0:00
0:00 /  0:00

SHOP THE LOOK

VEŘEJNÉ
NABÍJENÍ PRO ELEKTRICKÉ VOZY.

VAŠE SPOLEHLIVÁ NABÍJECÍ INFRASTRUKTURA.

BMW i5 eDrive40: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,9–15,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 498–582

PŘÍNOSY
NABÍJENÍ NA CESTÁCH.

BMW veřejné nabíjení nabíjecí stanice

BUĎTE FLEXIBILNÍ
POUŽÍVEJTE VEŘEJNÉ NABÍJECÍ STANICE.

Při následující cestě do města můžete svůj vůz pohodlně zaparkovat a nabít. Veřejné nabíjení elektrických a plug-in hybridních vozů přináší mimořádnou flexibilitu. Na delších cestách nebo během cestování nabíjejte svůj čistě elektrický vůz velmi rychle na rychlonabíjecích stanicích. Nabíjecí kabely a karta BMW Charging pro veřejnou nabíjecí síť jsou součástí standardní výbavy elektrického nebo plug-in hybridního BMW.

BMW veřejné nabíjení nabíjecí stanice

ROZSÁHLÁ NABÍJECÍ INFRASTRUKTURA.

Využijte tarif Active a nabíjejte za transparentní a atraktivní pevné ceny v jedné z největších a neustále rostoucích nabíjecích sítí v Evropě. Tato nabíjecí síť se průběžně rozšiřuje. Veřejné nabíjecí stanice pro elektrická vozidla ve Vaší blízkosti snadno najdete v navigaci BMW Maps, v aplikaci My BMW nebo ve Vašem voze. Případně si naplánujte trasu optimalizovanou pro nabíjení, a to buď pohodlně přes aplikaci My BMW, nebo přímo ve voze. 

BMW veřejné nabíjení rychlé nabíjení

NABIJTE RYCHLE A PŘIJEĎTE RYCHLEJI.

Ušetřete drahocenný čas díky ultrarychlému nabíjení. Na cestách při nabíjení na rychlonabíjecích stanicích, jako jsou nabíjecí stanice provozované naším partnerem IONITY, a to velmi výhodně v síti BMW Charging. Trasa optimalizovaná pro nabíjení v navigaci elektrického BMW Vám umožní předem zobrazit nabíjecí stanice. To pomáhá ušetřit čas při delších cestách, protože za velmi krátkou dobu můžete do vozu doplnit mnoho energie.

NAJDĚTE NABÍJECÍ STANICE PRO VÁŠ ELEKTRICKÝ VŮZ.

Více informací

Nabíjecí časy pro

Nabíjení na cestách

Vysokovýkonná nabíjecí stanice

Svůj vůz můžete obzvláště rychle nabít na vysokovýkonné nabíjecí stanici (např. v síti IONITY). Stejnosměrný proud (DC) poskytovaný na těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou vysoce výkonné nabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím maximálního nabíjecího výkonu vozu. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny vysokovýkonné nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

Rychlonabíjecí stanice

Pokud potřebujete rychle nabít ve městě nebo na cestách, jsou rychlonabíjecí stanice tou správnou volbou. To proto, že jimi dodávaný stejnosměrný proud (DC) nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou rychlonabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Zobrazena je minimální doba potřebná k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím nabíjecího výkonu až 50 kW. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny rychlonabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

AC nabíjecí stanice (střídavý proud)

Veřejné nabíjecí stanice na střídavý proud najdete téměř všude. Jsou vhodné zejména pro pravidelné nabíjení po delší dobu, jako například přes noc nebo když jste v práci. Zobrazena je minimální doba nabíjení z 0 na 100 % úrovně nabití baterie výkonem 22 kW. Nabíjecí výkon závisí na výbavě konkrétního vozu. Pohled na mapu Vám ukáže všechny AC nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

Nabíjení doma

Wallbox/Flexible Fast Charger

Doma můžete svůj vůz nabíjet pomocí nabíječky Wallbox nebo flexibilní rychlonabíječky Flexible Fast Charger. V obou případech se používá střídavý proud (AC). V závislosti na vozidle, speciální výbavě a trhu poskytuje Wallbox maximální nabíjecí výkon 22 kW, Flexible Fast Charger maximálně 11 kW. Zobrazena je minimální doba nabíjení od 0 do 100 % úrovně nabití baterie při výkonu 11 kW.

Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu, používání doplňkových spotřebičů a konkrétním automobilu. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.


Pomocí aplikace My BMW můžete vyhledávat nabíjecí stanice a plánovat, kontrolovat a spravovat nabíjení doma i na cestách. V demo režimu si můžete vyzkoušet většinu funkcí aplikace My BMW.

NALEZENÍ
NABÍJECÍ STANICE JE SNADNÉ.

0:00
0:00 /  0:00


Ať jste kdekoli, nejbližší nabíjecí stanici a podrobné informace o nabíjení snadno najdete ve své aplikaci My BMW, nebo se zobrazí v navigačním systému přímo ve Vašem voze.

BMW i4 Gran Coupé: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 22,5–15,8; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 406–590

BMW i4 M50 Gran Coupé: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 22,5–18,0; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 415–520

NABÍJECÍ KARTA A NABÍJECÍ KABEL

NABÍJECÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ JE SOUČÁSTÍ VÝBAVY VAŠEHO ELEKTRICKÉHO VOZU.

PŘEHLED MOŽNOSTÍ NABÍJENÍ A
SLUŽEB

SNADNÉ NABÍJENÍ.

BMW veřejné nabíjení Plug & Charge
BMW veřejné nabíjení nabíjecí stanice
BMW veřejné vysokovýkonné nabíjení

Plug & Charge. Přijet & nabíjet.

Více než jen nabíjení. BMW Plug & Charge Vás přenese do budoucnosti elektrické mobility. Jakmile vůz připojíte k nabíjecí stanici, systém jej automaticky rozpozná a provede jeho autorizaci. Díky funkci více smluv si můžete vybrat jednu z několika uložených nabíjecích smluv od různých poskytovatelů.  Například pro soukromé nebo firemní účtování. Je to jen na Vás.

K dispozici máte více než 551 000 nabíjecích stanic.

Ať už cestujete, nebo jen projíždíte městem. S více než 551 000 nabíjecími místy po celé Evropě vždy najdete ten nejlepší způsob nabíjení. Síť nabíjecích stanic se neustále rozrůstá. Díky BMW Charging je používání těchto nabíjecích stanic jednoduché a snadné.

Nabíjení na vysokovýkonných nabíjecích stanicích.

Síť BMW vysokovýkonných nabíjecích stanic HPC (High Power Charging) Vám umožní nabíjet Vaše BMW extrémně rychle nabíjecím výkonem až 350 kW. To znamená, že BMW i5 přidá při nabíjení každých 10 minut až 156 kilometrů. S paketem IONITY Plus můžete nyní za atraktivní ceny po celé Evropě využívat rychlonabíjecí stanice IONITY. Jako nový zákazník je můžete využívat po dobu 12 měsíců bez placení paušálního poplatku.

 

[1] Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů jako je například klimatizace. Uvedené dojezdy jsou vypočítány podle metodiky WLTP. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Uvedené dojezdy jsou vypočítány podle metodiky WLTP. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.

BMW nabíjecí kabel mode 3 pro veřejné nabíjení
BMW veřejné nabíjení karta BMW Charging

Nabíjecí kabel (mode 3).

5 metrů dlouhý nabíjecí kabel BMW mode 3 pro veřejné nabíjení nabízí flexibilní nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích po celé Evropě díky konektorům odpovídajícím normám ECE. díky konektorům odpovídajícím normám ECE. Tento nabíjecí kabel je kompatibilní se všemi čistě elektrickými a plug-in hybridními vozy BMW a umožňuje nabíjení doma i na cestách.

BMW Charging Card.

Vaše osobní nabíjecí karta BMW Charging je Vaší vstupenkou do nabíjecí sítě BMW. S nabíjecí kartou BMW Charging se nyní snadno identifikujete a můžete nabíjet na cestách u veřejných nabíjecích stanic. Případně se digitálně ověříte prostřednictvím aplikace My BMW nebo funkcí Plug & Charge.

OD ZÁKAZNÍKŮ PRO ZÁKAZNÍKY: ELEKTROMOBILITA V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ.

„Zatímco pro vozidla se spalovacím motorem se nedá najít parkovací místo, já mohu jednoduše zastavit na nabíjecí stanici.“

Podívejte se na video a zjistěte další informace o výhodách nabíjení na veřejných nabíječkách v centrech měst. Ať už se jedná o vyhrazená parkovací místa nebo možnost zorganizovat si pochůzky tak, aby vás nabíjení nijak neomezovalo. Co říkají naši zákazníci.

