BMW i5 eDrive40

SHOP THE LOOK

BMW i5 eDrive40

BMW i5 Sedan G60E

THE

i5

BMW i

JIŽ OD 18 990 KČ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.[1] NYNÍ SE STÁTNÍ DOTACÍ 200 000 KČ A ÚVĚREM JIŽ OD 0 % P.A.

BMW i5 [2]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 18,9–15,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km: 498–582

[2] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

i5

0% ÚROK. 100% BMW.

JIŽ OD 18 990 KČ MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.[1]

Nyní se státní dotací 200 000 Kč a úvěrem již od 0 % p.a.

V případě zájmu se obraťte na svého BMW Autorizovaného Dealera.

{popis.modelu}

Výkon

250 kW (340 k)[1]

0–100 km/h

6 s

Maximální rychlost

193 km/h

Dojezd

až 582 km

BMW i5: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 18,9–15,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km: 498–582

[1] Dojezd závisí na různých faktorech, zejména na jízdním stylu řidiče, průběhu trasy, venkovní teplotě, vytápění/klimatizaci, předehřívání baterie.

VAŠE BMW i5 SEDAN.

  InfoI content placeholder

  TECHNOLOGIE

  BMW i5: POMÁHÁ SVÉMU ŘIDIČI NA CESTÁCH.

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY & KONEKTIVITA.

  0:00
  0:00 /  0:00
  Trasy optimalizované podle nabíjení BMW i5 Sedan G60 BEV
  Antitheft BMW i5 Sedan G60 BEV

  Neustále ve svém pruhu a se správným odstupem.

  Driving Assistant Professional dokáže v rychlostech do 210 km/h Váš vůz bezpečně udržovat v jízdním pruhu. To je příjemné zejména v hustém provozu. Když je potřeba, Vaše BMW začne brzdit až do zastavení a následně se automaticky opět rozjede.

  Vaše BMW se Vám postará o zaparkování.

  Parkujte, aniž byste byli ve voze. Parkovací asistent Professional dokáže Vaše BMW automaticky zaparkovat a z parkovacího místa následně vyjet. Parkovací manévr o délce do 200 metrů stačí jednou provést a následně jej uložit.

  Servis – přesně, když ho potřebujete.

  Vždy o krok napřed. Ať už Vás čeká servisní prohlídka, nebo máte opotřebované pneumatiky: kontaktujeme Vás včas. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

  Nabíjení bez zajížděk.

  Trasy optimalizované pro nabíjení navrhují nejlepší nabíjecí stanice kolem trasy. A to jak v BMW Maps, tak v aplikaci My BMW. A když budete chtít, tak rovněž v blízkosti Vaší oblíbené restaurace.

  Váš očitý svědek ve voze.

  Sledujte své BMW i5 i na dálku. Vnitřní a vnější kamery zaznamenají například vloupání. V případě nouze budete automaticky upozorněni.

  Vidět víc než jen to, co je před Vámi.

  BMW Live Cockpit Professional promítá nejdůležitější informace přímo do Vašeho zorného pole, takže nemusíte spustit oči ze silnice. Pohled s rozšířenou realitou doplňuje na silnici před Vámi grafické symboly, které Vám usnadní navigaci.

  Více než pouhý klíček od vozu.

  S pomocí BMW Digitálního klíče můžete svůj telefon použít jako klíč od vozu a současně jej digitálně sdílet s až 5 lidmi. Jakmile se ke svému BMW přiblížíte, automaticky se odemkne a pozdraví Vás světelným představením. Současně dojde k nastavení funkcí interiéru podle Vašeho osobního profilu.

  Shop the Look

  PŘEDVOLENÉ KONFIGURACE BMW i5.

  BMW i5 eDrive40
  BMW i5 eDrive40
  BMW i5 eDrive40

  BMW i5 eDrive40

  SIGNATURE • M Sport Pro • 6,0 s 0-100 km/h • 250 kW (340 PS)

  +52

  BMW i5 eDrive40

  ESSENCE • Maximální Dojezd • 6,0 s 0-100 km/h • 250 kW (340 PS)

  +32

  BMW i5 eDrive40

  BALANCE • M Sport • 6,0 s 0-100 km/h • 250 kW (340 PS)

  +44

  DOJEZD & NABÍJENÍ

  ELEKTRICKÁ JÍZDA S NOVÝM BMW i5.

  SNADNÝ DOJEZD DO KAŽDÉHO
  CÍLE: JÍZDA & NABÍJENÍ
  BMW i5

  Více informací

  Dojezd

  Během cesty bude nutné nabíjet

  Toto je očekávaný počet nabíjecích zastávek, které budete muset během své cesty absolvovat.

  V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí místa (k 25. dubnu 2023) s co nejkratšími vzdálenostmi od trasy a počáteční úroveň nabití 100 %.

  Preferenci mají vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože ty jsou schopné vůz nabíjet jeho maximálním nabíjecím výkonem.

  Celková doba nabíjení

  Odhad celkové doby nabíjení na zvolené trase. V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí místa (k 25. dubnu 2023) s co nejkratšími vzdálenostmi od trasy a počáteční úroveň nabití 100 %.

  Preferenci mají vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože ty jsou schopné vůz nabíjet jeho maximálním nabíjecím výkonem.

  Celkový čas jízdy vč. nabíjení

  Uvedená doba jízdy je součtem odhadované doby jízdy a doby nabíjení (pokud je nutné během cesty nabíjet).

