THE

iX2

BMW i

JIŽ OD 11 490 KČ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.[5]
NYNÍ SE STÁTNÍ DOTACÍ 200 000 KČ A ÚVĚREM JIŽ OD 0 % P.A.

BMW iX2 xDrive30[1]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 17,7–16,3; Dojezd na elektřinu, WLTP v km: 417–449

 

[1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

 

ix2

0% ÚROK. 100% BMW.

JIŽ OD 11 490 KČ MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.[5]

Nyní se státní dotací 200 000 Kč a úvěrem již od 0 % p.a.

V případě zájmu se obraťte na svého BMW Autorizovaného Dealera.

 

RADOST Z JÍZDY.

BMW iX2 kombinuje radost z jízdy na čistě elektrický pohon s velkým prostorem a vzrušujícím moderním designem. Sportovní a dynamický exteriér, elegantní interiér. Díky dlouhému dojezdu BMW iX2 dojedete do svých každodenních cílů bez lokálně produkovaných emisí a v typickém komfortu BMW. Objevte všechny modelové varianty BMW iX2, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY

 • Modely
  • Elektrický pohon
  • X2 sDrive20i
 • M modelyBMW M
   {popis.modelu}
   BMW iX2 xDrive30

   Výkon[2]

    230 kW (313 k)

   0–100 km/h

   5,6 s

   Maximální rychlost

   180 km/h

   Dojezd (až)

   449 km

   BMW iX2 xDrive30[1]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 17,7–16,3; Dojezd na elektřinu, WLTP v km: 417–449

    

   [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

   [2] Elektrický pohon do 225 kW. Dočasné zvýšení výkonu až na 230 kW <10 s nad stanovenou nominální hodnotu.

   Červené BMW iX2 v barvě Dragonfire Red před venkovskou rezidencí za svítícího slunce.

   MOHUTNÝ VZHLED. MALÁ STOPA.

   Silueta SUV-kupé a BMW maska ve tvaru ledvinek elektrického BMW iX2 xDrive30 jsou vzrušující a nápadné. Vůz ztělesňuje flexibilitu a prostornost modelové řady BMW X s inovativním, čistě elektrickým pohonem řady BMW i. Díky elektrickému dojezdu až 449 km (WLTP)[1] a zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,6 sekundy máte dobrou výbavu i na dlouhé cesty.

   VAŠE BMW iX2.

    Místo pro obsah IngoI

    DESIGN EXTERIÉRU

    VZHLED BUDÍCÍ DOJEM SÍLY.

    I V NOCI. NEZAMĚNITELNÉ.

    Za jízdy i při stání BMW maska ve tvaru ledvinek zejména ve tmě, kdy bílé světlo zvýrazňuje její výrazné tvary, na sebe strhává všechnu pozornost. Inovativní technologie LED světelných vláken vytváří poutavé světelné efekty, které zaujmou při jízdě, při odemykání i při zamykání vozu.

    DESIGN INTERIÉRU

    NEKOMPROMISNÍ DESIGN.

    ZNÁTE TEN POCIT, ŽE SEDÍTE POD HVĚZDNOU OBLOHOU?

    Panoramatická prosklená střecha pocitově zvětšuje vnitřní prostor. Dovnitř proniká více světla a Vy si můžete na každém sedadle vychutnat atmosféru jako pod širým nebem.

    TECHNOLOGIE

    INOVATIVNÍ ZÁBAVA.

    HRANÍ NA CESTÁCH.

    Hry AirConsole Games promění Vaše BMW v herní konzoli, ať už pro jednoho nebo více hráčů. Na BMW Prohnutém displeji během čekání překonejte své nejvyšší skóre nebo vyzvěte své spolucestující k souboji. Ovladačem je Váš telefon. Jednoduše naskenujte QR kód na ovládacím displeji a pusťte se do hraní.

    BMW X2 Elektrické SUV U10 Digital Premium

    LEPŠÍ PROPOJENÍ.

