BMW Originální příslušenství pro jaro a léto BMW X1 U11 stojící na písku před pobřežím se dvěma lidmi

„STVOŘENO PRO OBJEVOVÁNÍ.“

#whateverhappens. BMW Originální příslušenství pro jaro a léto.

„STVOŘENO PRO OBJEVOVÁNÍ.“#whateverhappens. BMW Originální příslušenství pro jaro a léto.

Ať je léto podle Vašich představ. S BMW Originálním příslušenstvím, letními koly a pneumatikami, BMW Service a nabíjením BMW Charging.

Léto je tu a společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. Už čeká, až ho objevíte právě Vy. S BMW Originálním příslušenstvím si užijete každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny. K působivým zážitkům přispějí i BMW kola a pneumatiky. Služby BMW Service a BMW Charging Vás v naprostém bezpečí dovedou do Vašich letních destinací. Každý okamžik letních dnů by se měl prožít naplno a bez nečekaných událostí. Jedině tak si léto podle Vašich představ vychutnáte na maximum.

Více informací

BMW ORIGINÁLNÍ LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A PRODUKTY PÉČE O VŮZ.

„Na slunce jsme vždy připraveni.“

Pokud to má být léto podle Vašich představ, měli byste být připraveni. Už při plánování Vašich cest si budete jisti, že máte potřebné vybavení pro převoz všech věcí a vybavení, které budete potřebovat. Užijte si naši širokou nabídku BMW Originálního příslušenství pro interiér a exteriér, která zajistí, že vaše BMW bude dokonale ladit s létem podle Vašich představ.
BMW Originální letní příslušenství a produkty péče o vůz BMW X1 U11 stojící se třemi ženami za slunečního svitu
BMW Interiér G07 BMW Držák tabletů Pro pro systém Travel a Comfort

BMW Držák tabletů Pro pro systém Travel a Comfort.

BMW Držák tabletů Pro se připevňuje k volitelnému systému Travel a Comfort nebo k samostatně dodávanému základnímu držáku. Lze jej flexibilně nastavit do různých poloh, naklánět a otáčet v rozsahu 360°. Držák je vybaven výsuvnou svorkou pro bezpečné uchycení tabletů s BMW bezpečnostním pouzdrem o úhlopříčce 7 až 13 palců.

BMW interiér U11 BMW Bezpečnostní pouzdro na tablet Apple iPad Pro 11" pro systém Travel a Comfort

BMW Bezpečnostní pouzdro na tablet Apple iPad Pro 11" pro systém Travel a Comfort.

BMW Bezpečnostní pouzdro poskytuje účinnou ochranu pro všechny 11" tablety Apple iPad™ Pro. Obal vyrobený z černého silikonu účinně chrání tablety před poškrábáním a nárazy. Když se používá s přední průhlednou fólií na displeji, chrání tablet také proti polití vodou. Při použití ve spojení s univerzálním držákem systému Travel a Comfort (dodává se samostatně) jej lze ve voze umístit napevno, a tudíž bezpečně i v případě nehody, jeho polohu je možné přizpůsobit pro pohodlné sledování.

BMW interiér U11 BMW Ramínko na šaty pro systém Travel a Comfort

BMW Ramínko na šaty pro systém Travel a Comfort.

BMW Ramínko na šaty umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Prostřednictvím zásuvné spojky, která byla testována pro případ nehody, lze univerzální háček upevnit do samostatně dodávaného základního držáku nebo do volitelné výbavy systému Travel a Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo.

BMW interiér U11 BMW Sklopný stolek pro systém Travel a Comfort

BMW Sklopný stolek pro systém Travel a Comfort.

Prostřednictvím zásuvné spojky, která byla testována pro případ nehody, lze sklopný stolek upevnit do samostatně dodávaného základního držáku nebo do volitelné výbavy systému Travel a Comfort umístěného na zadní straně předních sedadel. Lze u něj nastavit výšku a sklon a je vybaven výklopným držákem nápojů.

BMW interiér U11 BMW All-Weather rohože, přední

BMW All-Weather rohože, přední.

Perfektně padnoucí, odolné gumové koberce do každého počasí se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a nečistotami. Dokonale padnoucí BMW Gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají nápis BMW.

BMW interiér U11 BMW Ochranná podlaha do zavazadlového prostoru s úchytnými body

BMW Ochranná rohož do zavazadlového prostoru s úchytnými body.

