Šťastný pár v BMW X1 v šedém provedení Mineral Grey vybaveném BMW letními nabídkami. Tříčtvrteční pohled z boku na automobil stojící pod modrou oblohou

„PRO NIKDY NEKONČÍCÍ LÉTO.“

Ukažte svou slunnou stránku: S širokou nabídkou služeb BMW Services a příslušenstvím pro vaši jarní a letní sezónu.

„PRO NIKDY NEKONČÍCÍ LÉTO.“Ukažte svou slunnou stránku: S širokou nabídkou služeb BMW Services a příslušenstvím pro vaši jarní a letní sezónu.

Na jaře a v létě je toho tolik co objevovat. Je to ten pravý čas k tomu, abyste si mohli užít vzrušující výlety a jedinečné okamžiky za teplého počasí. S vaším BMW se silnice stanou nepopsatelným zážitkem. BMW Originální příslušenství je navrženo vašemu vozidlu na míru. Široká škála výbavových prvků pro zavazadlový prostor vám umožňuje jeho zvětšení, můžete si také vybrat z mnoha komfortních řešení, takže vás nic nemůže nezastavit. Vaše zaměření je jednoznačně na radost z jízdy. Proto vám BMW také nabízí kompetentní servis, který zajistí, že do cíle dojedete bez problémů.

 

BMW X1 xDrive20i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,7–6,3
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 152–143

Více informací

„SE SPRÁVNÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM SE VAŠE CESTA STÁVÁ CÍLEM.“

Praktické příslušenství pro vaše jaro a léto.

Máte města plné zuby? Vyrazte ven a zažijte dobrodružství. Je jedno, kam vás silnice zavede, protože BMW Originální příslušenství a služby BMW Services vám zajistí příjemnou a bezpečnou cestu. Jeďte tam, kam vás vaše srdce zavede.

Pohled z boku na BMW X1 v barvě Mineral Grey s BMW střešním boxem stojící v lese, BMW letní nabídky
BMW letní nabídky, BMW ochranná podlaha do zavazadlového prostoru, interiér

BMW ochranná podlaha do zavazadlového prostoru.

Dokonale tvarovaná BMW ochranná podlaha do zavazadlového prostoru efektivně chrání nákladový prostor před nečistotami a vlhkostí. Zvýšené lemy na všech stranách a výjimečná kvalita robustního a protiskluzového materiálu poskytuje optimální ochranu. Černá ochranná podlaha s elegantním designem dokonale ladí s interiérem zavazadlového prostoru. Další specialitou jsou rovněž černé vsadky z nerezové oceli s nápisem X1.
BMW letní nabídky, Zadní držák kol BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0, exteriér

Zadní držák kol BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0

Zadní držák kol BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.
BMW letní nabídky, BMW LED projektory do dveří, exteriér

BMW LED projektory do dveří.

Díky novým BMW LED projektorům do dveří s vylepšenou kvalitou projekce a nadprůměrnou životností je nástup a výstup z vozidla jedinečným zážitkem. Automaticky se aktivují při otevření dveří a zcela individuálním způsobem osvětlují nástupní prostor promítáním obrazu na zem vedle vozidla. Řidič si může vybrat promítanou grafiku prostřednictvím měnitelných diapozitivů a vybrat si mezi logem BMW a logem BMW M. Takže i za šera BMW LED projektory do dveří vytvářejí individuální vzhled vozu.
BMW letní nabídky, BMW Univerzální držák na tablet s BMW Bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort, interiér

BMW Univerzální držák na tablet s BMW Bezpečnostním pouzdrem pro systém Travel & Comfort

Univerzální držák lze velikostně nastavit a je upevněn zaklapnutím do samostatně dodávaného základního nosiče Travel & Comfort. Tento systém nabízí zásluhou BMW Bezpečnostního pouzdra bezpečné uchycení pro tablety značky Apple nebo Samsung s úhlopříčkou od 7 do 11 palců. Rámeček je navíc otočný o 360° a lze ho také uzamknout v jakémkoliv sklonu.
BMW letní nabídky, Přední BMW koberce do každého počasí, detailní pohled do prostoru pro nohy, interiér

Přední BMW koberce do každého počasí.

