Šest M modelů BMW s laky BMW Individual pohled shora

BMW INDIVIDUAL.

Stylem proti obyčejnosti.

Rozhodujete se pro styl, nikoliv pro konvence. Milujete nečekané stejně jako jedinečné. Tak proč to neukázat právě BMW, které přesně odpovídá Vašim preferencím. S BMW Individual zvýrazníte svůj charakter exkluzivním způsobem. Ať už fascinujícím lakem, působivým celokoženým čalouněním nebo dokonale sladěnými, vysoce kvalitními detaily. Vystupte z davu svým osobním stylem a ukažte individuální akcenty exteriéru i interiéru, které okamžitě upoutají pozornost. Koneckonců, styl je také otázkou charakteru.

Více informací
BMW INDIVIDUAL.Stylem proti obyčejnosti.

SVOBODA DESIGNU MÁ SVÉ JMÉNO.

Exkluzivní způsob, jak ukázat charakter: poznejte fascinující umělecká díla, dokonalé edice a inspirativní prvky výbavy BMW Individual. A prozkoumejte mnoho rozmanitých možností BMW Individual prostřednictvím vybraných příkladů.

Více informací
BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Verde Mantis tříčtvrteční pohled a BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Mint Green tváří v tvář v detailním pohledu z ptačí perspektivy

LAKY BMW INDIVIDUAL: MNOHOSTRANNÉ VYJÁDŘENÍ VAŠÍ OSOBNOSTI.

Dejte volný průchod své kreativitě: BMW Individual dává na výběr přibližně 150 fascinujících laků karoserie, takže si můžete navrhnout své opravdu osobní BMW. Od modré Macao Blue po šedou Lime Rock Grey. Od oranžové Fire Orange po matně černou Frozen Black. Nezáleží na tom, zda jde o matné nebo metalické, elegantní nebo křiklavé laky, všechny ohromují dokonalým leskem a fascinující hloubkou barev. Výsledkem je prvotřídní kvalita našich laků, která na Váš vůz upozorní z každého úhlu pohledu. Bez ohledu na to, zda stojí před Vaším domem, jede na klikaté silnici v Alpách nebo po palmami lemovaném bulváru na Riviéře. Vždy si můžete být jisti vlastním stylem a spoustou osobitého charakteru.

VLASTNÍ CHARAKTER DEFINOVANÝ NEJVYŠŠÍ KVALITOU.

BMW Individual usiluje o to, abyste svoji osobitost podtrhli skutečnou exkluzivitou. Prostřednictvím vozu, který přesně odpovídá Vašim individuálním požadavkům v otázkách výrazu, barvy, nekompromisní kvality a ručně tvořené dokonalosti. Proto je velké množství laků nanášeno s největší pečlivostí ručně, přičemž každý jednotlivý díl je pro splnění nejvyšších kvalitativních standardů kontrolován samostatně.

BMW řady 7 G70 BMW Individual Liquid Copper (měděná), tříčtvrteční statický pohled zepředu

EXKLUZIVNÍ DVOUBAREVNÉ LAKY.

Vydejte se se svým BMW řady 7 na silnici v ještě barevnějším provedení. Vysoce kvalitní dvoubarevná lakování Vám nabízejí ještě větší svobodu při návrhu Vašeho BMW řady 7. Vyberte si z široké nabídky laků svou oblíbenou barvu pro spodní část karoserie a zkombinujte ji s jednou ze dvou kontrastních barev nabízených pro horní část vozu. Tím vznikne velmi specifický a individuální celek. Přesně umístěná horizontální dělicí linie působí jako důmyslný podpis, který od sebe obě barevné části odděluje. Výjimečně vysoká kvalita dvoubarevných laků se zcela plynulým přechodem mezi oběma částmi je výsledkem pečlivé řemeslné práce, jako je ruční maskování a leštění.

