BMW iX3 G08 2020 v metalické barvě Mineral White (bílá) z tříčtvrtečního pohledu zezadu stojící na ulici

THE iX3

BMW i

BMW iX3: NABÍDKY & SLUŽBY

THE iX3BMW iX3: NABÍDKY & SLUŽBY

Díky rozsáhlé nabídce produktů, služeb a aplikací od BMW Charging a BMW ConnectedDrive nic nebrání vaší cestě k elektrické mobilitě. Aby bylo zajištěno, že se v každém okamžiku budete soustředit na čistou radost z jízdy, zaručí vám atraktivní nabídka služeb BMW veškerou ochranu, pokud dojde k nejhoršímu, stejně tak i při servisu a údržbě.

Více informací

PRODUKTY A SLUŽBY BMW CHARGING PRO BMW iX3.

Bezstarostné a flexibilní nabíjení vašeho BMW iX3.

Produkty a služby od BMW Charging vám nabízejí řadu na míru šitých nabídek pro nabíjení doma i na veřejných nabíjecích stanicích, což vám dovolí plně využít nabíjecí výkon až 150 kW vašeho BMW iX3.
Nabíjecí kabel pro veřejné nabíjení a nabíjecí karta BMW Charging Card jsou součástí standardní výbavy. Máte tak přístup k nabíjecí síti s více než 330 000 nabíjecími místy po celém světě uvnitř měst, na parkovištích a podél klíčových hlavních tahů. A to včetně vysoce výkonných nabíjecích stanic pro ultrarychlé nabíjení. Tam je vaše BMW iX3 schopné co nejlépe využít svůj maximální nabíjecí výkon, takže například během přestávky na kávu, která trvá pouhých 10 minut, můžete dobít baterii a přidat dalších 100 km dojezdu.
Doma můžete použít flexibilní rychlonabíječku s domácími a průmyslovými zásuvkami nebo nabíjet mimořádně rychle výkonem 11 kW s nabíječkami BMW Wallbox Essential nebo Smart Wallbox, které mají plnou konektivitu umožňující inteligentní řízení jednotlivých nabíjení. Navíc si můžete objednat profesionální instalaci a nastavení, jakož i speciální tarif na zelenou elektřinu jako mimořádně udržitelný způsob nabíjení vašeho BMW iX3 doma. Praktické balíčky řešení kombinují přesně ty produkty a služby BMW Charging, které jsou optimálně přizpůsobeny vaší individuální situaci.
Inovativní služby Connected Charging vám poskytují pohodlný způsob nalezení nabíjecích stanic v okolí a zároveň vám umožní zkontrolovat jejich dostupnost a zobrazit řadu dalších zajímavých podrobností. Inteligentní režimy nabíjení vytvářejí ještě více prostoru pro plánování a přizpůsobují se vašemu účtování a cílům cest.

BMW iX3 G08 2020 v metalické barvě Mineral White (bílá) u veřejné nabíjecí stanice, boční pohled.
Nabíjecí kabel Professional (Mode 3) BMW iX3 G08 2020

Veřejné nabíjení.

S více než 320 000 nabíjecími místy po celém světě vám BMW Charging nabízí přístup k neustále rostoucí síti pro flexibilní nabíjení na cestách. To zahrnuje také řadu vysoce výkonných nabíjecích stanic pro ultrarychlé nabíjení na cestách. Nalezení bezplatné nabíjecí stanice pomocí navigačního systému nebo chytrého telefonu je stejně snadné jako nabíjení s využitím karty BMW Charging Card nebo aplikace a jasné měsíční vyúčtování.
Nabíjecí kabel Professional (Mode 3) BMW iX3 G08 2020

Kabel pro rychlé nabíjení Professional (mode 3)

Kabel pro rychlé nabíjení Professional (mode 3) umožňuje komfortní nabíjení baterie automobilu na veřejných nabíjecích stanicích. Lze jej použít pro jednofázový proud do výkonu 7,4 kW a pro třífázový proud výkonem až 11 kW. Má délku pět metrů, vyznačuje se šedou barvou a součástí dodávky je praktická úložná taška.
BMW Wallbox Essential BMW iX3 G08 2020

BMW Wallbox Essential.

