BMW Vision Neue Klasse X

BMW VISION NEUE KLASSE

X

NOVÁ ÉRA MODELŮ X.

ZMĚNÍ RADOST Z JÍZDY V RADOST ZE ŽIVOTA.

Výkonný i agilní. Výrazný i moderní. Zahrnuje vše, a přesto odhaluje něco nového. Zjistěte, jak BMW Vision Neue Klasse X harmonizuje zdánlivé protiklady a vytváří něco nového.

0:00
0:00 /  0:00

PŘEHLED HLAVNÍCH PŘEDNOSTÍ

BMW VISION NEUE KLASSE X.

Udržitelnost BMW Vision Neue Klasse X

CIRKULÁRNÍ A UDRŽITELNÝ.

V podobě BMW Vision Neue Klasse X ukazuje společnost BMW cestu k cirkulární ekonomice pro automobilový průmysl budoucnosti. Soustavně snižujeme uhlíkovou stopu v průběhu celého životního cyklu vozidla. V interiéru najdete pouze 100% přírodní povrchové materiály vyrobené bez použití ropy. Vůbec poprvé jsou pro komponenty vyráběné vstřikováním použity také plasty z oceánů.

Individualita BMW Vision Neue Klasse X

JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ PŘIZPŮSOBENÉ VÁM NA MÍRU. PODMANIVÝ A OSOBNÍ.

Operační systém, světelné efekty a dokonce i zvuk vozidla: Přizpůsobte si interiér BMW Vision Neue Klasse X a vytvořte si svůj vlastní svět. Sportovní, uvolněný nebo elegantní: díky široké řadě libovolně konfigurovatelných nastavení si můžete vytvořit jedinečnou atmosféru.

Informujte mě BMW Vision Neue Klasse X

„THE VISION“ JE JEN ZAČÁTKEM.

Rodina BMW Vision Neue Klasse X

BMW VISION NEUE KLASSE JE VÍCE NEŽ JEN VOZIDLO.

Prostřednictvím BMW Neue Klasse přicházíme se zcela novým přístupem k mobilitě: elektrický, digitální a cirkulární. Zjistěte další informace o dvou průkopnících BMW Neue Klasse a nové éře mobility.