BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) jízdní tříčtvrteční záběr zepředu
i4 M50
Shop The Look
Cena vč. DPH1 908 400 Kč
VýkonAž 544 k (400 kW)
Druh pohonuElektrická energie

THE i4 M50

BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) jízdní tříčtvrteční záběr zepředu

PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÝ M MODEL.

Cena vč. DPH1 908 400 Kč
VýkonAž 544 k (400 kW)
Druh pohonuElektrická energie
THE i4 M50PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÝ M MODEL.

  Elektrizující sportovní dynamika: BMW i4 M50 poprvé kombinuje výkon BMW M s inovativností BMW i. Výsledkem je, že čistě elektrické BMW i4 M50 s dvojicí elektromotorů BMW M eDrive dosahuje v režimu Sport Boost ohromujícího výkonu 544 k (400 kW) a poskytuje tak typickou dynamiku BMW M v dosud nevídané podobě. Tuto progresivní a zcela bezemisní radost z jízdy doprovází výrazný design, který v sobě na první pohled kombinuje sportovnost, exkluzivitu a ultra-moderní charakter. Jako první čistě elektrické Gran Coupé od BMW M vytváří tento výjimečný vůz vlastní třídu a ohromuje velkým dojezdem, luxusním množstvím prostoru a inteligentní konektivitou s pozoruhodnou úrovní každodenní praktičnosti.

  Více informací

  VÝKONNOST BMW i4 M50.

  Poháněcí soustava, podvozek a výkonnost.

  BMW i4 M50

  Elektrická jízdní dynamika nabitá adrenalinem, s všestrannou každodenní praktičností.
  • Dva motory BMW M eDrive s inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive
  • Expresivní zvuk poháněný technologií BMW M IconicSounds Electric
  • M sportovní odpružení, variabilní sportovní řízení a M sportovní brzdy
  • 400 kW (544 k), 0–100 km/h za 3.9 s
  • Dojezd až 520* km (WLTP) bez lokálně produkovaných emisí
  BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual Frozen Portimao Blue metallic three-quarter front

  BMW i4 M50 – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a technika BMW i4 M50.

  Elektrizuje smysly: BMW i4 M50 dosahuje díky dvěma motorům BMW M eDrive v režimu Sport Boost výkonu 400 kW (544 k) a díky mnoha M specifickým technologiím přináší zcela nový zážitek z jízdy. Ten se vyznačuje nepřerušovaným zrychlením z 0 na 100 km/h za 3,9 sekundy, adrenalinovou dynamikou s precizností typickou pro BMW M a vysoce emotivním zvukovým doprovodem vytvářeným pomocí BMW M IconicSounds Electric. Dále je umocněn sériově dodávaným M aerodynamickým paketem a volitelným paketem M Technology. Dynamický vzhled dotvářejí exkluzivní designové prvky v šedé barvě Cerium Grey a výrazné M prvky od uzavřené M masky chladiče ve tvaru ledvinek až po M zadní spoiler. V interiéru vytváří ultramoderní atmosféru nový BMW Prohnutý displej natočený směrem k řidiči a nízká palubní deska. M prvky výbavy, jako jsou M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce nebo M kožený volant s kontrastním prošíváním v M barvách, jsou dalšími sportovní doplňky uvnitř vozu.

  BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) jízdní tříčtvrteční záběr zezadu
  BMW M eDrive BMW i4 M50 G26 2021 pohon

  BMW M eDrive.

  BMW i4 M50 používá pátou generaci technologie BMW Drive. Ta kromě dvou vysokovýkonných elektromotorů zahrnuje vysokonapěťovou baterii, výkonovou elektroniku a nabíjecí techniku. V režimu Sport-Boost vyvinou dva výkonné elektromotory BMW M eDrive na přední a zadní nápravě působivý celkový výkon 544 k (400 kW), který zajisti plynulé a nepřerušené zrychleni pětidvéřového Gran Coupé z 0 na 100 km/h za pouhých 3,9 sekundy. Nízké těžiště, zajištěné v podlaze umístěnými vysokonapěťovými bateriemi, spolu s rozložením hmotnosti mezi nápravy v téměř ideálním poměru 50:50 zlepšují jízdní dynamiku. S výjimečným dojezdem až 520* kilometrů (WLTP) tomuto elektrickému M modelu rozhodne nechybí nic z pohledu každodenní praktičnosti.

  BMW M IconicSounds Electric BMW i4 M50 G26 2021 interiér, reproduktor ve dveřích

  BMW M IconicSounds Electric.

