BMW M

BMW M135i xDrive stanovuje v segmentu kompaktních vozů vlastní standardy. BMW M135i xDrive pohání vysokovýkonný čtyřválcový zážehový motor M TwinPower Turbo a již od první sekundy nabízí čistou radost z jízdy. Souhra dokonale vyladěných technologií podvozku, jako je M sportovní diferenciál, pohon všech kol BMW xDrive, automatická převodovka Steptronic Sport a M sportovní řízení, přináší nejvyšší možnou agilitu a ochotu k zatáčení. Exteriér podtrhuje sportovní charakter vozu výraznými detaily, jako je pro model M135i xDrive specifická maska chladiče ve tvaru ledvinek v unikátním designu, M zadní spoiler a dvojice koncovek výfuku s průměrem 100 mm.


Design a koncepce definující M automobily BMW řady 2 Coupé pramení z historických kořenů BMW M GmbH. Vůz kombinuje špičkové sportovní schopnosti a klasický pohon zadních kol s přesností reakcí a agilitou moderního M automobilu. Charakteristické přední a zadní nárazníky optimalizují proudění vzduchu a aerodynamiku. Sportovně naladěný podvozek a výkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo zajišťují dechberoucí výkony.


BMW M240i Coupé je dokonalým kompromisem mezi sportovností a každodenní využitelností. Jeho zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo nabízí výkon 250 kW (340 k). Sportovní výkon je výsledkem souhry mezi M sportovním podvozkem a 8stupňovou převodovkou Steptronic Sport a poskytuje velmi dynamickou radost z jízdy. Bezpečnost a stabilitu lze posílit volitelně dostupným inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive.


BMW M2 Competition zapůsobí výjimečnou kombinací výkonu, agility a preciznosti. Sportovní M model má pod kapotou výkonný točivý zážehový 6válec, dosahující výkonu 302 kW (410 k) a 550 Nm točivého momentu. Hmotnostně optimalizovaný motor s dvojicí turbodmychadel zajišťuje maximálně efektivní nástup výkonu a zrychlení. Výjimečnou jízdní dynamiku a agilitu nabízí taktéž M specifický podvozek s aktivním M diferenciálem, zatímco jedinečný sportovní charakter tohoto vozu podtrhují M specifické designové prvky exteriéru a interiéru.


BMW M2 CS je nejvýkonnějším zástupcem M modelů BMW řady 2 Coupé – působivě silný vůz, u něhož je každý detail systematicky navržen pro výkon a akci na závodním okruhu. Výkonný zážehový 6válec M TwinPower Turbo dosahuje úchvatného výkonu 331 kW (450 k) a 550 Nm točivého momentu, zatímco M sportovní výfukový systém přenáší do okolí charakteristický zvuk, tak typický pro M automobily. Špičkově vyvinuté a naladěné prvky, jako jsou adaptivní M podvozek, účinné M sportovní brzdy nebo rychlá 7stupňová M dvouspojková převodovka s funkcí Drivelogic, slibují jízdní zážitky nabité adrenalinem, a to jak na silnici, tak na závodním okruhu. Exkluzivní detaily interiéru vyrobené z karbonu (CFRP) optimalizují rozložení hmotnosti a aerodynamiku a jednoznačně tlumočí poselství nadřazené sportovnosti.


BMW M235i xDrive Gran Coupé zaujme z každého úhlu pohledu. Mohutně působící přední část, boky a záď společně s elegantní linií kupé tvoří jedinečný charakter. Interiéru dominuje sportovní a moderní prostředí definované exkluzivními M designovými detaily. Pod kapotou BMW M235i xDrive pracuje výkonný zážehový 4válec M TwinPower Turbo. Tato vysokootáčková jednotka kromě jiného vyniká optimalizovaným sacím vzduchovým potrubím, účinným systémem chlazení a M výfukovým systémem s aktivními klapkami. Společně se systémem xDrive, tedy inteligentním pohonem všech kol, je výsledkem úchvatná jízdní dynamika spojená se skvělou trakcí.


Se řídí svými vlastními pravidly. Díky charakteristickému designu ve spojení s mimořádnou výkonností a nenapodobitelnou jízdní dynamikou je u BMW M440i xDrive Coupé jisté, že úroveň vyplavovaného adrenalinu bude neustále na nejvyšší úrovni. Účinný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo, M aerodynamický paket a exkluzivní detaily v šedé barvě Cerium Grey způsobují husí kůži už při prvním setkání a podtrhují ničím neomezenou nezávislost tohoto živelného sportovního kupé.


