BMW X7 G07 2019 Arctic Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
Cena2 346 500 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE X7

VYJÁDŘENÍ LUXUSU.

Cena2 346 500 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel
THE X7VYJÁDŘENÍ LUXUSU.

První BMW X7 je elegantním propojením sebevědomí a osobitosti. I přes majestátní vzhled působí zásluhou puristického a sportovního designu lehce a agilně. Velmi prostorný interiér současně toto pojetí doplňuje průkopnickou kombinací exkluzivity, praktičnosti a prostoru. A také zcela výjimečným komfortem ve všech třech řadách sedadel. Šarm je jeho podstatou. Elegance tvoří jeho charakter.
 

BMW X7 xDrive40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,9–10,1
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 248–231

 

Více informací

PŘEDVOLENÉ KONFIGURACE PRO BMW X7.

BMW X7 xDrive40d

PODSTATA.

BMW X7 G07 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive40d v barvě Phytonic Blue (modrá)
 • Parking Assistant
 • BMW Head-Up Display
 • BMW Display Key

BMW X7 xDrive40i

VYVÁŽENOST.

BMW X7 G07 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive40i M Carbon Black (černá)
 • Balík M Sport
 • Balík xOffroad
 • BMW laserové světlomety

BMW X7 xDrive40i

OSOBITOST.

BMW X7 G07 2019 tříčtvrteční pohled zepředu konfigurace xDrive40i Arctic Grey (šedá s briliantovým efektem)
 • Design Pure Excellence
 • BMW laserové světlomety
 • Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System

DESIGN BMW X7.

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW X7 G07 2019 detail

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek.

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je hlavním vizuálním elementem, který z čelního pohledu podtrhuje výraz a sportovní styl vozu.
BMW Laserlight BMW X7 G07 2019 detail

Laserové světlomety BMW Laserlight.

Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti jízdy vyzařují světlo do vzdálenosti až 600 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré ozdobné prvky ve tvaru písmene X a nápis BMW Laserlight podtrhují vysoké technologické standardy vozu.
22'' kola z lehké slitiny BMW G07 2019

22" kola z lehké slitiny.

22" kola z lehké slitiny Multi-spoke 757 v provedení Bicolour Ferric Grey, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, přední 9,5 J x 22 s vysokovýkonnými pneumatikami 275/40 R22, zadní 10,5 J x 22 s vysokovýkonnými pneumatikami 315/35 R22. K dispozici jsou i další rozměry a designy.
Vzduchové průduchy Air Breather BMW X7 G07 2019

Vzduchové průduchy Air Breather.

Vzduchové průduchy Air Breather jsou umístěné za předními koly a jako dekorativní element ve tvaru hokejky vizuálně podtrhují sportovní styl a délku vozidla.
Chromová lišta BMW X7 G07 2019

Chromová lišta.

Horizontální chromová lišta mezi zadními světly zdůrazňuje sportovní charakter vozu. Stejně, jako je tomu u luxusní limuzíny BMW řady 7, vytváří chromová lišta atraktivní kontrast se zvolenou barvou karoserie a vytváří harmonické propojení mezi svalnatě tvarovanými boky zadní části.
Skleněné prvky CraftedClarity BMW X7 G07 2019

Skleněné prvky CraftedClarity.

Skleněné prvky CraftedClarity obsahují ručně vyráběné skleněné elementy, které vizuálně i hapticky pozdvihují interiér vozidla. Detaily na voliči převodovky, ovládání hlasitosti, ovladači BMW a tlačítku Start/Stop jsou vyrobeny z kvalitního křišťálu.
Design kůže BMW X7 G07 2019

Mimořádně kvalitně zpracovaná kůže.

K dispozici volitelně: BMW Individual celokožené čalounění Merino Ivory White/Midnight Blue (bílá/modrá), černá barva interiéru.
Šesti- nebo sedmimístné BMW X7 G07 2019

BMW X7 šesti- nebo sedmimístné.

Standardně dodávaná třetí řada sedadel se dvěma sedadly, které lze zcela složit do podlahy zavazadlového prostoru, nabízí místo k sezení pro další dva cestující, takže vůz pohodlně převeze až sedm osob.
Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge BMW X7 G07 2019

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge.

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge vytváří díky světelné kompozici skládající se z více než 15 000 světelných elementů v interiéru zejména v noci útulné prostředí. Prostorové osvětlení nabízí šestici různých barev.
Nepřímé osvětlení BMW X7 G07 2019

Nepřímé osvětlení.

Standardní nepřímé osvětlení s prostorovým konturovým osvětlením interiéru vytváří přátelskou a útulnou světelnou atmosféru. Šest světelných designů doplňuje i dynamická funkce pro čtyři různé situace. Světelný koberec Welcome Light Carpet osvětluje při nastupování a vystupování oblast vedle vozu.

JÍZDNÍ KOMFORT BMW X7.

