BMW REMOTE SOFTWARE UPGRADES 22-07.

Ať je Vaše BMW neustále aktuální: Remote Software Upgrade 22-07 přináší mnoho rozšíření stávajících funkcí, opravy chyb a nové funkce. Všechny podrobnosti o obsahu, změny a důležité informace naleznete v následujících poznámkách k novému vydání.

HLAVNÍ PRVKY AKTUALIZACE BMW REMOTE SOFTWARE UPGRADES 22-07.

Remote Software Upgrade Muž opřený o záď BMW se dívá do svého telefonu

MŮŽETE SE TĚŠIT NA NÁSLEDUJÍCÍ VYLEPŠENÍ.

VYLEPŠENÍ FUNKCÍ A FUNKČNOSTI*:

 • Rozšířené možnosti personalizace: díky novým a rozšířeným zvukům, funkcím aplikace My BMW, nastavení Digitálního klíče majitele, vylepšenému rozpoznávání řidiče, režimům My Modes a rozšířené nabídce obchodu ConnectedDrive Store můžete své BMW digitálně ještě více individualizovat.
 • Další vývoj digitálního asistentu BMW Intelligent Personal Assistant: pomáhá s individuálním nastavením podle Vašich představ.
 • Inteligentní navigace: pomáhá při odbočování, při vyhledávání nabíjecích stanic a učí se Vaše preference.
 • Vylepšení asistenčních systémů: pomáhají při jízdě, parkování a především v případě nouze.
 • Intuitivní služby: BMW ConnectedDrive Upgrades, rozšířené hlasové ovládání, integrace Amazon Alexa do vozu a Apple CarPlay® pomáhají při Vašich každodenních činnostech.
 • Informativní DAB a FM tuner: dodatečné informace pro Vaše rozhlasové stanice.
 • Pohodlnější paket Heat Comfort: změna možnosti obsluhy vyhřívání povrchů.


OPRAVY CHYB*:

 • Zamykací displej pro druhou řadu sedadel
 • Úprava špatné reakce na přerušení nabíjení
 • Zobrazení informací o aktuálním voze v aplikaci My BMW
 • Svolávací akce: přeprogramování řídicí jednotky (airbag)
 • Svolávací akce: přeprogramování řídicí jednotky (hlavní jednotka MGU)
 • Přeprogramování řídicích jednotek (hlavní jednotky MGU)

*Rozsah a dostupnost aktualizace se liší v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu.


OBECNÉ INFORMACE:

 • Funkční upozornění asistenčních systémů: důvod k neaktivování
Více informací
Remote Software Upgrade Tříčtvrteční pohled zepředu BMW iX (i20) a BMW i4 (G26 BEV)

OBECNÉ INFORMACE:

 • Aktualizace funkcí a opravy chyb
 • Platnost aktualizace Remote Software Upgrade a poznámky k vydání
 • Informace o předchozích verzích
 • Aktualizace ve vozidle integrovaného návodu k obsluze
 • Použití aplikace My BMW pro přenos dat

FUNKCE A VYLEPŠENÍ FUNKČNOSTI 22-07.

PERSONALIZACE.

Prohnutý displej CID OS8 Uvítací obrazovka

Uvítání: nyní také akustické.

Po odemknutí a otevření předních dveří Vás Vaše BMW přivítá nejen vizuálně, ale také akusticky. Uvítací zvuk lze kdykoli deaktivovat v menu nastavení zvuku. Navíc se nyní uvítací obrazovka zobrazí rychleji a Vy máte funkce infotainmentu k dispozici okamžitě. (K dispozici pouze pro vozy s OS8)

Více informací
BMW IconicSounds Electric Jedoucí BMW na mostě

BMW IconicSounds Electric: Nové zvukové kulisy pro radost z čistě elektrické jízdy.