Koberce do každého počasí s přesným tvarem jsou odolné, mají zvýšené okraje, elegantní design a chrání prostor pro nohy před vlhkostí a nečistotami. Přední BMW koberce do každého počasí jsou k dispozici v černém provedení a mají na sobě kovovou vsadku z nerezové oceli.
BMW letní nabídky, BMW Bezdrátová nabíjecí stanice Universal, interiér

BMW Bezdrátová nabíjecí stanice Universal.

Bezdrátové nabíjení, kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW Bezdrátové nabíjecí stanici Universal lze pohodlně a efektivně nabíjet chytrý telefon bez použití nabíjecího kabelu. Mobilní telefon je stabilně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou BMW Bezdrátovou nabíjecí stanici Universal lze z vozu vyjmut a telefon bezdrátově nabíjet také mimo automobil.
BMW letní nabídky, BMW termo taška, interiér

BMW termo taška.

Elegantní BMW termo taška v černé barvě má kapacitu 13 l a lze ji zapojit do 12V zásuvky. Chlazení jejího obsahu zajistí integrovaný chladicí agregát. BMW termo tašku lze připevnit k sedadlu vozidla pomocí bezpečnostního pásu – poskytuje tak komplexní ochranu před převrácením nebo sklouznutím.
BMW letní nabídky, BMW Advanced Car Eye 2.0, interiér

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoce citlivá přední Full HD kamera, která snímá okolí vozu i v noci. Při otřesech a neobvyklých pohybech uvnitř nebo vně vozidla automaticky zaznamená situaci, a tím zdokumentuje případné nehody, nebo také pokusy o vloupání do vozidla.

SADA PŘÍPRAVKŮ PRO PÉČI O AUTOMOBIL CARE KIT, LETNÍ EDICE.

BMW letní nabídky, Sada přípravků pro péči o automobil, letní edice Care Kit, detailní pohled

SADA PŘÍPRAVKŮ PRO PÉČI O AUTOMOBIL CARE KIT, LETNÍ EDICE.

Výrobky obsažené v sadě přípravků pro péči o automobil Care Kit jsou speciálně vybírány tak, aby vyhovovaly potřebám čištění v letních měsících. Atraktivní a univerzální taška je vyrobena z plachtoviny, což je látka, která se snadno čistí. Jednoduchý, ale dynamický styl vaku zdůrazňuje vysokou kvalitu sady Care Kit a originálních produktů BMW Care, které obsahuje. Konstrukce tašky je také ideální pro použití jako taška na notebook. Sada obsahuje: 1x čistič ráfků kol (500 ml), 1x odstraňovač hmyzu (500 ml), 1x koncentrát ostřikovače čelního skla (1000 ml).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Muž řídící BMW se dívá přes čelní sklo

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Jednoduše vyrazte na cestu a soustřeďte se pouze na to podstatné – na zážitky z jízdy. S BMW Service Inclusive tu možnost máte. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkony na dobu podle vašeho výběru.
Vaše výhody:
• Ve srovnání s nákupem jednotlivých služeb ušetříte peníze.
• Plná kontrola nad vynaloženými financemi a transparentnost.
• Různé balíčky pro různé potřeby pro nové a ojeté vozy.
• Servisní specialisté s BMW odborností a BMW Originálními díly.
• Automatický převod na nového majitele zvyšuje hodnotu při dalším prodeji.
• Platí pro zúčastněné BMW servisní partnery po celém světě.

Veselá trojice v BMW X1 v šedém provedení Mineral Grey s BMW letními nabídkami. Tříčtvrteční pohled zezadu na automobil stojící na pláži, BMW výbava

„CHCI NIČÍM NEOMEZENU SVOBODU.“

Praktické příslušenství pro vaše jaro a léto.

„CHCI NIČÍM NEOMEZENU SVOBODU.“

Praktické příslušenství pro vaše jaro a léto.

Chcete-li se na silnici cítit svobodně, musíte se spolehnout na pneumatiky. S originálními letními koly a pneumatikami BMW budete mít vaše vozidlo bezpečně pod kontrolou za deště i slunce. Originální kola a pneumatiky BMW jsou vyvíjeny ve spolupráci s vybranými prémiovými výrobci a čekají na vás, až převezmete kontrolu nad nezapomenutelným létem.

