SHOP THE LOOK

THE

i5

BMW M

BMW i5 M60 xDRIVE. 100% ELEKTRICKÉ.

BMW i5 M60 xDrive : Spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v l/100 km: 20,6–18,2; Dojezd na elektřinu, WLTP v km: 455–516

{popis.modelu}

Výkon

442 kW (601 k) 

0–100 km/h

3,8 s

Maximální rychlost

230 km/h

Dojezd

až 516 km

BMW i5 M60 xDrive : spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v l/100 km: 20,6–18,2; dojezd na elektřinu, WLTP v km: 455–516

BMW i5 M60 xDRIVE SEDAN.

  InfoI content placeholder

  VÝKONNOST

  JEZDÍ JAKO M.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Výkonný motor a sportovní jízdní dynamika: nové BMW i5 M60 xDrive poskytuje s elektrickým pohonem výkonnost typickou pro M modely. Ve videu nejsou aktuální hodnoty.

  DESIGN

  VYPADÁ JAKO M.

  PŮSOBÍ JAKO M.

  DOJEZD & NABÍJENÍ

  ELEKTRICKÝ POHON.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Snadné nabíjení. Kdykoli a kdekoli. S pomocí řešení od BMW Charging určených pro nové BMW i5 M60 xDrive.

  SNADNO DOJEDETE DO CÍLE:

  JÍZDA &
  NABÍJENÍ S BMW i5 M60

  xDRIVE.

  Více informací

  Dojezd

  Během cesty bude nutné nabíjet

  Toto je očekávaný počet nabíjecích zastávek, které budete muset během své cesty absolvovat.

  V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí místa (k 25. dubnu 2023) s co nejkratšími vzdálenostmi od trasy a počáteční úroveň nabití 100 %.

  Preferenci mají vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože ty jsou schopné vůz nabíjet jeho maximálním nabíjecím výkonem.

  Celková doba nabíjení

  Odhad celkové doby nabíjení na zvolené trase. V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí místa (k 25. dubnu 2023) s co nejkratšími vzdálenostmi od trasy a počáteční úroveň nabití 100 %.

  Preferenci mají vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože ty jsou schopné vůz nabíjet jeho maximálním nabíjecím výkonem.

  Celkový čas jízdy vč. nabíjení

  Uvedená doba jízdy je součtem odhadované doby jízdy a doby nabíjení (pokud je nutné během cesty nabíjet).

  Předpokládá se, že cestujete nejrychlejší trasou bez dopravních zdržení nebo jiných zpoždění.

  The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival after covering the distance, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

  The journey time indicated is the sum of estimated driving time plus charging time if you have to include charging breaks on your route.
   
  It is assumed that you are travelling on the fastest route without any traffic hold-ups or other delays.

  Nabíjecí výkon závisí na úrovni nabití baterie, teplotě, individuálním stylu jízdy, využívání systémů ve voze a na aktuálně vybraném modelu. Doby nabíjení platí pro vnější teplotu 23 °C po předchozí jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Zobrazené hodnoty jsou příklady vypočítané na základě zvolených modelů ve standardní konfiguraci. Hodnoty se mohou lišit, pokud má stejný model další volitelnou výbavu.

  Aplikace My BMW zajistí, že máte kdykoli a kdekoli přesné informace o aktuálním dojezdu vozu a průběhu jeho nabíjení. Trasy optimalizované z pohledu nabíjení můžete z aplikace odesílat přímo do Vašeho vozu. Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte si ji ve zkušebním režimu.

  Více informací

  Loading Time

  Nabíjecí časy pro

  Nabíjení na cestách

  Vysokovýkonné nabíjecí stanice

  Své BMW i5 M60 xDrive můžete obzvláště rychle nabít na vysokovýkonné nabíjecí stanici (např. v síti IONITY). Stejnosměrný proud (DC) poskytovaný na těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou vysoce výkonné nabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách.
   

  Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím maximálního nabíjecího výkonu vozu. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii.
   

  Pohled na mapu Vám ukáže všechny vysokovýkonné nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023) 

  Rychlonabíjecí stanice

  Pokud potřebujete rychle nabít ve městě nebo na cestách, jsou rychlonabíjecí stanice tou správnou volbou. Stejnosměrný proud (DC) v těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který je odebírán například z domácí zásuvky. Proto jsou rychlonabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách.

   

  Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití baterie při nabíjení výkonem 50 kW. V tomto rozsahu úrovně nabití je nabíjení nejrychlejší a zároveň nejšetrnější k baterii.

