VAŠE BMW – STÁLE TAK ZÁŘIVÉ JAKO PRVNÍ DEN.

Profesionální opravy a péče.

VAŠE BMW – STÁLE TAK ZÁŘIVÉ JAKO PRVNÍ DEN.

Profesionální opravy a péče.

VAŠE BMW – STÁLE TAK ZÁŘIVÉ JAKO PRVNÍ DEN.Profesionální opravy a péče.

Ať už se jedná o opravu po nehodě nebo opravu drobného poškození vozidla, bude vaše vozidlo u našich vysoce kvalifikovaných servisních techniků BMW vždy v nejlepších rukou. V našich prověřených lakýrnických a karosářských dílnách obnovíme vaše BMW do bezvadného stavu. Pro zachování hodnoty vozidla jsou rozhodující špičkové standardy kvality a používání BMW Originálních dílů.

ELEKTRICKÉ A MECHANICKÉ OPRAVY.

V případě BMW Oprav mechanických dílů, jako jsou např. brzdové destičky a kotouče, nebo elektronických dílů, jako je navigační systém, jsou vyžadovány znalosti specializovaného mechanika značky BMW. Nikdo jiný nemá tak hluboké znalosti o inovativních technologiích vašeho vozu BMW jako zkušení a vysoce kvalifikovaní servisní technici ve vašem BMW Autorizovaném servisu. Váš BMW Autorizovaný servis používá pro opravy vozidel BMW Originální díly, které zaručují nejvyšší kvalitu a výkon. BMW Originální díly jsou přizpůsobeny pro vaše BMW – protože jsou všechny součásti extrémně spolehlivé a jsou vyrobeny s mimořádnou životností, představují dlouhodobě vynikající hodnotu. U oprav BMW můžete mít vždy jistotu, že získáte odbornou pomoc a nejlepší možné služby.

 • Elektrické opravy

  Specializované znalosti jsou v případě BMW Elektrických oprav prvořadé. Proto byste měli práci na elektronice vozu BMW svěřit pouze servisním technikům BMW – aby byla zajištěna perfektní souhra všech špičkových a dokonale vyladěných elektronických součástí a bezproblémový tok dat a informací.

  BMW Elektrické opravy zahrnují vysoce náročné opravy vašeho BMW Navigačního systému, opravy BMW Elektrického ovládání oken nebo opravy jiných řídicích jednotek. Váš BMW Autorizovaný servis disponuje potřebnými zkušenostmi a nejmodernějším vybavením pro analýzu a odstranění veškerých elektronických závad s výhradním použitím BMW Originálních dílů. BMW Elektrické opravy zajišťují dlouhodobý vynikající výkon.

 • Mechanické opravy

  V případě mechanických oprav např. výfuků nebo nárazníků se můžete naprosto spolehnout na zkušenosti a odborné znalosti BMW Autorizovaných servisů. Nikdo nezná inovativní techniku vašeho BMW lépe než naši odborní servisní technici. V případě BMW Mechanických oprav, jako je např. oprava zadního tlumiče výfuku nebo výměna tlumičů, využijte vždy služeb svého BMW Autorizovaného servisu. Naši servisní technici jsou skuteční odborníci na vozy BMW a za všech okolností dodržují nejvyšší standardy kvality. Kromě toho znají dokonale všechny komponenty a zajistí jejich bezproblémovou funkčnost v rámci systémů vozidla.

  Pro BMW Opravy opotřebitelných dílů, jako je např.výměna brzdového obložení, výměna brzdových kotoučů nebo opravy spojky, jsou pro daný model vozidla používány výhradně BMW Originální díly. Pouze odborně provedené BMW Mechanické opravy mohou zajistit radost z jízdy a zaručit obnovení míry bezpečnosti, jakou od svého BMW očekáváte – tak si budete moci dokonalou jízdu ještě více vychutnat.

KAROSERIE A LAK.

Společnost BMW se postará o opravy vašeho vozidla a zajistí, aby si dlouhodobě uchovalo svoji hodnotu. Servisní technici BMW v našich certifikovaných karosářských nebo lakýrnických dílnách jsou vybaveni přesně pro tento typ oprav. Pomocí svých specifických technických znalostí a moderních opravárenských postupů provádějí servisní technici BMW profesionální opravy vašeho vozu BMW, abyste si mohli i nadále užívat pocitu naprosté bezpečnosti.

Používání BMW Originálních dílů zajišťuje přesnost a funkčnost až do nejmenšího detailu – podléhají stejně přísným normám kvality jako samotná vozidla BMW. Přesná a vysoce kvalitní výroba každého BMW Originálního dílu zaručuje vzájemnou dokonalou spolupráci všech součástí vašeho vozu BMW – pro dosažení optimálního výkonu, maximální bezpečnosti a dlouhé životnosti.

 • Karoserie

  BMW Karosářské opravy podléhají přísným požadavkům společnosti BMW na kvalitu a jsou prováděny vysoce kvalifikovanými servisními techniky BMW. Ať jde o drobnou promáčklinu nebo rozsáhlé poškození karoserie, dostanou nejmodernější opravárenské postupy a BMW Originální díly vaše BMW opět do formy, aby splňovalo požadavky BMW nárazových testů. Dokonalá kombinace inovativní technologie a výjimečných zkušeností zajišťuje, že bude vaše vozidlo po provedení jakékoliv opravy karoserie znovu provozuschopné a bude vykazovat obvyklou míru bezpečnosti.

