BMW iX3 G08 2020 v metalické barvě Mineral White (bílá), modely a výbava

THE iX3

BMW i

PRVNÍ BMW iX3: MODELY & VÝBAVA

THE iX3PRVNÍ BMW iX3: MODELY & VÝBAVA

BMW iX3 mění definici jízdy bez emisí. S pátou generací technologie BMW eDrive první čistě elektrické SAV kombinuje pohon budoucnosti v podobě elektrického motoru s vynikající jízdní dynamikou modelů BMW X. Inovativní řešení, jako je adaptivní rekuperace, dále zvyšují účinnost: energie je během brzdění získávána inteligentním nastavením úrovně zpomalení a brzdného účinku podle různých ovlivňujících faktorů. Prvky jako Adaptivní podvozek, zahrnuté ve standardní výbavě, zaručují ryzí radost z jízdy, která je s dojezdem až 460 km* mimořádně vhodná pro každodenní použití. Inteligentní asistenční systémy řidiče a digitální služby zároveň znamenají, že budete cestovat bezpečně a pohodlně na každém metru vaší cesty. A s na míru šitými produkty a službami od BMW Charging je nabíjení vašeho BMW iX3 neobyčejně snadné a efektivní.

*Údaj vypočítaný podle metodiky WLTP.

Více informací

MODELY A MOŽNOSTI VÝBAVY BMW iX3.

Model Inspiring

Model Inspiring poskytuje další funkční výbavu nad rámec bohatě vybaveného sériového provedení a přináší tak více komfortu a bezpečí. Velmi příjemnou atmosféru ve vašem BMW vytvoří kromě jiného mnoho praktických doplňků, jako je vyhřívání předních sedadel či nepřímé prostorové osvětlení.

BMW iX3 G08 2020 model Inspiring v perleťovém laku Sophisto Grey (šedá), tříčtvrteční pohled zepředu

Model Inspiring poskytuje další funkční výbavu nad rámec bohatě vybaveného sériového provedení a přináší tak více komfortu a bezpečí. Velmi příjemnou atmosféru ve vašem BMW vytvoří kromě jiného mnoho praktických doplňků, jako je vyhřívání předních sedadel či nepřímé prostorové osvětlení.

 • Exteriér

 • Interiér

Model Impressive

Model Impressive vychází z provedení Inspiring a zaujme dále rozšířenou výbavou zlepšující komfort a bezpečnost. Kromě sportovních 20" aerodynamických kol a estetických Adaptivních LED světlometů provedení Impressive osloví i dalšími funkčními prvky, které zajistí, že vaše jízda bude ještě příjemnějším zážitkem.

BMW iX3 G08 2020 model Impressive v metalické barvě Mineral White (bílá), tříčtvrteční pohled zepředu

Model Impressive vychází z provedení Inspiring a zaujme dále rozšířenou výbavou zlepšující komfort a bezpečnost. Kromě sportovních 20" aerodynamických kol a estetických Adaptivních LED světlometů provedení Impressive osloví i dalšími funkčními prvky, které zajistí, že vaše jízda bude ještě příjemnějším zážitkem.

 • Exteriér

 • Interiér

ELEKTRIFIKOVANÁ JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW iX3.

Přehled technologií pohonu a podvozku BMW iX3.

BMW iX3 za svou speciální jízdní dynamiku a efektivní výkonnost vděčí technologii BMW eDrive páté generace. Elektrická pohonná jednotka sestávající z elektromotoru, převodovky a výkonové elektroniky je navržena pro maximální účinnost a ryzí radost z jízdy. Vysokonapěťová baterie se speciálně vyvinutými lithium-iontovými články pohání elektromotor. Přímý jednostupňový převod poskytuje maximální točivý moment od samotného rozjezdu a umožňuje spontánní a nepřetržité zrychlení. V kombinaci s Adaptivním podvozkem, který přizpůsobuje vlastnosti tlumičů dané jízdní situaci, je na všech cestách zaručen nejvyšší komfort a precizní jízdní dynamika. BMW iX3 tak nabízí dokonalou interakci mezi efektivitou, výkonností a sebevědomým klidem. Výjimečný vzhled přitom zdůrazňují prvky v barvě BMW i Blue a prvky budoucnosti, jako jsou volitelná 20" aerodynamická kola nebo speciální systém zvukových efektů podtrhují exkluzivitu vozu. Součástí volitelné výbavy BMW Individual Shadow Line, která dále podtrhuje dynamiku, je kromě BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek leskle černá povrchová úprava také na lištách kolem bočních oken a střešních ližinách. Každá cesta s BMW iX3 se tak stává elektrizujícím dobrodružstvím.

