BMW řady 2 Coupé, dynamický jízdní záběr

BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Detaily, výbava a technické údaje BMW řady 2 Coupé.

BMW ŘADY 2 COUPÉ.Detaily, výbava a technické údaje BMW řady 2 Coupé.

EXTRÉMNĚ SPORTOVNÍ POHLED.

Modely a možnosti výbavy BMW řady 2 Coupé.

Model M Sport

Model M Sport tomuto Coupé propůjčuje ještě sportovnější nádech. Kromě ostřejšího vzhledu exteriéru a interiéru Model M Sport zaručuje také větší radost z jízdy. Jízdní dynamiku výrazně optimalizuje M sportovní podvozek a M aerodynamický paket.

BMW řady 2 Coupé, Model M Sport

Model M Sport tomuto Coupé propůjčuje ještě sportovnější nádech. Kromě ostřejšího vzhledu exteriéru a interiéru Model M Sport zaručuje také větší radost z jízdy. Jízdní dynamiku výrazně optimalizuje M sportovní podvozek a M aerodynamický paket.

 • Exteriér

 • Interiér

Model Sport Line

V provedení Model Sport Line vypadá toto Coupé ještě dynamičtěji. Nápadné detaily exteriéru a interiéru v leskle černém provedení zaručují obzvláště sportovní vzhled. Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu nabízejí optimální oporu těla.

BMW řady 2 Coupé, Model Sport Line

V provedení Model Sport Line vypadá toto Coupé ještě dynamičtěji. Nápadné detaily exteriéru a interiéru v leskle černém provedení zaručují obzvláště sportovní vzhled. Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu nabízejí optimální oporu těla.

 • Exteriér

 • Interiér

RADIKÁLNĚ DYNAMICKÉ.

Jízdní dynamika & hospodárnost BMW řady 2 Coupé.

Díky výkonné pohonné jednotce a precizně naladěnému podvozku je každé BMW řady 2 Coupé jednoduše excelentní. Zažijte ryzí dynamiku bez konvencí.
BMW řady 2 Coupé, Jízdní dynamika.
BMW řady 2 Coupé, Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky přizpůsobit jízdním podmínkám. Řidič také může prostřednictvím voliče jízdních režimů Driving Experience Control kdykoliv upravit charakteristiku odpružení podle svých osobních preferencí a jízdního stylu. Připraven je široký rozsah nastavení od komfortní jízdy po extrémně sportovní s výrazně lepší ovladatelností.
BMW řady 2 Coupé, Variabilní sportovní řízení

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímé a agilní reakce řízení, k zatočení je proto potřeba menších pohybů volantem. Nezávisle na aktuální rychlosti reaguje na úhel natočení volantu rozdílným převodovým poměrem. To vylepšuje ovladatelnost při dynamické jízdě a současně snižuje fyzické úsilí vynaložené při parkování a odbočování.
BMW řady 2 Coupé, Launch Control

Launch Control.

Funkce Launch Control je součástí 8stupňové automatické převodovky Steptronic Sport a umožňuje maximální možné zrychlení při rozjezdu z místa. Aktivuje se posunutím voliče převodovky do polohy S, aktivací funkce DTC (tlačítkem stabilizačního systému DSC) a sešlápnutím plynového pedálu až na podlahu při současném držení pedálu brzdy. Jakmile řidič uvolní brzdový pedál, vozidlo akceleruje maximálním možným způsobem.
BMW řady 2 Coupé, motor

Zážehový 2litrový 4válec BMW TwinPower Turbo.

Nejnovější generace 2litrového čtyřválcového motoru BMW TwinPower Turbo garantuje maximální radost z jízdy. Vyniká agilním nástupem výkonu a také mimořádnými reakcemi na přidání plynu dokonce i v nízkých otáčkách. Současně umí být velmi úsporný a ekologický.
BMW řady 2 Coupé, 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport nabízí neuvěřitelně sportovní změny rychlostních stupňů. Ať už v automatickém nebo v manuálním režimu řazení páčkami pod volantem či voličem umístěným mezi sedadly. To vše pro uvolněné projížďky nebo neuvěřitelně dynamickou jízdu. V režimu SPORT a s voličem převodovky v levé poloze S/M jsou změny rychlostních stupňů nastaveny pro maximální výkonnost.
BMW řady 2 Coupé, xDrive

xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive pro maximální trakci, jízdní dynamiku a bezpečnost v každé jízdní situaci plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi kola přední a zadní nápravy. Elektronicky regulované rozdělování výkonu při průjezdu zatáčkami pro ještě lepší agilitu eliminuje tendence vozu k přetáčivosti nebo nedotáčivosti.

PŘEMÝŠLÍ S VÁMI. VIDÍ DOPŘEDU. V KAŽDÉ SITUACI.

Asistenční systémy BMW řady 2 Coupé.

BMW řady 2 Coupé nabízí mnoho inteligentních asistenčních systémů usnadňujících život.
BMW řady 2 Coupé, Asistenční systémy
BMW řady 2 Coupé, Driving Assistant

Driving Assistant.