Více informací

BMW ORIGINÁLNÍ KOMPLETNÍ SADY LETNÍCH KOL.

BMW M Performance Double-spoke 555 M Bicolor, BMW letní pneumatiky

BMW M Performance 19" Double-spoke 555 M Bicolor.

Kvalitní odlehčená a leštěná 19" BMW M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M v matném provedení Bicolor Jet Black s otočeným záhybem na paprscích zdůrazňují sportovnost vozu do posledního detailu. Kompletní sada letních kol s monitorováním tlaku a dojezdovými pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 19 s pneumatikami 235/35 R 19 91Y XL.

Více informací
BMW M Performance Star-spoke 749 M, BMW letní pneumatiky

BMW M Performance 22" Star-spoke.

Kvalitní odlehčená a leštěná 22" BMW M Performance kola z lehké slitiny Star-spoke 749 M v černém provedení Bicolor Jet Black s nápisem M Performance a barevným M logem. Kompletní sada letních kol s monitorováním tlaku a dojezdovými pneumatikami runflat, rozměr kol 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/35 R 22 104Y XL vpředu a rozměr kol 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/30 R 22 107Y XL vzadu.

Více informací
BMW M Performance Y-spoke style 795, BMW letní pneumatiky

BMW M Performance 20" Y-spoke 795 M.

Kvalitní kovaná 20" BMW M Performance kola z lehké slitiny Y-Spoke 795 M v matném provedení Bicolor Ferric Grey s vybroušeným nápisem M Performance a barevným logem M. Kompletní sada letních kol s monitorováním tlaku a dojezdovými pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 225/35 R 20 90Y XL RSC vpředu a rozměr kol 8,5 J x 20 s pneumatikami 255/30 R 20 92Y XL RSC vzadu.

Více informací
BMW M Performance Multi-spoke 732 M, BMW letní pneumatiky

BMW M Performance 20" Multi-spoke 732 M.

Kvalitní leštěná a kovaná 20" BMW M Performance kola z lehké slitiny Multi-spoke 732 M v provedení Bicolor Night Gold s barevným logem M. Kompletní sada letních kol s monitorováním tlaku a dojezdovými pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC vpředu a rozměr kol 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC vzadu.

Více informací
BMW M Performance Y-spoke 863 M, BMW letní pneumatiky

BMW M Performance 20" Y-spoke 863 M.

Kvalitní kovaná 20" BMW M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 863 M v matně šedém provedení Ferric Grey s barevným logem M dodávají automobilu svým vzhledem velmi sportovní charakter. Kompletní sada letních kol s monitorováním tlaku a dojezdovými pneumatikami runflat, rozměr kol 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 ZR 20 (102Y) XL vpředu a rozměr kol 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 ZR 20 (104Y) XL vzadu.

Více informací
BMW M Performance Double-spoke 717 M, BMW letní pneumatiky

BMW M Performance Double-spoke 717 M.

Kvalitní odlehčená 20" BMW M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 717 M v matně černém provedení Bicolor Black s logem M. Kompletní sada letních kol s monitorováním tlaku a dojezdovými pneumatikami run-flat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 225/40 R 20 94Y RSC.

Více informací

BMW SERVIS KOL/PNEUMATIK.

BMW letní nabídky, servis kol, zaměstnanec BMW servisu opravuje BMW

BMW SERVIS KOL/PNEUMATIK.

Vyměníme vám nejen vaše zimní a letní pneumatiky, ale také nabízíme výhodu v podobě kontroly hloubky dezénu a kontroly brzd. Nabízíme výměnu kol a pneumatik (včetně vyvážení) a prvotřídní služby. Inspekci a údržbu provádíme s maximální péčí a absolutní kompetencí. A díky našemu profesionálnímu uskladňování kol (včetně mytí a vyvážení) se vyhnete stresu a ušetříte místo.

BMW TELESERVICES.

BMW letní nabídky, BMW Teleservices, žena stojí před BMW a používá chytrý telefon

BMW TELESERVICES.