Dokonce i když stojí na místě, ztělesňuje BMW M4 Coupé vše, co odlišuje M automobil od ostatních: mimořádná dynamika, agilní sportovnost a vzrušující DNA motorsportu. Vůz s paketem M Competition, vybavený zážehovým řadovým 6válcem M TwinPower Turbo o výkonu 331 kW (450 k) s M 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou Drivelogic a dalšími precizně naladěnými systémy, jako je posilovač řízení M Servotronic, Aktivní M diferenciál a Adaptivní M podvozek, je připraven vstoupit do pomyslného ringu, kde se proti němu postaví fyzikální zákony. Jeho trumf: jízdní vlastnosti, které propojují člověka a stroj jako nikdy předtím.
 

Zcela v duchu svého charismatického designu BMW M440i xDrive Cabrio poskytuje obrovskou dávku sportovní přitažlivosti otevřeného vozu a současně suverénní každodenní použitelnosti. Výkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo o výkonu 374 koní v kombinaci s 8stupňovou převodovkou Steptronic Sport a pohonem všech kol BMW xDrive přináší vysokou úroveň dynamiky a prvotřídní trakci. Exkluzivní sportovnost M modelů BMW řady 4 Cabrio podtrhují designové prvky v šedé barvě Cerium Grey, mezi které patří rámeček masky chladiče, ozdobné lišty v krajních nasávacích otvorech a na koncovkách výfuku s nepravidelným tvarem.

Otevřené maximálně intenzivnímu prožitku: BMW M4 Cabrio s paketem M Competition se zážehovým řadovým 6válcem M TwinPower Turbo o výkonu 450 k a mnoha inovacemi z oblasti motorsportu zajišťuje nejpřímější propojení mezi adrenalinovými zážitky z vysokého výkonu a maximální radostí z jízdy. Zatímco M motor s M 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou lineárně táhne až do červeného pole, Aktivní M diferenciál, Adaptivní M podvozek nebo systém M Servotronic poskytují dokonale přesné řízení. Tyto zážitky nic nepřekoná, a to nejen máte-li střechu staženou. Katapultují M fascinaci z jízdy na zcela novou úroveň.


Vzrušující a elegantně tvarované. Výkonnější než kdy předtím. Nová generace BMW M5 s pohonem M xDrive je ztělesněním špičkové techniky a inovativní jízdní inteligence. Přináší bezprecedentní rozměr extrémní jízdní dynamiky navržené pro jízdu na limitech.


Impozantní výkon, speciálně naladěný podvozek, který obsahuje i důležité regulační systémy a charakteristické doplňky v leskle černém provedení. Všechny tyto prvky pomáhají BMW M5 Competition v jediném: nechat své konkurenty daleko za sebou.


BMW M550i xDrive Sedan ohromí sportovním charakterem, komfortem a každodenní praktičností. S výkonem 390 kW (530 k) nabízí BMW M550i nekonečné zážitky z dynamické jízdy. Perfektně sladěné komponenty, jako je inteligentní pohon všech kol BMW xDrive a podvozek Adaptive M Professional, zajišťují optimální úroveň jízdní stability a agility.

Vrcholem modelové nabídky M automobilů BMW M8 Cabrio je BMW M8 Competition Cabrio s pohonem všech kol M xDrive. Tento mimořádný vysokovýkonný kabriolet nabízí optimální kombinaci pohodlného každodenního cestování a ze světa motorsportu inspirovaného výkonu, unikátních designových detailů a luxusního interiéru. Tento luxusní sportovní kabriolet, který pohání vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo s výkonem 460 kW (625 k) a optimalizovanými vysokovýkonnými komponenty, pocházejícími ze světa motorsportu, posouvá svými výkony zážitky z jízdy se staženou střechou na zcela novou úroveň. Kromě toho je vybaven množstvím inovativních technologií, díky nimž je každá cesta extrémně komfortní.


