BMW Opravy a Péče zaměstnanec servisu

SVĚŘTE SVÉ BMW DO TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU.

#AŤSESTANECOKOLIV. BMW OPRAVY A PÉČE.

SVĚŘTE SVÉ BMW DO TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU.#AŤSESTANECOKOLIV. BMW OPRAVY A PÉČE.

  PŘI OPRAVÁCH A PÉČI O VŮZ VSAĎTE NA KVALITU.

  Každodenní život může za sebou zanechat mnoho stop, ať už jde o malé poškrábání nebo větší poškození po nehodě. Ať už se stane cokoli, v našich BMW Certifikovaných karosárnách a lakovnách jsou připraveni odborníci, kteří zajistí, aby se Váš vůz rychle vrátil do bezchybného stavu. Nikdo totiž nezná Vaše BMW tak dobře jako my.

  Více informací

  PŘEHLED VÝHOD.

  • 01 Zachování hodnoty díky certifikovanému procesu oprav.
  • 02 Vůz prošel všemi bezpečnostními kontrolami.
  • 03 Dokonalá funkčnost.
  • 04 Rychlé a bezproblémové provedení všech prací.
  • 05 Dobrý pocit, že jste v těch nejlepších rukou.

  BMW CERTIFIKOVANÉ KAROSÁRNY A LAKOVNY.

  BMW Certifikované karosárny a lakovny BMW Opravy a Péče

  Pro vybrané opravy se používají nejmodernější testovací a diagnostické přístroje. Naše standardy kladou vysoké nároky na kvalitu a platí jak pro karosárny a lakovny vlastněné přímo BMW, tak pro nezávislé servisy. Vyškolení odborníci používají BMW Originální díly a lakýrnický systém BMW ColorSystem a jsou zárukou zachování hodnoty Vašeho BMW. A to platí jak pro vozy BMW se spalovacími motory, tak pro naše elektromobily.

  BMW OPRAVY PO NEHODÁCH.

  BMW Opravy a Péče BMW Opravy po nehodách detail na výměnu BMW ledvinek

  Nehody se stávají. Ale nebojte se: naši odborníci jsou Vám k dispozici s rychlou a profesionální pomocí. A to i po nehodě, při níž došlo k větším poškozením karoserie, laku, elektroniky nebo bezpečnostních systémů. Zárukou jsou rozsáhlé odborné zkušenosti, používání BMW Originálních dílů nebo dílů se srovnatelnou kvalitou, ale také aplikace nejlepších opravárenských postupů navržených přímo pro konkrétní poškození. Tento přístup zajišťuje po opravě jak dokonalý vzhled, tak bezchybnou činnost všech funkcí Vašeho vozu.

  Více informací
  BMW Opravy a Péče BMW Opravy poškození karoserie zaměstnanec v servisu

  BMW Opravy poškození karoserie.

  Zcela zásadním prvkem pro bezpečnost posádky je karoserie automobilu. Pokud nastane nehoda, při níž dojde k vážnému poškození, které přesahuje pouhou promáčklinu, naši specialisté nejprve pomocí nejmodernějších analytických a diagnostických přístrojů určí rozsah poškození a poté uvedou Vaše vozidlo zpět do řádného stavu. Tím je zajištěno, že nedojde k žádným kompromisům z hlediska vzhledu a především bezpečnosti.

  BMW Opravy a Péče BMW Opravy poškození laku zaměstnanec v servisu

  BMW Opravy poškození laku.

  Pro opravy i rozsáhlých poškození laku používají naši experti nejnovější lešticí technologie a současně k životnímu prostředí šetrné vodou ředitelné laky systému BMW ColorSystem. Přesnost barevného odstínu a precizní zpracování v souladu s nejnovějšími normami BMW pro lakování a opravy mají za výsledek zářivé a vysoce odolné laky, které zachovávají hodnotu Vašeho BMW.

  BMW KOSMETICKÉ OPRAVY.

  BMW Opravy a Péče BMW Kosmetické opravy zaměstnanec v servisu

  I drobná nehoda vyžaduje velkou zručnost. Právě proto máme připravené BMW Kosmetické opravy. Ať už se jedná o malé škrábance v laku nebo roztržení čalounění, naši specialisté pomocí inovativních technologií oprav rychle a jednoduše odstraní drobné závady. A postarají se o to, aby Vaše BMW tím BMW, jaké ho znáte.

  Více informací
  BMW Opravy a Péče BMW Opravy skel

  BMW Opravy skel.