BMW IconicSounds Electric přináší nové, rozmanité a emocionálně bohaté zvukové kulisy. Vznikly ve spolupráci studia BMW Sound Design a oscarového skladatele Hanse Zimmera. Nové zvuky přenášejí styl designu do interiéru, a tím při jízdě vytvářejí komplexní zážitky. Nové zvuky odrážejí zcela autentickým způsobem specifické výkonové vlastnosti pohonného systému a charakteristické atributy elektrifikovaných BMW. Zvukové světy přicházející v rámci BMW IconicSounds Electric se liší v závislosti na jízdním režimu zvoleném řidičem.

Více informací
Muž sedící v BMW se dívá do svého telefonu

Zjednodušené přidávání a odebírání Vašeho BMW v rámci aplikace My BMW.

Jakmile se ve voze přihlásíte pomocí svého BMW ID, BMW se automaticky přidá do aplikace My BMW ve Vašem telefonu. Po instalaci aktualizace k tomu dojde automaticky i v případě BMW ID, které je již ve vozidle přihlášené. Hlavní uživatel i další uživatelé mohou díky této nové funkci využívat rozsáhlé možnosti aplikace My BMW (např. zobrazení polohy vozidla, provádění vzdálené obsluhy Remote Services, jako je například dálkové odemykání vozu). Přidání vozu BMW do aplikace My BMW může trvat několik hodin. Odebrání vozu BMW z aplikace My BMW je nyní také jednodušší: jakmile uživatelé odstraní vozidlo z aplikace My BMW, odstraní se i jejich BMW ID z vozidla. A naopak, vymazání BMW ID ve vozidle vede také k automatickému odstranění daného BMW z aplikace My BMW, takže toto BMW ID již nemá žádný přístup k dálkovým funkcím prostřednictvím aplikace My BMW. Ve správě uživatelů BMW ID ve voze jsou zobrazeni všichni uživatelé.

Více informací
Žena stojí před BMW a dívá se do svého telefonu

Zvětšení počtu uživatelů pro aplikaci My BMW.

Došlo ke zvětšení počtu uživatelů, kteří si mohou stejný vůz přidat do aplikace My BMW. To znamená, že výhod funkcí aplikace My BMW prostřednictvím BMW ID může současně využívat několik členů rodiny. V závislosti na konkrétním modelu může nyní jít až o tři (jeden hlavní uživatel, dva další uživatelé) nebo až sedm uživatelů (jeden hlavní uživatel, šest dalších uživatelů). Pokud již bylo dané BMW propojeno s Vaším BMW ID v aplikaci My BMW, stane se Vaše BMW ID hlavním uživatelem. V opačném případě se hlavním uživatelem automaticky stane první uživatel, který přidá dané BMW do své aplikace My BMW. Všichni ostatní uživatelé se stanou vedlejšími uživateli, spoluuživateli. Toto přiřazení rolí se vztahuje i na BMW ID, která již byla ve vozidle k dispozici v době instalace aktualizace. Hlavní uživatel má více práv než spoluuživatelé: může například vytvářet a sdílet BMW Digitální klíč, má práva pro správu uživatelů (např. mazání BMW ID ve vozidle) a může iniciovat přenos role hlavního uživatele na jiné BMW ID. Hlavní uživatel může vymazat sebe i jakékoli jiné BMW ID z vozidla. Pokud hlavní uživatel smaže sám sebe, jsou z vozidla smazáni i všichni ostatní uživatelé a vozidlo je odstraněno z příslušné aplikace My BMW všech uživatelů. Obnovení továrního nastavení vozidla odstraní hlavního uživatele a všechny další uživatele a odstraní také vozidlo z aplikací My BMW všech uživatelů.

Více informací

PERSONALIZACE.

 • Vylepšení pro Digitální klíč majitele a nastavení rádia.
 • Vylepšené rozpoznávání řidiče: Rozšíření využitelných scénářů.
 • Režimy My Modes: Zvětšení počtu jízdních režimů.
 • ConnectedDrive Store ve voze: Přizpůsobte si své BMW Vašim představám.

BMW REMOTE SOFTWARE UPGRADES 22-07.

Ať je Vaše BMW neustále aktuální: Remote Software Upgrade 22-07 přináší mnoho rozšíření stávajících funkcí, opravy chyb a nové funkce. Všechny podrobnosti o obsahu a důležité informace naleznete v následujících poznámkách k novému vydání.

Více informací

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Informační displej OS8 mluvený dialog se světelnými prvky po BMW aktualizaci

Nová vizualizace mluveného dialogu

Nová vizualizace mluveného dialogu je tvořena světelnými prvky různých velikostí a úrovní jasu. Díky tomu je hlasový asistent expresivnější. Toto vylepšení dokáže také odrážet emocionální stavy a přináší specifické provedení pro navigaci, zábavní funkce a komunikaci. Můžete si vybrat mezi vyváženým a expresivním způsobem vizualizace, která působí přirozeně a lidsky. Pod vizualizací se zobrazuje přepis mluvených textů. (Pouze pro vybrané vozy)

Informační displej OS8 mluvený dialog se světelnými prvky po BMW aktualizaci

Upozornění na větší množství nepoužívaných funkcí.

Vaše BMW má mnoho funkcí, o kterých možná ani nevíte. Z tohoto důvodu byl rozšířen rozsah funkcí, na které Vás může Vaše BMW upozornit, pokud jsou ve Vašem vozidle k dispozici: Režimy mapy, nastavení domovské adresy, podržení tlačítka hlasového ovládání, eSIM nebo třeba tepelná regulace baterie pro zrychlení nabíjení stejnosměrným proudem. Kromě toho je k dispozici učící se navigace, režim My Mode „Expressive“, režim My Mode „Relax“, možnosti konfigurace prohnutého displeje a Head-up Displeje, stejně jako nastavení nabíjení podle konkrétní lokace. (k dispozici pouze pro vozidla s OS8)

Pohled na palubní desku s Prohnutým displejem widgety IPA BMW aktualizace

Rozšíření vyskakovacího okna a přehrávače

S touto aktualizací se na jedné straně mění logika zobrazení vyskakovacího okna nepoužívaných funkcí asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, současně ale tento asistent získává nové uspořádání. Obě možnosti zobrazení nyní zobrazují i následující funkce: Režimy mapy, nastavení domovské adresy, podržení tlačítka hlasového ovládání, eSIM nebo třeba tepelnou regulaci baterie pro zrychlení nabíjení stejnosměrným proudem, učící se navigace, režim My Mode „Expressive“, režim My Mode „Relax“, možnosti konfigurace prohnutého displeje a Head-up Displeje, stejně jako nastavení nabíjení podle konkrétní lokace. (k dispozici pouze pro vozidla s OS8)

BMW iX jedoucí po ulici

Proaktivní upozornění na větší množství nepoužívaných funkcí.

Pro zvýšení jízdního komfortu byly proaktivní návrhy možných funkcí rozšířeny o Aktivní systém udržování rychlosti a Parkovací asistent (pokud jsou součástí výbavy Vašeho vozu). Pokud tyto funkce nepoužíváte nebo je používáte jen zřídka, Vaše BMW Vám ve vhodných situacích doporučí jejich aktivaci.

NAVIGACE.

Pohled na palubní desku s Prohnutým displejem CID OS8 zadání cíle

BMW Maps: Konzistentní zobrazení výsledků vyhledávání cílů navigace.

Dříve se nalezené seznamy cílů navigace lišily podle toho, zda byl cíl zadán pomocí dotykového displeje, ovladače iDrive nebo hlasovým zadáním. Nyní jsou tyto seznamy jednotné. Výběr cíle ze seznamu nalezených destinací odpovídajících zadání, filtrování nebo řazení je stejný bez ohledu na způsob zadání vyhledávání. (k dispozici pouze pro vozidla s OS8)

Osoba ve voze se dívá na prohnutý displej s navigací

Učící se navigace: Důležité informace i při nezapnutém navádění k cíli.