S adrenalinem v žilách vstříc slunci: Nekompromisní výkony a neodolatelně luxusní prostředí činí z BMW M8 Cabrio s pohonem všech kol M xDrive vysokovýkonný sportovní automobil, který se vyznačuje mimořádnými jízdními zážitky se staženou střechou. Kromě vysokovýkonného zážehového 8válce M TwinPower Turbo s výkonem 441 kW (600 koní) to je zásluha množství komponentů pohonu a jízdní dynamiky, jako například 8stupňové převodovky M Steptronic s funkcí Drivelogic, Adaptivního M podvozku a Aktivního M diferenciálu. Tento otevřený sportovní automobil má výjimečný potenciál a je mimořádně agilní a obratný. Dokonale se hodí na rychlé sprinty a průjezdy ostrými zatáčkami na těch nejkrásnějších silnicích světa. Je také vybaven průkopnickou konektivitou a asistenčními systémy, které nabízejí moderní a vysoce komfortní mobilitu.


BMW M850i xDrive Cabrio se vyznačuje avantgardním designem, vysokou exkluzivitou a brilantní vyvážeností mezi komfortem, dynamickými výkonem a hospodárností. Jeho výkonný 8válcový zážehový motor M TwinPower Turbo s objemem 4,4 litru, výkonem 390 kW (530 koní) a točivým momentem 750 Nm nabízí vynikající výkon. Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive s M sportovním diferenciálem, adaptivním M podvozkem a 20'' vysokovýkonnými pneumatikami zaručují vzrušující jízdní zážitky a vysoký jízdní komfort. Tento vyvážený celkový koncept BMW M850i xDrive Cabrio dotváří množství inovativních technologií a asistenčních systémů, které promění každou cestu v radost.


M modely BMW řady 8 Gran Coupé jsou výjimečné čtyřdveřové sportovní vozy, které u každého modelu kombinují úžasnou dynamiku a agilitu, sportovní a elegantní designový jazyk s extrémně luxusním interiérem.


Vrcholem této jedinečné modelové řady je extrémně výkonný sportovní vůz BMW M8 Competition Gran Coupé. Jeho výkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo produkuje výjimečný výkon 460 kW (625 k), který vůz katapultuje z 0 na 100 km/h za pouhých 3,2 sekundy. S vyladěnými komponenty inspirovanými motoristickým sportem a sériovým pohonem všech kol M xDrive nabízí tento M model nejvyšší úroveň jízdní dynamiky a agility.


BMW M8 Gran Coupé s pohonem M xDrive je luxusním sportovním vozem, který garantuje nejvyšší výkon a jízdní zážitky plné adrenalinu. Tento fakt kromě zážehového 8válce M TwinPower Turbo s výkonem 441 kW (600 k) potvrzuje i celá řada komponentů pohonu a podvozku inspirovaných motorsportem. Patří mezi ně 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic, adaptivní M podvozek a aktivní M diferenciál.


BMW M850i xDrive Gran Coupé je optimální kombinací sportovnosti a každodenní použitelnosti. Jeho výkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo nabízí ze svého objemu 4,4 litru výkon 390 kW (530 k) a točivý moment 750 Nm. Výsledkem souhry mezi optimálně naladěným pohonným ústrojím a součástmi podvozku je agilní a vysoce dynamický jízdní zážitek, který doplňuje dokonale přizpůsobený kokpit zaměřený na řidiče a sportovní, ale současně luxusně navržený interiér.


BMW X3 M automobily kombinují dobrodružného ducha BMW X3 s exkluzivními sportovními ambicemi BMW M. BMW X3 M, zrozené z DNA závodních vozů, nabízí jízdní dynamiku nejvyššího kalibru – ještě dále pozvednutou v podobě BMW X3 M Competition, které je díky špičkové úrovni výkonů i exkluzivity vzrušující na každé silnici či závodní trati. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d nabízejí působivou rovnováhu výkonů, komfortu a hospodárnosti.


O pohon BMW X3 M Competition se stará extrémně výkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo. S výkonem 375 kW (510 k) a točivým momentem 600 Nm zrychluje z 0 na 100 km/h za pouhých 4,1 sekundy. Souhra pohonu M xDrive, aktivního M diferenciálu, speciálního M podvozku, řízení M Servotronic a 8stupňové převodovky M Steptronic zajišťují maximální jízdní dynamiku a agilitu.


