Různé modely BMW M s rozmanitými laky v uspořádání do písmene V

BMW INDIVIDUAL.

Stylem proti obyčejnosti.

Rozhodujete se pro styl, nikoliv pro konvence. Milujete nečekané stejně jako jedinečné. Tak proč to neukázat? Právě BMW, které přesně odpovídá Vašim preferencím. S BMW Individual zvýrazníte svůj charakter exkluzivním způsobem. Ať už fascinujícím lakem, působivým celokoženým čalouněním nebo dokonale sladěnými, vysoce kvalitními detaily. Vystupte z davu svým osobním stylem a ukažte individuální akcenty exteriéru i interiéru, které okamžitě upoutají pozornost. Koneckonců, styl je také otázkou charakteru.

Více informací
BMW INDIVIDUAL.Stylem proti obyčejnosti.

  SVOBODA DESIGNU MÁ SVÉ JMÉNO.

  Exkluzivní způsob, jak ukázat charakter: poznejte fascinující umělecká díla, dokonalé edice a inspirativní prvky výbavy BMW Individual. A prozkoumejte mnoho rozmanitých možností BMW Individual prostřednictvím vybraných příkladů.

  Více informací
  BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Verde Mantis tříčtvrteční pohled a BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Mint Green tváří v tvář v detailním pohledu z ptačí perspektivy

  BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSERIE: VŠESTRANNÉ VYJÁDŘENÍ VAŠÍ OSOBNOSTI.

  Dejte volný průchod své kreativitě: s BMW Individual máte na výběr z více než 100 fascinujících laků, které Vašemu osobnímu BMW dodají jasně patrnou exkluzivitu. Od modré Macau Blue po šedou Lime Rock Grey. Od oranžové Fire Orange po černou Frozen Black. Nezáleží na tom, zda matné nebo metalické, decentní nebo křiklavé, všechny laky inspirují svým dokonalým leskem a velkolepou hloubkou barev. Výsledkem je prvotřídní kvalita našich laků, která na Váš vůz upozorní z každého úhlu pohledu bez ohledu na to, zda stojí před Vaším domem, na klikaté silnici v Alpách nebo na palmami lemovaném bulváru na Riviéře. V každém případě je zajištěn individuální styl a spousta charakteru.

  ZÁŘIVÉ METALICKÉ LAKY.

  BMW M4 Competition Coupé G82 2021 metalický lak BMW Individual Thundernight (fialová) detailní tříčtvrteční pohled zepředu svrchu

  Zářivý vzhled a působivý výkon. Metalické laky BMW Individual dokonale zvýrazňují jedinečné kontury vašeho BMW tím, že odrážejí světlo, a to zejména na slunci. Můžete také obdivovat jedinečné třpytivé efekty vytvářené měnícím se dopadajícím světlem v kombinaci s velkolepým hlubokým leskem. Různé expresivní barvy dodají vašemu BMW ten správný výraz, který je přesně v souladu s Vaším osobním stylem.

  FASCINUJÍCÍ MATNÝ VZHLED.

  BMW M4 Competition Coupé G82 2021 metalický lak Frozen Dark Grey (šedá) statický detailní pohled zepředu svrchu, výřez

  Pomocí matných laků BMW Individual dodejte Vašemu BMW ještě více podmanivosti. Autoritativně podtrhují sportovní a výrazný designový styl Vašeho vozu a zároveň mu dodávají ultramoderní vzhled. A to nejlepší nakonec: matné laky předvádějí vzrušující souhru precizně tvarovaných povrchů téměř za všech světelných podmínek a maximalizují tak působivost každého detailu.

  BMW Individual jsou exkluzivní možnosti individualizace od BMW M, které vám umožní dosáhnout překvapivé osobitosti a současně maximální působivosti
  Markus Flasch, výkonný ředitel BMW M GmbH

  BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSERIE PRO MODELY BMW X:

  Čtyři různé modely BMW X ve formaci na venkovské silnici

  S exkluzivními a vysoce kvalitními laky BMW Individual dodáte svému X modelu velmi výjimečný vzhled. Ať už obzvláště zářivý v barvách Atlantis (tyrkysová), Le Mans Blue (modrá) nebo Java Green (zelená), nebo maximálně fascinující v matných barvách Frozen Black (černá) nebo Frozen Marina Bay Blue (modrá), jednoduše přizpůsobte sportovní exteriér svým individuálním preferencím a dopřejte svému SAC nebo SAV ještě osobitější, dynamičtější nebo exkluzivnější vzhled. Máte zájem? Vizualizér BMW Individual Vám umožní vytvořit si první informativní dojem.

  BMW M4 Competition Edition x KITH s celokoženým čalouněním BMW Individual Merino v černé barvě a skořepinovými sedadly M Carbon v provedení M Tricolour

  BMW INDIVIDUAL KOŽENÉ ČALOUNĚNÍ: VÝJIMEČNÁ VNITŘNÍ HODNOTA.

  Vyjádřete svůj styl. A to s noblesou. Vyberte si dokonalou jemnozrnnou kůži Merino od BMW Individual. Ta promění interiér Vašeho BMW v exkluzivní vyjádření osobního vkusu. Nejlepší na tom všem je, že BMW Individual vám nabízí působivě širokou škálu materiálů, barev a kombinací.
  Od obzvláště sportovních i sportovně-elegantních a luxusních přes jednobarevné či dvoubarevné, s decentními i kontrastními švy nebo exkluzivním kontrastním lemováním až po kombinace s nejjemnější Alcantarou. Tento pestrý výběr exkluzivních možností koženého čalounění Vám umožní navrhnout Vaše BMW do nejmenšího detailu zcela podle vašich preferencí.

  BMW Individual umožňuje našim zákazníkům plout proti proudu v dokonalém stylu, povznést se nad běžné standardy a zároveň účinně vyjádřit svůj vlastní charakter.
  Lothar Schupet, vedoucí zákaznického poradenství značky BMW M
  BMW Individual černé dřevěné obložení interiéru Fineline Black s hliníkovými akcenty detail

  BMW INDIVIDUAL OBLOŽENÍ INTERIÉRU: DOKONALÝ POVRCH.

  Skutečné lákadlo pro oči přesahující samotný povrch. S působivým obložením interiéru od BMW Individual můžete v interiéru svého BMW vytvořit obzvláště exkluzivní, sportovní nebo luxusní atmosféru. Zcela v souladu s Vaším vkusem, který se odpovídajícím způsobem přenese do charakteru vašeho vozu. Všechny ozdobné lišty mají zároveň jedno společné: Všechny jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, procházejí dokonalým zpracováním a inspirují vynikající povrchovou úpravou. Ať už z hliníkové síťoviny, karbonu nebo jemného dřeva, v interiéru Vašeho BMW vytvoříte zajímavé kontrasty nebo dosáhnete elegantního sladění mezi barevným provedením vnitřního prostoru, obložením interiéru a koženým čalouněním.

  BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Signal Green (zelená) pohled zepředu

  NAVRHNĚTE SI VÁŠ VLASTNÍ AUTOMOBIL S PRVKY BMW INDIVIDUAL.

  S vizualizérem BMW Individual si vytvoříte přesnou podobu toho, jak bude vypadat BMW, které jste si představovali. Vytvořte si svůj vlastní vysněný design včetně laku, čalounění, ozdobných lišt a kol z lehké slitiny. Inspirujte se – BMW Individual Vám to umožní.
  BMW Individual M Shadow Line světlomety detail
  BMW Individual prahová lišta BMW M Town detail
  BMW M5 Sedan M Shadow Line maska ve tvaru ledvinek

  DOKONALE SLADĚNÉ DETAILY.

  S exkluzivními designovými prvky BMW Individual dodáte svému BMW velmi osobitý styl. Například s expresivními koly z lehké slitiny s barevnými akcenty nebo individualizovanými kryty prahů a vyšívanými opěrkami hlavy, luxusním čalouněním v provedení Bicolour nebo Tricolour či volantem s věncem z Alcantary a elegantním vzhledem. Nebo si můžete vybrat detaily v leskle černé barvě, dokonale sladěné s lakem vozu z řady M Shadow Line. Patří mezi ně rámeček masky ve tvaru ledvinek, kryty vnějších zpětných zrcátek nebo zadní spoiler. Efektní a zároveň nepřehlédnutelné jsou světlomety M Shadow Line s černou povrchovou úpravou všech chromovaných dílů hlavních světlometů. Ať už se rozhodnete jakkoliv, mimořádně kvalitní produkty speciální výbavy BMW Individual ideálně dotvářejí specifický, na míru navržený vzhled vašeho BMW.

  EXKLUZIVNÍ SPECIÁLNÍ EDICE BMW M.

  BMW M4 Competition x KITH a BMW M2 Edition od FUTURA 2000 představují dva speciální modely BMW M vytvořené v přísně limitované edici, které zaujaly mezinárodní odborníky i veřejnost. Ačkoliv byly obě edice vyprodány v rekordně krátkém čase, přesto stojí za to prozkoumat, jakou roli při jejich vzniku hrálo BMW Individual.

  Více informací
  BMW M4 Competition Edition x KITH G82 2020 BMW Individual Frozen Black (černá) záběr svrchu před šedým pozadím

  EDITION x KITH – PRAVIDLA ULICE.

  Móda se snoubí s vysokým výkonem. Newyorská módní značka Kith se propojuje s BMW M. Výsledkem je působivý model BMW M4 Competition x KITH. Nezaměnitelný vůz, který nejlepším možným způsobem spojuje design a dynamiku, pouliční styl a sílu, stejně jako vášeň a vysoký výkon. Zvláštním prvkem exteriéru je výrazné logo Kith a také tři matné laky BMW Individual, které jsou pro tento vůz k dispozici: černá Frozen Black, stříbrná Frozen Dark Silver a bílá Frozen Brilliant White. V interiéru upoutají pozornost exkluzivně navržená skořepinová sedadla M Carbon v provedení Tricolour s typickou M barevnou kombinací černé, světle modré a červené.
  BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 F87 2020 BMW Individual Frozen Black (černá) detailní tříčtvrteční pohled zepředu na ručně malovaný přední nárazník

  EDITION FUTURA 2000 – ULICE. UMĚNÍ.

  Intenzivní umění, které dojímá: BMW M2 Edition navržené společností FUTURA 2000 je přísně limitovaná edice, která zaujme mnoha prvky výbavy navrženými uznávaným umělcem. Newyorský umělec FUTURA 2000 je známý svým typickým používáním barev, soustředných tvarů a kinetických kompozic. Pro tuto edici mezinárodně uznávaný streetartový umělec rozsáhle upravil kompaktní sportovní vůz zvenčí i zevnitř tak, že jedinečným způsobem podtrhuje jeho rebelský charakter. Zvláštní pozornost si zde zaslouží ozdobné lišty BMW Individual na přístrojové desce a středové konzole. Ty byly ručně malovány autorem, takže každý vůz je jedinečným dílem.
  BMW M3 Competition Sedan G80 2021 BMW Individual Isle of Man Green (zelená) jízdní tříčtvrteční pohled v zatáčce

  POZNEJTE VÝKONNÉ M MODELY BMW.

  Nejlepší podoba adrenalinem nabité dynamiky: vysokovýkonné automobily BMW M. Individuální vzhled na míru díky exkluzivním designovým prvkům BMW Individual. Nechte se inspirovat přitažlivostí fascinujícího sportovního stylu.
  BMW M4 CS G82 2021 pohled z boku s M Performance Parts

  NABÍDKA DÍLŮ BMW M PERFORMANCE PARTS.

  Maximální míra sportovní individuality: produkty BMW M Performance Parts bez výjimky pocházejí ze světa motoristického sportu a nabízejí Vám nekompromisní kvalitu, speciální vzhled a dokonalou dynamiku. Dodají Vašemu BMW skutečný styl motorsportu.
  BMW M760Li xDrive Sedan G11 G12 2019 metalický lak Frozen Dark Silver (stříbrná) tříčtvrteční pohled z boku v městském prostředí

  UNIKÁTNÍ: BMW LUXUSNÍ TŘÍDA.

  Zažijte dokonalost exkluzivních automobilů. Jejich progresivní design, působivý výkon a agilní jízdní dynamiku ve sportovně-elegantním stylu. Poznejte BMW Luxusní třídy.
  BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 F87 2020 dva modely ve formaci tvaru písmene V shora před šedým pozadím

  MODERNÍ ZPŮSOB PROPAGACE UMĚNÍ.

  Zjistěte vše o nejvýznamnějších projektech kulturní angažovanosti BMW Group v oblasti moderního a současného umění, jazzu a vážné hudby a také architektury a designu.

  Spotřeba paliva a emise СО₂.

  • BMW M2 Competition:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná):
   Emise CO2 v g/km (kombinované):

   BMW M3 Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 224–223

   BMW M3 Competition Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,2–10,0
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 231–227

   BMW M4 Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1–9,9
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 230–226

   BMW M4 Competition Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 224–223

   BMW M5 Competition:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,3–11,1
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 259–253

   BMW M8 Competition Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,4–11,0
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 260–251

   BMW M8 Competition Cabrio:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,6–11,2
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 264–255

   BMW X6 M:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

   BMW X6 M Competition:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,3–13,1
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 305–299

   BMW M340i xDrive Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–7,5
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 188–172

   BMW Z4 M40i Roadster:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,0–7,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 182–177

   BMW M760Li xDrive Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,5–12,4
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 285–282

   BMW M850i xDrive Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,6
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 247–242

   BMW M850i xDrive Cabrio:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,9–10,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 248–246

   BMW X7 M50i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,8–12,3
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 292–280

   Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.