BMW Motorový olej, muž a žena leží na kapotě BMW

NA DOVOLENÉ SI RÁDI OBČAS JEN TAK LEHNEME. ALE URČITĚ NE KVŮLI PORUŠE MOTORU.

Užijte si výlet. S BMW Originálním motorovým olejem a servisem.

Nezáleží na tom, jak si chcete zorganizovat svůj život, vaše BMW bude vaším společníkem, ať už se vydáte kamkoliv. A to přináší určitou odpovědnost. Chraňte své BMW originálním motorovým olejem a užívejte si výjimečný výkon a dlouhé intervaly výměny. Pečujte o své BMW a s pomocí BMW Originálního motorového oleje a servisu zajistěte motoru kultivovanější běh.

Více informací
NA DOVOLENÉ SI RÁDI OBČAS JEN TAK LEHNEME. ALE URČITĚ NE KVŮLI PORUŠE MOTORU.Užijte si výlet. S BMW Originálním motorovým olejem a servisem.
  BMW Originální motorový olej BMW TwinPower Turbo SAE 0W-30

  ONLINE SJEDNÁNÍ SCHŮZKY.

  Váš BMW Servisní Partner vám s radostí poradí s výběrem jakýchkoliv vhodných produktů a servisních služeb, které vám pomohou při zachování dlouhé životnosti využívat maximální výkon motoru BMW. Věnujte více svého času příjemným věcem a využijte náš pohodlný online systém sjednávání návštěv u vašeho BMW Servisního Partnera.

  BMW ORIGINÁLNÍ MOTOROVÝ OLEJ. VÝKONNOST. HOSPODÁRNOST. OCHRANA.

  Motorové oleje BMW TwinPower Turbo pomáhají motorům BMW dosahovat jejich vlastností a přispívají k poskytování plného výkonu s příkladnou hospodárností a současně pomáhají chránit motor proti opotřebení a korozi. Tím pomáhají k tomu, aby motor zůstal čistý a prodloužil se jeho servisní interval. S BMW TwinPower Turbo originálními oleji máte vždy jistotu. Ať už mluvíme o motorových olejích Select v kategorii Silver, motorových olejích Premium Efficiency v kategorii Gold nebo motorových olejích BMW M Performance v kategorii Red, vždy je připraven ideální BMW Originální motorový olej pro dlouhodobé podávání nejvyššího výkonu vašeho BMW.

  Více informací
  BMW Originální motorový olej BMW TwinPower Turbo Silver

  BMW TwinPower Turbo Silver.

  BMW TwinPower Turbo Silver. Motorové oleje pro udržitelnou radost z jízdy: Nejen že tyto oleje přispívají k vynikajícímu výkonu motoru, ale současně pomáhají udržet zásadní části čisté a celý motor chrání.

  Více informací
  BMW Originální motorový olej BMW TwinPower Turbo Gold

  BMW TwinPower Turbo Gold.

  BMW TwinPower Turbo Gold. Motorové oleje pro výjimečný výkon: Motorové oleje v kategorii Gold nastavují nová měřítka a přispívají k dosažení výjimečného výkonu motoru a vysoké úrovni jeho ochrany. Oleje s označením FE (fuel economy) na etiketě v porovnání s motorovými oleji BMW Longlife-01 vynikají kromě jiného i snížením spotřeby paliva.

  Více informací
  BMW Originální motorový olej BMW TwinPower Turbo Red

  BMW TwinPower Turbo Red.

  Doplnit adrenalinem: Motorové oleje z kategorie M TwinPower Turbo jsou připraveny na míru pro vysokovýkonné motory BMW M a i za extrémních podmínek jim poskytují výjimečnou ochranu proti opotřebení a podporují jejich mimořádný výkon.

  Více informací

  5 VÝHOD BMW ORIGINÁLNÍCH MOTOROVÝCH OLEJŮ.

  • 01 Snižuje spotřebu paliva, a tím i produkci emisí CO₂.⁽¹⁾
  • 02 Zabraňuje vzniku kalů, což prodlužuje servisní interval výměny oleje.⁽²⁾
  • 03 Zachycuje pevné částice, a tím omezuje usazeniny v motoru.
  • 04 Menší tendence k odpařování snižuje spotřebu oleje, a tím i četnost doplňování.⁽³⁾
  • 05 Vykazuje vynikající výkonnost i při nízkých teplotách, a to i v teplotách -40 °C, což usnadňuje studené starty motoru.⁽⁴⁾
  BMW Originální motorový olej BMW TwinPower Turbo motorový olej

  ZACHOVEJTE VÝKON SVÉHO MOTORU.

  BMW Originální motorový olej a servis.

  BMW Originální motorové oleje splňují nejvyšší kvalitativní standardy vyžadované motory BMW a dokonale využívají jejich potenciál z hlediska výkonnosti, hospodárnosti a trvanlivosti. Dopřejte vašemu BMW lepší údržbu tím, že použijete BMW Originální motorový olej a využijte mnohaleté zkušenosti našich servisních specialistů.

  Více informací

  ZACHOVEJTE VÝKON SVÉHO MOTORU.

  BMW Originální motorový olej a servis.

  (1) Prokázaná úspora paliva při použití olejů BMW Longlife-01 FE (LL01 FE 0W-30), LL12FE 0W-30, LL17FE+ 0W-20; (i) v cyklu WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) v porovnání s motorovými oleji BMW Longlife-01 (testováno ve voze BMW).


  (2) Na základě standardních průmyslových testů kalnosti.


  (3) Na základě standardních průmyslových testů NOACK.

   

  (4) Platí pro všechny oleje třídy 0W. Oleje třídy 5W dosahují podobného výkonu při teplotách až do -35°C.

  Více informací