Malá holčička maluje bílé BMW barvou.

TRVALÉ VZPOMÍNKY BY MĚLY BÝT CENNÉ. NE DRAHÉ.

Věřte svému standardu. Originální opravárenské služby BMW.

Jsou speciální vzpomínky, které si hýčkáme, na jiné bychom raději zapomněli. Když je vaše BMW vaším stálým společníkem, můžete takových vzpomínek nasbírat celou kupu. Existují ovšem taková dobrodružství, která byste mohli chtít zpětně změnit. S originálními opravárenskými službami BMW si můžete stále opatrovat ty příjemné chvilky – a to i v případě, že si někdo vaše vozidlo občas splete se skicákem. Naši specialisté ctí stejné standardy jako vy, a to v oblastech kvality, estetiky a bezpečnosti, takže se postarají o to, že se s těmito jedinečnými momenty nemusíte loučit. Dokonce ani když byly otisknuty do laku karoserie.

Více informací
TRVALÉ VZPOMÍNKY BY MĚLY BÝT CENNÉ. NE DRAHÉ.Věřte svému standardu. Originální opravárenské služby BMW.
  Žena sedí ve svém BMW a usmívá se.

  OBNOVA BEZE STOP.

  Život zanechává stopy. Na nás všech – a na našich vozech. S BMW opravárenskou službou jsou naši experti vždy připraveni vám pomoci. S odborným personálem, nejnovějšími metodami a originálními díly BMW. Zajistí rychlou a profesionální renovaci do původního stavu, a to beze stop. Takže čas pro jedinečné okamžiky není pouze nahrazen, ale je co nejrychleji obnoven.

  TYTO JEDINEČNÉ OKAMŽIKY NELZE ZACHYTIT. ALE MŮŽETE SE O NĚ POSTARAT.

  MALÉ DETAILY DĚLAJÍ OBROVSKÝ ROZDÍL.

  Celkový obrázek určují detaily, které zároveň formují příjemné okamžiky. A u vašeho BMW je situace velmi podobná. Právě proto se váš BMW Servisní partner postará o to, že drobné vady zmizí a vaše BMW bude opět zářit stejně jako prvního dne. Ať už máte promáčklinu na karoserii nebo škrábance na laku, roztržené čalounění nebo prasklinu na čelním skle – služby BMW Kosmetické péče & oprav rychle a přesně danou věc opraví a zajistí, abyste se mohli soustředit pouze na příjemné detaily.

  Muž se s citem dotýká svého BMW.
  Lak stříkající na přední část BMW.

  BMW OPRAVY LAKU.

  Škrábance laku snižují kvalitu vzhledu vašeho vozidla. Díky BMW Opravám škrábanců může váš BMW Autorizovaný servis odstranit drobná poškození laku v souladu s osvědčenými standardy kvality: rychle a přesně s použitím ekologického programu BMW ColorSystem. Pomocí speciální péče a částečného lakování lze opravit otlučeniny, oděrky nebo drobné škrábance v laku bez nutnosti demontáže dílů – s ohromujícími výsledky.
  Zaměstnanec BMW servisu sedí v BMW na sedadle spolujezdce a kontroluje ho.

  BMW OPRAVY INTERIÉRU.

  Každodenní život zanechává stopy. Pravděpodobně nechcete, aby vám to vaše kožená sedadla neustále připomínala. S BMW opravami interiéru to není žádný problém, stopy na vašich kožených sedadlech zanechané každodenním používáním lze rychle a snadno odstranit. Díky tomu můžete vítat každý nový den svěžím vzhledem.
  Zaměstnanec BMW servisu kontroluje okno BMW.

  BMW OPRAVY SKEL.

  Jeden malý kámen může pouhým nárazem zničit krásný okamžik. Prasklina na předním skle se následně může rychle rozvinout, což může znamenat drahou výměnu celého okna. A to není nutné, protože pokud poškození není přímo v zorném poli, lze ho snadno a rychle opravit. A zajistit tak, že budete mít jasný výhled na skvělé okamžiky. *Pokud máte pojištění částečného krytí, BMW Servisní partner zajistí opravu zdarma a úkon nebude započítán do vašich limitů.
  Zaměstnanec BMW servisu opravuje zadní nárazník BMW.

  BMW OPRAVY PLASTŮ.

  Rozšíření vašich obzorů někdy znamená nutnost překonat překážky. A během tohoto procesu se snadno objeví malá prasklinka nebo škrábanec na nárazníku. Ale díky BMW opravám plastů je snadné rychle opravit jakékoliv drobné poškození plastových částí exteriérů. Cesta životem přes překážky díky tomu nezanechá viditelné stopy.
  Zaměstnanec BMW servisu leští zadní část BMW.

  BMW OPRAVY PROMÁČKLIN.

  První dojem se počítá. To přesně platí i pro vzhled vašeho vozidla. A je to důvod, proč váš BMW servisní partner odstraní poškození způsobené krupobitím či při parkování nebo drobné defekty karoserie inovativním způsobem oprav promáčklin BMW. Takže vždy zanecháte dobrý dojem, a přitom smutek z poškození zmizí.
  Zaměstnanec BMW servisu opravuje ráfek na BMW.

  BMW OPRAVA KOL Z LEHKÉ SLITINY.

  Nechceme znovuobjevovat kolo, ale můžeme zajistit, že to vaše bude opět vypadat jako nové. Stačí kratičký okamžik nepozornosti při parkování a výsledkem je poškození kola o obrubník. Takové malé poškození je ovšem obecně pouze kosmetického charakteru a u vašeho servisního partnera ho s pomocí inovativního tmelu a nového laku lze snadno opravit. A vaše BMW kolo z lehké slitiny bude opět vypadat jako nové. Výměna kola bude nutná pouze v případě, že se objeví větší strukturální poškození.
  Žena hledí do dáli. Za ní stojí BMW.

  KAMKOLIV VÁS CESTA ZAVEDE. JSME TU, ABYCHOM POMOHLI.

  Jsme na vaší straně – kdekoliv a kdykoliv nás potřebujete. Pokud by se měla objevit porucha nebo se stane nehoda, jsme vám k službám nonstop, 365 dní v roce, doma i v zahraničí. Samozřejmostí je snadná dostupnost telefonem, pomocí menu iDrive nebo aplikace BMW Connected. Zjistěte vše potřebné o asistenčních službách.