Malá holčička maluje bílé BMW barvou.

CENNÉ VZPOMNÍNKY JSOU DLOUHOTRVAJÍCÍ.

BMW Certifikované lakovny a karosárny pomohou vrátit Vaše vozidlo zpět do formy.

Cenné vzpomínky bychom rádi uchovali.  S Vaším BMW jako stálým společníkem jich můžete nasbírat mnoho. Některá dobrodružství možná raději opomenete.

S BMW Originálním servisem a službami si můžete uchovat krásné okamžiky na dlouhou dobu – v případě, kdy bylo Vaše vozidlo součástí dopravní nehody či jiné kolize naši specialisté naplní Vaše požadavky na kvalitu, estetiku a bezpečnost. BMW Certifikované lakovny a karosárny co nejrychleji zajistí, aby se Vaše vozidlo vrátilo zpět do formy. 

Více informací
Cenné vzpomnínky jsou dlouhotrvající. BMW Certifikované lakovny a karosárny pomohou vrátit Vaše vozidlo zpět do formy.
  Žena sedí ve svém BMW a usmívá se.

  BEZE STOPY.

  Život zanechává své stopy. Na každém z nás – a na našich autech. S BMW Certifikovaními lakovnami a karosárnami jsou tu pro vás k dispozici odborníci – vždy s kompetentním personálem, nejnovějšími metodami oprav a BMW Originálními díly. Zajišťují rychlou a odbornou opravu do původního stavu - beze stopy. 

  NEJVĚTŠÍ ROZDÍL DĚLAJÍ DETAILY.

  Jsou to detaily, které určují celkový dojem. S Vaším BMW je to velmi podobné. Proto se Váš servisní partner BMW postará o to, aby se drobné kazy opět staly neviditelnými a Vaše BMW se lesklo jako první den. Nezáleží na tom, zda je to promáčklina v plechu nebo škrábanec na laku, natržení na čalounění nebo poškození od kamínku na čelním skle – služby kosmetických oprav a péče rychle a přesně zajistí, že se můžete soustředit jen na radost z jízdy.

  Muž se s citem dotýká svého BMW.
  Lak stříkající na přední část BMW.

  BMW OPRAVY LAKU.

  I drobný škrábanec na laku může kazit vzhled Vašeho vozu. S odbornými opravami laku odstraní Váš servisní partner BMW drobná poškození laku ve vysokém standardu BMW: rychle, přesně a pomocí ekologického systému BMW ColorSystem. Díky speciální úpravě laku lze rychle opravit škody od kamínků, škrábance nebo drobné škrábance v laku bez demontáže dílů – s brilantním výsledkem.

  Zaměstnanec BMW servisu leští zadní část BMW.

  BMW OPRAVY PROMÁČKLIN.

  První dojem se počítá. Stejné je to se vzhledem Vašeho vozu. Proto může Váš servisní partner BMW snadno eliminovat poškození krupobitím, poškození při parkování nebo jiná drobná poškození karoserie pomocí inovativních metod opravy promáčklin dle standardu BMW.

  Zaměstnanec BMW servisu opravuje zadní nárazník BMW.

  BMW OPRAVY PLASTŮ.

  Pokud si chcete rozšířit obzory, musíte občas překonávat překážky. Malá prasklina nebo škrábnutí v nárazníku se může stát rychle. Ale díky opravám plastů BMW si můžete stejně rychle a snadno nechat opravit i tato drobná poškození vnějších plastových dílů. Překážková dráha života tedy nezanechá žádné viditelné stopy.

  Zaměstnanec BMW servisu sedí v BMW na sedadle spolujezdce a kontroluje ho.

  BMW OPRAVY INTERIÉRU.

  Každodenní život zanechává stopy. Nechcete, aby Vám to neustále připomínaly Vaše kožené sedačky? Žádný problém, s opravou interiéru BMW lze rychle a snadno odstranit každodenní stopy na Vašich kožených sedadlech.

  Zaměstnanec BMW servisu kontroluje okno BMW.

  BMW OPRAVY SKEL.

  Malý kamínek dokáže zničit krásný okamžik jedním šmahem. To může rychle vést k prasknutí čelního skla a je nutná jeho  výměna. Pokud není poškození v zorném poli, lze jej rychle a snadno opravit. Abyste měli opět jasný výhled na své krásné chvíle.

  Zaměstnanec BMW servisu opravuje ráfek na BMW.

  BMW OPRAVA KOL Z LEHKÉ SLITINY.

  Kolo neustále znovu nevynalézáme, ale děláme ho opět jako nové. I malá neopatrnost při parkování může poškodit ráfky o obrubník. Drobná poškození kola jsou ale zpravidla jen malou vadou, kterou Váš servisní partner opraví a natře inovativním plničem. A Váš hliníkový ráfek BMW bude opět vypadat jako nový. Výměna ráfku je nutná pouze v případě většího poškození konstrukce.

  Žena hledí do dáli. Za ní stojí BMW.

  AŤ VAŠE CESTA MÍŘÍ KAMKOLI: JSME TAM PRO VÁS.

  Jsme po Vašem boku – kde potřebujete, kdy potřebujete. V případě poruchy nebo nehody jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce, jak v ČR, 

  tak v zahraničí. Snadno dostupné po telefonu, prostřednictvím nabídky iDrive nebo prostřednictvím aplikace My BMW.