BMW Příslušenství pro jaro a léto Vozy BMW u jezera s horskou scenérií v pozadí

„NA SLUNEČNÉ STRANĚ ŽIVOTA.“

BMW Originální příslušenství pro jaro a léto.

„NA SLUNEČNÉ STRANĚ ŽIVOTA.“BMW Originální příslušenství pro jaro a léto.

Ať je to léto podle Vašich představ. S BMW Originálním příslušenstvím, letními koly a pneumatikami, BMW Servisem a nabíjením BMW Charging.

Léto je tu a společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. Už čeká, až ho objevíte právě vy. S BMW Originálním příslušenstvím si užijete každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny. K působivým zážitkům přispějí i BMW kola a pneumatiky. Služby BMW Servis a BMW Charging Vás v naprostém bezpečí dovedou do Vašich letních destinací. Každý okamžik letních dnů by se měl prožít naplno a bez nečekaných událostí. Jedině tak si léto podle Vašich představ vychutnáte na maximum.

Více informací

BMW ORIGINÁLNÍ LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Na slunce jsme vždy připraveni.

Pokud to má být léto podle Vašich představ, měli byste být připraveni. Už při plánování Vašich cest si budete jisti, že máte potřebné vybavení pro převoz všech věcí, které budete potřebovat. Užijte si naši širokou nabídku BMW Originálního příslušenství pro interiér a exteriér, která zajistí, že Vaše BMW bude dokonale ladit s létem podle Vašich představ.

BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž sedí v BMW s otevřenými dveřmi
BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Celoroční podlahové koberce, přední

BMW All-weather rohože, přední.

Dokonale padnoucí, odolné BMW gumové rohože se zvýšenými okraji a elegantním designem ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z kvalitní nerezové oceli.

BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Organizér na opěradlo antracit/modrá

BMW Organizér na opěradlo antracit/modrá.

Ideální pro cestování s dětmi. Organizér má stíratelnou ochranu proti okopání a je připevněn k zadní straně opěradel předních sedadel. S celou řadou uzavíratelných kapes a oddělenou přihrádkou na láhev nabízí velké množství úložných prostorů pro uskladnění všemožných cestovních doplňků. Snadno se přenáší a zároveň ho lze složit.
BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Bezpečnostní pouzdro na 11palcový Apple iPad Pro™ pro systém Travel & Comfort

BMW Bezpečnostní pouzdro na 11palcový Apple iPad Pro™ pro systém Travel & Comfort.

BMW Bezpečnostní pouzdro poskytuje účinnou ochranu pro všechny 11" tablety Apple iPad™ Pro. Obal vyrobený z černého silikonu účinně chrání tablety před poškrábáním a nárazy. Když se používá s přední průhlednou fólií na displeji, chrání tablet také proti polití vodou. Při použití ve spojení s univerzálním držákem systému Travel & Comfort (dodává se samostatně) jej lze napevno umístit ve voze a přizpůsobit si polohu pohodlnému sledování. Uchycení je bezpečné i v případě nehody. *dostupné i pro 7,9'' Apple iPad mini 4, 10,5" Apple iPad Pro, 9,7" Apple iPad Air 1, 9,7" Apple iPad Air 2, 9,7" Apple iPad Pro, 9,7" Samsung Galaxy Tab A, 9,7" Samsung Galaxy Tab S2.
BMW Příslušenství pro léto BMW Ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort

BMW Ramínko na oblečení pro systém Travel & Comfort.

BMW ramínko na oblečení umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Bylo testováno pro případ nehody a nasazuje se do samostatně dodávaného základního modulu Travel&Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo.

BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru

BMW Rohož do zavazadlového prostoru.

Dokonale padnoucí BMW Rohož do zavazadlového prostoru efektivně chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Maximální ochranu poskytuje zvýšená hrana na všech stranách a výjimečná kvalita odolného, protiskluzného a nepromokavého materiálu. S elegantním designem v černé barvě vana dokonale ladí s provedením zavazadlového prostoru. Další specialitou je vysoce kvalitní nerezová vsadka s logem BMW. Přesně padnoucí ochranná podlaha podtrhuje individuální charakter vozidla a vhodně doplňuje samostatně dodávané celoroční podlahové rohože BMW.

BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Kabel s konektorem pro Apple iPhone/iPod™

BMW Kabel s konektorem pro Apple iPhone/iPod™.

Kabel s kovovými konektory zajistí ve vozidle potěšení z poslechu vlastní hudby. Kompatibilní modely Apple iPod™ nebo iPhone™ lze propojit s vozem a současně je nabíjet. USB kabel umožní jednoduše přehrávat hudbu ze zařízení přes reproduktory vozidla. Externí zdroje hudby lze ovládat pomocí ovladače iDrive, multifunkčních tlačítek na volantu nebo středovém panelu.
BMW Příslušenství pro jaro a léto Kamera BMW Advanced Car Eye 3.0

Kamera BMW Advanced Car Eye 3.0 PRO.

BMW Advanced Car Eye 3.0 PRO s přední QHD kamerou s vysokým rozlišením a zadní Full HD kamerou sleduje Vaše BMW během jízdy i parkování.  Pokud systém zaznamená vibrace nebo pohyb mimo vozidlo, automaticky uloží záběry, aby zdokumentoval možné nehody nebo (pokus o) vloupání.

BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Dvojitý USB nabíjecí adaptér pro konektory typů A a C

BMW Dvojitý USB nabíjecí adaptér s konektory typů A a C.

Dvojitý USB nabíjecí adaptér se jednoduše zapojí do zapalovače. Umožňuje snadno a pohodlně dobíjet dvě externí mobilní zařízení najednou. Vysoký nabíjecí proud maximálně 2 x 3 ampéry s maximálním výkonem 2 x 18 wattů zajistí extrémně rychlé nabíjení. Integrovaná elektronika zabraňuje přehřívání. Díky technologii nabíjení za pomoci cílených dodávek energie obsahuje USB port typu C různé profily, které dokážou do zařízení posílat pro něj přizpůsobené optimální proudy a napětí. Tato technologie umožňuje nejlepší možné nabíjení a zároveň s tím chrání baterii zařízení.
BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Univerzální bezdrátová nabíjecí stanice

BMW Univerzální bezdrátová nabíjecí stanice.

Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW Univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze ve voze nabíjet chytrý telefon pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je pevně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou nabíjecí stanici lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.
BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Střešní box 420 černá/stříbrná titanová

BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium.

Moderní uzamykatelný BMW Střešní box v černém provedení nabízí dalších 420 litrů úložného prostoru. Objemný střešní box se snadno nasazuje a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Je vyroben z ABS plastu, který je nejen odolný vůči UV záření, ale také proti nárazu. Box lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, takže se snadno nakládá i vykládá a zároveň je chráněn před zloději. Střešní box váží 19 kg a splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy BMW z hlediska chování při nárazu, provozní bezpečnosti a dlouhodobého používání.

BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Střešní nosič

BMW Střešní nosič.

Multifunkční systém střešních nosičů lze kombinovat se všemi střešními držáky a střešními boxy BMW. Výjimečně snadno se nasazuje a díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži splňuje nejvyšší standardy z hlediska kvality a bezpečnosti. Svým specifickým designem BMW Střešní nosič zároveň vhodně doplňuje vzhled vozidla.

BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW Zadní držák kol BMW Pro 2.0

BMW Zadní nosič kol Pro 2.0.

BMW Zadní nosič kol Pro 2.0 byl vyvinut, aby bezpečně převezl dvě kola/elektrokola na kulové hlavici tažného zařízení BMW. Lehká, leč velmi odolná konstrukce nosiče z ocele/hliníku má maximální nosnost 60 kg a je určena pro jízdní kola s rozvorem až 130 cm. Dále je nosič kol vybaven systémem s kulovou hlavou pro ovládání jednou rukou, odnímatelnými podpěrnými rameny a utahovacím systémem pro velmi snadné zajištění kol. Funkce sklápění zadního nosiče kol umožňuje kdykoliv snadný přístup do zavazadlového prostoru. Zadní nosič kol Pro 2.0 taktéž splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy a když není potřeba, lze ho snadno složit. Dostupná jsou i rozšíření systému pro třetí jízdní kolo a přepravní taška. Celkově vzato je nosič kol dokonalým společníkem, ať už při dovolené, nebo při kratším výletě s BMW.