BMW oboustrannou ochrannou podlahu do zavazadlového prostoru s úchytnými body pro zavazadla je možné používat podle potřeby. Předměty můžete připevnit k hornímu koberci a nečistoty budou na první pohled téměř neviditelné. Druhá strana rohože je naopak vhodná pro přepravu mokrého a špinavého nákladu.  Jako taková je navržena pro snadné čištění vodou.

BMW Interiér G20 BMW Pouzdro na klíček Crystal Clarity

BMW Pouzdro na klíček Crystal Clarity.

Kvalitní BMW Pouzdro na klíček z kůže Nappa se třpytivými krystaly promění klíč Vašeho BMW v atraktivní doplněk. Všechna ovládací tlačítka zůstávají snadno přístupná. Pokud je potřeba klíč z jakéhokoli důvodu vyjmout, například kvůli výměně baterie, je to snadné díky praktickému upevňovacímu pásku.

BMW Interiér G20 BMW Zamykací tlačítko Crystal Clarity

BMW Kolíčky dveří Crystal Clarity.

Zamykací tlačítko Crystal Clarity dodává interiéru Vašeho vozu dojem mimořádné kvality. Křišťál Swarovski je vidět i při pohledu zvenku a přitahuje na sebe všechny pohledy. Vysoce kvalitní díl z tmavě šedého eloxovaného hliníku se montuje v několika jednoduchých krocích.

BMW Exteriér U11 ICE BMW Střešní box 520 černá/stříbrná titanová

BMW Střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

BMW Exteriér G20 BMW Střešní box 420 černá/stříbrná titanová

BMW Střešní box 420 černá/stříbrná Titanium.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

BMW Exteriér G20 BMW LED dveřní projektory

BMW LED dveřní projektory.

Inovativní BMW LED dveřní projektory se automaticky aktivují při otevření dveří a promítají obraz na zem vedle vozu pomocí výměnného posuvného prvku. K dispozici je několik motivů, které individuálním stylem dokonale osvětlí nástupní prostor.

BMW Exteriér U11 BMW Zadní držák kol Pro 2.0

BMW Zadní držák kol Pro 2.0.

BMW Zadní držák kol Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.

BMW Exteriér BMW Rozšiřující sada pro třetí jízdní kolo pro zadní držák kol Pro 2.0.

BMW Rozšiřující sada pro třetí jízdní kolo pro zadní držák kol Pro 2.0.

BMW Rozšiřující sada doplňuje zadní držák kol Pro 2.0 na tažné zařízení a umožňuje převážet třetí jízdní kolo. Transportní systém obsahuje jeden držák kola a taktéž podpůrné rameno, které spojuje rámy druhého a třetího jízdního kola.

BMW Elektronika BMW G20 BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro přední kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro přední kamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0 je vybaveno vysoce kvalitní QHD kamerou snímající oblast před vozem, a to i v případě, kdy je zaparkovaný. Pokud systém zaznamená vibrace nebo neobvyklé pohyby mimo vozidlo, pro zdokumentování možné nehody nebo (pokusu o) vloupání záběry automaticky uloží.

BMW Elektronika BMW G20 BMW Advanced Car Eye 3.0 přední kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 přední kamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0 je vybaveno vysoce kvalitní QHD kamerou snímající oblast před vozidlem, i když je zaparkované. Pokud systém zaznamená vibrace mimo vozidlo, automaticky uloží záběry, aby zdokumentoval možné nehody nebo (pokus o) vloupání.

BMW Elektronika BMW Advanced Car Eye 3.0 zadní kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 zadní kamera.

Systém BMW Advanced Car Eye 3.0 doplňuje vysoce kvalitní kamera s rozlišením Full HD, která v případě detekce vibrací zaznamenává dění za vozidlem, a to i u zaparkovaného vozu. Pokud systém zaznamená vibrace mimo vozidlo, automaticky uloží záběry, aby zdokumentoval možné nehody nebo (pokus o) vloupání.

BMW Elektronika BMW Adaptérový kabel pro Apple iPhone/iPod

BMW Adaptérový kabel pro Apple iPhone/iPod.

Pro vychutnání si vlastní hudby lze pomocí BMW adaptérového kabelu do systému vozu integrovat a nabíjet kompatibilní Apple iPod™ nebo iPhone™. Zařízení se ovládá pomocí ovladače iDrive, multifunkčních tlačítek na volantu nebo ovládacími prvky audiosystému.