Učící se navigace zobrazuje důležité informace ohledně cesty k zamýšlenému cíli i bez zapnutého aktivního navádění. Mezi tyto informace patří například dopravní potíže nebo nebezpečné zatáčky. Pokud navržený cíl odmítnete, nebude se až do dalšího nastartování vozu zobrazovat. (k dispozici pouze pro vozidla s OS8)

Žena před zaparkovaným BMW nabíjecí zastávka

Trasa zohledňující nabíjení: Více informací a možností nastavení.

Po zadání cíle se vypočítá trasa i se všemi potřebnými zastávkami pro nabíjení. V přehledu trasy se zobrazují také očekávané úrovně nabití baterie při příjezdu k nabíjecím stanicím a do cíle. Kromě toho se ukazuje rovněž doporučená úroveň nabití baterie při odjezdu po každém nabíjení a současně s tím i očekávaná doba nabíjení. Nově lze nastavit velikost zbývajícího dojezdu při jednotlivých nabíjeních i v cíli cesty. (k dispozici pouze pro vozidla s OS8)

Informační displej OS8 aktivní navádění k cíli

Aktivní navádění k cíli: Detekce potřebné změny jízdního pruhu.

Při aktivním navádění k cíli navigačním systémem Asistent řízení na dálnicích rozpozná budoucí nutnost změny jízdního pruhu k tomu, aby se vůz držel vytyčené trasy. Dojde k přípravě blížící se nutné změny jízdního pruhu v daném směru dálniční odbočky nebo sjezdu. Jakmile je rozpoznána dostatečná vzdálenost mezi vozy v odpovídajícím vedlejším pruhu, systém řidiče na bezpečnou možnost změny jízdního pruhu upozorní: „Pro sledování trasy přejeďte do vedlejšího pruhu.“ Po potvrzení řidičem se provede potřebná změna jízdního pruhu, a to až do dálničního výjezdu.*

BMW iX jedoucí na okresní silnici data navigace

Poskytování informací navigace různým řídicím jednotkám vozu a funkcím.

Další vývoj protokolu pokročilých asistenčních systémů propojených s navigací ADAS NG (Advanced Driving Assistance System Navigation) umožnil rozšířené využívání dat navigace různými dalšími systémy vozu. V praxi to kromě jiného znamená, že byla vylepšena funkčnost asistenta rychlostních limitů nebo rozšířené reality. Kromě toho byla provedena další vylepšení. (k dispozici pouze pro vozidla s OS8)

Muž v jedoucím BMW navigační systém

Příprava pro kontextová doporučení v navigačním systému

Aktualizace připravuje technické schopnosti Vašeho infotainmentu na budoucí zobrazování personalizovaných a kontextových doporučení od vybraných poskytovatelů třetích stran a také nabídek BMW. Tyto funkce bude možné potenciálně využít pro nové služby BMW při plánování tras, při nichž se budou využívat i lokalizační údaje. Součástí aktualizace je také příprava na související umožnění online vyhledávání pro Váš navigační systém.

*Používání systému nezbavuje řidiče odpovědnosti za vyhodnocení situace, dopravních podmínek a za případný zásah. Řidič by měl být neustále ve střehu, aby snížil riziko nehody.

Více informací

JÍZDNÍ KOMFORT & BEZPEČNOST.

Informační displej OS8 asistent rychlostních limitů

Automatický asistent rychlostních limitů Vaše BMW se nyní přizpůsobí povolené nejvyšší rychlosti

Automatický asistent rychlostních limitů automaticky použije rychlostní limit detekovaný systémem a nastaví jej jako požadovanou rychlost pro omezovač rychlosti, regulaci vzdálenosti nebo systém udržování rychlosti s brzdnou funkcí*.

Více informací
BMW iX jízdní pohled z boku asistent rychlostních limitů

Asistent rychlostních limitů: Nyní s automatickým zastavením při červené na semaforu

Aktivní systém udržování rychlosti (s funkcí Stop & Go) a detekcí semaforů zastaví vůz při červeném světle na semaforech, a to automaticky nebo s Vaším souhlasem. Můžete si zvolit, zda Vás vůz na zelené světlo upozorní vizuálně nebo akusticky*.

Více informací
Informační displej OS8 Ukazatel rychlostních limitů

Ukazatel rychlostních limitů: Automaticky rozpoznává rychlostní limity a úseky se zákazem předjíždění.

Ukazatel rychlostních limitů s indikátorem zákazu průjezdu používá k detekci aktuálního rychlostního limitu nebo zóny se zákazem předjíždění kameru a na tyto skutečnosti upozorňuje. Při překročení maximální povolené rychlosti je možné zvolit vizuální upozornění*.

Více informací
Pohled na dálnici z BMW z pohledu řidiče

Navádění po trase: Aktivní snížení rychlosti pro zvýšení jízdního komfortu.

Při zapnutém systému aktivní kontroly vzdálenosti vůz automaticky sníží rychlost jízdy, když to vyžaduje průběh silnice vpředu. Systém využívá informace o průběhu silnice z navigačního systému, pracuje například s poloměry zatáček, kruhovými objezdy nebo křižovatkami. Po výjezdu na bezpečný rovný úsek vozidlo opět automaticky zrychlí na nastavenou požadovanou rychlost.*

Více informací

*Používání systému nezbavuje řidiče odpovědnosti za vyhodnocení situace, dopravních podmínek a za případný zásah. Řidič by měl být neustále ve střehu, aby snížil riziko nehody.

Více informací

DRIVER ASSISTANT.

BMW iX jízdní 3/4 záběr zepředu

Nastavení upozornění.

Pokud dojde k opakovanému zásahu do řízení systémem varování při opuštění jízdního pruhu, je vydán varovný signál. Od třetího zásahu systému do řízení po dobu tří minut se výstražný signál prodlužuje o dalších deset sekund při každém dalším zásahu do řízení. Po aktualizaci se po aktivitě řidiče obnoví délka výstražného signálu na původní hodnotu (k dispozici pouze pro vozidla, která mají systém varování před opuštěním jízdního pruhu nainstalovaný jako volitelnou výbavu)*.

BMW Touring jízdní 3/4 záběr zepředu

Úprava zásahu do řízení pro zvýšení jízdního komfortu.

Zásahy do řízení systému varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu jsou jemnější, protože doba trvání intervencí a síly v řízení se více přizpůsobuje konkrétní jízdní situaci – například čím pomaleji opouštíte jízdní pruh, tím jemněji vozidlo intervenuje.

Vaše BMW se nyní srovná u čáry vymezující jízdní pruh, kterou jste předtím přejeli, takže se můžete rychleji vrátit do ideální pozice v jízdním pruhu.*

Informační displej OS8 dání přednosti v jízdě

Pomoc na nebezpečných křižovatkách

Varování o přednosti v jízdě pomůže v situacích, kdy je třeba dát přednost v jízdě. To se týká značek „Dej přednost v jízdě!“ a „Stop, dej přednost v jízdě!“, jakož i světelných signalizací (specifické pro danou zemi).

Pokud systém rozpozná, že byste nemuseli dát přednost v jízdě, upozorní Vás na to vizuální výstraha na přístrojovém panelu a Head-Up Displeji, případně i zvuková výstraha spolu s výzvou k odpovídající reakci*.

Informační displej OS8 dání přednosti v jízdě

Funkce nyní upozorňuje také na semafory.

Kromě značek „Dej přednost v jízdě!“ a „Stop, dej přednost v jízdě!“ Vám upozornění na dání přednosti v jízdě nyní pomáhá i na semaforech*.

Informační displej OS8 Systém zmírnění čelního nárazu

Pomoc při riziku srážky s protijedoucími vozy.

Systém zmírnění čelního nárazu se zásahem brzd pomáhá předcházet kolizím. Systém umí detekovat protijedoucí vozidla. V případě hrozící srážky systém dokáže zabránit kolizi nebo výrazně snížit nárazovou rychlost*.