  I malý kamínek může zapříčinit velkou škodu. Střetnutí se zdánlivě malým kamínkem může rychle přerůst v prasklinu čelního skla, která si vyžádá jeho nákladnou výměnu. Pokud se však drobné odštípnutí skla nenachází přímo v zorném poli řidiče, mohou ho naši odborníci rychle a jednoduše opravit.

  BMW Opravy a Péče BMW Opravy promáčklin zaměstnanec v servisu

  BMW Opravy promáčklin.

  Zanechala za sebou Vaše poslední cesta stopy? Naši odborníci vám pomohou a z panelů karoserie odstraní promáčkliny do průměru 60 mm. Moderní techniky odstraňování promáčklin zajišťují, že při opravě nedojde k poškození laku.

  BMW Opravy a Péče BMW Opravy odřenin zaměstnanec v servisu

  BMW Opravy odřenin.

  Naši odborníci rychle a beze stopy odstraňují drobná poškození laku o průměru až 25 mm kolem hran a škrábance o délce až 100 mm. Díky speciálnímu postupu opravy není nutné díl během opravy demontovat.

  BMW Opravy a Péče BMW Opravy plastů zaměstnanec v servisu

  BMW Opravy plastů.

  Díky BMW Opravám plastů lze snadno a rychle odstranit drobná poškození plastových dílů exteriéru o průměru do 25 mm, může jít třeba o malou prasklinu v nárazníku. Naši odborníci jsou připraveni opravit škrábance a oděrky s nejvyšší pečlivostí.

  BMW Opravy a Péče BMW Opravy kol zaměstnanec v servisu

  BMW Opravy kol.

  Stačí chvilková ztráta koncentrace při parkování a může dojít k poškození ráfku. Naši specialisté opraví poškození do hloubky maximálně 1 mm ve vzdálenosti maximálně 5 cm od lemu ráfku pomocí inovativního plniče. Následně jej nalakují tak, aby dokonale ladil s Vaším BMW.

  BMW Opravy a Péče BMW Opravy interiéru zaměstnanec v servisu

  BMW Opravy interiéru.

  Život za sebou nechává stopy. Ať už se jedná o trhlinu nebo díru v čalounění nebo drobné oděrky, například na ovládacích prvcích, odstraníme tyto stopy po používání, pakliže mají průměr menší než 15 mm nebo délku do 40 mm. Odstranit lze také stopy po nečistotách nebo místa, která přišla o svoji původní barvu.

  BMW OPRAVY A PÉČE: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  • Jak mohu kontaktovat BMW Asistenční službu?

   V případě nehody jsme Vám k dispozici, stačí jediný telefonát. BMW Asistenční služba se postará o vše od nahlášení nehody a opravy až po kompletní vyřízení pojistné události. BMW Asistenční služba je Vám k dispozici nepřetržitě. Jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím menu iDrive (pouze ve vozidlech s hlavním displejem) nebo telefonicky na čísle 844 666 333 v tuzemsku, ze zahraničí +420 222 803 447.

  • Co nabízí služba BMW Opravy po nehodách?
  • Právě proto máme připravené BMW Kosmetické opravy.
  • Co je to BMW ColorSystem?

  BMW SERVICE.

  BMW Opravy a Péče BMW Service zaměstnanec radí zákazníkovi

  Celý rozsah servisních služeb BMW Service.

  Vy a Vaše BMW budete ve Vašem BMW Servisu v nejlepších rukách. Široká a pestrá nabídka zahrnuje dlouhodobé servisní balíčky, atraktivní „all-inclusive“ ceny a mnoho dalších na míru navržených služeb.

  Více informací
  BMW Opravy a Péče BMW Asistenční služba muž na telefonu

  BMW Asistenční služba.

  BMW Asistenční služba je k dispozici zdarma nepřetržitě po 365 dní v roce. Kontaktujte nás telefonicky, aplikací My BMW nebo přímo z vozu.

  Více informací
  Záruka BMW Dealera BMW Opravy a Péče žena sedící s katalogem BMW v ruce

  Záruka BMW Dealera.

  Když dojde na nejhorší, můžete se spolehnout na rozsáhlé servisní služby, jako jsou třeba rychlé opravy s využitím BMW Originálních dílů, a současně si užívat příjemný pocit, že jste připraveni na vše.

  Více informací
  BMW Opravy a Péče Aplikace My BMW žena s telefonem v ruce opřená o BMW

  Aplikace My BMW.

  Snadné řešení servisní údržby a domlouvání návštěv servisu pomocí aplikace My BMW.

  Více informací