Jako čerpací stanice u vás doma: s nabíječkou BMW Wallbox Essential můžete dobíjet rychle, spolehlivě a pohodlně. Díky výkonu až 11 kW můžete své BMW dobít mnohem rychleji než prostřednictvím standardního nabíjecího kabelu. BMW Installation Service zajišťuje profesionální radu, instalaci a uvedení do provozu vaší osobní nabíjecí stanice nebo vhodné zásuvky pro použití flexibilní rychlé nabíječky. *Maximální nabíjecí výkon BMW iX3 je v současné době 11 kW. BMW Installation Service zajišťuje profesionální radu, instalaci a uvedení do provozu vaší osobní nabíjecí stanice nebo vhodné zásuvky pro použití flexibilní rychlé nabíječky. *Maximální nabíjecí výkon BMW iX3 je v současné době 11 kW.
Smart Wallbox BMW iX3 G08 2020

Smart BMW Wallbox.

Smart Wallbox našeho partnera nabízí prostřednictvím komplexních sítí nabíjecí výkon až 22 kW* a inteligentní doplňkové služby pro inteligentní nabíjení. Může být integrován do existujícího systému řízení energie v domácnosti a pohodlně ovládán online. Je také možné oddělené zaznamenávání a účtování procesů načítání. *Maximální nabíjecí výkon BMW iX3 je 11 kW.
Služby Connected Charging BMW iX3 G08 2020 kontrolní displej Interiér

Služby Connected Charging.

S digitálními službami Connected Charging můžete elektrický dojezd vašeho modelu BMW i využívat optimálně a efektivně. Jakmile začnete plánovat cestu, systém vás neomylně nasměruje na nejbližší veřejné nabíjecí stanice na vaší trase a předem vás například informuje o jejich dostupnosti a nabíjecích proudech.
Nabídka balíčků pro nabíjení doma

Nabídka balíčků pro nabíjení doma.

Praktická nabídka balíčků kombinuje přesně ty produkty a služby nabíjení BMW, které jsou ideální pro nabíjení doma. I při konfiguraci vašeho BMW iX3 si můžete vybrat mezi několika balíčky a kombinovat přesně ty služby, které potřebujete pro nabíjení doma.
BMW Charging BMW iX3 G08 2020 video

BMW CHARGING PRO BMW iX3.

PRVKY S MOŽNOSTÍ AKTUALIZACE PRO BMW iX3.

Optimalizujte své BMW iX3 pohodlně „vzduchem“

Remote Software Upgrade zajišťuje, že vaše BMW má vždy nejnovější verzi softwaru. Díky inovativním bezdrátovým aktualizacím se můžete vždy spolehnout, že vaše BMW iX3 bude aktualizované. Navíc vám nabízí možnost vylepšení vašeho BMW iX3 o další prvky a funkce vozidla, jako je Asistent dálkových světel, Drive Recorder nebo dokonce Adaptivní M podvozek. Jednoduše a pohodlně si je objednejte v ConnectedDrive Store a ve voze je aktivujte.

BMW iX3 G08 2020 2020 řidič používá kontrolní displej, interiér
Remote Software Upgrade BMW iX3 G08 2020 ovládací displej, interiér

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby vaše BMW mělo aktuální verzi softwaru? S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace se instalují dálkově, tedy stejně jako na vašem chytrém telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho vozidla.
BMW Drive Recorder BMW iX3 G08 2020 ovládací displej, interiér

BMW Drive Recorder.

Funkce BMW Drive Recorder vám umožňuje nahrát video z okolí vozidla a následně si ho přehrát, například na středovém kontrolním displeji, nebo ho pomocí USB exportovat do jiného zařízení. Společně s videem se synchronně ukládají důležité informace týkající se vozidla, jako například rychlost a GPS pozice. BMW Drive Recorder obsahuje dvě další funkce: Event Recorder a Crash Recorder.
Asistent dálkových světel BMW iX3 G08 2020 ovládací displej, interiér

Asistent dálkových světel.

Asistent dálkových světel pomáhá řidiči při jízdě v noci automatickým nastavením světlometů v závislosti na přítomnosti protijedoucích nebo stejným směrem jedoucích automobilů. Při projíždění oblastí s dostatečným okolním osvětlením, například zástavbou, asistent reaguje automatickým vypnutím dálkových světel.
Adaptivní M podvozek BMW iX3 G08 2020 v metalické barvě Mineral White (bílá) z tříčtvrtečního pohledu jedoucí na ulici

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.