   

  Pohled na mapu Vám ukáže všechny rychlonabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platnost od 22. 3. 2023)

  AC nabíjecí stanice

  Veřejné nabíjecí stanice na střídavý proud (AC) najdete téměř všude. Jsou vhodné zejména pro pravidelné nabíjení po delší dobu – například přes noc nebo když jste v práci. Na displeji se zobrazuje minimální doba nabíjení z 0 do 100 % úrovně nabití baterie výkonem 22 kW. Nabíjecí výkon závisí na technických možnostech a výbavě vozu.

   

  Podívejte se na mapu a poznejte všechny nabíjecí stanice se střídavým proudem v síti BMW Charging. (Platí od 22. 3. 2023)

  Nabíjení doma

  Nabíječka Wallbox/rychlonabíječka Flexible Fast Charger

  Doma můžete své BMW i5 M60 xDrive nabíjet pomocí nabíječky Wallbox nebo flexibilní rychlonabíječky Flexible Fast Charger.

  V obou případech se používá střídavý proud (AC). V závislosti na vozidle, speciální výbavě a trhu poskytuje Wallbox maximální nabíjecí výkon 22 kW, Flexible Fast Charger maximálně 11 kW.

  Zobrazena je minimální doba nabíjení od 0 do 100 % úrovně nabití baterie při výkonu 11 kW.

  Filter charging stations

  Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním profilu, používání doplňkových spotřebičů a aktuálně zvoleném voze. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.

   

  Pro hledání nabíjecí stanice, plánování trasy, ověření dostupnosti a správu jednotlivých nabíjení použijte aplikaci My BMW, a to jak doma, tak na cestách. V demo režimu si můžete vyzkoušet všechny funkce aplikace My BMW.

  MOŽNOSTI NABÍJENÍ.

  UDRŽITELNOST BMW i5 M60 xDRIVE.

  BMW i5 M60 xDrive je dalším příspěvkem na cestě k udržitelnější budoucnosti. Použitím druhotných materiálů a využitím zelené elektřiny ve výrobním procesu snižujeme CO₂ stopu BMW i5 M60 xDrive ještě předtím, než se Vám dostane do rukou. Během jízdy zajišťují inovativní technologie EfficientDynamics dokonalou rovnováhu mezi hospodárností a výkonností. BMW i5 M60 xDrive navíc vůbec poprvé nabízí možnost zvolit veganský interiér.

  Technologie

  INTELIGENTNÍ.

  Neustále ve svém pruhu a se správným odstupem.

  Driving Assistant Professional dokáže v rychlostech do 210 km/h Váš vůz bezpečně udržovat v jízdním pruhu. To je příjemné zejména v hustém provozu. Když je potřeba, Vaše BMW začne brzdit až do zastavení a následně se automaticky opět rozjede.

  Vaše BMW se Vám postará o zaparkování.

  Parkujte, aniž byste byli ve voze. Parkovací asistent Professional dokáže Vaše BMW automaticky zaparkovat a z parkovacího místa následně vyjet. Parkovací manévr o délce do 200 metrů stačí jednou provést a následně jej uložit.

  Vidět víc než jen to, co je před Vámi.

  BMW Live Cockpit Professional promítá nejdůležitější informace přímo do Vašeho zorného pole, takže nemusíte spustit oči ze silnice. Pohled s rozšířenou realitou doplňuje na silnici před Vámi grafické symboly, které Vám usnadní navigaci.

  Více než pouhý klíček od vozu.

  S pomocí BMW Digitálního klíče můžete svůj telefon použít jako klíč od vozu a současně jej digitálně sdílet s až 5 lidmi. Jakmile se ke svému BMW přiblížíte, automaticky se odemkne a pozdraví Vás světelným představením. Současně dojde k nastavení funkcí interiéru podle Vašeho osobního profilu.

  FINANCOVÁNÍ & LEASING

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW i5 M60 xDRIVE.

  Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

  PORADENSTVÍ & SERVIS

  PROAKTIVNÍ PÉČE BMW i5 M60 xDRIVE.

  Servis – přesně, když je potřeba.

  Vždy o jeden krok napřed. Ať už je potřeba běžný servis nebo je nutné vyměnit opotřebované pneumatiky, kontaktujeme Vás s dostatečným předstihem. Můžete si domluvit návštěvu servisu přímo prostřednictvím zprávy ve Vaší aplikaci My BMW. A pak už jen s čistou hlavou pokračovat v cestě.

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O BMW i5 M60 xDRIVE.