POWER PLAY.

BMW M140i: 340 K, 250 KW.

POWER PLAY.

BMW M140i: 340 K, 250 KW.

POWER PLAY.BMW M140i: 340 K, 250 KW.

Dynamická sportovnost ve třídě kompaktních vozů má své jméno: BMW M140i. Anebo jinak řečeno: intenzivnější radost z jízdy. Zažijte ten nepopsatelný pocit, kdy vaše ruce uchopí volant a pravá noha sešlápne plynový pedál. A pokud možno na zakroucené okresní silnici, kde velké množství perfektně sladěných specifických M Performance komponentů – od motoru přes podvozek až po design – nabídne adrenalinem naplněné jízdní okamžiky. Husí kůže zaručena.

BMW M140i 3dveřové (3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4
Emise CO2 v g/km (kombinované): 169–168

Read more

ŠESTIVÁLEC.

Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

ŠESTIVÁLEC.

Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo.

Působivě hospodárný, mimořádně výkonný: Zážehový řadový 6válec M Performance TwinPower Turbo vyniká jedinečným nástupem výkonu a hladkým chodem v kombinaci se sportovním zvukem. Díky technologiím, jako je double VANOS, Valvetronic, vysokotlaké přímé vstřikování a dvoukomorové turbodmychadlo TwinScroll, nabízí 250 kW (340 k) a kombinovanou spotřebu pouze 7,8 l/100 km.

Read more

KARDIOSTIMULÁTOR.

BMW M140i díky své jízdní dynamice ztělesňuje ryzí automobil M Performance. S množstvím vysokovýkonných dílů poskytuje intenzivní zábavu za volantem, které se nic nevyrovná. Snížený M podvozek ve spojení s variabilním sportovním řízením nabízí fascinující obratnost a precizním způsobem přenáší působivý výkon motoru na silnici. M sportovní brzdy jsou samozřejmě navrženy pro vynikající brzdný výkon. A 8stupňová sportovní převodovka Steptronic umožňuje díky obzvláště rychlým změnám převodových stupňů bleskové sprinty – což zcela jistě zrychlí váš tep.

 • Variabilní sportovní řízení

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic přináší přímé a agilní reakce a zaručuje menší úsilí vynaložené na otáčení volantem. Reaguje na úhel natočení volantu tím, že mění jeho převodové poměry. To značně přispívá k obratnosti, zejména při dynamické jízdě, a zlepšuje komfort řidiče při parkování a zatáčení.

 • M sportovní podvozek

  Charakteristickým prvkem M sportovního podvozku je jeho sportovní naladění a u vozů s pohonem zadní nápravy o 10 mm nižší světlá výška. Vyznačuje se kratšími pružinami, tužším nastavením tlumičů a také stabilizátorů. To vše dohromady přináší ještě přímější chování vozu a obzvláště dynamický jízdní styl.

 • xDrive

  Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive rozděluje hnací sílu hladce a variabilně mezi přední a zadní nápravu – pro lepší trakci, jízdní dynamiku a bezpečnost ve všech jízdních situacích. Toto elektronicky řízené rozdělování výkonu také potlačuje jakékoliv náznaky nedotáčivosti a přetáčivosti v zatáčkách s cílem dále zlepšit agilitu vozu.

 • 8stupňová sportovní převodovka Steptronic

  8stupňová sportovní převodovka Steptronic dovoluje velmi sportovní změny rychlostních stupňů. Jak v automatickém, tak v manuálním režimu, prostřednictvím voliče nebo páčkami pod volantem – pro komfortní jízdu nebo velmi dynamický jízdní styl. V režimu SPORT a s voličem rychlostních režimů posunutým doleva do pozice S/M jsou změny rychlostních stupňů nastaveny pro maximální výkon.

ZÁVODNÍ KOMBINÉZA.

Přední část BMW M140i zaujme zvětšenými nasávacími otvory standardního M aerodynamického paketu s designovými prvky v šedé barvě Ferric Grey. Aerodynamické kryty zpětných zrcátek jsou také vyvedeny v barvě Ferric Grey. Elegantní vzhled završují osobitá 18palcová M kola z lehkých slitin 719 M v černé barvě Jet Black a chromové koncovky výfuku na obou stranách zadního nárazníku. Působivé výbavové prvky interiéru zahrnují standardně nabízená M sportovní sedadla, M kožený volant a také M plochu pro odkládání levé nohy a M lišty interiéru. Sportovní atmosféru zvyšují exkluzivní detaily, jako prahové lišty M Performance a M specifické přístroje.

VÝKONNÁ RODINA.

VÝKONNÁ RODINA.

Automobily M Performance překvapují svým ohromným výkonem. Nabízejí maximální jízdní dynamiku bez nutnosti obětovat jízdní komfort. I přes svoji sportovnost vyjadřují svůj styl také nezaměnitelným vzhledem. BMW M Performance. Intenzivní radost z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M140i 3dveřové (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 169–168

  BMW M550i xDrive Sedan (1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1–8,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 209–204

  BMW M760Li xDrive Sedan (1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 294

  BMW X4 M40i (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 203–202

  BMW X6 M50d (3):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná)7,9–7,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 209–205

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.