Divoké, nespoutané, jedinečné! BMW řady 2 Coupé má vše, co má správné sportovní coupé mít. Jeho nezaměnitelné sportovní tvary zdůrazňují jízdní dynamiku, která jej řadí na absolutní špičku v dané třídě. Coupé se vyznačuje především perfektně vyváženým rozložením hmotnosti v poměru 50 : 50, výkonnými motory BMW TwinPower Turbo a souborem inteligentních technologií BMW EfficientDynamics. Vrcholem dynamiky je model M240i s motorem schopným zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 s. Beze zbytku splňuje slogan: Méně pravidel. Více výkonu.

Ležérní vzhled a kompaktní proporce – to je první BMW řady 2 Cabrio. Atraktivní design se vyznačuje krátkými převisy a výraznými křivkami, svalnatá záď odráží jeho sebevědomý charakter. Celý design ještě dále okoření nejen provedení Luxury Line, Sport Line a M Sport, ale také kompletní nabídka Originálního příslušenství BMW. Nic podobného jako BMW řady 2 Cabrio zde dosud nebylo. Tento vůz si razí svou vlastní cestu. A BMW M240i je ještě impulzivnější. Se zážehovým řadovým šestiválcem M Performance TwinPower Turbo nechává plně vyniknout temperament BMW řady 2. Nejenže mu uděluje bezkonkurenční dynamiku, ale také povyšuje radost z jízdy na zcela novou úroveň.

Prostorné, všestranné, dynamické: díky svým kompaktním, svalnatým obrysům a protáhlým proporcím vyzařuje BMW řady 2 Active Tourer z jakéhokoli úhlu pohledu sportovnost. V kontrastu ke kompaktním rozměrům exteriéru je interiér velmi prostorný a přívětivý: nastavitelná sedadla, zavazadlový prostor se sklopnou podlahou a zdánlivě nekonečné množství úložných míst vytvářejí spoustu prostoru a široké možnosti jeho využití. Díky kombinaci elektromotoru BMW eDrive a zážehového motoru nabízí BMW 225xe iPerformance Active Tourer jak zážitek z jízdy čistě na elektřinu, tak i ničím neomezenou mobilitu.

Od vzrušení při každodenních aktivitách až po komfort na dlouhých cestách: se svým štědře dimenzovaným zavazadlovým prostorem, sedadly až pro sedm cestujících a nesčetnými odkládacími prostory splní BMW řady 2 Gran Tourer všechny vaše požadavky na komfort i všestrannost. A není jen chytré: se svými sportovními rysy a výkonnými tří- a čtyřválcovými motory s technologiemi BMW TwinPower Turbo nabízí i sportovní charakter.

Sportovní model pro výjimečné zážitky: První BMW řady 2 Gran Coupé přináší se svým smělým charakterem do kompaktní třídy novou formu autority. Okázalou, nekonvenční a individuální. Sportovní osobnost je dokreslena především nekompromisně dynamickým vzhledem, podtrhujícím jeho sportovní osobnost. V kombinaci s dokonale vyladěnými prvky jízdní dynamiky a špičkovými technologiemi posunuje BMW řady 2 Gran Coupé ryzí radost z jízdy na zcela novou úroveň.

Více informací