BMW iX3 G08 2020 v metalické barvě Mineral White (bílá), tříčtvrteční pohled zepředu, v jízdě na silnici
Elektrický pohon páté generace BMW iX3 G08 2020

Elektrický pohon.

Vysoce integrovaná pohonná jednotka v hliníkovém obalu kombinuje elektromotor, převodovku a výkonovou elektroniku, což šetří prostor a hmotnost. Přímá, spontánní reakce na požadavek ke zrychlení zajišťuje pro BMW typickou radost z jízdy. Díky řízení bez vzácných surovin je elektrický motor mimořádně udržitelný.
Rekuperace energie při brzdění BMW iX3 G08 2020

Systém rekuperace.

Systém rekuperace převádí kinetickou energii generovanou během zpomalení a brzdění na elektřinu a dodává ji do vysokonapěťové baterie, čímž prodlužuje dojezd. Možnost nastavení úrovně rekuperace ve čtyřech úrovních umožňuje větší individualizaci a významné zvýšení pohodlí.
Vysokonapěťová baterie BMW iX3 G08 2020

Vysokonapěťová baterie.

Vysokonapěťová baterie se speciálně vyvinutými lithium-iontovými články pohání elektromotor a je bezpečně s ochranou proti nárazu integrována do podlahy vozu. Lze ji nabíjet z běžné domácí zásuvky, nabíječky BMW Wallbox nebo na veřejných dobíjecích stanicích. Regulační systém řízení baterie zajišťuje účinné nabíjení a dostatek výkonu pro jízdu.
20" kola z lehké slitiny 843 v provedení Bicolour, s kombinovanými pneumatikami BMW iX3 G08 2020 v metalické barvě Mineral White (bílá), detail na kolo

20" kola z lehké slitiny 843 v provedení Bicolour, s kombinovanými pneumatikami.

20" aerodynamická kola 843 v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami runflat, přední 8 J x 20 s pneumatikami 245/45 R20, zadní 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/40 R20.
BMW IconicSounds Electric BMW iX3 G08 2020 jízdní na silnici

BMW Iconic Sounds Electric.

Pomocí BMW IconicSounds Electric můžete dále posílit emotivnost jízdy s čistě elektrickým vozem. Speciálně navržené zvuky vám poskytnou okamžitou akustickou odezvu na různé jízdní situace. Zvuky pro interiér vytváří audiosystém vozu, pro exteriér jsou vytvářeny komponenty akustické ochrany chodců.
Adaptivní podvozek BMW iX3 G08 jízdní volič

Adaptivní podvozek.

Adaptivní podvozek dovoluje přizpůsobit vlastnosti tlumiče tak, aby vyhovoval dané jízdní situaci, zvyšuje komfort pneumatik a jízdní dynamiku. Standardní režim COMFORT poskytuje vysokou míru jízdního komfortu.
BMW iX3 G08 2020, asistenční systémy řidiče, video

ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW iX3.

TECHNOLOGIE BMW iX3.

Asistenční systémy a konektivita BMW iX3.

BMW iX3 ukazuje směr. Nejmodernější asistenční systémy, jako je Driving Assistant Professional, standardně poskytují částečnou automatizaci v každé jízdní situaci. Díky funkci Surround View spolu s parkovacím a couvacím asistentem činí Parking Assistant Plus z parkování a manévrování procházku růžovým sadem. BMW Intelligent Personal Assistant zůstává na vaší straně jako dokonalý znalec vozu. Poskytuje vám podrobnosti o stavu vašeho vozu, tipy, jak co nejhospodárněji řídit, a umožňuje vám ovládat celou řadu funkcí interiéru jednoduše pomocí hlasu, zatímco inovativní zábavné funkce, jako je integrace chytrého telefonu s Android Auto nebo Apple CarPlay, vás pobaví a informují. Digitální služby Connected Charging vás během cesty informují o aktuální úrovni nabití baterie a nejbližší možnosti nabíjení. Můžete kdykoliv řídit proces nabíjení, a tím si užívat bezstarostnou a uvolněnou jízdu se svým BMW iX3. Kromě toho je plánování cest jednodušší, protože do trasy se automaticky zahrnou zastávky pro nabíjení a současně obdržíte další informace o nabíjecích stanicích a zajímavých bodech zájmu v okolí. Tato funkce například umožní v kavárně co nejlépe využít zastávku pro nabíjení.