BMW Elektronika BMW Dvojitý USB nabíjecí adaptér pro konektory typů A a C

BMW Dvojitý USB nabíjecí adaptér s konektory typů A a C.

Dvojitý USB nabíjecí adaptér se jednoduše zapojí do zapalovače. Umožňuje snadno a pohodlně dobíjet dvě externí mobilní zařízení najednou. Vysoký proud zajistí velmi rychlé nabíjení zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety.

BMW Produkty péče o vůz BMW Natural Air doplňovací sada Relaxing Ocean

BMW Natural Air sada Relaxing Ocean.

S doplňovací sadou BMW Natural Air s vůní z řady Relaxing Ocean si můžete užívat příjemnou vůni v interiéru po celou dobu Vaší cesty. Vůně Relaxing Ocean vyzařuje harmonii uklidňujícího šumu oceánu a osvěžujících citrusových tónů. Balení obsahuje tři samostatně zabalené zásobníky vůně.

BMW Produkty péče o vůz BMW Hadřík na čištění displejů

BMW Hadřík na čištění displejů.

Účinná péče o Váš interiér: Se speciálně vyvinutým BMW hadříkem na čištění displejů můžete čistit displeje a lesklé povrchy bez obav z poškrábání, šmouh nebo žmolků. Nečistoty a otisky prstů lze šetrně odstranit bez použití čisticích prostředků. Vizuálně nápadné: Na utěrce je logo BMW a součástí balení je praktický úložný sáček.

BMW Produkty péče o vůz BMW Koncentrát čističe oken

BMW Koncentrát čističe oken.

BMW Koncentrát čističe oken slouží jako vysoce koncentrovaná čisticí přísada do ostřikovače čelního skla a světlometů. Spolehlivě a beze šmouh odstraňuje nečistoty, zbytky hmyzu, mycí vosky a mastné nánosy.

BMW NATURAL AIR STARTOVACÍ SET.

BMW NATURAL AIR STARTOVACÍ SET.

Se startovací sadou BMW Natural Air si můžete užívat příjemnou vůni v interiéru po celou cestu. Sada se skládá z nastavitelného držáku a vyměnitelných zásobníků z řady osvěžujících vůní Mountain View. Držák zásobníků vůně jednoduše připevníte k mřížce ventilace svého vozu.

ORIGINÁLNÍ BMW LETNÍ KOLA A PNEUMATIKY.

Má kola, mé zážitky.

Přesně tak, jak to máte rádi: Naše široká nabídka BMW Originálních letních kompletních sad kol nabízí jedinečné designy ve všech rozměrech. Vaše BMW dostane nejen skvělé vylepšení vzhledu, ale zároveň se zvýší jeho hodnota při následném prodeji. V závislosti na konkrétním kole navrženém pro daný model si můžete díky nejmodernějším výrobním postupům, snížené hmotnosti, bezpečnostním zkouškám a jízdním testům vychutnat nejlepší možné reakce a jízdní dynamiku.
BMW Originální letní kola, pneumatiky a příslušenství Žena se psem opřená o BMW na pláži
BMW G20 19" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 898 M v matně šedém provedení Frozen Gunmetal Grey, kompletní sada letních kol

19" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 898 M v matně šedém provedení Frozen Gunmetal Grey, kompletní sada letních kol.

Kvalitní 19" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 898 M jsou navržena v matně šedém provedení Gunmetal Grey a nesou nápis M Performance. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 225/40 R19 93Y a vzadu 8,5 J x 19 s pneumatikami 255/35 R19 96Y XL.

BMW G20 19" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 793 v provedení Bicolour (Night Gold, lesklé), kompletní sada letních kol

19" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 793 v provedení Bicolour (Night Gold, lesklé), kompletní letní kolo.

Kvalitní 19" BMW kola z lehké slitiny Double-spoke 793 jsou lesklá a navržená v provedení Bicolor Night Gold. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 8 J x 19 s pneumatikami 225/40 R19 93Y XL RSC a vzadu 8,5 J x 19 s pneumatikami 255/35 R19 96Y XL RSC.

BMW G20 BMW 18" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 796 M v matném provedení Jet Black, kompletní sada letních kol

18" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke style 796 M, kompletní sada letních kol.

Kvalitní 18" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke style 796 M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat, kola vpředu 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18 95Y a vzadu 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18 99Y.