ZÁŘIVÉ METALICKÉ LAKY.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 metalický lak BMW Individual Thundernight (fialová) detailní tříčtvrteční pohled zepředu svrchu

Zářivý vzhled a působivý výkon. Metalické laky BMW Individual dokonale zvýrazňují jedinečné kontury Vašeho BMW tím, že odrážejí světlo, a to zejména na slunci. Můžete také obdivovat jedinečné třpytivé efekty vytvářené měnícím se dopadajícím světlem v kombinaci s velkolepým hlubokým leskem. Různé expresivní barvy dodají Vašemu BMW ten správný výraz, který je přesně v souladu s Vaším osobním stylem.

FASCINUJÍCÍ MATNÝ VZHLED.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 metalický lak Frozen Dark Grey (šedá) statický detailní pohled zepředu svrchu, výřez

Pomocí matných laků BMW Individual dodejte Vašemu BMW ještě více podmanivosti. Autoritativně podtrhují sportovní a výrazný designový styl Vašeho vozu a zároveň mu dodávají ultramoderní vzhled. A to nejlepší nakonec: matné laky předvádějí vzrušující souhru precizně tvarovaných povrchů téměř za všech světelných podmínek a maximalizují tak působivost každého detailu.

BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSERIE PRO MODELY BMW X:

BMW X modely pohled shora, uspořádání do X

S exkluzivními a vysoce kvalitními laky BMW Individual dodáte svému X modelu velmi výjimečný vzhled. Ať už obzvláště zářivý v barvách Atlantis (tyrkysová), Le Mans Blue (modrá) nebo Signal Green (zelená), nebo maximálně fascinující v matných barvách Frozen Black (černá) nebo Frozen Marina Bay Blue (modrá), jednoduše přizpůsobte sportovní exteriér svým individuálním preferencím a dopřejte svému SAC nebo SAV ještě osobitější, dynamičtější nebo exkluzivnější vzhled. Máte zájem? Vizualizér BMW Individual Vám umožní vytvořit si první informativní dojem.

BMW XM G09 BMW Interiér Individual kůže Merino s exkluzivními prvky, žena sedící na zadních sedadlech

BMW INDIVIDUAL ČALOUNĚNÍ: MIMOŘÁDNÁ VNITŘNÍ HODNOTA.

S jemnozrnnou kůží BMW Individual Merino dokonale vyjádříte svůj individuální styl. Promění totiž interiér Vašeho BMW v exkluzivní a osobité vyjádření vkusu. Nejlepší na tom všem je, že BMW Individual nabízí působivě široký výběr materiálů, barev a kombinací. Od obzvláště sportovních přes elegantní a luxusní po jednobarevné nebo dvoubarevné, s decentními kontrastními švy nebo nepřehlédnutelným kontrastním prošíváním. Takto pestrý výběr možností čalounění Vám umožní navrhnout si své BMW plně v souladu s Vašimi preferencemi do těch nejmenších detailů.

STYLOVÁ JEMNOZRNNÁ KŮŽE MERINO.

BMW M4 Cabrio G83 M karbonová sedadla Fiona Red/Black (červená/černá)

Zde je dokonalost doma: vysoká kvalita jemnozrnné kůže BMW Individual Merino začíná už při výběru materiálu. Pouze prvotřídní přírodní materiál si najde cestu k následnému zpracování. Barvy se dosahuje pomocí procesu pigmentace v sudech, při kterém se s materiálem zachází obzvlášť šetrně. Místo pouhého povrchového barvení kůže trvá proces mnoho hodin a ošetřuje materiál kompletně. Díky tomu zůstává kůže měkká a pružná. Právě zásluhou své prodyšnosti se tato kůže dokonale hodí k zušlechtění interiéru Vašeho BMW.

VZÁCNÝ KAŠMÍR.

