BMW i5 eDrive40

SHOP THE LOOK

BMW i5 eDrive40

BMW i5 Sedan G60E
Cena

THE

i5

BMW i

PRVNÍ BMW i5. 100% ELEKTRICKÉ.

BMW i5 [1]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 18,9–15,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km: 498–582

[1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

{popis.modelu}

Výkon

250 kW (340 k)[1]

0–100 km/h

6 s

Maximální rychlost

193 km/h

Dojezd

až 582 km

BMW i5 [1]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 18,9–15,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km: 498–582

[1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem. Krátkodobě na <10 sekund dostupné zvýšení výkonu nad nominální hodnotu. 

KONFIGUROVAT

VAŠE NOVÉ BMW i5 SEDAN.

TECHNOLOGIE

BMW i5: POMÁHÁ SVÉMU ŘIDIČI NA CESTÁCH.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY & KONEKTIVITA.

Shop the Look

PŘEDVOLENÉ KONFIGURACE BMW i5.

BMW i5 eDrive40
BMW i5 eDrive40
BMW i5 eDrive40

BMW i5 eDrive40

SIGNATURE • M Sport Pro • 6,0 s 0-100 km/h • 250 kW (340 PS)

+52

BMW i5 eDrive40

ESSENCE • Maximální Dojezd • 6,0 s 0-100 km/h • 250 kW (340 PS)

+32

BMW i5 eDrive40

BALANCE • M Sport • 6,0 s 0-100 km/h • 250 kW (340 PS)

+44

DOJEZD & NABÍJENÍ

ELEKTRICKÁ JÍZDA V NOVÉM BMW i5.

SNADNÝ DOJEZD DO KAŽDÉHO CÍLE: JÍZDA & NABÍJENÍ BMW i5

Více informací

UKÁZKOVÉ TRASY

zobrazit ukázkové trasy
  Zastávka(y)

  Během cesty bude nutné nabíjet

  Toto je očekávaný počet nabíjecích zastávek, které budete muset během své cesty absolvovat.

  V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí místa (k 25. dubnu 2023) s co nejkratšími vzdálenostmi od trasy a počáteční úroveň nabití 100 %.

  Preferenci mají vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože ty jsou schopné vůz nabíjet jeho maximálním nabíjecím výkonem.

  Zbývající úroveň nabití baterie

  Uvedený údaj představuje úroveň nabití baterie při dojezdu do cíle trasy, počítá se s počáteční úrovní nabití 100 %.

  h

  Celková doba nabíjení

  Odhad celkové doby nabíjení na zvolené trase. V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí místa (k 25. dubnu 2023) s co nejkratšími vzdálenostmi od trasy a počáteční úroveň nabití 100 %.

  Preferenci mají vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože ty jsou schopné vůz nabíjet jeho maximálním nabíjecím výkonem.

  h

  Celkový čas jízdy vč. nabíjení

  Uvedená doba jízdy je součtem odhadované doby jízdy a doby nabíjení (pokud je nutné během cesty nabíjet).

  Předpokládá se, že cestujete nejrychlejší trasou bez dopravních zdržení nebo jiných zpoždění.

  Nabíjecí výkon závisí na úrovni nabití baterie, teplotě, individuálním stylu jízdy, využívání systémů ve voze a na aktuálně vybraném modelu. Doby nabíjení platí pro vnější teplotu 23 °C po předchozí jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Zobrazené hodnoty jsou příklady vypočítané na základě zvolených modelů ve standardní konfiguraci. Hodnoty se mohou lišit, pokud má stejný model další volitelnou výbavu.

  Aplikace My BMW zajistí, že máte kdykoli a kdekoli přesné informace o aktuálním dojezdu vozu a průběhu jeho nabíjení. Trasy optimalizované z pohledu nabíjení můžete z aplikace odesílat přímo do Vašeho vozu. Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte si ji ve zkušebním režimu.

  Více informací

  Nabíjecí časy pro

  Nabíjení na cestách

  Vysokovýkonné nabíjecí stanice

  Své BMW i5 můžete obzvláště rychle nabít na vysokovýkonné nabíjecí stanici (např. v síti IONITY). Stejnosměrný proud (DC) poskytovaný na těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou vysoce výkonné nabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách.


  Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím maximálního nabíjecího výkonu vozu. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii.


  Pohled na mapu Vám ukáže všechny vysokovýkonné nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

  Rychlonabíjecí stanice

  Pokud potřebujete rychle nabít ve městě nebo na cestách, jsou rychlonabíjecí stanice tou správnou volbou. Stejnosměrný proud (DC) v těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který je odebírán například z domácí zásuvky. Proto jsou rychlonabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách.

   

  Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití baterie při nabíjení výkonem 50 kW. V tomto rozsahu úrovně nabití je nabíjení nejrychlejší a zároveň nejšetrnější k baterii.

   

  Pohled na mapu Vám ukáže všechny rychlonabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platnost od 22. 3. 2023)

  AC nabíjecí stanice

   

  Veřejné nabíjecí stanice na střídavý proud (AC) najdete téměř všude. Jsou vhodné zejména pro pravidelné nabíjení po delší dobu – například přes noc nebo když jste v práci. Na displeji se zobrazuje minimální doba nabíjení z 0 do 100 % úrovně nabití baterie výkonem 22 kW. Nabíjecí výkon závisí na technických možnostech a výbavě vozu.

   

  Podívejte se na mapu a poznejte všechny nabíjecí stanice se střídavým proudem v síti BMW Charging. (Platí od 22. 3. 2023)

  Nabíjení doma

  Nabíječka Wallbox/rychlonabíječka Flexible Fast Charger

  Doma můžete své BMW i5 nabíjet pomocí nabíječky Wallbox nebo flexibilní rychlonabíječky Flexible Fast Charger.

   

  V obou případech se používá střídavý proud (AC). V závislosti na vozidle, speciální výbavě a trhu poskytuje Wallbox maximální nabíjecí výkon 22 kW, Flexible Fast Charger maximálně 11 kW.

   

  Na displeji se zobrazuje minimální doba nabíjení od 0 do 100 % úrovně nabití baterie při výkonu 11 kW.

  Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním profilu, používání doplňkových spotřebičů a aktuálně zvoleném voze. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.

   

  Pro hledání nabíjecí stanice, plánování trasy, ověření dostupnosti a správu jednotlivých nabíjení použijte aplikaci My BMW, a to jak doma, tak na cestách. V demo režimu si můžete vyzkoušet všechny funkce aplikace My BMW.

   

  MOŽNOSTI NABÍJENÍ.

  UDRŽITELNOST.

  BMW i5 je dalším příspěvkem na cestě k udržitelnější budoucnosti. Použitím druhotných materiálů a využitím zelené elektřiny ve výrobním procesu snižujeme CO₂ stopu BMW i5 ještě předtím, než se Vám dostane do rukou. Během jízdy zajišťují inovativní technologie EfficientDynamics dokonalou rovnováhu mezi hospodárností a výkonností. BMW i5 navíc vůbec poprvé nabízí možnost zvolit veganský interiér.

  BMW EKOLOGICKÁ STOPA

  USILUJEME O TRANSPARENTNOST.

  BMW Ekologická stopa Vám zahrnuje informace o celém životním cyklu vozu BMW. Na základě klíčových faktorů poskytuje přehled vybraných ekologických a sociálních dopadů Vašeho vozu. To Vám pak umožní učinit rozhodnutí postavené na základě reálných informací.

  Design

  DESIGN EXTERIÉRU.

  DESIGN INTERIÉRU.

  VLASTNOSTI INTERIÉRU.

  FINANCOVÁNÍ & LEASING

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO NOVÉ BMW i5.

  Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

  BMW i5 eDrive40 již od 19 990 Kč bez DPH měsíčně včetně pojištění*

  *Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW i5 eDrive40 s pořizovací cenou 1 704 049 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km a s DPH činí 24 188 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a GAP. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 18,8-16 kWh/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

  PORADENSTVÍ & SERVIS

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY NA NOVÉ BMW i5.