NEUVĚŘITELNÝ START.

Šedá M5 Competition a modré BMW M5 na dálnici před pouští

Zcela nové BMW M5 s pohonem M xDrive.

OSTŘEJŠÍ, NEŽ KDY DŘÍV.

Šedá M5 Competition a modré BMW M5 na dálnici před pouští

Nové BMW M5 Competition.

NEUVĚŘITELNÝ START.

Zcela nové BMW M5 s pohonem M xDrive.

OSTŘEJŠÍ, NEŽ KDY DŘÍV.

Nové BMW M5 Competition.

Vzrušující a elegantní tvary. Více výkonu než kdy předtím. Nové BMW M5 je vyjádřením vrcholných konstruktérských schopností a inovací. Dosud nepředstavitelná dimenze jízdní dynamiky na limitu možností. Je nabité špičkovými technologiemi, které dělají každodenní pracovní život bezpečnějším a pohodlnějším. S inovativním systémem pohonu všech kol M xDrive mění zbrusu nové BMW M5 s výkonem až 625 k* (460 kW*) řidiče v sebevědomého pilota vysoce výkonného sportovního sedanu s neuvěřitelným výkonem, precizností a agilitou. Čistá M radost z jízdy na nové úrovni.


BMW M5 s pohonem M xDrive (2)(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 246–243

BMW M5 Competition (2)(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 246–243

* Tyto hodnoty platí pro BMW M5 Competition.

Více informací

NEUVĚŘITELNÝ START.

ŠPIČKOVÝ VÝKON NA PÁTOU.

 • 01 Výkon 460 kW* (625 k)*
 • 02 Maximální točivý moment 750 Nm
 • 03 Z 0 na 100 km/h za 3,3 s*
 • 04 Maximální rychlost 305 km/h s paketem M Driver’s
 • 05 Mimořádná jízdní dynamika díky M xDrive

* Tyto hodnoty platí pro BMW M5 Competition.

Více informací

BUSINESS TŘÍDA S VYSOKÝM VÝKONEM.

Design nového BMW M5 s M xDrive.

Šedé BMW M5 Competition šikmo zezadu před tmavým pozadím

M design.

Dynamický charakter zřejmý z každého úhlu je u zbrusu nového BMW M5 dán pouhými několika liniemi, doplněnými M specifickými prvky. Leskle černé doplňky Shadow Line z programu BMW Individual zdůrazňují tento sportovní charakter. Laminované nápisy M5 Competition na bočních prazích jsou připraveny jako volitelná výbava.

Více informací
M vnější zpětná zrcátka BMW M5 Competition

M vnější zpětná zrcátka.

Specifická M zpětná zrcátka s dvojitými držáky a integrovanými LED směrovými světly jsou významnou součástí sportovního a dynamického M designu a podtrhují dojem precizní techniky až do posledního detailu.

Více informací
M ledvinky masky chladiče BMW M5 Competition při pohledu zepředu

M maska chladiče.

Působivá M maska chladiče s dvojicí ledvinek, logem M5 a dvojitými lamelami v leskle černém provedení dává jasně najevo, že se za ní skrývá výkonný motor, schopný předvést dechberoucí představení.

Více informací
M kapota motoru šedého BMW M5 Competition při pohledu zezhora

M kapota motoru.

Tvar lehké hliníkové kapoty zbrusu nového BMW M5 dotvářejí dva charakteristické prolisy. Design karbonové střechy navazuje na tyto pro M model specifické linie a systematicky s nimi pokračuje směrem k zádi.

Více informací
M karbonová střecha šedého BMW M5 Competition při pohledu zezhora

M karbonová střecha.

Karbonová střecha, vyrobená z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny, a hliníková kapota jsou součástí konceptu lehké konstrukce BMW a napomáhají snižovat hmotnost vozu a zlepšovat jízdní dynamiku.

Více informací
M boční ozdoby šedého BMW M5 Competition

M žábry.

M ventilační otvory na bocích v leskle černém provedení a s nápisem M5 v dynamickém trojrozměrném provedení podtrhují nezaměnitelnou kombinaci technické dokonalosti a dechberoucího designu, které jsou pro M modely typické.

Více informací
20" kola z lehké slitiny 789 M BMW M5 Competition

20" kola z lehké slitiny 789 M, kovaná.

Exkluzivní 20palcová M kola z lehké slitiny 789 M ve dvoubarevné provedení s kombinovanými pneumatikami a dynamickým designem s paprsky ve tvaru písmene Y podtrhují sportovní charakter BMW M5 Competition.

Více informací
M dvojité koncovky výfuku BMW M5 Competition na pohledu z úrovně ulice

M dvojité koncovky výfuku.

Dvojité koncovky výfuků, charakteristické pro modely M, a centrálně umístěný difuzor v leskle černém provedení nezaměnitelně demonstrují sportovní ambice zbrusu nového BMW M5 Competition.

Více informací
CENÍK VOZŮ BMW M5 Sedan

Ceník vozů BMW*.

Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Více informací

FIRST CLASS NAMÍSTO BUSINESS.

Design zcela nového BMW M5 s pohonem M xDrive.

