od brzdového systému a světlometů, po řízení a pneumatiky. BMW Bezpečnostní prohlídka je také skvělým způsobem, jak se připravit na povinnou technickou prohlídku (STK) nebo na ocenění v případě, že plánujete výměnu svého vozu. Jako investici do Vaší bezpečnosti Vás budeme kontaktovat, abychom si s Vámi dohodli pevný termín Vaší návštěvy.

Objednejte si BMW Bezpečnostní prohlídku.

Zaregistrujte se – Váš místní BMW partner se s Vámi spojí a poskytne Vám podrobnější informace.