530e xDrive Touring

SHOP THE LOOK

530e xDrive Touring

BMW 530e Touring - Konfigurieren

THE NEW

5

BMW ŘADY 5 TOURING PLUG-IN HYBRID.

DVĚ POHONNÉ JEDNOTKY. SPOUSTA MOŽNOSTÍ.

BMW řady 5 Touring plug-in hybrid je dokonalý společník pro každodenní ježdění. Díky kombinaci spalovacího motoru a elektromotoru s čistě elektrickým dojezdem až 83 - 96 km[1][3] nabízí jak sportovní dynamiku, tak vysokou účinnost. Zaujme velkorysým vnitřním prostorem, který zajistí cestujícím maximální komfort a také spoustu místa i pro objemná zavazadla. A je vždy o krok napřed, například zásluhou digitálních funkcí včetně BMW Curved Display nebo extrémně vysokého výkonu 220 kW (299 k)[1][3][4]. Objevte všechny modelové varianty BMW řady 5 Touring plug-in hybrid, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VERZE.

   {popis.modelu}
   {popis.modelu}

   Výkon[3][4][5]

   220 kW (299 k)

   0–100 km/h[3][4][5]

   6,4 s

   Maximální rychlost[3][5][6]

   220 km/h

   Elektrický Dojezd (až)[1][3]

   83 - 96 km

   BMW ŘADY 5 TOURING PLUG-IN HYBRID.

    Místo pro obsah IngoI

    DESIGN INTERIÉRU

    PO VŠECH STRÁNKÁCH VELKORYSÝ.

    Spousta místa pro všechny Vaše plány. Do prostorného zavazadlového prostoru snadno uložíte golfové bagy, zavazadla nebo dokonce jízdní kola. Nechybí praktické přihrádky nebo háčky pro zavěšení.

    NOVÁ ÚROVEŇ KOMFORTU A ZÁBAVY.

    INTEGROVANÉ STREAMOVÁNÍ VIDEA.

    Pokud se nemusíte věnovat řízení vozidla nebo sledovat situaci v provozu, pohodlně sledujte filmy a seriály na kontrolním displeji svého BMW. Videa ve vysokém rozlišení zkracují čekání a nabízejí tu nejlepší zábavu[7].

    DESIGN EXTERIÉRU

    ZTĚLESNĚNÍ DESIGNU.

    DOJEZD & NABÍJENÍ

    MOŽNOSTI NABÍJENÍ.

    Udržitelnost BMW 530e Touring

    UDRŽITELNOST.

    BMW Group je globální společností, uvědomuje si proto, že představuje důležitou součást společenství a přebírá odpovědnost v oblasti udržitelnosti. Zjistěte více informací o oběhovém hospodářství a opatřeních, která jsme přijali v zájmu snížení množství emisí CO₂ a ochrany zdrojů.

    TECHNOLOGIE

    INTELIGENTNĚ NA VAŠÍ STRANĚ.

    Vždy ve správném jízdním pruhu a se správným odstupem.

    Driving Assistant Professional udržuje vozidlo bezpečně v jízdním pruhu a v odstupu od vozidla jedoucího před Vámi při rychlosti až 210 km/h. Jeho přínos pocítíte zejména v hustém provozu. V nouzové situaci Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede.

    Vaše BMW zaparkuje samo.

    Zaparkujte, aniž byste při tom museli sedět ve vozidle. Parkovací asistent Professional dokáže automaticky zaparkovat nebo vyparkovat Vaše BMW z parkovacího místa. Proveďte jednou jízdní manévr dlouhý až 200 m a poté jej uložte.

    Registrujte mnohem více, než jen silnici

    Do svého cíle dojedete přesněji. BMW Head-Up Displej promítá informace navigace a o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje navigační pokyny přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji a na přístrojovém panelu.

    Více než pouhý klíč.

    Používejte svůj smartphone jako klíč k vozidlu. Pomocí služby BMW Digital Key Plus jej můžete digitálně sdílet až s 5 lidmi. Jakmile se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelného představení otevře. A v závislosti na zvoleném osobním profilu nastaví různé prvky interiéru podle Vašich preferencí.

    PROAKTIVNÍ ZÁKAZNICKÁ PÉČE PRO BMW ŘADY 5 TOURING PLUG-IN HYBRID.

    Servis – přesně, když je potřeba.

    Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K BMW ŘADY 5 TOURING PLUG-IN HYBRID.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    BMW 530e Touring[1][2][3]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 0,9 - 0,7; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 21 - 16; Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 22,6 - 20,6; Elektrický dojezd, WLTP v km: 83 - 96

     

    [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

     

    [2] Pro plug-in hybridní verze: Vážená kombinovaná hodnota (EC AC Charge Weighted)

     

    [3] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.

     

    [4] Zahrnuje spalovací motor (daná uvedená hodnota) a elektrický pohon (až do uvedené jmenovité hodnoty). Výkon elektrického pohonu závisí na stavu nabití baterie.

     

    [5] Pro plug-in hybridní verze: Výkon elektrického pohonu závisí na stavu nabití baterie.

     

    [6] Pro plug-in hybridní verze: Při teplotách pod bodem mrazu je čistě elektrický jízdní režim k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.


    [7] Zobrazené služby a funkce nemusí být dostupné na všech trzích a ve všech jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné.


    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98. 

     

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp