V SOULADU S DOBOU.

Technologie připojení.

Každým dnem je náš svět víc a víc propojený. Ať už vaše cesta vede kamkoliv, s BMW ConnectedDrive vždy zůstáváte v kontaktu. Využijte technologie budoucnosti a otevřete výjimečnou formu mobility. Objevte inteligentní a intuitivní inovace, které vás a vaše BMW ještě blíže spojí s okolním světem.

Více informací

INTEGROVANÁ SIM KARTA.

Pomocí SIM karty trvale nainstalované do vašeho BMW můžete jednoduše v mnoha zemích po celém světě využívat inovativní funkce BMW ConnectedDrive, jako jsou BMW Teleservices, Concierge Services, internet, Remote Services a Real Time Traffic Information. Bez nutnosti použití vašeho vlastního mobilního telefonu.

 • Požadavky/detaily dostupnosti

  Dostupnost:

  • v všech vozech s výbavou BMW Teleservices (SA6AE)
  • Volitelnou položku SA6AE (BMW Teleservices) lze objednat pouze ve spojení s SA6AK (ConnectedDrive Services) a SA6AC (Intelligent Emergency Call)

NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL.

Navigační systém Professional ohromuje svým designem a vynikajícím rozsahem služeb. Barevný displej s vysokým rozlišením propůjčuje systému jedinečný vzhled. Ostré kontrasty a zářivě čisté zobrazení poskytují základ pro vynikající čitelnost. Systém vyniká funkcí rychlého startu, bleskově rychlým vypočítáváním trasy, tipy na snížení spotřeby a 3D mapami pro jednodušší navigování ve městě.

Navigačnísystém Professional.

Podívejte se na související video.

 • Požadavky/detaily dostupnosti

  Dostupnost:

  •většina funkcí BMW ConnectedDrive může také být používána s navigačním systémem Business a rádiem Professional
  •k dispozici pro většinu modelů BMW. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW

Aktualizace mapových podkladů.

Navigační systémy BMW usnadňují každodenní život: nabízejí optimální trasu z bodu A do bodu B. Navigační systém je ale pouze tak dobrý, jak kvalitní jsou jeho mapové podklady. Bezproblémová navigace k cíli s relevantním varováním o dopravních zácpách může být zajišťěna pouze v případě, že jsou mapové podklady aktuální (v Evropě se každý rok mění 15 % silnic). Jak tedy aktualizujeme naše navigační systémy, když se upravují trasy silnic nebo přibývají nové? BMW nabízí dvě různé možnosti aktualizace mapových podkladů – plnou aktualizaci pomocí USB u dealera nebo z obchodu ConnectedDrive Store.

Dotykový ovladač iDrive.

Dotykovým ovladačem iDrive pohodlně ovládáte systém iDrive jednou rukou. Díky integrované dotykové destičce můžete do navigačního systému pohodlně zadávat například cíle vaší cesty. Můžete také ovládat a upravovat velké množství funkcí. Dotykové ovládání je snadné a intuitivní – výrazně snižuje nároky na řidiče, protože vyžaduje jen malou dávku koncentrace, která může být zaměřena na silnici. Všechny ovládané funkce se zobrazují na kontrolním displeji.

 • Požadavky/detaily dostupnosti

  Dostupnost:

  •dostupné ve většině modelů BMW od července 2013. Do června 2013 bude instalován standardní ovladač iDrive, který umožňuje pohodlné ovládání zábavních, informačních, komunikačních a navigačních funkcí. Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

OVLÁDÁNÍ BMW POMOCÍ GEST A DOTYKŮ.

Nejnovější generace navigačního systému Professional nabízí možnost intuitivního ovládání přes dotykový displej. Ovládání pomocí gest a dotykový displej doplňují stávající operační systémy, jako je iDrive s dotykovou funkcí.

 • Požadavky/dostupnost

  Dostupnost:

  • Ovládání BMW pomocí gest a dotyků je aktuálně k dispozici pouze pro BMW řady 7
  • Ovládání hlasem je aktuálně k dispozici pouze u vybraných modelů a v Anglickém jazyce. 

INTELIGENTNÍ HLASOVÝ ASISTENT.

Inteligentní hlasový asistent se zpracováváním mimo vozidlo nabízí nejvyšší úroveň práce s hlasem. Na rozdíl od přesně definovaných příkazů rozumí přirozené řeči. Inteligentní hlasový asistent se zpracováváním mimo vozidlo poskytuje značnou variabilitu pro různé situace. Rozumí různým nářečím, dialektům i výslovnosti. Nabízí mnoho možností také při diktování zpráv a e-mailů. Značné možnosti poskytovaných funkcí jsou dány tím, že Inteligentní hlasový asistent rozpoznává řeč na serverech mimo vozidlo. Díky tomu je celý proces, včetně vyhledávání, používání internetu i komunikace s navigačním systémem rychlejší a jednodušší. Lze například vyhledávat specifické restaurace na základě běžného vyslovení požadavku. Přenesení této funkce do cloudu umožňuje také častější aktualizace, stejně jako rychlejší implemetaci inovací a nových možností v rozpoznávání lidské řeči počitačem. Inteligentní hlasový asistent v současné době není k dispozici v českém jazyce.

 • Požadavky/dostupnost

  Dostupnost:

  • Ovládání hlasem je aktuálně k dispozici pouze pro BMW řady 7 Sedan
  • Ovládání hlasem je aktuálně k dispozici pouze u vybraných modelů a v Anglickém jazyce.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

S BMW Car Hotspot může internetem surfovat kdykoliv během cesty také váš spolujezdec, a to pomocí svého mobilního telefonu, tabletu nebo notebooku. Díky zásuvnému adaptéru snap-in ve středové loketní opěrce je instalace hotspotu rychlá a jednoduchá. Vysokorychlostní bezdrátový internet s technologií LTE (long-term evolution) může používat až osm zařízení najednou. Wi-Fi připojení ve vašem BMW umožňuje rychlý přenos dat, má zlepšený příjem, snížené elektromagnetické záření a delší výdrž baterie. Také ho lze používat mimo vůz po dobu 30 minut.

 • Požadavky/dostupnost - podrobnosti

  Požadavky:

  •vlastní SIM karta schopná spolupracovat s LTE
  •při prvním připojení k hotspotu musíte nejprve zadat osmičíselný PIN. Pro zařízení s technologií NFC (Near Field Communication) jednoduše přesuňte zařízení na krátkou dobu nad nápis LTE a spárování proběhne automaticky
  •Některé služby BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. O podrobnostech se informujte u svého autorizovaného dealera BMW.