  Předpokládá se, že cestujete nejrychlejší trasou bez dopravních zdržení nebo jiných zpoždění.

  The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival after covering the distance, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

  The journey time indicated is the sum of estimated driving time plus charging time if you have to include charging breaks on your route.
   
  It is assumed that you are travelling on the fastest route without any traffic hold-ups or other delays.

  Nabíjecí výkon závisí na úrovni nabití baterie, teplotě, individuálním stylu jízdy, využívání systémů ve voze a na aktuálně vybraném modelu. Doby nabíjení platí pro vnější teplotu 23 °C po předchozí jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Zobrazené hodnoty jsou příklady vypočítané na základě zvolených modelů ve standardní konfiguraci. Hodnoty se mohou lišit, pokud má stejný model další volitelnou výbavu.

  Aplikace My BMW zajistí, že máte kdykoli a kdekoli přesné informace o aktuálním dojezdu vozu a průběhu jeho nabíjení. Trasy optimalizované z pohledu nabíjení můžete z aplikace odesílat přímo do Vašeho vozu. Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte si ji ve zkušebním režimu.

  Více informací

  Loading Time

  Nabíjecí časy pro

  Nabíjení na cestách

  Vysokovýkonné nabíjecí stanice

  Své BMW i5 můžete obzvláště rychle nabít na vysokovýkonné nabíjecí stanici (např. v síti IONITY). Stejnosměrný proud (DC) poskytovaný na těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou vysoce výkonné nabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách.


  Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím maximálního nabíjecího výkonu vozu. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii.


  Pohled na mapu Vám ukáže všechny vysokovýkonné nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

  Rychlonabíjecí stanice

  Pokud potřebujete rychle nabít ve městě nebo na cestách, jsou rychlonabíjecí stanice tou správnou volbou. Stejnosměrný proud (DC) v těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který je odebírán například z domácí zásuvky. Proto jsou rychlonabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách.

  Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití baterie při nabíjení výkonem 50 kW. V tomto rozsahu úrovně nabití je nabíjení nejrychlejší a zároveň nejšetrnější k baterii.


  Pohled na mapu Vám ukáže všechny rychlonabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platnost od 22. 3. 2023)

  AC nabíjecí stanice

  Veřejné nabíjecí stanice na střídavý proud (AC) najdete téměř všude. Jsou vhodné zejména pro pravidelné nabíjení po delší dobu – například přes noc nebo když jste v práci. Na displeji se zobrazuje minimální doba nabíjení z 0 do 100 % úrovně nabití baterie výkonem 22 kW. Nabíjecí výkon závisí na technických možnostech a výbavě vozu.

   

  Podívejte se na mapu a poznejte všechny nabíjecí stanice se střídavým proudem v síti BMW Charging. (Platí od 22. 3. 2023)

  Nabíjení doma

  Nabíječka Wallbox/rychlonabíječka Flexible Fast Charger

  Doma můžete své BMW i5 nabíjet pomocí nabíječky Wallbox nebo flexibilní rychlonabíječky Flexible Fast Charger.

   

  V obou případech se používá střídavý proud (AC). V závislosti na vozidle, speciální výbavě a trhu poskytuje Wallbox maximální nabíjecí výkon 22 kW, Flexible Fast Charger maximálně 11 kW.

   

  Na displeji se zobrazuje minimální doba nabíjení od 0 do 100 % úrovně nabití baterie při výkonu 11 kW.

  Filter charging stations

  Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním profilu, používání doplňkových spotřebičů a aktuálně zvoleném voze. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.

   

  Pro hledání nabíjecí stanice, plánování trasy, ověření dostupnosti a správu jednotlivých nabíjení použijte aplikaci My BMW, a to jak doma, tak na cestách. V demo režimu si můžete vyzkoušet všechny funkce aplikace My BMW.

  MOŽNOSTI NABÍJENÍ.

  UDRŽITELNOST.

  BMW i5 je dalším příspěvkem na cestě k udržitelnější budoucnosti. Použitím druhotných materiálů a využitím zelené elektřiny ve výrobním procesu snižujeme CO₂ stopu BMW i5 ještě předtím, než se Vám dostane do rukou. Během jízdy zajišťují inovativní technologie EfficientDynamics dokonalou rovnováhu mezi hospodárností a výkonností. BMW i5 navíc vůbec poprvé nabízí možnost zvolit veganský interiér.

  BMW EKOLOGICKÁ STOPA

  USILUJEME O TRANSPARENTNOST.

  BMW Ekologická stopa Vám zahrnuje informace o celém životním cyklu vozu BMW. Na základě klíčových faktorů poskytuje přehled vybraných ekologických a sociálních dopadů Vašeho vozu. To Vám pak umožní učinit rozhodnutí postavené na základě reálných informací.

  Design

  DESIGN EXTERIÉRU.

  DESIGN INTERIÉRU.

  VLASTNOSTI INTERIÉRU.

  FINANCOVÁNÍ & LEASING

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW i5.

  Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

  BMW i5 eDrive40 již od 18 990 Kč bez DPH měsíčně včetně pojištění[1]

  [1] Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW i5 eDrive40 s pořizovací cenou 1 749 164 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro délku úvěru 60 měsíců s ročním nájezdem 15 000 km, akontací  524 749 Kč a poslední navýšenou splátkou 476 748 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru Select jsou dostupné na www.bmwfs.cz.  Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 18,8-16 kWh/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

  PORADENSTVÍ & SERVIS

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY NA BMW i5.