BMW SLUŽBY BMW iX3.

Bezstarostné cestování – s vaším BMW iX3.

Také pokud jde o služby, nabízí BMW iX3 jen to nejlepší. S BMW Asistenční službou jsou vám naši experti v případě nouze k dispozici neustále, 365 dní v roce. Díky inovativním službám BMW Teleservices vaše BMW iX3 automaticky přenáší požadavky na servis a chybové zprávy vašemu BMW Servisu, který vás bude následně nezávisle kontaktovat. BMW Service Inclusive obsahuje finanční krytí výše uvedených úkonů a veškeré další servisní práce po dobu, kterou si vyberete. Více času na důležité věci v životě: s širokou nabídkou servisních balíčků nabízených BMW jste vždy v bezpečí.

 

Více informací
BMW Service Inclusive pro BMW iX3 G08 2020

BMW Service Inclusive.

Nechte všechno za sebou a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží – užít si řízení. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkoly na dobu dle vašeho výběru.

Více informací
BMW Teleservices pro BMW iX3 G08 2020

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomůže udržet si čistou mysl: V případě poruchy nebo když je potřeba údržba, poskytnou vámi preferovanému Autorizovanému servisu BMW všechna relevantní data o vozidle. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné požadavky: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat Autorizovaný servis BMW. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.

Více informací
BMW Asistenční služba pro BMW iX3 G08 2020

BMW Asistenční služba.

Asistenční služba BMW Mobile care je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

Více informací

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW iX3.

Elektrizující elegance: BMW iX3.

Všichni řidiči BMW mají radost z jízdy ve standardní výbavě. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo vaše speciální přání. Nabízí širokou paletu jednotlivých doplňků, které se k vašemu vozu dokonale hodí z pohledu kvality, designu a funkčnosti. Ať už se bavíme o jakékoliv položce, vždy přináší maximální přidanou hodnotu.

BMW iX3 G08 2020 v metalické barvě Mineral White (bílá) tříčtvrteční pohled, stojící na silnici
BMW střešní box 420 černá/stříbrná Titanium BMW iX3 G08 2020

BMW střešní box 420 černá/stříbrná Titanium.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
Přejít na produkt
BMW střešní příčníky BMW iX3 G08 2020

BMW střešní příčníky.

Střešní příčníky mohou být kombinovány se všemi střešními nosiči a střešními boxy BMW a jsou dokonalým vizuálním doplňkem vozu jako celku. Snadno se instalují bez nářadí a díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.
Přejít na produkt
BMW gumové koberce do každého počasí BMW iX3 G08 2020

BMW gumové koberce do každého počasí.

Perfektně padnoucí, odolné gumové koberce do každého počasí se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy před vlhkostí a nečistotami. Jejich černá barva se perfektně hodí k interiéru.
Přejít na produkt
BMW LED dveřní projektory BMW iX3 G08 2020

BMW LED dveřní projektory.

Inovativní BMW LED dveřní projektory se automaticky aktivují při otevření dveří a promítají obraz na zem vedle vozu pomocí výměnného posuvného prvku. K dispozici je několik motivů, které individuálním stylem dokonale osvětlí nástupní prostor.
Přejít na produkt
BMW univerzální bezdrátová nabíjecí stanice BMW iX3 G08 2020

BMW univerzální bezdrátová nabíjecí stanice.

Bezdrátové nabíjení kdykoli a kdekoliv: Díky BMW univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze ve voze nabíjet chytrý telefon pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je stabilně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou powerbanku lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.
Přejít na produkt
Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW iX3 G08 2020

Zadní držák kol BMW Pro 2.0.

Zadní držák kol BMW Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.
Přejít na produkt

Objevte další BMW příslušenství pro BMW iX3.

SPOTŘEBA ELEKTŘINY A EMISE CO2.

BMW iX3(1):
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: xxx
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0


Hodnoty označené (1) jsou předběžné.


Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

 

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

 

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba elektřiny a emise СО₂.

 • BMW iX3:
  Spotřeba elektřiny v kW/100 km: 17,8–17,5
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.