Jízdní komfort BMW X7 G07 2019 detail

BMX X7 nabízí mimořádně vysokou úroveň komfortu v kombinaci s vynikající jízdní dynamikou. Součástí volitelně nabízeného podvozku Executive Drive Pro jsou elektromechanické adaptivní stabilizátory, které během jízdy neustále omezují pohyby karoserie a její náklony v zatáčkách na minimum. Standardně dodávané adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách usnadňuje nastupování a vystupování a současně ulehčuje nakládání zavazadel. Vzduchové odpružení s možností manuálního nastavení automaticky udržuje konstantní světlou výšku bez ohledu na zatížení.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X7.

BMW X7 G07 2019 tříčtvrteční pohled zepředu v terénu

Nové BMW X7 může být vybaveno paketem xOffroad. Čtyři volitelné terénní režimy ještě přesněji přizpůsobují pohon všech kol BMW xDrive aktuálnímu povrchu pod koly. Volitelný M sportovní výfukový systém poskytuje zvuk, který může v režimech SPORT a SPORT+ aktivovaných voličem jízdních režimů ještě intenzivněji reprodukovat zvuk motoru. Integrované aktivní řízení zlepšuje manévrovatelnost a agilitu v nízkých rychlostech tím, že zadní kola natáčí v opačném směru než přední.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY M PERFORMANCE PARTS PRO BMW X7.

Díly BMW M Performance Parts dodají Vašemu BMW X7 maximálně závodní charakter. Vyberte si z opticky výraznějších designových doplňků exteriéru, atraktivních kovaných kol a kol z lehké slitiny. S BMW Originálním příslušenstvím přizpůsobíte své BMW Vašim osobním přáním: produkty jsou svojí kvalitou, designem i vlastnostmi navrženy přímo pro BMW X7.
Střešní box 520 BMW X7 G07 2019

Střešní box 520.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
Střešní příčníky BMW X7 G07 2019 exteriér

Střešní příčníky.

Střešní příčníky mohou být kombinovány se všemi střešními nosiči a střešními boxy BMW a jsou dokonalým vizuálním doplňkem vozu jako celku. Snadno se instalují bez nářadí a díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
22" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 785 M v provedení Bicolour BMW X7 G07 2019

22" M Performance kolo Y-spoke 785 M Bicolour.

Kvalitní 22" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 785 M v matném provedení Bicolour Jet Black, leštěné s vyfrézovaným nápisem M Performance. Kompletní sada letního kola se systémem TPMS a pneumatikami runflat, rozměr předních kol 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/40 R22 107Y RSC a zadních kol 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/35 R22 111Y RSC.
Přední gumové koberce BMW X7 G07 2019

Gumové koberce, přední.

Perfektně padnoucí, odolné gumové koberce do každého počasí se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a nečistotami. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli.
Ochranná podlaha zavazadlového prostoru BMW X7 G07 2019

Ochranná podlaha zavazadlového prostoru.

Odolná vkládaná vana z protiskluzového a nepromokavého materiálu má po celém obvodu zvýšenou hranu a chrání zavazadlový prostor proti znečištění a vlhkosti. Je navržena v černé barvě a vybavena kvalitní vsadkou z nerezové oceli a dokonale pasuje do zavazadlového prostoru.
Univerzální držák pro tablety s BMW bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort BMW X7 G07 2019

Univerzální držák pro tablety s BMW bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort.

Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Lze jej naklápět, otáčet jím o 360° a zafixovat jej v požadované pozici.
Leskle černé označení X7 modelu M BMW X7 G07 2019

Leskle černé označení X7 modelu M.

Sportovní vzhled. Označení X7 modelu M v leskle černém provedení podtrhuje svým vzhledem dynamický vzhled vašeho vozu. Je lakované černou barvou, která je robustní a současně nezaměnitelná, takže se dokonale hodí pro individualizaci exteriéru.
M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka BMW X7 G07 2019

M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka.

Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek jsou pečlivě ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozidla. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu dotyk individuální sportovnosti.
M Performance volant BMW X7 G07 2019 exteriér

M Performance volant.

Pevně uchopitelná fakta: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení, což přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.
M Performance podlahové koberce BMW X7 G07 2019 exteriér

M Performance podlahové koberce.

Prémiový vzhled, neuklouznou ani o milimetr: M Performance Podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozu propůjčují ještě dynamičtější charakter. Je na nich umístěné logo M a nápis M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje kožený lem s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou trojicí barev M.
M Performance karbonová krytka plnicího hrdla palivové nádrže BMW X7 G07 2019

M Performance karbonová krytka plnicího hrdla palivové nádrže.

Detaily, které znamenají rozdíly: M Performance krytka plnicího hrdla palivové nádrže z prémiového karbonu. Vizuálně posiluje sportovní a individualistický vzhled. BMW Originální díl je navržen tak, aby byl rezistentní vůči benzinu i naftě. Vyznačuje se nápisem M Performance na plaketě z broušeného hliníku.
M Performance tašky na pneumatiky BMW X7 G07 2019

M Performance Tašky na kola.

