BMW OPRAVY DROBNÝCH POŠKOZENÍ A PÉČE.

  Drobné opravy. Velká radost.

  Poškození čelního skla odlétávajícími kaménky, drobná promáčklina na nárazníku, rýhy v interiéru: Pokud intenzivně používáte své BMW, mohou podobné události nastat velmi brzy. Tyto nevyhnutelné známky používání lze však velmi rychle odstranit – právě díky novým opravám drobných poškození BMW.
  Speciální technologické postupy pro opravy skel, plastů a povrchu interiéru, zručně prováděné servisními profesionály BMW – a Vaše BMW bude znovu vypadat jako nové. A Vy současně také ušetříte nemalé finanční prostředky: Opravy drobných poškození BMW se vyznačují přijatelnými cenami a navíc Vám umožňují předejít závažnějšímu poškození s následnými nákladnějšími opravami a současně zachovat hodnotu Vašeho BMW.

  Více informací

  BMW OPRAVY INTERIÉRU.

  V rámci oprav interiéru BMW lze snadno odstranit proříznuté a propálené otvory čalounění a stejně tak i drobná poškození interiéru, jako jsou např. provrtané otvory u plastových dílů.
  Chvilková nepozornost může mít za následek odolné skvrny na kůži a dalších materiálech čalounění sedadel. U plastových dílů interiéru může snadno dojít také k jejich poškrábání. S využitím oprav interiéru BMW lze taková poškození rychle opravit při současném dodržení obvyklé kvality BMW.
  Opravy interiéru BMW jsou využívány zejména pro:
  - Rýhy a škrábance
  - Vyblednutí a nečistoty
  - Otvory až do průměru 15 milimetrů
  - Proříznutí o délce až 40 milimetrů

  BMW OPRAVA SKEL.

  Drobné poškození čelního skla není jen nepříjemné, ale může být také nebezpečné. Velmi rychle se může objevit prasklina, a potom je nutná výměna celého skla. Opravy skel BMW napomáhají těmto nepříjemnostem předcházet. Servisní experti BMW opravují poškození skel rychle a spolehlivě. V případě, že není výměna možná, je nasazeno nové originální čelní sklo BMW.

  Výměna čelního skla BMW

  • Výhody opravy čelního skla
  • Požadavky pro opravu čelního skla

  BMW OPRAVY PROMÁČKLIN.

  Malá nepozornost může způsobit promáčklinu na vašem vozidle. Díky opravám promáčklin BMW můžete ekonomicky a rychle vyřešit poškození kovových částí bez nutnosti dalšího lakování.
  Také můžete využít služeb nabízených vaším servisním partnerem BMW, pokud krupobití poškodí vaše vozidlo. Má možnost odstranit nebo narovnat veškeré malé promáčkliny a díky použití inovativních metod opravy dosáhnout vynikajícího výsledku.
  Opravy promáčklin BMW jsou vhodné zejména pro:
  - Poškození, promáčknutí nebo prohnutí způsobené krupobitím
  - Prohnutí, při kterém nedošlo k poškození vrstvy originálního laku
  - Poškození až do průměru 60 milimetrů

  BMW OPRAVY PLASTŮ.

  Zvýšená hodnota a nová radost za obzvláště atraktivních podmínek – to jsou nové opravy plastů BMW: speciálně navržený postup opravy drobných poškození nárazníků a jiných plastových dílů karoserie Vašeho BMW.
  V současnosti jsou plasty pro funkci a vzhled všech vozidel BMW velmi důležité. Může se to stát každému: v podzemním parkovišti nebo hektickém každodenním životě. Škrábance, proříznutí a malé otvory vznikají často nepozorovaně, ale mají dopad na vzhled a hodnotu Vašeho BMW. Náš servisní tým BMW má nyní na tyto drobné vady na kráse inovativní a cenově dostupnou odpověď: nové opravy plastů BMW. Jednoduchost. Vyšší hodnota. Více radosti.

  BMW LOKÁLNÍ OPRAVY LAKU.

  Škrábanec na laku může znehodnotit vzhled Vašeho vozidla. Díky lokálním opravám laku BMW má Váš servisní partner BMW možnost odstranit drobná poškození laku v obvyklé kvalitě BMW: rychle a přesně s použitím technologie BMW ColorSystem, která je šetrná k životnímu prostředí.
  Pomocí speciálních přípravků na lak a jejich aplikace pouze na daný díl lze do určité míry odstranit poškození odlétávajícími kaménky, škrábance a malé rýhy bez demontáže dílů – a s ohromujícím výsledkem.

  BMW OPRAVY KOL Z LEHKÉ SLITINY.

  Stačí pouze chvilka nepozornosti – k poškození ráfků Vašeho BMW může dojít velmi rychle, např. při kontaktu s obrubníkem. Pro zajištění profesionální opravy ráfku a zaručení bezpečnosti se ihned obraťte na svého servisního partnera BMW.
  Obecně řečeno, v rámci opravy ráfků BMW je možné pomocí inovativního tmelu opravit a zakrýt veškeré drobné vady. Ráfky Vašeho BMW budou opět vypadat jako nové. Výměna ráfku je nutná pouze v případě závažného konstrukčního poškození.