BMW i

BMW i je průkopnický koncept dlouhodobě udržitelné mobility. Světu představuje pokroková elektrická vozidla i služby související s dopravou, jedinečný, inspirativní design a nové chápání prémiovosti jako udržitelnost. Tato filozofie je patrná také uvnitř elektrických modelů BMW i3a BMW i3s, což jsou elektrické vozy s nulovými lokálními emisemi pro jízdu do města, navržené s přístupem trvalé udržitelnosti, stejně jako v BMW i8 Coupé a i8 Roadster, což jsou nejprogresivnější sportovní vozy současnosti.

Elektrické a elektrizující: každý detail, každá vlastnost, vše na BMW i3 s pohonem eDrive navrženo pro použití ve vzrušujícím městském prostředí. Restrikce zejména v centrech měst často neplatí pro vozy s kompaktní velikostí a elektrickým motorem. Z ekologického pohledu BMW i3s zaujme působivou akcelerací jak z nízkých rychlostí, tak z klidu. Vysokonapěťová baterie (lithium-iontová) zajistí každodenní dojezd až 260 km, který bohatě stačí pro pokrytí celé metropole. Současně umožní i cesty mimo město bez obav o příliš malý dojezd.

Nejpokrokovější sportovní automobil je díky inteligentní lehké konstrukci využívající karbon a aerodynamickému designu ještě hospodárnější a zásluhou recyklovaných materiálů ještě udržitelnější. Bez ztráty dynamiky a sportovního vzhledu. Bez kompromisů, ale raději s optimální kombinací radosti z jízdy a odpovědnosti. BMW i8, které je k dispozici jako Roadster nebo Coupé, je plug-in hybridní sportovní vůz spojující výhody elektromobility a vyspělé technologie pohonu. Výsledkem je výjimečně dynamický jízdní zážitek s extrémně nízkou spotřebou paliva a produkcí emisí CO2.

Více informací