BMW U11 BMW 21" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 877 M v provedení Bicolour (Jet Black, lesklá), kompletní sada letních kol

21" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 877 M v provedení Bicolour (Jet Black, lesklé), kompletní sada letních kol.

Kvalitní 21'' M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 877 M v černé barvě Bicolour Jet Black, leštěné. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola 8 J x 21 s pneumatikami 245/35 R21 96Y XL.

BMW G70 BMW 20" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 911 M v matném provedení Jet Black, kompletní sada letních kol

20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 911 M Jet Black, matná, kompletní sada letních kol.

Kvalitní 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 911 M jsou navržena v matném provedení Jet Black. Kompletní sada kombinovaných letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola vpředu 9 J x 20 s pneumatikami 255/45 R20 105Y XL a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/40 R20 108Y XL.

BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Nerotující kryt středu kola

BMW nerotující kryt středu kola.

BMW Nerotující kryt středu kola s logem BMW se neotáčí společně s kolem, ale zůstává ve vodorovné poloze. Kryt středu kola lze instalovat na všechna BMW kola z lehké slitiny s průměrem středu 112 mm.

BMW Kola Pneumatiky Příslušenství M Performance Tašky na kola

M Performance Tašky na kola.

Exkluzivní závodní pocit v garáži: M Performance tašky na kola chrání před ušpiněním řidiče i automobil. Masivní madla umožňují komfortní převoz kol. Zásluhou přesného označení je vždy jasné, jaké kolo kam patří. Sportovní M Performance design.

BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Čepičky ventilků s logem

BMW Čepičky ventilků s logem.

Kvalitní hliníkové BMW Čepičky ventilků účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř čepiček ventilků. S logem BMW.

BMW Kola Pneumatiky Příslušenství BMW Čepičky ventilků s logem M

BMW Čepičky ventilků s logem M.

Kvalitní hliníkové BMW Čepičky ventilků účinně chrání hliníkové ventilky se systémem kontroly tlaku před špínou a vlhkostí. Současně zatraktivní vzhled kola. Sada čtyř čepiček ventilků. S logem M.

BMW Kola a Pneumatiky Servis BMW X1 U11 s dvojicí lidí před BMW v pozadí se sluncem

BMW SERVICE KOL A PNEUMATIK.

Nejen že Vám přezujeme Vaše zimní a letní pneumatiky, ale zároveň zkontrolujeme hloubku vzorku a brzdy. Nabízíme přezutí kol a pneumatik (včetně vyvážení) s prvotřídním poměrem ceny a hodnoty. Kontroly a údržbu provádíme s nejvyšší možnou péčí a maximální odborností. S naším profesionálním systémem uskladnění pneumatik (včetně mytí a vyvažování) se vyhnete stresu a ušetříte místo.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO NABÍJENÍ.

„Nabitý letními pocity: můj road trip.“

Když chcete být připraveni na léto, kromě vybavení byste neměli zapomenout ani na plně nabitou baterii. Prohlédněte si naše BMW Originální příslušenství pro nabíjení a zjistěte, které se dokonale hodí k vašemu elektrickému vozu. Toto léto se stane létem podle Vašich představ.

Více informací
BMW Originální příslušenství BMW G20 BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Jako čerpací stanice přímo doma. S trvale nainstalovanou nabíječkou BMW Wallbox se BMW nabíjí rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW. Máte také možnost řídit přístup k nabíječce BMW Wallbox prostřednictvím aplikace My BMW.

Více informací
BMW Originální příslušenství pro nabíjení BMW G20 BMW Flexible Fast Charger startovací sada

Rychlonabíječka BMW Flexible Fast Charger startovací sada.

Flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger je mobilní domácí nabíječka pro všechna elektrifikovaná vozidla. S touto sadou lze z domácích zásuvek dosáhnout maximálního nabíjecího výkonu 2,3 kW (typ E+F, Schuko, 10 A). Rychlé nabíjení je možné díky volitelně dostupným kabelům s adaptérem, které lze použít pro nabíjení z průmyslových zásuvek s výkonem až 11 kW.

Více informací
BMW Originální příslušenství pro nabíjení BMW U11 BMW Nabíjecí kabel (Mode 3, 1fázový)

BMW Nabíjecí kabel (Mode 3, 1fázový).