BMW Příslušenství pro jaro a léto BMW rozšiřující sada pro třetí jízdní kolo pro zadní držák kol Pro 2.0

BMW rozšiřující sada na třetí jízdní kolo pro zadní nosič kol Pro 2.0.

BMW rozšiřující sada doplňuje zadní nosič kol Pro 2.0 na tažné zařízení a umožňuje převážet třetí jízdní kolo. Transportní systém obsahuje jeden nosič kola a taktéž podpůrné rameno, které spojuje rámy druhého a třetího jízdního kola.

ORIGINÁLNÍ BMW LETNÍ KOLA A PNEUMATIKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Má kola: přesně pro letní zážitky.

Přesně tak, jak to máte rádi: Naše široká nabídka BMW Originálních letních kompletních sad kol nabízí jedinečná provedení ve všech rozměrech. Vaše BMW dostane nejen skvělé vylepšení vzhledu, ale zároveň se zvýší jeho hodnota při následném prodeji. Podle toho, jaké kolo vyberete, si můžete užívat ještě lepší dynamickou odezvu: Díky špičkovému výrobnímu procesu, snížení hmotnosti a pro každý model specifickým testům z oblasti bezpečnosti a jízdní dynamiky můžeme zaručit, že pojedete vždy po té slunné straně života.
BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž se psem se sklánějí proti BMW
20" M kola z lehké slitiny Star-spoke 748 M v matném provedení Jet Black, kompletní sada letních kol

20" Kola M Performance Star-spoke 748 M.

Kvalitní 20" M Performance kola z lehké slitiny Star-spoke 748M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 9 J x 20 s pneumatikami 275/45 R20 110Y XL RSC a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 305/40 R20 112Y XL RSC.

22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M Bicolour

22" Kola M Performance Star-spoke 749 M.

Kvalitní odlehčená 22" M Performance kola z lehké slitiny Star-spoke 749M jsou navržena ve dvoubarevném provedení Bicolor Jet Black, jsou lesklá, s nápisem M Performance a mají barevné logo M. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku, přední kola: 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/35 R22 104Y XL, zadní kola: 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/30 R22 107Y XL.

21" M kolo z lehké slitiny Y-spoke 741 M v provedení Bicolor (Night Gold, lesklá), kompletní sada letních kol

21" Kola M Performance Y-spoke 741 M Bicolor.

Kvalitní 21" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 741M jsou lesklá a navržená v provedení Bicolor Night Gold. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 9,5 J x 21 s pneumatikami 275/40 R21 107Y XL RSC a vzadu 10,5 J x 21 s pneumatikami 315/35 R21 111Y XL RSC.

19" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 898 M v matně šedém provedení Frozen Gunmetal Grey, kompletní sada letních kol

19" Kola M Performance Y-spoke 898 M.

Kvalitní 19" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 898M jsou navržena v matně šedém provedení Gunmetal Grey a nesou nápis M Performance. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 225/40 R19 93Y XL a vzadu 8,5 J x 19 s pneumatikami 255/35 R19 96Y XL.

18" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M v matném provedení Jet Black, kompletní sada letních kol

18" Kola M Performance Double-spoke 796 M.

Kvalitní 18" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke style 796M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18 95Y RSC a vzadu 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18 99Y RSC.

19" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 793 M Bicolor Night Gold

19" Kola M Performance Double-spoke 793 M Bicolor Night Gold.

Kvalitní 19" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 793 jsou lesklá a navržená v provedení Bicolor Night Gold. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 225/40 R19 93Y XL RSC a vzadu 8,5 J x 19 s pneumatikami 255/35 R19 96Y XL RSC.

BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Nerotující kryt středu kola

BMW Plovoucí krytky středů kol.

BMW Plovoucí krytky středů kol s logem BMW se neotáčí společně s kolem, ale zůstávají ve vodorovné poloze. Kryt středu kola lze instalovat na všechna BMW kola z lehké slitiny s průměrem středu 112 nebo 120 mm.

BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Čepičky ventilků s logem

BMW Krytky ventilků s logem.

Kvalitní hliníkové BMW Krytky ventilků účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř krytek ventilků s logem BMW.

BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Čepičky ventilků s logem M

BMW Krytky ventilků s logem M.

Kvalitní hliníkové BMW Krytky ventilků účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. S logem M.

BMW Kola Pneumatiky Příslušenství M Performance Tašky na kola

M Performance obaly na kola.