„Zbrusu nové BMW M5 se systémem M xDrive jezdí jako vůz s pohonem zadních kol – jen s lepší trakcí.“
Frank van Meel, předseda představenstva BMW M GmbH.

MISTROVSKÉ, AŽ SE TAJÍ DECH.

Jak fantastický výkon zbrusu nového BMW M5 přímo a precizně přetvořit v maximální jízdní dynamiku? Pomocí inovativních technologií inspirovaných automobilovými závody.

Více informací

Dokonale přesné řazení.

Osmistupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic zajistí extrémně krátké časy potřebné k řazení. Má také celou řadu volitelných režimů: od velmi sportovního a dynamického až po komfortní a úsporný. Řadit lze rovněž manuálně prostřednictvím voliče nebo páček umístěných na volantu.
Více informací

Maximální zpomalení.

M karbon-keramické brzdy nabízejí rychlejší nástup brzdné síly. Brzdy nekorodují, snášejí vyšší teplotní zatížení, jsou velmi odolné proti opotřebení a přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což má pozitivní dopad na agilitu vozu, jeho dynamiku a akceleraci. M karbon-keramické brzdy lze snadno rozpoznat díky matně zlatým brzdovým třmenům s logem M. Vzhledem ke specifickým vlastnostem použitých materiálů se při brzdění může projevit zvýšená hlučnost, a to například při dlouhodobějším malém zatížení nebo na mokrém povrchu, krátce před zastavením vozidla. Tento zvuk způsobený konstrukcí brzdy lze eliminovat osušením brzdy brzděním při jízdě ve vlhku nebo intenzivnějším zatížením brzd po dlouhodobém malém zatížení. Vlhkost a posypová sůl může způsobit to, že brzdný účinek soustavy bude podobný tomu u konvenčních brzd. Tento omezený brzdný účinek lze kompenzovat větším tlakem na brzdový pedál. Hlučnost brzd během zpomalení nemá vliv na jejich výkonnost, bezpečnost nebo výdrž.

Více informací

Dokonalá ovladatelnost.

Řízení M Servotronic nabízí za všech okolností správný odpor a účinek díky tomu, že se přizpůsobuje aktuální rychlosti jízdy. Zároveň poskytuje v jakékoliv rychlosti přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je speciálně nakalibrován pro M modely a nabízí tři různá nastavení, mezi nimiž lze volit stiskem tlačítka.
Více informací

Optimální rozdělení výkonu.

Aktivní M diferenciál optimalizuje trakci a jízdní stabilitu při náhlých změnách jízdního pruhu, při rychlých výjezdech ze zatáček nebo na vozovkách s měnícím se povrchem. Trakci zvyšuje diferenciál s elektronicky řízenou svorností, který snižuje rozdíl mezi otáčkami kol zadní nápravy.
Více informací

* Tyto hodnoty platí pro BMW M5 Competition.

Více informací

HMOTNOSTNĚ REDUKOVANÝ. ZVUKOVĚ OPTIMALIZOVANÝ.

M koncovky výfuku BMW M5 Competition při pohledu z úrovně silnice

HMOTNOSTNĚ REDUKOVANÝ. ZVUKOVĚ OPTIMALIZOVANÝ.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk zprostředkovává dynamický zvuk, který je možné upravovat prostřednictvím zabudované výfukové klapky. Programy SPORT a SPORT+, jež lze aktivovat pomocí voliče jízdních režimů, jsou zvýrazněny ještě intenzivnějším zvukovým projevem motoru, zatímco na komfort orientovaný program upřednostňuje více diskrétní zvuk motoru. Kromě toho lze hlučnost snížit prostřednictvím nového ovládacího tlačítka.

KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

BMW M5 stanovuje nové standardy, pokud jde o konektivitu a asistenční systémy řidiče. Nezáleží na tom, jestli chcete zorganizovat schůzky, přečíst si e-maily nebo zajet nový osobní rekord na vašem oblíbeném okruhu. Inovativní koncepce ovládání, multifunkční přístrojový panel a Head-Up Displej na vás zapůsobí svým neobyčejně intuitivním ovládáním, digitálními službami a zcela novou grafikou, specifickou pro vozy M. Umožní vám ve zlomku sekundy zaznamenat všechny informace relevantní pro jízdu: od ukazatelů řazení, navigace a rychlosti přes režim pohonu všech kol až po zobrazení vašeho individuálního nastavení. Řada inteligentních asistenčních systémů je připravena jako kopilot po vašem boku, kdykoliv si budete přát.

BMW M5 COMPETITION.

BMW M5 COMPETITION.

M karbon-keramické brzdy.

V závislosti na podmínkách a způsobu používání mohou z důvodu specifických vlastností použitých materiálů vznikat těsně před zastavením rušivé zvuky. Vliv vlhkosti a posypových materiálů může způsobit, že účinnost brzd se přiblíží konvenční brzdové soustavě. Tento jev může krátkodobě působit jako pokles brzdného účinku, který lze v případě potřeby eliminovat větším tlakem na brzdový pedál.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Hodnoty pro vozidla označená (2) jsou předběžné.

  Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94 / ES a evropského nařízení a jsou založeny na spotřebě paliva, elektrické energie a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.