BMW řady 7 G70 přední sedadla Smoke White/Light Grey (bílá/šedá)

Výhradně v BMW řady 7 můžete zažít jedinečný komfort vytvořený kombinací kůže BMW Individual Merino a kašmírové vlny doplněné exkluzivními ozdobnými prvky. Luxusní směs kašmíru a vlny je fascinující výbavou nejen díky své mimořádné měkkosti, ale pro použití v interiéru Vašeho BMW je vhodná také z důvodu své odolnosti a trvanlivosti. Je prodyšná, tepelně izoluje a zajišťuje příjemnou teplotu interiéru i v extrémních vysokých či nízkých teplotách. Přirozený vzhled a příjemná vůně jsou dalšími vlastnostmi, které z tohoto čalounění činí hodnotnou a příjemnou volbu pro všechny smysly.

BMW Individual obložení interiéru lesklou hliníkovou tkaninou

BMW INDIVIDUAL OBLOŽENÍ INTERIÉRU: DOKONALÝ POVRCH.

Přitahují pohledy dokonce až pod svůj povrch: obložení interiéru BMW Individual obzvláště působivě podtrhnou exkluzivní, sportovní nebo luxusní charakter interiéru Vašeho BMW. Vyberte si ze široké a rozmanité nabídky a najděte přesně to obložení, které nejlépe odpovídá Vašemu osobnímu vkusu a charakteru Vašeho vozu. Všechny ozdobné lišty však mají jedno společné: pocházejí z těch nejlepších materiálů, procházejí pečlivým procesem výroby a fascinují kvalitou svého povrchu. Můžete si vybrat z hliníkové síťoviny, karbonu nebo jemného dřeva a vytvořit tak v interiéru svého BMW zajímavé kontrasty. Způsob, jakým obložení a další ozdobné prvky interiéru kontrastují s koženým čalouněním, umožňuje vytvářet mimořádně přitažlivé efekty.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Signal Green (zelená) pohled zepředu

NAVRHNĚTE SI VÁŠ VLASTNÍ AUTOMOBIL S PRVKY BMW INDIVIDUAL.

Vizualizér BMW Individual vytvoří přesný obrázek toho, jak bude vypadat BMW, které jste si představovali. Vyberte si individuální lak nebo se od BMW Individual nechte jen inspirovat.
BMW Individual M Shadow Line světlomety detail
BMW Individual prahová lišta BMW M Town detail
BMW M5 Sedan M Shadow Line maska ve tvaru ledvinek

DOKONALE SLADĚNÉ DETAILY.

S exkluzivními designovými prvky BMW Individual dodáte svému BMW velmi osobitý styl. Například s expresivními koly z lehké slitiny s barevnými akcenty nebo individualizovanými kryty prahů a vyšívanými opěrkami hlavy, luxusním čalouněním v provedení Bicolour nebo Tricolour či volantem s věncem z Alcantary a elegantním vzhledem. Nebo si můžete vybrat detaily v leskle černé barvě, dokonale sladěné s lakem vozu z řady M Shadow Line. Patří mezi ně rámeček masky ve tvaru ledvinek, kryty vnějších zpětných zrcátek nebo zadní spoiler. Efektní a zároveň nepřehlédnutelné jsou světlomety M Shadow Line s černou povrchovou úpravou všech chromovaných dílů hlavních světlometů. Ať už se rozhodnete jakkoliv, mimořádně kvalitní produkty speciální výbavy BMW Individual ideálně dotvářejí specifický, na míru navržený vzhled vašeho BMW.

EXKLUZIVNÍ SPECIÁLNÍ EDICE BMW M.

BMW M4 Competition x KITH a BMW M2 Edition od FUTURA 2000 představují dva speciální modely BMW M vytvořené v přísně limitované edici, které zaujaly mezinárodní odborníky i veřejnost. Ačkoliv byly obě edice vyprodány v rekordně krátkém čase, přesto stojí za to prozkoumat, jakou roli při jejich vzniku hrálo BMW Individual.

Více informací
BMW M3 Competition Sedan G80 2021 BMW Individual Isle of Man Green (zelená) jízdní tříčtvrteční pohled v zatáčce

POZNEJTE VÝKONNÉ M MODELY BMW.