Kokpit BMW iX3 G08 2020
Parking Assistant Plus BMW iX3 G08 2020 kontrolní displej, interiér

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
Driving Assistant Professional BMW iX3 G08 2020, kontrolní displej, interiér

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
Assisted Driving View BMW iX3 G08 2020, přístrojový panel, interiér

Zobrazení asistované jízdy.

Zobrazení asistované jízdy ukazuje aktuální okolí vozidla zjištěné senzory asistenčních systémů. Díky animovanému 3D zobrazení na přístrojovém panelu můžete zřetelně vidět, jak vozidlo vnímá aktuální dopravní situaci, a tím pádem pochopit, jak systémy pracují.
Asistent řízení a jízdy v pruzích s rozšířenými funkcemi BMW iX3 G08 2020, přístrojový panel interiér

Asistent řízení a jízdy v pruzích s rozšířenými funkcemi.

Asistent řízení a jízdy v pruzích s rozšířenými funkcemi lze aktivovat jako pomoc řidiči v monotónních jízdních situacích. Pomáhá udržet vůz uprostřed jízdního pruhu, a to včetně zúžených jízdních pruhů, a aktivním naváděním usnadňuje cestování na dálnicích.
Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW iX3 G08 2020, přístrojový panel, interiér

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go.

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go udržuje v rychlostech mezi 30 a 210 km/h předem stanovenou vzdálenost od vozidla vpředu, v dopravních kolonách dokáže zastavit a opět se rozjet. Asistent rychlostních limitů umožní předat aktuální hodnotu rychlostního omezení systému udržování rychlosti. Upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí detekuje stojící vozidla, chodce a cyklisty.
BMW Live Cockpit Professional BMW iX3 G08 2020, přístrojový panel, interiér

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operating System 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW iX3 G08 2020 kontrolní displej, interiér

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey BMW. Who are you?“ Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním asistentem? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pozná vás, každým dnem se zlepšuje a pomáhá ve všech situacích. Můžete mu dokonce i přiřadit vlastní aktivační slovo. Umí vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.
BMW Maps BMW iX3 G08 2020 kontrolní displej Interiér

BMW Maps.

BMW Maps přináší zcela nové zkušenosti při používání navigačního systému. A to nejen během cesty, ale již při jejím plánování, při přípravách, a dokonce i při parkování. Protože navigace dokonale zná svého řidiče a její obsluha je zcela intuitivní, samotné cestování s ní je ještě komfortnější a přizpůsobené osobním preferencím.
Služby Connected Charging BMW iX3 G08 2020 kontrolní displej Interiér

Služby Connected Charging.

Digitální služby Connected Charging umožní maximálně efektivně využít elektrický dojezd vašeho vozu BMW i. Jakmile začnete plánovat svoji cestu, systém vás neomylně nasměruje k veřejným nabíjecím stanicím na vaší trase a s předstihem vás informuje například o jejich dostupnosti a poskytovaných nabíjecích výkonech.
Integrace chytrého telefonu BMW iX3 G08 2020 kontrolní displej Interiér

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.
Digitální klíč BMW iX3 G08 2020

Digitální klíč.

Proč si brát klíč od vozu, když s sebou máte svůj chytrý telefon? Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu a používání vašeho BMW můžete rovněž autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone. Kromě jiného je například možné pro začínající řidiče omezit výkon a maximální rychlost vozu. BMW Digitální klíč je kompatibilní s vybranými telefony iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na www.bmw.com/digitalkey.
Connected Music (včetně Spotify) BMW iX3 G08 2020, kontrolní displej, interiér

Connected Music (včetně Spotify).

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Se službou Connected Music si můžete okamžitě přehrávat hudbu z výběru více než 30 milionů skladeb od partnera BMW Spotify, a to s pomocí SIM karty zabudované ve vozidle.

SPOTŘEBA ELEKTŘINY A EMISE CO2.

BMW iX3(1):
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: xxx
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0


Hodnoty označené (1) jsou předběžné.


Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

 

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

 

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba elektřiny a emise СО₂.

 • BMW iX3:
  Spotřeba elektřiny v kW/100 km: 17,8–17,5
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.