Díky inovativním službám BMW Teleservices od BMW ConnectedDrive nemusíte ohledně vašeho BMW na nic myslet: V případě nutné údržby nebo poruchy poskytnou vašemu vybranému servisnímu partnerovi BMW veškerá důležitá data o vozidle. Váš servisní partner vás poté kontaktuje a domluví prohlídku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a už nemusíte myslet na všechno sami. Jediný požadavek: Vaše vozidlo jste zaregistrovali online na portálu BMW ConnectedDrive a vybrali servisního partnera. Objevte nyní, jak nohou služby BMW Teleservices do vašeho života přinést více pohodlí.

PRO SVÉ VYJÁDŘENÍ NEPOTŘEBUJÍ ŽÁDNÁ SLOVA.

Speciality exteriéru, interiéru a příslušenství.

Je na čase ukázat lidem na ulici vaši skutečnou povahu: Zapněte režim Boost a vybavte své BMW díly M Performance Parts pro další dávku sportovnosti, stylu a jedinečnosti.

Více informací
BMW M Performance, Osvětlená maska chladiče Iconic Glow, BMW letní nabídky

Osvětlená maska chladiče BMW Iconic Glow.

BMW M Performance Osvětlená maska chladiče Iconic Glow propůjčuje vozu jedinečný vzhled. LED podsvícení exkluzivním způsobem osvětluje BMW masku chladiče ve tvaru ledvinek a prostor před vozem okamžitě od odemknutí vozu až po nastartování a od vypnutí motoru po uzamčení vozu.

Více informací
BMW M Performance Zadní karbonový difuzor, BMW letní nabídky

BMW M Performance Zadní karbonový difuzor.

100procentní high-tech. 100procentní závodní charakter. 100procentní nadšení. BMW M Performance Zadní difuzor s novým jedinečným vzhledem je ručně vyráběn z uhlíkových vláken. Vytváří ještě modernější vzhled a díky němu je sportovní charakter ještě působivější.

Více informací
BMW M Performance Karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek, BMW letní nabídky

BMW M Performance Karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek.

Uhlíkové vlákno s novým, jedinečným vzhledem, pečlivě vyrobené ručně: Výrazné karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek BMW M Performance podtrhují technicky vyspělý charakter vozu. Jejich dynamický design zaručuje ohromující prémiový vzhled a vozu dodává individuální sportovní nádech.

Více informací
BMW M Performance Nástavec předního nárazníku, černý, BMW letní nabídky

BMW M Performance Nástavec předního nárazníku, leskle černý

Pro zářivý sportovní vzhled: BMW M Performance nástavec předního nárazníku v leskle černém provedení optimalizuje aerodynamiku a účinně automobilu dodává mužnější vzhled. Unikátní charakter světa motorsportu pro všechny, kteří odmítají kompromisy.

Více informací
BMW M Performance 19" kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M Bicolor, BMW letní nabídky

BMW M Performance 19" kola z lehké slitiny Double-spoke.

Kvalitní leštěná a odlehčená 19" BMW M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 555 M v matně černém provedení Bicolor Jet Black s otočeným záhybem na paprscích zdůrazňují sportovnost vozu do posledního detailu. Kompletní sada letních kol s monitorováním tlaku a dojezdovými pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 19 s pneumatikami 235/35 R 19 91Y XL.

Více informací
BMW M Performance Střešní spoiler, leskle černý, BMW letní nabídky

BMW M Performance Střešní spoiler, leskle černý

Design v pohybu: Leskle černý střešní spoiler je vyroben z materiálu PUR; jde o elegantně sportovní detail zadní části vozu. Kromě toho ale současně optimalizuje aerodynamiku. Zadní spoiler je dokonale přizpůsoben tvaru vozidla a může být lakován v barvě karoserie.

Více informací
Volant BMW M Performance s obložením v provedení karbon/Alcantara, BMW letní nabídky

BMW M Performance volant.

Ultimativní kombinace: BMW M Performance volant je zdobený Alcantarou a jemnou tkaninou z uhlíkových vláken. Účinně tak podtrhuje výrazný vzhled evokující svět závodních vozů. Uhlíkové vlákno s otevřenými póry vytváří nezaměnitelný vzhled. Nese na sobě označení M Performance.

Více informací