Výkon. Jistota. Komfort. Zásluhou unikátního designu, mimořádné agility a působivých motorů zrychluje BMW řady 8 Coupé jak pohyb otáčkoměru, tak tep srdce. Exkluzivní prvky ze segmentu závodních vozů se v tomto luxusně sportovním voze dokonale kombinují s kvalitou a maximální výkonností.

BMW řady 8 Cabrio: sportovní vůz luxusní třídy BMW a průkopník nového způsobu vyjádření svobody. Vůz dotažený k dokonalosti až do nejmenších detailů, jenž předvádí svůj dynamický potenciál s fantastickou elegancí. Design: výkon a estetika. Systém pohonu: výjimečně agilní a výkonný. Vozidlo, které emotivní cestou nově definuje koncept luxusního sportovního vozu. Celkový komfort prolíná s technologickými inovacemi a ambiciózní sportovnost se propojuje s nekonečnou radostí z jízdy.

BMW řady 8 Gran Coupé je dechberoucí čtyřdveřový sportovní vůz s velkorysým pocitem z prostoru. Jeho vzhled je založen na zcela novém designovém stylu pro luxusní sportovní vozy, který přináší nespoutanou sílu a působivou agilitu. BMW řady 8 Gran Coupé naplňuje tento nekompromisní sportovní příslib každým ujetým metrem se svými temperamentními motory. Na všech čtyřech sedadlech v neodolatelně exkluzivním a zároveň působivém sportovním prostředí.

Více informací