Podhled na BMW X2 M35i (F39) v metalické barvě Sapphire Black (černá)
Cena vč. DPH1 461 200 Kč
VýkonAž 306 k (225 kW)
Druh pohonuBenzín

THE X2

BMW M

NOVÉ BMW X2 M35i

Cena vč. DPH1 461 200 Kč
VýkonAž 306 k (225 kW)
Druh pohonuBenzín

Nelze si ho jen tak vybrat, vybere si Vás: BMW X2 M35i je extrémně sportovní a dynamické. Ve srovnání se standardními modely BMW X2 je tento zástupce M modelů více zaměřen na podmanivé svezení na asfaltu, má ostřejší design a dramatické proporce.

  DESIGN BMW X2 M35i.

  Špičková výkonnost v nejlepší formě.

  BMW X2 M35i ohromí sportovním duchem, extrémně dynamickým potenciálem a unikátní variabilitou. Poznejte atraktivní prvky designu.
  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem BMW X2 M35i (F39) v metalické barvě Sapphire Black (černá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem.

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek v metalické barvě Cerium Grey má uvnitř propracovanou mřížku. Struktura mřížky, inspirovaná závody, propůjčuje přední části hloubku a svými detaily umocňuje vysokou kvalitu dynamického designu.
  M zadní spoiler BMW X2 M35i (F39) v metalické barvě Sapphire Black (černá) detail zezadu

  M zadní spoiler.

  M zadní spoiler zdůrazňuje sportovní siluetu vozu a redukuje vztlak. Spoiler vytváří aerodynamický přítlak na zadní nápravě, a tím zajišťuje větší stabilitu.
  M kola z lehké slitiny BMW X2 M35i (F39) v metalické barvě Sapphire Black (černá) detail na kolo

  M kola z lehké slitiny Double-spoke 716 M.

  20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 716 M v lesklém provedení Jet Black, s pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 225/45 R20.
  Kryty zrcátek v barvě Cerium Grey BMW X2 M35i (F39) v metalické barvě Sapphire Black (černá) exteriér

  Kryty zrcátek v šedé barvě Cerium Grey.

  Unikátní sportovní vzhled BMW X2 M35i je zvýrazněn specifickými detaily v barvě Cerium Grey. Patří mezi ně například kryty zpětných zrcátek.
  M sportovní sedadla BMW X2 M35i (F39) interiér

  M sportovní sedadla.

  Mají bohaté polstrování sedáku i opěradla a poskytují optimální podporu řidiči a spolujezdci dokonce i při velmi dynamické jízdě v zatáčkách. Oproti standardním sedadlům lze u sedadla řidiče nastavit i úhel sklonu sedáku, jeho hloubku a délku, stejně jako šířku opěradla. Specifický design sportovních sedadel zdůrazňuje sportovní charakter vozu.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X2 M35i.

  Nekonečný výkon.

  Souhra mezi mechanickým samosvorným M sportovním diferenciálem na přední nápravě, inteligentního pohonu všech kol BMW xDrive a výkonných M sportovních brzd zajišťuje v daném segmentu výjimečnou jízdní dynamiku a přesnost ve všech jízdních situacích.
  Zážehový 4válec M TwinPower Turbo BMW X2 M35i (F39)

  Zážehový 4válec M TwinPower Turbo.

  Prvotřídní sportovní vůz pro ryzí radost z jízdy: Zážehový 4válec M TwinPower Turbo je výjimečně výkonný zejména proto, že je vybaven na míru navrženými písty, větším turbodmychadlem, efektivnějším sáním, vysokovýkonným chlazením a M výfukovým systémem s klapkou.
  BMW xDrive BMW X2 M35i (F39) v metalické barvě Sapphire Black (černá) detail zezadu

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
  Sportovní převodovka BMW X2 M35i (F39) interiér

  8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  M sportovní podvozek BMW X2 M35i (F39)

  M sportovní podvozek.

  Agilita, přesné a komunikativní řízení a působivý komfort, to jsou hlavní charakteristiky podvozku a jízdních vlastností. Přední náprava s oddělenými spodními příčnými rameny, kompaktní víceprvkové zadní zavěšení s oddělenými tlumiči a pružinami jsou spolu s vysokou tuhostí karoserie základem pro vynikající jízdní vlastnosti. Pro dynamickou jízdu jsou navrženy jak plynokapalinové tlumiče a stabilizátory, tak celá kinematika náprav.
  M sportovní brzdy BMW X2 M35i (F39) v metalické barvě Sapphire Black (černá) detail na kolo

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X2 M35i.

  Digitální služby a inteligentní asistenční systémy BMW X2 M35i.