0:00
0:00 /  0:00
BMW veřejné nabíjení nabíjení doma

VAŠE ALTERNATIVA: DOMÁCÍ NABÍJENÍ.

Nabíjejte svůj elektrický nebo plug-in hybridní vůz přes noc nebo mezi jízdami. Začněte svůj den s připraveni na cestu a pohodlně přizpůsobte nabíjení svého elektrického BMW svému každodennímu životu.

BMW veřejné nabíjení elektrické vozy náklady

NÁKLADY ELEKTRICKÉHO VOZU.

Kolik stojí nabíjení elektrického vozu? Ušetřete peníze díky nižším nákladům na servis a nižším daním. Existují dotace nebo zvýhodnění pro elektromobily? Zjistěte, zda pro Vás má elektrický vůz smysl.

Přehled nabídky

SROVNÁNÍ CEN ELEKTRICKÝCH VOZŮ.

BMW i5 eDrive40 Touring
BMW i5 eDrive40
i4 eDrive40
i7 xDrive60
  • BMW i5 eDrive40 Touring

  • Od 1 799 199,88 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd (WLTP)[2]

   499–579 km

  • DC doba nabíjení (10–80 % kapacity baterie)[5]

   30 min

  • BMW i5 eDrive40

  • Od 1 749 800 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   498–582 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   30 min

  • i4 eDrive40

  • Od 1 497 600,12 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   492 - 589 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   30 min

  • i7 xDrive60

  • Od 3 552 900 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   572 - 624 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   34 min

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 19,1–16,1
BMW i5 eDrive40: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 18,9–15,9
BMW i5 eDrive40 Touring: Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 19,3–16,5
BMW i7 xDrive60 Sedan: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 19,6–18,5

iX2 xDrive30
iX xDrive40
iX1 eDrive20
iX3
  • iX2 xDrive30

  • Od 1 384 499,88 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   417 - 449 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   29 min

  • iX xDrive40

  • Od 2 067 000 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   403 - 435 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   31 min

  • iX1 eDrive20

  • Od 1 059 500,12 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   430 - 474 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   29 min

  • iX3

  • Od 1 810 899,88 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   461 - 471 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   31 min

BMW iX1 eDrive20: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 17,2–15,4
BMW iX2 xDrive30: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 17,8–16,3
BMW iX3: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 18,0–17,6
BMW iX xDrive40: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 21,4–19,4

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY.

VÍCE INFORMACÍ.

BMW veřejné nabíjení testovací jízda

TESTOVACÍ JÍZDA S BMW
PODLE VAŠEHO VÝBĚRU.

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jak jezdí a jak se řídí pro Vás ideální elektrický model? Jednoduše si online domluvte zkušební jízdu podle toho, jak se Vám to hodí. Váš BMW Autorizovaný Dealer Vás bude kontaktovat a poskytne Vám všechny potřebné informace.

BMW elektrické vozy BMW Servisní partner

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

V případě jakýchkoli dotazů nebo pro více informací či cenovou nabídku se obraťte na Vašeho BMW Autorizovaného Dealera. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo osobně.  

BMW veřejné nabíjení zákaznický servis BMW

BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

BMW Zákaznický servis je Vám k dispozici, aby Vám pomohl se všemi otázkami týkajícími se BMW a abyste dostali odpovědi na všechny své otázky. A to ať už BMW již řídíte, nebo si plánujete pořídit nové.

BMW veřejné nabíjení BMW Online Genius

BMW ONLINE GENIUS VÁM MŮŽE POMOCI.

Máte ještě další otázky? BMW Online Genius zná všechny odpovědi. Najděte odpovědi na nejčastější otázky. Jednoduše napište své dotazy nebo je vyhledávejte podle kategorií.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW i5 eDrive40 Touring: Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 19,3-16,5; Elektrický dojezd, WLTP v km[2]: 483-560

 

BMW i5 eDrive40 Sedan: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km6[1]: 18,9–15,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 498–582


BMW i4 Gran Coupé: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 22,5–15,8; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 406–590

BMW i4 M50 Gran Coupé: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 22,5–18,0; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 415–520


[1] Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

 

Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

 

[2] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

 

[3] Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů. Uvedené dojezdy jsou vypočítány podle metodiky WLTP. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.