M5 Sedan

Shop The Look

M5 Sedan

BMW M5 Sedan with M xDrive

THE NEW

M5

BMW M

NOVÉ BMW M5 SEDAN NYNÍ S ÚROKEM JIŽ OD 1,99 % P.A.¹

¹ Tato příkladová kalkulace úvěru je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro model BMW M5 na délku úvěru 36 měsíců, pořizovací cena vozidla 3 662 000 Kč vč. DPH, akontace 70 % (2 563 400 Kč), měsíční splátka 38 490 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky podnikatelského úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.9.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 1,7-1,6 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 39-37 g/km.

Radost z jízdy. Až do morku kostí.

Kompromisy? Tady je budete hledat marně. BMW M5 Sedan s pohonem M xDrive Vás okouzlí už při rozjezdu, ne-li dříve. Objevte tento výkonný sportovní vůz, jeho možnosti výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

Varianty a technické údaje.

   M5 Sedan
   M5 Sedan

   Výkon[3][4][5]

   535 kW (727 k)

   0–100 km/h[3]

   3,5 s

   Maximální rychlost[3]

   250 km/h

   Elektrický dojezd[1][3]

   67 - 69 km

   M5 Sedan[1][2][3]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 1,7 - 1,6; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 39 - 37; Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 25,5 - 25; Elektrický dojezd, WLTP v km: 67 - 69
    

   [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

    

   [2] Pro plug-in hybridní verze: Vážená kombinovaná hodnota (EC AC Charge Weighted)

    

   [3] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.

   BMW M5 Sedan M specifické detaily exteriéru

   Hraje tak svou vlastní ligu.

   BMW M5 Sedan s M Hybrid je naplněn špičkovou technologií až do morku kostí. Jeho nesmírně výkonný zážehový osmiválcový motor M TwinPower Turbo ve spojení s elektrickým pohonem přináší na silnice výkon celého systému 535 kW (727 k) [3][4][5]. Komfort, jízdní dynamika a ovladatelnost tvoří dokonalou symbiózu reprezentativního sedanu a plnokrevného sportovního vozu, který je schopen zrychlit až na maximální rychlost 305 km/h [3] s výbavou M Driver’s Package.

   M5 Sedan[1][2][3]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 1,7 - 1,6; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 39 - 37; Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 25,5 - 25; Elektrický dojezd, WLTP v km: 67 - 69

   Vaše BMW M5 Sedan.

    Místo pro obsah IngoI

    Výkonnost.

    0:00
    0:00 /  0:00

    Pro nefalšovanou radost. M Hybrid.

    Jeho hnací ústrojí M Hybrid s výkonným zážehovým osmiválcovým motorem M TwinPower a elektrickým pohonem Vás zatlačí do sedadla působivým výkonem celého systému 535 kW (727 k) [3][4][5]. Jeho točivý moment až 1000 Nm [3][4][5] je dynamicky rozdělován na všechna čtyři kola pomocí M xDrive.

    0:00
    0:00 /  0:00

    Design exteriéru.

    Nezaměnitelný i v noci.

    Mezi hlavní přednosti patří kompletně přepracovaná mřížka chladiče BMW s osvětlením obrysových linií, nový dvojitý světelný podpis v hlavních světlometech a dynamický uvítací světelný kobereček ve stylu výbavy M.

    Materiál, který je technicky i vizuálně působivý.

    Exteriérový paket M Carbon dodá Vašemu BMW M ještě sportovnější vzhled. Střecha, kryty vnějších zpětných zrcátek a zadní spojler jsou vyrobeny z lehkého a pevného karbonu.

    Design interiéru.

    Skvěle padnou.

    Od individuální šířky opěradla až po vyhřívání sedadel. Obě multifunkční sedadla M lze nastavit mnoha způsoby pro optimální oporu a pohodlí.

    Digitální vlastnosti.

    Radost z elektrické jízdy.

    Nabíjet. Jakkoli a kdekoli chcete.

    Inteligentně na Vaší straně.

    Váš pozorný asistent.

    Driving Assistant Professional udržuje vozidlo v jízdním pruhu a v bezpečné vzdálenosti až do rychlosti 210 km/h. V případě potřeby Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede. Jeho přínos oceníte zejména v hustém provozu.

    Vaše BMW dokáže samo zaparkovat i vyparkovat.

    Vaše BMW pomocí parkovacího asistentu Professional automaticky najde parkovací místo. Vše, co musíte udělat, je jednou provést parkovací manévr, který může být až 200 m dlouhý. Na požádání dokáže Vaše BMW samo zaparkovat i vyparkovat, zatímco můžete všechny manévry sledovat na svém smartphonu.

    Více než pouhý klíč.

    Díky BMW Digital Key Plus můžete používat kompatibilní mobilní zařízení jako klíč vozidla. Navíc jej můžete digitálně sdílet až s pěti osobami. Když se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelných efektů odemkne.

    Vše podstatné dobře na očích.

    BMW Head-Up Displej promítá informace navigace a o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje navigační pokyny přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji a na přístrojovém panelu.

    BMW M5 Sedan Leasing a financování

    Vaše BMW M5 Sedan.

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.
     

    Obsahuje vše. Do detailů promyšlená. BMW Financial Services

    Proaktivní péče v BMW M5 Sedan.

    Servis – přesně, když je potřeba.

    Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

    Často kladené otázky k BMW M5 Sedan.

    Mohlo by se Vám také líbit.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    M5 Sedan[1][2][3]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 1,7 - 1,6; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 39 - 37; Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 25,5 - 25; Elektrický dojezd, WLTP v km: 67 - 69

    [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

     

    [2] Pro plug-in hybridní verze: Vážená kombinovaná hodnota (EC AC Charge Weighted)

     

    [3] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.

     

    [4] Zahrnuje spalovací motor (daná uvedená hodnota) a elektrický pohon (až do uvedené jmenovité hodnoty). Výkon elektrického pohonu závisí na stavu nabití baterie.

     

    [5] Pro plug-in hybridní verze: Výkon elektrického pohonu závisí na stavu nabití baterie.

     

    [6] Specifické vlastnosti některých materiálů mohou způsobit vyšší funkční zvuk při brzdění, např. po delším přibrzďování nebo před úplným zastavením za mokra. Vlivem posypové soli nebo vlhkosti, například po umytí vozidla, vlivem noční kondenzace vlhkosti, při jízdě v dešti a podobně, může dojít k tomu, že brzdný účinek může být krátkodobě podobný jako u běžného brzdného systému. Snížený brzdný účinek lze kompenzovat větším přítlakem na brzdový pedál.

     

    [7] Pro plug-in hybridní verze: Při teplotách pod bodem mrazu je čistě elektrický jízdní režim k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.


    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.
     

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp


    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.