Různé modely BMW M s rozmanitými laky v uspořádání do písmene V

BMW INDIVIDUAL.

Stylem proti obyčejnosti.

Rozhodujete se pro styl, nikoliv pro konvence. Milujete nečekané stejně jako jedinečné. Tak proč to neukázat? Právě BMW, které přesně odpovídá Vašim preferencím. S BMW Individual zvýrazníte svůj charakter exkluzivním způsobem. Ať už fascinujícím lakem, působivým celokoženým čalouněním nebo dokonale sladěnými, vysoce kvalitními detaily. Vystupte z davu svým osobním stylem a ukažte individuální akcenty exteriéru i interiéru, které okamžitě upoutají pozornost. Koneckonců, styl je také otázkou charakteru.

Více informací
BMW INDIVIDUAL.Stylem proti obyčejnosti.

  SVOBODA DESIGNU MÁ SVÉ JMÉNO.

  Exkluzivní způsob, jak ukázat charakter: poznejte fascinující umělecká díla, dokonalé edice a inspirativní prvky výbavy BMW Individual. A prozkoumejte mnoho rozmanitých možností BMW Individual prostřednictvím vybraných příkladů.

  Více informací
  BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Verde Mantis tříčtvrteční pohled a BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Mint Green tváří v tvář v detailním pohledu z ptačí perspektivy

  BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSERIE: VŠESTRANNÉ VYJÁDŘENÍ VAŠÍ OSOBNOSTI.

  Dejte volný průchod své kreativitě: s BMW Individual máte na výběr z více než 100 fascinujících laků, které Vašemu osobnímu BMW dodají jasně patrnou exkluzivitu. Od modré Macau Blue po šedou Lime Rock Grey. Od oranžové Fire Orange po černou Frozen Black. Nezáleží na tom, zda matné nebo metalické, decentní nebo křiklavé, všechny laky inspirují svým dokonalým leskem a velkolepou hloubkou barev. Výsledkem je prvotřídní kvalita našich laků, která na Váš vůz upozorní z každého úhlu pohledu bez ohledu na to, zda stojí před Vaším domem, na klikaté silnici v Alpách nebo na palmami lemovaném bulváru na Riviéře. V každém případě je zajištěn individuální styl a spousta charakteru.

  ZÁŘIVÉ METALICKÉ LAKY.

  BMW M4 Competition Coupé G82 2021 metalický lak BMW Individual Thundernight (fialová) detailní tříčtvrteční pohled zepředu svrchu

  Zářivý vzhled a působivý výkon. Metalické laky BMW Individual dokonale zvýrazňují jedinečné kontury vašeho BMW tím, že odrážejí světlo, a to zejména na slunci. Můžete také obdivovat jedinečné třpytivé efekty vytvářené měnícím se dopadajícím světlem v kombinaci s velkolepým hlubokým leskem. Různé expresivní barvy dodají vašemu BMW ten správný výraz, který je přesně v souladu s Vaším osobním stylem.

  FASCINUJÍCÍ MATNÝ VZHLED.

  BMW M4 Competition Coupé G82 2021 metalický lak Frozen Dark Grey (šedá) statický detailní pohled zepředu svrchu, výřez

  Pomocí matných laků BMW Individual dodejte Vašemu BMW ještě více podmanivosti. Autoritativně podtrhují sportovní a výrazný designový styl Vašeho vozu a zároveň mu dodávají ultramoderní vzhled. A to nejlepší nakonec: matné laky předvádějí vzrušující souhru precizně tvarovaných povrchů téměř za všech světelných podmínek a maximalizují tak působivost každého detailu.

  BMW Individual jsou exkluzivní možnosti individualizace od BMW M, které vám umožní dosáhnout překvapivé osobitosti a současně maximální působivosti
  Markus Flasch, výkonný ředitel BMW M GmbH

  BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSERIE PRO MODELY BMW X:

  Čtyři různé modely BMW X ve formaci na venkovské silnici

  S exkluzivními a vysoce kvalitními laky BMW Individual dodáte svému X modelu velmi výjimečný vzhled. Ať už obzvláště zářivý v barvách Atlantis (tyrkysová), Le Mans Blue (modrá) nebo Java Green (zelená), nebo maximálně fascinující v matných barvách Frozen Black (černá) nebo Frozen Marina Bay Blue (modrá), jednoduše přizpůsobte sportovní exteriér svým individuálním preferencím a dopřejte svému SAC nebo SAV ještě osobitější, dynamičtější nebo exkluzivnější vzhled. Máte zájem? Vizualizér BMW Individual Vám umožní vytvořit si první informativní dojem.

  BMW M4 Competition Edition x KITH s celokoženým čalouněním BMW Individual Merino v černé barvě a skořepinovými sedadly M Carbon v provedení M Tricolour

  BMW INDIVIDUAL KOŽENÉ ČALOUNĚNÍ: VÝJIMEČNÁ VNITŘNÍ HODNOTA.

  Vyjádřete svůj styl. A to s noblesou. Vyberte si dokonalou jemnozrnnou kůži Merino od BMW Individual. Ta promění interiér Vašeho BMW v exkluzivní vyjádření osobního vkusu. Nejlepší na tom všem je, že BMW Individual vám nabízí působivě širokou škálu materiálů, barev a kombinací.
  Od obzvláště sportovních i sportovně-elegantních a luxusních přes jednobarevné či dvoubarevné, s decentními i kontrastními švy nebo exkluzivním kontrastním lemováním až po kombinace s nejjemnější Alcantarou. Tento pestrý výběr exkluzivních možností koženého čalounění Vám umožní navrhnout Vaše BMW do nejmenšího detailu zcela podle vašich preferencí.

  BMW Individual umožňuje našim zákazníkům plout proti proudu v dokonalém stylu, povznést se nad běžné standardy a zároveň účinně vyjádřit svůj vlastní charakter.
  Lothar Schupet, vedoucí zákaznického poradenství značky BMW M
  BMW Individual černé dřevěné obložení interiéru Fineline Black s hliníkovými akcenty detail

  BMW INDIVIDUAL OBLOŽENÍ INTERIÉRU: DOKONALÝ POVRCH.

  Skutečné lákadlo pro oči přesahující samotný povrch. S působivým obložením interiéru od BMW Individual můžete v interiéru svého BMW vytvořit obzvláště exkluzivní, sportovní nebo luxusní atmosféru. Zcela v souladu s Vaším vkusem, který se odpovídajícím způsobem přenese do charakteru vašeho vozu. Všechny ozdobné lišty mají zároveň jedno společné: Všechny jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, procházejí dokonalým zpracováním a inspirují vynikající povrchovou úpravou. Ať už z hliníkové síťoviny, karbonu nebo jemného dřeva, v interiéru Vašeho BMW vytvoříte zajímavé kontrasty nebo dosáhnete elegantního sladění mezi barevným provedením vnitřního prostoru, obložením interiéru a koženým čalouněním.

  BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Signal Green (zelená) pohled zepředu

  NAVRHNĚTE SI VÁŠ VLASTNÍ AUTOMOBIL S PRVKY BMW INDIVIDUAL.

  S vizualizérem BMW Individual si vytvoříte přesnou podobu toho, jak bude vypadat BMW, které jste si představovali. Vytvořte si svůj vlastní vysněný design včetně laku, čalounění, ozdobných lišt a kol z lehké slitiny. Inspirujte se – BMW Individual Vám to umožní.