BMW Nabíjecí kabel je 5 metrů dlouhý a zajišťuje rychlé a snadné nabíjení u veřejných stanic kabelem Mode 3. Elektrická a plug-in hybridní BMW lze nabíjet jednofázově a výrazně rychleji než se standardně dodávaným nabíjecím kabelem. Použít lze v celé Evropě standardizovanou zásuvku.

Více informací

DOPLŇKY BMW M PERFORMANCE PRO VAŠE JARO A LÉTO.

„Můj speciální nádech léta.“

Je to Vaše léto a Vaše příležitost zazářit. S doplňky BMW M Performance Parts* dodáte Vašemu BMW maximální úroveň individuality a ryzí závodní charakter. Tím získáte pro své BMW maximální pozornost a ještě lépe a bez kompromisů si tak užijete léto podle Vašich představ.

 

* Ne všechny zobrazené doplňky jsou v době uvedení na trh k dispozici. Zobrazené polepy nejsou součástí programu M Performance Parts.

Více informací
BMW M Performance Parts BMW G87 M Performance přední splitter, karbonový, levý

M Performance přední splitter, karbonový, levý.

Jasná zpráva pro okolí: M Performance přední splitter vyrobený z karbonu exkluzivním způsobem podtrhuje vzrušující vzhled vozu.

Více informací
BMW M Performance Parts BMW G87 M Performance titanový výfukový systém

M Performance titanový výfukový systém.

Tlumič výfuku M Performance fascinuje nekompromisním závodním zvukem. Tlumič a sportovní koncový modul jsou celé vyrobeny z titanu používaného v motorsportu.

Více informací
BMW M Performance Parts BMW G87 M Performance rozšířené nástavce prahů, karbonové, pravý

M Performance rozšířené nástavce prahů, karbonové, pravý

Dynamická elegance a individuální sportovnost: Karbonové M Performance nástavce bočních prahů důrazně podtrhují sportovní vzhled. Zároveň zaujmou nízkou hmotností, tvarovou stálostí a dokonale padnoucím tvarem.

Více informací
BMW M Performance Parts BMW G87 M Performance volant Pro

M Performance volant Pro.

Se zatáčkami a sklony silnice si dokonale poradí: M Performance volant Pro přináší do kokpitu nezaměnitelný závodnický styl. Jeho působivý tvar a výrazné úchopy z Alcantary nejsou působivé pouze vizuálně; zároveň poskytují ještě přímější zážitek z řízení. Navíc se světle modrým koženým středovým proužkem.

Více informací

BMW SERVICE.

CELÝ ROZSAH SLUŽEB BMW SERVICE.

BMW Service BMW Zaměstnanec radí zákazníkovi

Poznejte naše další atraktivní servisní nabídky a najděte si dokonalý service pro Vaše BMW, Vaše individuální potřeby a pro bezstarostnou radost z jízdy.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive BMW G26 Muž stojící na kamenné hraně s vozem BMW v pozadí

Nabídky dlouhodobé servisní péče na míru za pevnou cenu.

BMW FIT SERVIS.

BMW FIT Servis BMW X2 G05 Muž a žena stojí na příjezdové cestě ke garáži vedle vozu BMW

Atraktivní nabídky pro vozy BMW starší pěti let.

Aplikace My BMW.

Aplikace My BMW iX i20 Žena jdoucí před vozem BMW s telefonem v ruce

Snadné řešení servisní údržby a domlouvání návštěv servisu pomocí aplikace My BMW.

BMW Příslušenství pro jaro a léto Vozidla BMW před budovou s BMW Servisním poradenstvím

BMW SERVICE.

Vy a vaše BMW budete ve vašem BMW Service v nejlepších možných rukách. Ať už se bavíme o dlouhodobých servisních balíčcích, jako je například BMW Service Inclusive, nebo o atraktivní all-inclusive službě BMW Value, službách bezkontaktního servisu nebo BMW Originálních olejích a mnoha dalších individuálních službách, vždy pro Vás máme optimální řešení. A to pro každý model BMW podle Vašich individuálních potřeb a pro mnoho bezproblémových kilometrů, které jsou ještě před vámi.

MÁME ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY OHLEDNĚ PNEUMATIK.

  • Co je správný tlak v pneumatikách?
  • Kdy a jak často mám kontrolovat tlak v pneumatikách?
  • Co znamená symbol hvězdy BMW na pneumatikách?
  • Jak najdu správné pneumatiky pro svůj vůz?
  • Kdy je čas na letní pneumatiky?
  • Měl bych si své pneumatiky nechat nebo je vyměnit?