Výbava Driving Assistant kombinuje systém varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu, systém varující před čelním nárazem a systém varování před chodci s brzdnou funkcí. V případě, že systém varující před čelním nárazem a systém varování před chodci s brzdnou funkcí zaznamená v rychlostech od 10 do 60 km/h hrozící riziko srážky s vozem nebo chodcem, vyšle varování a v případech krajní nouze začne automaticky brzdit. Na neúmyslné vyjetí z jízdního pruhu řidiče v rychlostech nad 70 km/h vibracemi ve volantu upozorní varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu.
BMW řady 2 Coupé, Aktivní systém pro udržování rychlosti

Aktivní systém pro udržování rychlosti.

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go včetně systému varování před čelním nárazem s brzdnou funkcí udržuje rychlost nastavenou řidičem, stejně jako zvolenou vzdálenost od vozu vpředu. Vozidlo automaticky zrychluje a brzdí a požadovanou vzdálenost od vpředu jedoucího vozu udržuje i v pomalu se pohybujícím provozu. V dopravních zácpách umí automobil zcela zastavit.
BMW řady 2 Coupé, Ukazatel rychlostních limitů Speed Limit Info

Ukazatel rychlostních limitů Speed Limit Info.

Ukazatel rychlostních limitů Speed Limit Info včetně indikátoru zákazu předjíždění registruje aktuální rychlostní omezení a oblasti se zákazem předjíždění a zobrazuje je na informačním displeji v přístrojovém panelu.
BMW řady 2 Coupé, Parkovací asistent

Parkovací asistent.

Parkovací asistent usnadňuje podélné a příčné parkování. Systém měří velikost i toho nejmenšího potenciálního paralelního parkovacího místa, kolem nějž vůz projíždí nízkou rychlostí. Pokud je rozestup mezi zaparkovanými vozy adekvátní, parkovací asistent převezme ovládání volantu, zatímco řidič obsluhuje pouze pedál plynu a brzdy a řadicí páku.

NEZKROTNĚ KOMUNIKATIVNÍ.

Konektivita BMW řady 2 Coupé.

BMW řady 2 Coupé zaujme prvotřídní konektivitou a inteligentní mobilitou. Inovativní technologie BMW ConnectedDrive vás na cestách bez problémů spojí s důležitými službami, užitečnými aplikacemi a skvělou zábavou.
BMW řady 2 Coupé, Konektivita
BMW řady 2 Coupé, BMW Connected

BMW Connected.

Spojte se se svým BMW. Aplikace BMW Connected je váš digitální asistent mobility, který se před cestou a během ní postará o vaše potřeby. Spojte se s vozem pomocí vašeho chytrého telefonu, chytrých hodinek, Amazonu Echo nebo Google Assistantu, posílejte cíle do navigačního systému nebo dostávejte upozornění na schůzky, abyste vždy dorazili na místo jejich konání včas.
Více informací
BMW řady 2 Coupé, připojení telefonu s bezdrátovým dobíjením

Připojení telefonu s bezdrátovým dobíjením.

Připojení telefonu s bezdrátovým dobíjením obsahuje dok pro bezdrátové dobíjení a další USB port. Připojení ke střešní anténě zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a jeden audio přehrávač. Součástí výbavy jsou také Bluetooth Office a technická příprava pro WiFi hotspot.
Více informací
BMW řady 2 Coupé, Online Entertainment

Online Entertainment.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať jste kdekoli. Klasickou hudbu na dálnici, jazz během dopravní špičky a pop, když se jen tak projíždíte. S Connected Music můžete díky SIM kartě zabudované vašem voze poslouchat až 30 milionů skladeb bez jakýchkoliv omezení díky hudebním partnerům BMW – službám Deezer a Napster.
Více informací
BMW řady 2 Coupé, Apple CarPlay®

Apple CarPlay®.

Proč se ve vašem BMW vzdávat funkcí vašeho iPhonu, když ho můžete i nadále používat tak, jak jste zvyklí? Příprava pro Apple CarPlay® vám zpřístupní funkce telefonu a zároveň umožní používat aplikace jako iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Aktivace hlasové asistentky Siri od Apple se může provádět tlačítkem hlasového ovládání přímo na volantu.
Více informací
BMW řady 2 Coupé, Concierge Service

Concierge Service.

Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo? Služby Concierge Services jsou zde, aby vám při cestách pomohly a pouhým stiskem tlačítka splnily jakékoliv vaše požadavky, a to ať už rezervujete stůl v restauraci, hotelový pokoj nebo v lístky do kina. Tuto službu můžete využít i pro platby. Ať už jste kdekoliv a potřebujete cokoliv, služby Concierge Service jsou na vaší straně.
Více informací
BMW řady 2, Technické údaje

BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M240i Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–7,3
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 138–132

  BMW 230i Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,0–5,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 138–132

  BMW 220i Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,8–5,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 135–132

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu
  a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto
  vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2,
  mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.