Poslání automobilu: nastavit nová měřítka. BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

 

Myslete kreativně. Hýbejte s časem. To jsou dva základní koncepty pro trvalou udržitelnost. BMW 530e iPerformance oba přístupy perfektně propojuje a přitom zůstává stále před ostatními. Spoléhá na elektrizující radost z jízdy a díky plug-in hybridnímu pohonu vyráží vstříc zářivé budoucnosti.

 

Žádoucí: s BMW řady 5 Sedan v provedení M Performance posunete limity do dosud nepředstavitelných výšin. Čistý adrenalin. Sportovní charakter s kořeny v motorsportu. Protože dost vlastně není nikdy dost.

 

Mimořádná jízdní dynamika, sportovní design, maximální komfort – BMW řady 5 Touring je skutečným mistrem své kategorie. Je vybaveno špičkovými technologiemi, maximální praktičností a velkou dávkou sportovního stylu. Bezpočet digitálních služeb a jízdních asistentů zaručuje komfort, bezpečnost a tu nejvyšší produktivitu. Velkoryse tvarovaný interiér se vyznačuje absolutní kvalitou a až 1700 litrů zavazadlového prostoru nabízí dostatek místa pro aktivity všeho druhu. Garance radosti z jízdy, která povyšuje odpočinek a obchod na zcela novou úroveň.