    Vyzkoušejte paket BMW Digital Premium[3] s dalšími digitálními funkcemi a službami. Začněte bezplatnou testovací verzí:

    • Doplňkové funkce navigace BMW Maps obsahují dopravní informace v reálném čase (RTTI) pro celý region na mapě i v situaci, kdy není aktivováno navádění k cíli
    • Přístup k audio, zábavním a zpravodajským aplikacím, včetně potřebného objemu dat a průběžných aktualizací
    • S další personalizací pomůže BMW Intelligent Personal Assistant, který se naučí Vaše zvyky a v případě potřeby za Vás může převzít jednoduché úkoly

    INTELIGENTNĚ NA VAŠÍ STRANĚ.

    Vždy ve správném jízdním pruhu a se správným odstupem.

    Driving Assistant Professional udržuje až do rychlosti 120 km/h Váš vůz bezpečně v jízdním pruhu a se správným odstupem. Jeho přínos pocítíte zejména v hustém provozu. V nouzové situaci Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede.

    Více kamer pro snazší parkování.

    Parkovací asistent Plus poskytuje během parkování dokonalý přehled o situaci. Jeho dodatečné kamery přenášejí 3D pohled na okolí vozu přímo na kontrolní displej. Okamžitě tak vidíte, kolik prostoru máte při manévrování ještě k dispozici.

    Jezdíte s trvale zapnutými dálkovými světly.

    Neoslňující asistent dálkových světel Vašeho BMW odstíní světelný kužel Vašich světlometů tak, aby neoslnil ostatní účastníky provozu. Pro to nejlepší osvětlení tmavých silnic.

    Více než pouhý klíč.

    S BMW Digitálním klíčem Plus můžete používat svůj telefon jako klíč od vozu a digitálně ho sdílet až s 5 osobami. Jakmile se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelného představení otevře. A v závislosti na zvoleném osobním profilu nastaví různé prvky interiéru podle Vašich preferencí.

    Registrujte mnohem více, než jen silnici

    Do svého cíle dojedete přesněji. BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje pokyny navigace přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji nebo mezi hlavními přístroji.

    DOJEZD & NABÍJENÍ

    ELEKTRICKÁ RADOST Z JÍZDY.

    Elektrická akcelerace, režimy My Modes, zvuky BMW IconicSounds Electric a mnoho dalšího: Radost z jízdy ve stylu BMW X, nyní také v elektrické podobě.

    SNADNO DOJEDETE DO CÍLE:

    JÍZDA & NABÍJENÍ BMW iX2.

    Více informací

    Dojezd

    Nezbytné zastávky pro nabíjení

    To je pravděpodobný počet zastávek pro nabíjení, které budete na své trase potřebovat.

     

    V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí stanice (k 25. dubnu 2023) co nejblíže trasy a počáteční nabití baterie na 100 %.

     

    Upřednostňují se vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože jsou schopné nabíjet Váš vůz jeho nejvyšším možným nabíjecím výkonem.

    Celková doba nabíjení

    Celkový čas, který budete muset pravděpodobně strávit na své cestě nabíjením. V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí stanice (k 25. dubnu 2023) co nejblíže trasy a počáteční nabití baterie na 100 %.

     

    Upřednostňují se vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože jsou schopné nabíjet Váš vůz jeho nejvyšším možným nabíjecím výkonem.

    Celková doba cesty

    Uvedená celková doba cesty je součtem odhadované doby jízdy a pokud bude potřeba nabíjet, tak také doby strávené u nabíjecích stanic.

     

    Předpokládá se, že jedete nejrychlejší trasou bez dopravních kolon nebo jiných zdržení.

    The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival after covering the distance, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

    The journey time indicated is the sum of estimated driving time plus charging time if you have to include charging breaks on your route.
     
    It is assumed that you are travelling on the fastest route without any traffic hold-ups or other delays.

    Nabíjecí výkon závisí na úrovni nabití baterie, teplotě, individuálním stylu jízdy, využívání systémů ve voze a na aktuálně vybraném modelu. Doby nabíjení platí pro vnější teplotu 23 °C po předchozí jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Zobrazené hodnoty jsou příklady vypočítané na základě zvolených modelů ve standardní konfiguraci. Hodnoty se mohou lišit, pokud má stejný model další volitelnou výbavu.

