520d Touring

SHOP THE LOOK

520d Touring

BMW 520d Touring - Konfigurieren

THE NEW

5

NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING NYNÍ S ÚROKEM JIŽ OD 0 % P.A.[2]

BMW 520d Touring: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 5,9 - 5,3; Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 154 - 140

UŽÍVEJTE SI POHODLNOU JÍZDU. KAŽDÝ DEN.

Nové BMW řady 5 Touring má všechny předpoklady pro to, aby byla jízda ještě komfortnější. 570 - 1700 l zavazadlového prostoru pro cokoli, co chcete, včetně jízdních kol nebo dětských kočárků. I jízdy na delší vzdálenosti budou příjemným zážitkem. A to díky štědré nabídce prostoru pro cestující. Nechybí ani moderní digitální technologie jako například velký BMW Curved Display. Zásluhou vysokého výkonu 145 kW (197 k) bude každý den vzrušující. Objevte všechny modelové varianty, možnosti výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

0% ÚROK. 100% BMW.

0% ÚROK. 100% BMW.

NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING NYNÍ ZÍSKÁTE NA ÚVĚR BEZ NAVÝŠENÍ.[2]

Využijte mimořádné nabídky výhodného financování Vašeho vysněného BMW s 0% úrokem. Právě nyní můžete ušetřit své peníze díky speciálnímu financování od BMW Financial Services při koupi vozidel BMW řady 5 Touring s motorizací 520d nebo 520d xDrive. Tato nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30. června 2024.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VERZE.

   {popis.modelu}
   520d Touring

   Výkon

   145 kW (197 k)

   Točivý moment

   400 Nm

   0–100 km/h

   7,5 s

   Maximální rychlost

   220 km/h

   BMW 520d Touring: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 5.9 - 5.3; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 154 - 140

   NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

    Místo pro obsah IngoI

    DESIGN INTERIÉRU

    PROSTORNÁ ELEGANCE.

    Spousta místa pro všechny Vaše plány. Do prostorného zavazadlového prostoru snadno uložíte golfové bagy, zavazadla nebo dokonce jízdní kola. Nechybí praktické přihrádky nebo háčky pro zavěšení.

    PRAKTICKÝ, POHODLNÝ A ZÁBAVNÝ.

    INTEGROVANÉ STREAMOVÁNÍ VIDEA.

    Pokud se nemusíte věnovat řízení vozidla nebo sledovat situaci v provozu, pohodlně sledujte filmy a televizní seriály na kontrolním displeji svého BMW. Videa ve vysokém rozlišení zkracují čekání a nabízejí tu nejlepší zábavu.

    DESIGN EXTERIÉRU

    VÝJIMEČNOST Z KAŽDÉHO ÚHLU.

    Udržitelnost BMW 520d Touring

    UDRŽITELNOST.

    BMW Group je globální společností, uvědomuje si proto, že představuje důležitou součást společenství a přebírá odpovědnost v oblasti udržitelnosti. Zjistěte více informací o oběhovém hospodářství a opatřeních, která jsme přijali v zájmu snížení množství emisí CO2 a ochrany zdrojů.

    JÍZDNÍ DYNAMIKA.

    NOVÁ DIMENZE RADOSTI Z JÍZDY.

    Komfortní, sportovní a prostorné: Nové BMW řady 5 Touring je dokonalým společníkem na dlouhé cesty.

    TECHNOLOGIE

    INTELIGENTNĚ NA VAŠÍ STRANĚ.

    Vždy ve správném jízdním pruhu a se správným odstupem.

    Driving Assistant Professional udržuje vozidlo bezpečně v jízdním pruhu a v odstupu od vozidla jedoucího před Vámi při rychlosti až 210 km/h. Jeho přínos pocítíte zejména v hustém provozu. V nouzové situaci Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede.

    Vaše BMW zaparkuje samo.

    Zaparkujte, aniž byste při tom museli sedět ve vozidle. Parkovací asistent Professional dokáže automaticky zaparkovat nebo vyparkovat Vaše BMW z parkovacího místa. Proveďte jednou jízdní manévr dlouhý až 200 m a poté jej uložte.

    Registrujte mnohem více než jen to, co je přímo před Vámi

    Do svého cíle dojedete přesněji. BMW Head-Up Displej promítá informace navigace a o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje navigační pokyny přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji a na přístrojovém panelu.

    Více než pouhý klíč.

    Používejte svůj smartphone jako klíč k vozidlu. Pomocí služby BMW Digital Key Plus jej můžete digitálně sdílet až s 5 lidmi. Jakmile se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelného představení otevře. A v závislosti na zvoleném osobním profilu nastaví různé prvky interiéru podle Vašich preferencí.

    BMW řady 5 Touring Financování a leasing

    FINANCOVÁNÍ A SLUŽBY

    NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

     

    Obsahuje vše. Do detailů promyšlená. BMW Financial Services

    PROAKTIVNÍ ZÁKAZNICKÁ PÉČE PRO NOVÉ
    BMW ŘADY 5 TOURING.

    Servis – přesně, když je potřeba.

    Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K NOVÉMU BMW ŘADY 5 TOURING.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    BMW 520d Touring[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 5,9 - 5,3; Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 154 - 140

     

    [1] Zobrazené služby a funkce nemusí být dostupné na všech trzích a ve všech jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné.

    [2] Tato příkladová kalkulace úvěru je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro model BMW 520d Touring na délku úvěru 24 měsíců, pořizovací cena vozidla 1 583 300 Kč vč. DPH, s akontací 30% 474 990 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky podnikatelského úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 5,9-5,3 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 154-140 g/km.

     

    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.

     

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp