Remote Software Upgrade & BMW Software Update

AŤ JE VAŠE BMW AKTUALIZOVANÉ.

Remote Software Upgrade & BMW Software Update.

Aby bylo vase BMW neustále aktuální i potom, co s ním odjedete ze showroomu, můžete jej snadno aktualizovat. V závislosti na konkrétním modelu a jeho výbavě jsou k dispozici funkce Remote Software Upgrade nebo BMW Software Update.

Více informací
AŤ JE VAŠE BMW AKTUALIZOVANÉ.Remote Software Upgrade & BMW Software Update.

REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Remote Software Upgrade: Dálková aktualizace software.

Dálková aktualizace software.

Vědět, že je vaše BMW aktualizované a že cestujete s nejnovějším softwarem, je vždy dobré a uklidňující. Služba vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade je komfortní a zcela automatická. Zajistí, že váš vůz bude vždy pracovat s nejnovější verzí softwaru. Aktualizace se instalují vzduchem, stejně jako u vašeho chytrého telefonu. Výsledkem je, že díky ve voze integrované SIM kartě snadno šetříte čas. Informace o modifikacích softwaru si lze prohlédnout kdykoliv. Tímto způsobem lze do vozidla instalovat další funkce.

BMW SOFTWARE UPDATE.

BMW Software Update: stáhněte aktualizace a pomocí USB flash disku je nahrajte je do vašeho BMW.

Udržujte svůj software v souladu s nejnovějším pokrokem.

Systémy pro chytré telefony, hudební přehrávače a tablety se neustále vyvíjejí. Aktualizace software zajišťuje, že vaše aplikace a vaše BMW drží krok s nejnovějším vývojem. Proto můžete neustále používat své mobilní zařízení ve voze.

BMW Software Update: prosím, stáhněte si aktualizaci a přeneste ji prostřednictvím USB do vašeho BMW.

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (Petuelring 130. 80809 Munich, „BMW AG“) zpracovává vaše osobní údaje pouze proto, aby vám poskytlo odpověď na váš dotaz a za účelem fungování dané služby. Pokud to budete požadovat, BMW AG poskytne vaše údaje prodejním společnostem BMW na vašem lokálním trhu. Další detaily o zpracovávání vašich osobních dat společností BMW AG jsou k dispozici v dokumentu týkajícím se politiky ochrany osobních údajů (https://www.bmw.com/en/footer/legal-disclaimer.html).

Více informací