Exkluzivní závodní pocit v garáži: M Performance obaly na kola chrání před ušpiněním řidiče i automobil. Pohodlná manipulace s koly je zajištěna pevnými madly. Zásluhou přesného označení je vždy jasné, jaké kolo kam patří. Obaly lze snadno a rychle použít a jsou navrženy ve výrazném designu M Performance. Jak letní, tak i zimní kompletní sady kol jsou v nich jedinečným způsobem bezpečně uklizeny až do další výměny.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO NABÍJENÍ.

Nabitý letními pocity na můj road trip.

Když chcete být připraveni na léto, kromě vybavení byste neměli zapomenout ani na plně nabitou baterii. Prohlédněte si naše BMW Originální příslušenství pro nabíjení a zjistěte, které se dokonale hodí k Vašemu elektrickému vozu. Toto léto se stane létem podle Vašich představ.

Více informací
BMW Produkty pro nabíjení BMW Nabíjecí kabel 5 m pro veřejné nabíjení

BMW Nabíjecí kabel 5 m pro veřejné nabíjení.

BMW Nabíjecí kabel je 5 metrů dlouhý a zajišťuje rychlé a snadné nabíjení u veřejných stanic, které podporují připojení typu mode 3. Elektrická a plug-in hybridní BMW lze nabíjet jednofázově, takže výrazně rychleji než se standardně dodávaným nabíjecím kabelem. Použít lze v celé Evropě standardizovanou zásuvku. Kabel dokonale ladí s designem nabíječky BMW Wallbox a splňuje nejvyšší kvalitativní standardy BMW. Optimální přenos výkonu a dlouhou životnost zajišťují postříbřené a koroziodolné kontakty.

Více informací
BMW Produkty pro nabíjení BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Jako čerpací stanice přímo doma. S trvale nainstalovanou nabíječkou BMW Wallbox se BMW nabíjí rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW. Kromě kompaktních rozměrů a designu BMW nabízí nabíječka BMW Wallbox také snadnou manipulaci s kabely, protože je vybavena držákem pro jeho navinutí a otvorem pro konektor. Aktuální stav nabíječky BMW Wallbox lze kdykoliv zkontrolovat na displeji. Integrovaná detekce zbytkového proudu a servisní aplikace umožňují snadnou a nákladově efektivní instalaci.

Více informací
BMW Produkty pro nabíjení BMW Flexible Fast Charger

BMW Flexible Fast Charger.

Flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger je mobilní domácí nabíječka pro všechna elektrifikovaná vozidla. Lze s ní v případě domácích zásuvek dosáhnout maximálního nabíjecího výkonu 2,3 kW (typ E+F (CEE 7/7), Schuko, 10 A) Rychlé nabíjení je možné díky volitelně dostupným kabelům s adaptérem, které lze použít pro nabíjení z průmyslových zásuvek s výkonem až 11 kW. Flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger vždy automaticky nastaví nabíjecí proud podle vybraného zdroje a automaticky se vypne v případě kolísání proudu nebo přehřívání. Díky kompaktním rozměrům, šestimetrovému nabíjecímu kabelu a nepromokavé konstrukci je v každém ohledu dokonalým společníkem. Doma se díky volitelně dodávanému úchytu na zeď může stát mobilním wallboxem. Může se používat v následujících zemích: Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Estonsko, Německo, Maďarsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko a Turecko.

Více informací

DOPLŇKY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO VAŠE JARO A LÉTO.

Můj speciální nádech léta.

Je to Vaše léto a Vaše příležitost zazářit. S doplňky BMW M Performance Parts dodáte Vašemu BMW maximální úroveň individuality a ryzí závodní charakter. Tím získáte pro Vaše BMW maximální pozornost a ještě lépe a bez kompromisů si tak užijete léto podle Vašich představ.

Více informací
 20" BMW M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 748 M v matném provedení Jet Black

20" kola M Performance z lehké slitiny Star-spoke 748 M v matném provedení Jet Black.

Kvalitní 20" M Performance kola z lehké slitiny Star-spoke 748 M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 9 J x 20 s pneumatikami 275/45 R20 110Y XL RSC a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 305/40 R20 112Y XL RSC.

Více informací
BMW M Performance Parts M Performance Karbonová maska ve tvaru ledvinek

BMW M Performance Karbonová maska chladiče.