Exkluzivní závodní pocit v garáži: M Performance tašky na kola chrání před ušpiněním řidiče i automobil. Masivní madla umožňují komfortní převoz kol. Zásluhou přesného označení je vždy jasné, jaké kolo kam patří. Sportovní M Performance design.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE A DIGITÁLNÍ SLUŽBY BMW X7.

BMW X7 je vybaveno nejnovější generací systémů konektivity BMW. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí těsné spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

BMW Live Cockpit Professional BMW X7 G07 2019

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
BMW ovládání gesty BMW X7 G07 2019

BMW ovládání gesty.

Možnost ovládání gesty BMW Gesture Control umožňuje obsluhovat vybrané funkce vozu zvolenými pohyby ruky. Systém například rozpozná mávnutí rukou nebo ukázání prstem, kterými lze aktivovat funkce odmítnutí a přijmutí telefonního hovoru. Krouživými pohyby ukazováčku je možné například ovládat hlasitost.
Driving Assistant Professional BMW X7 G07 2019

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant obsahuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
Parkovací asistent Plus BMW X7 G07 2019

Parkovací asistent Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Obsahuje kromě jiného funkci Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, vzdáleného pohledu Remote 3D View a automatického parkovacího asistentu s vodicími linkami a couvacím asistentem.
Asistent hledání parkovacích míst BMW X7 G07 2019

Asistent hledání parkovacích míst.

Zkoušíte najít parkovací místo v blízkosti cíle vaší cesty? Pro Asistenta hledání parkovacích míst je to snadný úkol. Dokáže nalézt volná parkovací místa ve velkých parkovacích domech nebo na ulicích podle vašeho výběru, najde cestu k místům s největší pravděpodobností pro zaparkování.
Remote Software Upgrade BMW X7 G07 2019

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho BMW.
Módy Experience BMW X7 G07 detail

Módy Experience.

Jste na silnici spíše klidní nebo aktivní? S režimy Executive nebo Expressive z nabídky módů Experience můžete vytvořit takové prostředí, které podnítí vaše smysly podle aktuální nálady. Jednotlivé funkce interiéru se sladěně přizpůsobí danému požadavku. Jednoduše řekněte: „Hey, BMW. Activate Executive Mode.’
Uvítací světelný koberec BMW X7 G07

Uvítací světelný koberec.

Uvítací světelný koberec projektuje na zem vedle předních dveří světelnou grafiku, kterou posádku zve k nastoupení. Vystupování z vozidla za tmy je díky tomu ještě bezpečnější a pohodlnější.
Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem BMW X7 G07 detail

Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem.

Prostorový audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s 3D prostorovým zvukem se dvěma diamantovými výškovými reproduktory poskytuje vynikající studiovou kvalitu zvuku pro každé sedadlo ve voze. 20 citlivě umístěných reproduktorů má celkový výkon 1500 W a zajišťuje fascinující zvukový přednes.
Zábavní systém Professional pro zadní sedadla BMW X7 G07 detail

Zábavní systém Professional pro zadní sedadla.

Zábavní systém Professional na zadních sedadlech obsahuje dvě samostatné 10,2" barevné dotykové naklápěcí obrazovky s vysokým rozlišením a Blu-ray mechaniku. Díky tomu lze používat funkce navigace a internetu i za jízdy (pokud je uzavřena smlouva s operátorem).
Držáky nápojů s ovládáním teploty BMW X7 G07 interiér

Držáky nápojů s regulací teploty.

Držáky nápojů s regulací teploty ve středové konzole mohou nápoje vychladit, nebo je udržet teplé. Ovládání teploty je aktivované pomocí tlačítek vlevo a vpravo. Prostorové osvětlení taktéž zobrazuje funkci (modrá pro chlazení nebo červená pro vyhřívání).
Automatická 5zónová klimatizace BMW X7 G07

Automatická 5zónová klimatizace.

Díky automatické klimatizace s 5 zónami je možné nezávisle na sobě nastavit příjemnou teplotu pro řidiče a předního spolujezdce, levou a pravou stranu v druhé řadě sedadel a třetí řadu sedadel. Každý ze spolucestujících si díky tomu užije teplotu, která je mu nejpříjemnější.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X7.

BMW X7 xDrive40i a další motory.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

245 (333)/5500–6250

Maximální rychlost v km/h:

243

Zrychlení 0–100 km/h v s:

6,3

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (WLTP):

10,9–10,1

Kombinované emise CO2 v g/km (WLTP):

248–231

Skica BMW X7 rozměry
BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

BMW KOLA & PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X7.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X7.

BMW X7 2019 G07 Arctic Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW X7.

SERVIS A ASISTENCE PRO BMW X7.

Zaměstnanec BMW Servisu pomáhá zákazníkovi

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X7, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW X7.

Zaměstnanec BMW Servisu se zdraví se zákazníkem

#whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů.

Obsah servisního balíčku:

 • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X7.

BMW X7 xDrive40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 247–231

 

Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2019 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp

 

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X7.

 • BMW X7 xDrive40i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,9–10,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 248–231

  Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.