Nejlepší podoba adrenalinem nabité dynamiky: vysokovýkonné automobily BMW M. Individuální vzhled na míru díky exkluzivním designovým prvkům BMW Individual. Nechte se inspirovat přitažlivostí fascinujícího sportovního stylu.
BMW M4 CS G82 2021 pohled z boku s M Performance Parts

NABÍDKA DÍLŮ BMW M PERFORMANCE PARTS.

Maximální míra sportovní individuality: produkty BMW M Performance Parts bez výjimky pocházejí ze světa motoristického sportu a nabízejí Vám nekompromisní kvalitu, speciální vzhled a dokonalou dynamiku. Dodají Vašemu BMW skutečný styl motorsportu.
BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 F87 2020 dva modely ve formaci tvaru písmene V shora před šedým pozadím

MODERNÍ ZPŮSOB PROPAGACE UMĚNÍ.

Zjistěte vše o nejvýznamnějších projektech kulturní angažovanosti BMW Group v oblasti moderního a současného umění, jazzu a vážné hudby a také architektury a designu.
BMW M760Li xDrive Sedan G11 G12 2019 metalický lak Frozen Dark Silver (stříbrná) tříčtvrteční pohled z boku v městském prostředí

UNIKÁTNÍ: BMW LUXUSNÍ TŘÍDA.

Zažijte dokonalost exkluzivních automobilů. Jejich progresivní design, působivý výkon a agilní jízdní dynamiku ve sportovně-elegantním stylu. Poznejte BMW Luxusní třídy.

Spotřeba paliva a emise СО₂.

BMW M2 Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,2–9,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 230–218

 

BMW M3 Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1–10,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 231–227

 

BMW M3 Competition Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1–9,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 230–223

 

BMW M3 Competition M xDrive Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,4–10,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 235–229

 

BMW M4 Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1–9,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 230–226

 

BMW M4 Competition Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1–9,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 230–223

 

BMW M5 Competition Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,3–11,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 259–253

 

BMW M8 Competition Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,4–11,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 260–251

 

BMW M8 Competition Cabriolet:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,6–11,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 264–255

 

BMW X3 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,0–10,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 250–241

 

BMW X4 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 247–238

 

BMW X5 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,1–12,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 296–288

 

BMW XM[1]:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,6–1,4 
Emise CO2 v g/km (kombinované): 36–32


BMW M340i xDrive Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–7,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 192–177

 

BMW Z4 M40i Roadster:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1–7,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 184–179

 

BMW i7 M70 xDrive Sedan[2]
Spotřeba elektřiny (kombinovaná, WLTP) v kWh/100 km: 23,8–20,8
Dojezd na elektřinu (WLTP) v km[3]: 560–488

 

BMW M850i xDrive Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 245–239

 

BMW M850i xDrive Cabriolet:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,0–10,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 249–243

 

BMW X5 M60i xDrive:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,5–11,5 
Emise CO2 v g/km (kombinované): 283–261

 

BMW X6 M60i xDrive:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,3–11,4
Emise CO2 v g/km (kombinované): 279–258

 

BMW X7 M60i xDrive:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,9–12,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 292–274

 

BMW i4 M50 Gran Coupé:
Spotřeba elektřiny (kombinovaná, WLTP) v kWh/100 km: 22,5–18,1
Dojezd na elektřinu (WLTP) v km[3]: 414–520

 

 

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

 

Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

Více informací

Spotřeba paliva a emise СО₂.

 • BMW M2 Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná):
  Emise CO2 v g/km (kombinované):

  BMW M3 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 224–223

  BMW M3 Competition Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,2–10,0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 231–227

  BMW M4 Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1–9,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 230–226

  BMW M4 Competition Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 224–223

  BMW M5 Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,3–11,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 259–253

  BMW M8 Competition Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,4–11,0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 260–251

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,6–11,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 264–255

  BMW X6 M:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

  BMW X6 M Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

  BMW M340i xDrive Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–7,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 188–172

  BMW Z4 M40i Roadster:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,0–7,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 182–177

  BMW M760Li xDrive Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,5–12,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 285–282

  BMW M850i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 247–242

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,9–10,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 248–246

  BMW X7 M50i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,8–12,3
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 292–280

  Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.