    Aplikace My BMW zajistí, že máte kdykoli a kdekoli přesné informace o aktuálním dojezdu vozu a průběhu jeho nabíjení. Trasy optimalizované z pohledu nabíjení můžete z aplikace odesílat přímo do Vašeho vozu. Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte si ji ve zkušebním režimu.

    Více informací

    Loading Time

    Nabíjecí časy pro

    Nabíjení na cestách

    Vysokovýkonná nabíjecí stanice

    Svůj vůz můžete obzvláště rychle nabít na vysokovýkonné nabíjecí stanici (např. v síti IONITY). Stejnosměrný proud (DC) poskytovaný na těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou vysoce výkonné nabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím maximálního nabíjecího výkonu vozu. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny vysokovýkonné nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

    Rychlonabíjecí stanice

    Pokud potřebujete rychle nabít ve městě nebo na cestách, jsou rychlonabíjecí stanice tou správnou volbou. To proto, že jimi dodávaný stejnosměrný proud (DC) nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou rychlonabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Zobrazena je minimální doba potřebná k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím nabíjecího výkonu až 50 kW. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny rychlonabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

    AC nabíjecí stanice (střídavý proud)

    Veřejné nabíjecí stanice na střídavý proud najdete téměř všude. Jsou vhodné zejména pro pravidelné nabíjení po delší dobu, jako například přes noc nebo když jste v práci. Zobrazena je minimální doba nabíjení z 0 na 100 % úrovně nabití baterie výkonem 22 kW. Nabíjecí výkon závisí na výbavě konkrétního vozu. Pohled na mapu Vám ukáže všechny AC nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

    Nabíjení doma

    Wallbox/Flexible Fast Charger

    Doma můžete svůj vůz nabíjet pomocí nabíječky Wallbox nebo flexibilní rychlonabíječky Flexible Fast Charger. V obou případech se používá střídavý proud (AC). V závislosti na vozidle, speciální výbavě a trhu poskytuje Wallbox maximální nabíjecí výkon 22 kW, Flexible Fast Charger maximálně 11 kW. Zobrazena je minimální doba nabíjení od 0 do 100 % úrovně nabití baterie při výkonu 11 kW.

    Filter charging stations

    JEDNODUCHÉ NABÍJENÍ. KDYKOLI.

    Delší dojezd, více zážitků. Vaše BMW iX2 s kapacitou baterie až 64,8 kWh a odhadovaným dojezdem až 449 km[1] Vás snadno dopraví do cíle.

    Nyní můžete díky dojezdu až 449 km[1] a inteligentnímu vyhledání trasy cestovat i na dlouhé trasy na elektřinu. Na dlouhých cestách baterii nabijete zpět na 80 % za 30 minut.

    NABÍJENÍ. JAKKOLI A KDEKOLI CHCETE.

    BMW X2 Elektrické SUV U10 Financování a leasing

    FINANCOVÁNÍ & LEASING

    BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW iX2.

    Čistě elektrické BMW iX2 eDrive20 již od 11 490 Kč bez DPH měsíčně včetně pojištění[5]
     
    • Plný odpočet DPH a odpisy zkrácené na 24 měsíců
    • Dotace až 200 000 Kč na nákup vozu a až 50 000 Kč na pořízení AC nabíjecí stanice více o dotační výzvě
    • Atraktivní výbava

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

    PORADENSTVÍ & SERVIS

    PROAKTIVNÍ PÉČE PRO BMW iX2.

    Servis – přesně, když je potřeba.

    Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY NA NOVÉ BMW iX2.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    BMW iX2 xDrive30[1]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 17,8–16,3; dojezd na elektřinu, WLTP v km: 417–449

     

    [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.
     

    [2] Krátkodobé zvýšení na <10 sekund oproti udávané nominální hodnotě.

     

    [3] BMW Digital Premium je předplacená služba, některé její funkce vyžadují připojení k internetu. Součástí BMW Digital Premium nejsou nákupy v aplikacích.

    [4] Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.


    [5] Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX2 eDrive20 s pořizovací cenou 1 123 142 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro délku úvěru 60 měsíců s ročním nájezdem 15 000 km, akontací 336 943 Kč a poslední navýšenou splátkou 351 529 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru Select jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.9.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 16,9-15,3 kWh/100 km kWh/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp

     

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.