Informační displej OS8 Systém zmírnění čelního nárazu

Pomoc při riziku nárazu zezadu.

Pokud systém pro zmírnění čelního nárazu jasně rozpozná konec dopravní kolony, dokáže dříve zahájit brzdný manévr a v krizové situaci tím výrazně snížit rychlost nárazu.*

Informační displej OS8 Systém zmírnění čelního nárazu

Asistent záchranářské uličky: Nyní je k dispozici v ještě více zemích.

V režimu asistované jízdy nyní Asistent záchranářské uličky v kolonách usnadňuje manévrování vozu při tvorbě záchranářské uličky, která je v mnoha zemích vyžadována zákonem. To znamená, že vozidlo se v dopravní zácpě automaticky umístí na pravou nebo levou stranu jízdního pruhu podle toho, v jakém pruhu se zrovna pohybuje. K dispozici v následujících zemích: Německo, Rakousko, Lucembursko, Švýcarsko, Slovinsko, Maďarsko, Česká republika, Polsko, Slovensko a Belgie.*

Informační displej OS8 Asistent nouzového zastavení

Asistent nouzového zastavení: Pomůže při zdravotních potížích.

Asistent nouzového zastavení dokáže v případě zdravotní indispozice Vaše BMW automaticky krátkodobě ovládat a zastavit. Tuto funkci lze zrušit pohybem volantu nebo sešlápnutím plynového pedálu. Pokud nereagujete, Asistent nouzového zastavení aktivuje výstražná světla a tísňové volání.*

BMW řady 3 Touring (G31) varování při vystupování

Varování při vystupování: Buďte chráněni při opouštění Vašeho BMW.

Při vystupování z Vašeho BMW Vás může upozornění varovat před zezadu se blížícími účastníky provozu a předejít tak kolizím.*

Prohnutý displej CID OS8 Panoramatický pohled

Panoramatický pohled: Aktivovaný podle GPS.

Nyní je možné aktivovat panoramatický pohled na prohnutém displeji s využitím dat GPS. K tomu je potřeba nastavit odpovídající GPS lokaci. Jakmile přijedete na tyto souřadnice, Vaše BMW automaticky aktivuje panoramatický pohled.

Informační displej OS8 Asistent jízdy s přívěsem

Asistent jízdy s přívěsem: Pomáhá při couvání.

Při couvání s připojeným přívěsem Vám asistent jízdy s přívěsem aktivně pomáhá s řízením.*

*Používání systému nezbavuje řidiče odpovědnosti za vyhodnocení situace, dopravních podmínek a za případný zásah. Řidič by měl být neustále ve střehu, aby snížil riziko nehody.

Více informací

SDĚLENÍ ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ: DŮVOD PRO JEJICH NEAKTIVACI.

Když chcete aktivovat Asistent rychlostních limitů, systém udržování rychlosti, aktivní systém udržování rychlosti nebo režim asistované jízdy, ale vůz to neumožní, vždy zobrazí konkrétní důvod, proč tomu tak je.

Více informací

KONEKTIVITA.

Muž řídí BMW s rukama na volantu

BMW ConnectedDrive Upgrades: Přidejte si více komfortu.

Po instalaci tohoto softwaru bude v obchodě ConnectedDrive Store za poplatek k dispozici volitelná výbava v podobě Driving Assistant Plus, vyhřívání volantu, vyhřívání sedadel a asistentu dálkových světel (pokud již tyto prvky nejsou součástí výbavy Vašeho vozu).

Muž v BMW na sedadle řidiče při pohledu ze strany spolujezdce

Integrace Amazon Alexa: Nyní k dispozici také ve Vašem BMW.