  Díky inovativní aplikaci My BMW máte v BMW X2 M35i vždy okamžité spojení mezi Vaším chytrým telefonem a vozem. Bez ohledu na to, zda plánujete schůzku na určité adrese nebo konkrétní cestu, si je můžete poslat do navigačního systému a současně lze s ostatními v reálném čase sdílet aktuální pozici. Na telefonu si také můžete zobrazit zbytek cesty od zaparkovaného vozu do cílové adresy. Poznejte aplikaci, která zjednoduší Váš život. To vše umožňuje BMW Connected.
  Palubní deska Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW X2 M35i (F39) interiér

  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.

  Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, včetně upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu s brzdnou funkcí, udržuje rychlost předvolenou řidičem a rovněž vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu. Vozidlo samo zrychluje i brzdí a udržuje předem stanovenou vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu, a to i v pomalém provozu nebo při jízdě v kolonách, kdy dokáže i zcela zastavit a znovu se rozjet.
  Kožený volant BMW X2 M35i (F39) interiér

  Asistent jízdy v kolonách.

  Asistent jízdy v kolonách zbavuje řidiče stresu během jízdy na dálnicích a v jiných monotónních situacích: V hustém provozu do rychlosti 60 km/h systém umožňuje „splynutí“ s okolním provozem a snižuje tak stres při jízdě v koloně. Automaticky udržuje požadovanou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a reguluje rychlost jízdy až do úplného zastavení. Aktivně ovládá také řízení.
  Driving Assistant Plus BMW X2 M35i (F39) interiér přístrojový panel

  Driving Assistant Plus.

  Výbava Driving Assistant Plus přináší zvýšení bezpečnosti a komfortu. Obsahuje upozornění na nebezpečí čelního nárazu a upozornění na přítomnost chodců s funkcí samočinného brzdění ve městě, varování při opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, ukazatel rychlostních limitů a kamerový systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.
  Head-Up Displej BMW X2 M35i (F39) interiér přístrojový panel

  BMW Head-Up Displej.

  Plnobarevný BMW Head-Up Displej zobrazuje všechny důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče a umožňuje mu tak plně se soustředit na řízení. Displej obsahuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, může však zobrazovat také telefonní seznam nebo seznamy skladeb.
  Navigační systém Plus BMW X2 M35i (F39) interiér

  Navigační systém Plus.

  Navigační systém Plus obsahuje BMW Head-Up Displej, iDrive s dotykovým ovladačem, integrovaný 8,8" dotykový barevný displej a 5,7" displej s vysokým rozlišením v přístrojích. Obsluhuje se intuitivně pomocí dotykového ovladače iDrive Touch, tlačítek přímé volby, osmi funkčními záložkami, hlasem nebo dotykem na interaktivní dlaždice na displeji.
  Real Time Traffic Information RTTI BMW X2 M35i (F39) interiér

  Real Time Traffic Information

  Proč ztrácet čas v dopravních zácpách? Se službou Real Time Traffic Information dojedete do cíle své cesty rychleji a pohodlněji. Sleduje aktuální dopravní situaci a v reálném čase kalkuluje alternativní trasy. Další funkcí je upozornění na nebezpečí, které řidiče varuje například před špatnými povětrnostními podmínkami nebo nehodami.
  Concierge Service BMW X2 M35i (F39) interiér

  Concierge Service.

  Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo a kde je nejlepší restaurace ve městě? Stačí stisk tlačítka a služba Concierge Services Vám na cestách pomůže, individuálně, osobně a rychle vám nabídne odpovědi na jakékoliv požadavky. Kdekoliv jste, cokoliv potřebujete.
  Integrace chytrých telefonů BMW X2 M35i (F39) interiér

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To Vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.
  Online Entertainment BMW X2 M35i (F39) interiér

  Online Entertainment.

  Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Se službou Online Entertainment si můžete okamžitě přehrávat hudbu z výběru více než 30 milionů skladeb od hudebního partnera BMW Spotify to s pomocí SIM karty zabudované ve vozidle.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X2 M35i.

  BMW X2 M35i.

  Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

  225 (306)/5000–6250

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  4,9

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  7,5 - 8,1

  Kombinované emise CO₂ v g/km:

  170 - 185

  BMW X2 M35i (F39), metalický lak Black Sapphire (černá), technické údaje

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X2 M35i.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X2 M35i.

  BMW X2 M35i (F39) metalický lak Black Sapphire (černá), tříčtvrteční jízdní záběr zezadu

  Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW X2 M35i.

  BMW SLUŽBY.

  SLUŽBY A ASISTENCE PRO BMW X2 M35i.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
  • Prohlídka vozu
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny
  Zjistěte více o BMW Service Inclusive
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte Vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.
  Více informací o BMW Teleservices
  BMW Asistenční služba

  Asistenční služba BMW Mobile care.

  BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
  Více informací o BMW Asistenční službě
  Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X2 M35i, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

  BMW X2 M35i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1–7,5
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 185–170

   

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

  Více informací