BMW řady 2 Coupé G42 2021 metalický lak Thundernight (fialová) jízdní tříčtvrteční záběr zepředu
M240i xDrive Coupe
Shop The Look
Cena vč. DPH980 200 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,8 - 8,1 l/100 km*
Druh pohonuBenzínDiesel

THE 2 COUPÉ

BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Cena vč. DPH980 200 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,8 - 8,1 l/100 km*
Druh pohonuBenzínDiesel
THE 2 COUPÉBMW ŘADY 2 COUPÉ.

  Svalnaté proporce se snoubí se sportovní dynamikou: poznejte zcela nové BMW řady 2 Coupé. Díky o 31 mm rozšířenému rozchodu kol ve srovnání s předchůdcem a koncepci s pohonem zadních kol, která je v této třídě unikátní, nabízí BMW řady 2 Coupé výrazně podmanivější řízení a mimořádně agilní jízdní vlastnosti. Nabídka výkonných motorů zajistí jak hospodárné, tak i dynamické svezení.

   

  BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 200–185

  Více informací

  PŘEDVOLENÉ KONFIGURACE BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  220d Coupe

  ESSENCE.

  220i Coupe

  BALANCE.

  M240i xDrive Coupe

  SIGNATURE.

  POHON, TECHNOLOGIE A KONEKTIVITA BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  BMW M TwinPower Turbo zážehový 6válec M240i BMW řady 2 Coupé G42 2021

  Mimořádně hospodárné motory BMW řady 2 Coupé.

  BMW řady 2 Coupé může být vybaveno efektivním zážehovým nebo vznětovým čtyřválcem BMW TwinPower Turbo, zatímco BMW M240i xDrive pohání řadový zážehový 6válec BMW M TwinPower Turbo o výkonu 374 koní.
  Automatická převodovka Steptronic Sport BMW řady 2 Coupé G42 2021 středová konzola s řadicí pákou

  Automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně rychlé řazení.

  Volitelná 8stupňová samočinná převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT PLUS a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  Adaptivní M podvozek BMW řady 2 Coupé G42 2021

  Adaptivní M podvozek zajistí optimální intenzitu tlumení.

  Volitelný adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby se přizpůsobil stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů upravit nastavení podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.
  M sportovní diferenciál BMW řady 2 Coupé G42 metalický lak Thundernight (fialová) příčný detailní pohled zepředu

  M sportovní diferenciál pro dokonalou trakci.

  Volitelný M sportovní diferenciál přináší trakci a jízdní stabilitu při náhlých změnách směru jízdy, akceleraci ze zatáčky, projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na površích s měnící se přilnavostí. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.
  Koncepce displejů BMW řady 2 Coupé G42 palubní deska interiér

  Koncepce displejů BMW řady 2 Coupé.

  Multifunkční displej volitelné výbavy BMW Live Cockpit Professional BMW řady 2 Coupé se skládá z 12,3" přístrojového panelu a 10,25" kontrolního displeje. Společně vám zajistí nejlepší možný přehled o všech informacích důležitých pro jízdu a snadné a intuitivní ovládání digitálních funkcí.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 2 Coupé G42 kontrolní displej, detail

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.

  BMW řady 2 Coupé (G42) Digitální klíč

  BMW Digitální klíč

  BMW Digitální klíč změní váš kompatibilní chytrý telefon* na klíč od vozidla. Odemčení provedete jednoduše tak, že podržíte svůj telefon u kliky dveří; před nastartováním vašeho BMW uložte telefon do přihrádky na chytré telefony. Digitální klíč můžete navíc poslat až pěti přátelům a například omezit maximální rychlost, což je ideální pro řidiče začátečníky.

  *BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými telefony. Seznam kompatibilních telefonů je k dispozici na www.bmw.com/digitalkey. Použití BMW Digitálního klíče vyžaduje výbavu Teleservices.