Používejte Alexu ve svém BMW stejně jako doma. Upravte si nákupní seznam, zkontrolujte stav své objednávky na Amazonu nebo se podívejte na nejnovější výsledky svého oblíbeného sportu – to vše za jízdy a aniž byste museli dát ruce z volantu. „Alexo, kdo je prezidentem USA?“ nebo „Alexo, přidej zubní pastu do mého nákupního seznamu!“ Nyní můžete kompatibilní prvky chytré domácnosti ovládat hlasem přímo z Vašeho BMW. Stačí říct „Alexo, otevři garáž!“ a garáž se jednoduše otevře. (k dispozici pouze pro vozidla s OS8) Abyste mohli Alexu ve svém BMW používat, musíte nejprve dokončit její aktivaci v aplikaci My BMW a ve voze.

Pohled na palubní desku s Prohnutým displejem CID OS8 Apple CarPlay

Apple CarPlay®: Vylepšení rozpoznávání mluveného slova a nový kompas.

Kromě jiných vylepšení byl zdokonalen algoritmus rozpoznávání mluveného slova, takže Vaše BMW ještě lépe identifikuje oslovení „Hej Siri“ v němčině, angličtině, mandarínštině a japonštině. Kromě toho se nyní při zobrazení mapy na přístrojovém panelu ukazuje také čas příjezdu a kompas. Tato funkce vyžaduje aktivaci v nastavení Vašeho iPhonu. Tato funkce není dostupná ve všech zemích a je k dispozici pouze pro vozy s OS8.

Pohled na palubní desku s Prohnutým displejem CID OS8 Apple CarPlay

DAB a FM tuner: Dodatečné informace pro Vaše rozhlasové stanice.

Pro lepší orientaci rádio nyní dává větší důraz na doplňkové informace o většině kanálů, jako jsou názvy stanic, jejich loga a informace o poslouchaném programu. (k dispozici pouze pro vozidla s OS8).

ZJEDNODUŠENÍ OBSLUHY.

 • Rozšířené hlasové ovládání: Rozsáhlá nabídka funkcí
 • Paket teplotní komfort: Změna možnosti obsluhy vyhřívání povrchů interiéru.

AKTUALIZACE OPRAV CHYB 22-07.

OPRAVY CHYB.

 • Kontrolka uzamčení, druhá řada sedadel
 • Úprava reakce na chybu způsobenou přerušením nabíjení
 • Zobrazení informací o aktuálním voze v aplikaci My BMW
 • Svolávací akce: Svolávací akce: Přeprogramování řídicích jednotek (airbag)
 • Svolávací akce: Přeprogramování řídicích jednotek (hlavní jednotky MGU)
 • Přeprogramování řídicích jednotek (hlavní jednotky MGU)

POUŽITÍ APLIKACE MY BMW K PŘENOSU DAT.

Remote Software Upgrade Telefon v ruce s pohledem na aplikaci My BMW

Na YouTube se dozvíte, jak použít aplikaci My BMW pro přenos dat k instalaci aktualizace softwaru.

OBECNÉ INFORMACE.

AKTUALIZACE FUNKCÍ A OPRAVY CHYB.

Tato vzdálená aktualizace softwaru aktualizuje stávající funkce tak, aby splňovaly nejnovější a nejmodernější technologické standardy, a zahrnuje i opravy chyb.

Více informací
 • Platnost aktualizace Remote Software Upgrade a poznámky k vydání
 • Informace o předchozích verzích
 • Aktualizace ve vozidle integrovaného návodu k obsluze

BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

BMW ConnectedDrive přehled digitálních služeb žena s chytrým telefonem před BMW

ZPĚT NA PŘEHLED.

Chcete poznat další služby a produkty od BMW ConnectedDrive? Pro návrat na přehled klikněte sem.
Remote Software Upgrade detail na Prohnutý displej BMW iX

REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Udržujte software Vašeho BMW aktuální.
Remote Software Upgrade Muž před BMW se dívá do svého chytrého telefonu

VŠECHNY AKTUALIZACE REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Chcete se dozvědět o všech předchozích aktualizacích softwaru pro Vaše BMW? Klikněte sem a získejte přehled o jejich obsahu.