Nové BMW řady 7 představuje mimořádnou osobitost, maximální výkon a jedinečný komfort. Její sebevědomí podtrhuje působivá přední část s charakteristickou maskou ve tvaru ledvinek. Výrazný charakter zdůrazňují na bocích umístěné vzduchové průduchy Air Breather. Interiér s rozšířeným prošíváním a kvalitním obložením vytváří obzvláště luxusní atmosféru.

BMW řady 7 Sedan také posiluje radost z jízdy a bezpečnost prostřednictvím digitálních a automatizovaných funkcí a asistentů. BMW Personal CoPilot kombinuje řadu asistenčních systémů, které řidiči pomáhají v různých situacích a určité úkoly zcela přebírají. S BMW Live Cockpit Professional včetně konceptu ovládání Operating System 7 je obsluha vozu ještě jednodušší a intuitivnější.

Kromě zážehových šesti- a osmiválcových motorů BMW TwinPower Turbo je BMW řady 7 Sedan k dispozici také v plug-in hybridní verzi BMW 745e/Le kombinující působivý výkon řadového 6válce s průkopnickou hospodárností nejnovější generace vysokonapěťového akumulátoru.

BMW M760Li xDrive Sedan s výkonným 12válcovým motorem BMW TwinPower Turbo spojuje eleganci a sportovnost. V kombinaci s M sportovním paketem, exkluzivní výbavou M Performance a množstvím specifických designových prvků soustředí pozornost na vášeň pro dynamiku.

Více informací