BMW X3 M disponuje vysokovýkonným řadovým 6válcem M TwinPower Turbo, který dodává působivých 353 kW (480 k). Mocných 600 Nm točivého momentu umožňuje dosáhnout rychlosti 100 km/h za pouhých 4,2 sekundy. Prostřednictvím pohonu M xDrive, aktivního M diferenciálu, specifického M podvozku a řízení M Servotronic, stejně jako 8stupňové převodovky M Steptronic, nabízí BMW X3 M jízdní zážitky nejvyššího kalibru.


O pohon BMW X3 M40i se stará výkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo. Tento agregát generuje výkon 260 kW (354 k) a maximální točivý moment 500 Nm. Souhra mezi adaptivním M podvozkem, variabilním sportovním řízením, standardně dodávanými M sportovními brzdami, pohonem BMW xDrive a 8stupňovou automatickou převodovkou Steptronic Sport zajišťuje mimořádné dynamické schopnosti v podélném i příčném směru a intenzivní radost z jízdy.


Srdcem modelu BMW X3 M40d je vznětový řadový 6válec M TwinPower Turbo s dvojicí turbodmychadel a přímým vstřikováním paliva common-rail. Motor generuje výkon 240 kW (326 k) a působivý točivý moment 680 Nm. Optimální jízdní dynamiku pak zajišťuje kombinace adaptivního M podvozku, variabilního sportovního řízení, standardně dodávaných M sportovních brzd, pohonu BMW xDrive a 8stupňové osmistupňové převodovky Steptronic Sport.


Automobily BMW X4 M mají silný charakter. Kombinují výjimečné výkony a exkluzivitu vozů M s expresivním temperamentem BMW X4. Výsledek? Čtyři mimořádné sportovní vozy s maximální úrovní vzrušení a adrenalinu. BMW X4 M, jehož DNA zrozená z prostředí motorsportu znamená jízdní dynamiku nejvyššího kalibru, posunutou na ještě vyšší úroveň v podobě BMW X4 M Competition, které je vzrušující na jakékoliv silnici či závodní trati, kde může předvést svoji špičkovou úroveň výkonu i exkluzivity. BMW X4 M40i a BMW X4 M40d nabízejí působivou rovnováhu výkonů, komfortu a hospodárnosti.


BMW X4 M Competition pohání neobyčejně výkonný řadový 6válec M TwinPower Turbo. Tento točivý motor dodává výkon 375 kW (510 k), což spolu s 600 Nm točivého momentu stačí k tomu, aby se vůz rozjel z 0 na 100 km/h za pouhé 4,1 sekundy. K tomu přispívá i dokonale sladěná kombinace pohonu všech kol M xDrive, aktivního M diferenciálu, speciálního M podvozku a řízení M Servotronic spolu s osmistupňovou převodovkou M Steptronic. To všechno zaručuje maximální jízdní dynamiku a agilitu.


BMW X4 M má pod kapotou vysokovýkonný šestiválec M TwinPower, který dodává působivých 353 kW (480 k). Mocných 600 Nm pak přispívá k bleskovému zrychlení na 100 km/h za 4,2 sekundy. Spolu s pohonem M xDrive, aktivním M diferenciálem, speciálním M podvozkem, řízením M Servotronic a automatickou osmistupňovou převodovkou M Steptronic zaručuje jízdní dynamiku té nejvyšší úrovně.


BMW X4 M40i je poháněno výkonným řadovým 6válcem M TwinPower. Tato pohonná jednotka dodává výkon 265 kW (360 k) a maximální točivý moment 500 Nm. Kombinace adaptivního M podvozku, variabilního sportovního řízení, standardně dodávaných M sportovních brzd, BMW xDrive a osmistupňové převodovky Steptronic Sport zajišťuje optimální dynamiku v příčném i podélném směru a přináší intenzivní sportovní radost z jízdy.


BMW M340i xDrive a M340d xDrive Sedan v sobě spojují tradiční sportovní geny BMW řady 3 Sedan s exkluzivním DNA ze světa závodních vozů. Výsledek: dva vozy s výkonnými motory BMW TwinPower Turbo, do nejmenších detailů vyladěné podvozky od BMW M GmbH a poutavý sportovní design, který s každým dalším metrem asfaltu předvádí svou lásku k motoristickému sportu.


M automobily BMW X5 a BMW X6 ukazují svoji dominanci mohutnými proporcemi, exkluzivním M designem a mimořádnou výkonností.