 • Lak

  BMW Lakýrnické práce využijete, pokud bude nutné obnovit bezvadný stav vašeho vozidla po poškození lakovaného povrchu způsobeného nehodou nebo krupobitím. Práce je prováděna s použitím ekologických vodou ředitelných laků z programu BMW ColorSystem. Servisní technici BMW mají dobrý důvod, proč používat BMW ColorSystem. Tento inovativní lakovací systém poskytuje řešení, které je zcela identické s originálním provedením laku a na každém povrchu dodává zářivý výsledek – proto je také používán v rámci záručních oprav. A co více, BMW ColorSystem rovněž napomáhá chránit naše životní prostředí snižováním emisí organických rozpouštědel.

KOSMETICKÁ PÉČE A OPRAVY.

Pomocí BMW Kosmetické péče a oprav může váš autorizovaný servis snadno odstranit drobné každodenní škrábance a promáčkliny. BMW Kosmetické opravy jsou prováděny rychle, přesně a ve vysoké kvalitě, kterou od značky BMW očekáváte. Naši zkušení servisní technici odstraňují drobné promáčkliny karoserie, škrábance laku, trhliny čalounění nebo poškození čelního skla odlétávajícími kamínky. Tak je možné zajistit, aby si vaše BMW zachovalo trvale dokonalý vzhled, hodnotu a vaši radost z jízdy. Naše široká řada BMW Originálních produktů pro péči o vůz napomáhá chránit jemný aerodynamický lesk vašeho BMW. Vyzkoušejte to sami a přesvědčte se o vysoké hodnotě profesionálních kosmetických oprav a péče pro vaše BMW.

Opravy škrábanců.

Škrábance laku snižují kvalitu vzhledu vašeho vozidla. Díky BMW Opravám škrábanců může váš BMW Autorizovaný servis odstranit drobná poškození laku v souladu s osvědčenými standardy kvality: rychle a přesně s použitím ekologického programu BMW ColorSystem. Pomocí speciální péče a částečného lakování lze opravit otlučeniny, oděrky nebo drobné škrábance v laku bez nutnosti demontáže dílů – s ohromujícími výsledky.

Opravy promáčklin.

Díky BMW Opravám promáčklin získáte znovu víru ve své BMW. Při krupobití, neopatrném parkování nebo drobnějším vandalismu může dojít u vašeho vozidla BMW k výskytu promáčklin. Pomocí BMW Oprav promáčklin je možné levně odstranit poškození karoserie bez nutnosti lakování. Pomocí inovativních opravárenských metod může váš BMW Autorizovaný servis snadno a levně vyhladit veškeré boule nebo promáčkliny na karoserii vozu BMW. Zachovejte vzhled a hodnotu svého vozu – nechte si jej opravit pomocí BMW Oprav promáčklin a vraťte mu špičkovou kvalitu.

BMW Opravy promáčklin jsou vhodné zejména pro opravy promáčklin, boulí a prohlubní do velikosti 60 mm, kde nedošlo k poškrábání originálního laku.

Opravy interiéru.

BMW Renovace a opravy interiéru poskytují rychlý a snadný způsob renovace interiéru vašeho vozidla. S překvapivě nízkými náklady napomáhají BMW Opravy čalounění nebo BMW Renovace palubní desky rychle a odborně odstranit problém. Poškození sedadel BMW způsobené spáleninami od cigaret nebo ostrými předměty jsou zacelena a vaše vozidlo je uvedeno zpět do stavu, který splňuje vysoký standard kvality BMW. Ať už se jedná o opravu kožených sedadel nebo zacelení otvorů v plastových dílech, nenechte si kvůli chvilce nepozornosti vůz trvale poškodit a esteticky znehodnotit. BMW Renovace a opravy interiéru pomáhají obnovit vnitřní krásu vašeho vozidla BMW.

Opravy skel.

Drobné poškození odlétávajícími kamínky se může rychle rozvinout v prasklinu, u které bude nutné provedení výměny celého čelního skla. V mnoha případech vám tuto nákladnou opravu může ušetřit bezplatná BMW Oprava čelního skla. Speciálně vyškolení servisní technici BMW podrobně zkoumají všechna poškození skel, a pokud je to možné, rychle a spolehlivě je pomocí BMW Opravy čelního skla odstraní a zajistí obvyklou kvalitu BMW.

Pokud není provedení opravy možné, bude nainstalováno nové vysoce kvalitní BMW Originální čelní sklo. Nejmodernější technologie a speciálně vyvinuté materiály zaručují optimální výsledek a maximální bezpečnost.

* Pokud máte rozsáhlé pojištění, bude oprava provedena ve vašem BMW Autorizovaném servisu bezplatně a obvykle se nebude jednat o porušení pravidel z vaší strany.

Opravy plastů.

Nárazníky jsou vždy náchylné k výskytu prasklin nebo škrábanců. Díky BMW Opravám plastů můžete snadno odstranit veškerá drobná poškození vnějších plastových dílů. Váš BMW Autorizovaný servis zajistí rychlou a cenově přijatelnou opravu všech poškozených plastových součástí v obvyklé kvalitě BMW.

Oprava kol z lehké slitiny.

K poškození kola může dojít i při sebemenším kontaktu s obrubníkem. V takovém případě navštivte svůj BMW Autorizovaný servis pro zajištění profesionální BMW Opravy kol z lehké slitiny. Ve většině případů je poškození čistě povrchové a naše BMW Opravy kol z lehké slitiny http://www.bmw.com/com/en/usedvehicles/premiumselection/2014/ mohou rychle zajistit odstranění veškerých stop pomocí inovativního tmelu, se kterým lze dosáhnout nejkvalitnějších výsledků. V nepravděpodobném případě vážnějšího poškození struktury může váš BMW Autorizovaný servis doporučit výměnu kola.