Předveďte svůj styl: M Performance Karbonová maska ve tvaru ledvinek je vyrobena z kvalitního, ručně zpracovaného karbonu, dekorativní lamely masky jsou vyrobeny z velmi odolného plastu. Optická specialita dodávající přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled.

Více informací
BMW M Performance Parts M Performance Podlahové koberce

BMW M Performance podlahové koberce.

Prémiový vzhled, neuklouznou ani o milimetr: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozu propůjčují ještě dynamičtější charakter. Je na nich umístěné logo M a nápis M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje lem se vzhledem kůže s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou trojicí barev M.

Více informací
BMW M Performance Parts M Performance Karbonové kryty zpětných zrcátek

BMW M Performance Karbonové kryty zpětných zrcátek.

Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek jsou pečlivě ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozidla. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu nádech individuální sportovnosti.

Více informací
BMW M Performance Parts M Performance Karbonový přední nasávací otvor

BMW M Performance Karbonový přední nasávací otvor.

Prostor k nádechu: M Performance přední nasávací otvory mají lemy vyrobené z karbonu a dodávají přední části vozu výrazný vzhled inspirovaný motorsportem. Jejich viditelná mimořádná kvalita podtrhuje celkově sportovní a exkluzivní vzhled. Lemy jsou dokonale sladěny s designem nárazníku a zároveň vytvářejí dokonalou souhru s dalšími exteriérovými doplňky z karbonu.

Více informací
BMW M Performance Parts M Performance Samolepka s nápisem

BMW M Performance samolepka s nápisem.

M Performance samolepka s nápisem dokonale doplňuje fólii na bočním prahu v provedení Frozen Black nebo leskle černé nástavce prahů. Zároveň je další vizuální specialitou a posiluje individuální vzhled boční části vozu.

Více informací

BMW SERVIS.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž se sklání proti BMW před horskou scenérií

Jedna registrace. Dlouhodobá úspora. S BMW Service Inclusive už nebudete ztrácet čas přemýšlením o nákladech na údržbu. Vyberte si balíček přesně na míru Vašim potřebám a během zvoleného období se již nemusíte starat o výši nákladů na údržbu. BMW Service Inclusive obsahuje kromě servisních prací také potřebné BMW Originální náhradní díly. 

BMW TELESERVICES.

BMW Příslušenství pro jaro a léto Žena sedí na molu a dívá se do svého chytrého telefonu

Pokud jde o servisní záležitosti, BMW Teleservices zajistí maximální bezpečí a pohodlí. Od drobných prací údržby až po rychlou pomoc při nehodě či poruše. Díky BMW Teleservices a BMW ConnectedDrive stačí málo a dostane se Vám správné pomoci ve správný čas. Vaše BMW automaticky rozpozná potřebu servisu a předá všechny relevantní údaje o vozidle našim specialistům. Tím je zajištěno, že budou vždy zahájeny ty správné úkony.

BEZKONTAKTNÍ BMW SERVIS.

BMW Příslušenství pro jaro a léto Muž sedí v BMW a dívá se do svého chytrého telefonu

Kdykoliv a bez ohledu na to, kde se nacházíte: mnoho služeb BMW si můžete pohodlně objednat a používat online. A ušetřený čas můžete využít na skutečně důležité věci v životě.

BMW FIT SERVIS.

BMW Příslušenství pro jaro a léto Muži sedí na molu a dívají se na sebe

Ať už to jsou BMW Originální náhradní díly nebo servisní práce, jedna věc je jasná: se službou BMW Fit Servis jsou nabízeny dohromady za jednu atraktivní a transparentní cenu. Tato prvotřídní nabídka platí u vybraných BMW Autorizovaných servisních partnerů pro vozidla starší 5 let (ukončený 5. rok vozidla) od data první registrace. 

MÁME ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY OHLEDNĚ PNEUMATIK.

  • Co je správný tlak v pneumatikách?
  • Kdy a jak často mám kontrolovat tlak v pneumatikách?
  • Co znamená symbol hvězdy BMW na pneumatikách?
  • Jak najdu správné pneumatiky pro svůj vůz?
  • Kdy je čas na letní pneumatiky?
  • Měl bych si své pneumatiky nechat nebo je vyměnit?