BMW X5 M Competition a BMW X6 M Competition pohání mimořádně výkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo. Vysokootáčková pohonná jednotka disponuje výkonem 460 kW (625 k) a točivým momentem 750 Nm, díky čemuž zrychlení z 0 na 100 km/h trvá pouhé 3,8 sekundy. Dokonalá souhra mezi pohonem všech kol M xDrive a Aktivním M diferenciálem, M specifickým podvozkem a řízením M Servotronic a 8stupňovou převodovkou M Steptronic zaručuje maximální jízdní dynamiku a agilitu.


BMW X5 M a BMW X6 M mají vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo, který poskytuje maximální výkon 441 kW (600 k). Značný točivý moment 750 Nm zajišťuje rychlou akceleraci z 0 na 100 km/h za 3,9 sekundy. Modely BMW X5 M a BMW X6 M, vybavené pohonem všech kol M xDrive a Aktivním M diferenciálem, M specifickým podvozkem, řízením M Servotronic a 8stupňovou převodovkou M Steptronic, nabízejí jízdní dynamiku nejvyššího kalibru.


BMW X5 M50i a BMW X6 M50i pohání výkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo. Pohonná jednotka poskytuje výkon 390 kW (530 k) a nabízí maximální točivý moment 750 Nm. Spolupráce mezi adaptivním M podvozkem, integrálním aktivním řízením, 8stupňovou převodovkou Steptronic Sport a pohonem všech kol BMW xDrive optimalizuje boční a podélné dynamické vlastnosti vozu a zaručuje intenzivní sportovní radost z jízdy.

BMW M850i xDrive Gran Coupé se svým dechberoucím stylem, atletickými proporcemi sportovního vozu a M specifickými designovými akcenty vyjadřuje nekompromisní dynamiku a demonstruje potenciál tohoto luxusního čtyřdveřového sportovního vozu. Jeho výkonný zážehový osmiválec BMW TwinPower Turbo s objemem 4,4 litru, výkonem 390 kW (530 k) a točivým momentem 750 Nm zrychluje z 0 na 100 km/h za 3,9 sekundy. Výkony rezolutně podtrhuje plnohodnotný zvuk motoru, z jehož projevu naskakuje husí kůže.


Nová forma výkonu. Nové BMW X6 M50i a M50d zapůsobí dosud nevídanou autoritou. Specifické M detaily a vlastnosti dokonale doplňují již tak extrémně sportovní a dominantní design. Jsou poháněny mimořádně výkonnými motory BMW TwinPower Turbo a v kombinaci s výjimečnou dynamikou a pokrokovými technologiemi budoucnosti tvoří ideální hnací sílu, umožňující jít svou vlastní cestou.

M modely BMW X7 kombinují typické terénní vlastnosti modelů X s exkluzivitou BMW luxusní třídy a sportovní aspirací BMW M. Výsledkem jsou dva vysoce dynamické luxusní automobily kategorie SAV, které jsou připraveny s jistotou dobýt jakýkoliv nový terén.

Maximální výkon, preciznost a agilita odlišují BMW X7 M50i. Garancí těchto kvalit není pouze osmiválcový zážehový motor M TwinPower Turbo s výkonem 530 koní a točivým momentem 750 Nm, ale také standardně dodávaná 8stupňová převodovka Steptronic Sport, precizně vyladěný podvozek a M sportovní brzdy. Bezkonkurenční interiér: luxusní prostředí a nejmodernější technologie.

BMW Z4 M40i je vozem postaveným pro sportovní svezení a jízdu s otevřenou střechou. Zaujme dlouhou kapotou motoru, nízkým těžištěm, klasickou plátěnou střechou, krátkými převisy a především typickou siluetou roadsteru. Zážehový 6válec M TwinPower Turbo s objemem 3,0 litru ohromí svojí chutí po vysokých otáčkách. Mezi jeho speciality, díky nimž nabízí výkon 250 kW (340 k) a točivý moment 500 Nm, patří především dvojité proměnné časování double-VANOS, proměnný zdvih sacích ventilů Valvetronic, přímé vstřikování a dvoukomorové turbodmychadlo TwinScroll.


Ať už hledáte nový nebo ojetý M automobil, na této stránce naleznete všechny informace, testy a finanční a leasingové nabídky a samozřejmě také prodejce, s nímž si domluvíte testovací jízdu.

Více informací