  BMW M IconicSounds Electric přináší do BMW i4 M50 zcela výjimečný a vysoce emotivní soubor zvuků. Prostřednictvím audiosystémem generovaných expresivní zvuků si cestující mohou vychutnat radost z jízdy všemi smysly. Charakteristika zvuku se mění podle zvoleného jízdního režimu: od mimořádně dynamického s jasnou zpětnou vazbou podle zatížení motorů v režimu SPORT, přes harmonickou akustiku s jemnou zpětnou vazbou v režimu COMFORT až po zcela tichou po aktivaci režimu ECO PRO.
  Adaptivní M podvozek BMW i4 M50 G26 2021 BMW metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) detailní boční záběr přední části vozu

  Adaptivní M podvozek se specifickým naladěním.

  Adaptivní M podvozek, variabilní sportovní řízení a M sportovní brzdy zajišťují u modelu i4 M50 maximálně přesné reakce. Na míru navržené naladění všech komponentů a regulačních systémů podvozku, stejně jako dodatečné výztuhy zvyšující tuhost karoserie jsou zárukou nejvyšší úrovně M typických zážitků z jízdy.
  BMW i4 M50 Pohon BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) jízdní záběr zezadu

  Pohon BMW i4 M50.

  Vysokovýkonné hnací ústrojí modelu i4 M50 se dvěma výkonnými elektromotory BMW M eDrive zaručuje rychlou dodávku síly. Sportovní charakter podtrhuje uspořádání pohonu všech kol s preferencí zadních kol a emotivní zvuk. Velká vysokonapěťová baterie s dlouhým dojezdem zajišťuje radost z jízdy i na delších trasách.
  M sportovní brzdy BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) detail na kolo svrchu

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy mají vpředu čtyřpístkové pevné třmeny a vzadu jednopístkové plovoucí třmeny v leskle modrém provedení s logem M a jsou vybaveny většími brzdovými kotouči, které zajišťují vynikající brzdný výkon. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vozu i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.
  Paket M Technology BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) detail na kolo

  Paket M Technology.

  Paket M Technology zahrnuje 19" M kola z lehké slitiny Double-Spoke 861 M se sportovními pneumatikami, které zajišťují maximální výkonnost i při sportovním využití. Kromě toho jsou na přední nápravě dále posílené M sportovní brzdy s většími brzdovými kotouči. Na přání jsou k dispozici exkluzivní 20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 868 M se sportovními pneumatikami.

  M aerodynamický paket BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) detail na vzduchovou clonu

  M aerodynamický paket.

  M aerodynamický paket s M specifickým předním a zadním nárazníkem v barvě vozu, designovými prvky na bočních prazích v leskle černém provedení a dvoudílnou vložkou difuzoru v metalické barvě Dark Shadow a leskle černém provedení vyjadřuje čistou dynamiku a sportovní charakter.
  Exteriérový paket M Carbon BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) detail M kryt zpětného zrcátka

  Exteriérový paket M Carbon.

  Volitelný exteriérový paket M Carbon podtrhuje sportovní výraz vozu. Ozdobné prvky v krajních otvorech vzduchových clon v předním nárazníku a kryty vnějších zpětných zrcátek jsou vyrobeny z plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP). Paket doplňují boční prvky na zádi a zadní spoiler se specifickým tvarem. BMW i4 M50 má také M kryty zpětných zrcátek s jedinečným tvarem.

  Světlomety M Shadow Line a BMW Laserlight BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) detail světlomety

  Světlomety M Shadow Line a BMW Laserlight.

  Volitelné Světlomety M Shadow Line mají černě provedené všechny prvky, které jsou jinak chromované, tím vznikl jejich nezaměnitelný vzhled. Adaptivní laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel vyzařují světlo do vzdálenosti až 550 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré ozdobné prvky a nápisy BMW Laser jednoznačně ukazují na vysoký technologický standard a sportovní charakter vozu.
  19 M kola z lehké slitiny 861 M i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá)

  19 M kola z lehké slitiny 861 M.

  Exkluzivní 19" M kola z lehké slitiny Double-Spoke 861 M Bicolour Jet Black (černá) s kombinovanými pneumatikami jsou lesklá a mají specifický vzhled, který byl navržen přímo pro BMW i4 M50. Přední kola mají rozměry 8,5 J x 19 a pneumatiky 245/40 R 19, zatímco kola mají rozměry 9 J x 19 a obouvají pneumatiky 255/40 R 19.
  BMW Live Cockpit Professional s BMW Prohnutým displejem BMW i4 M50 G26 2021 interiér palubní deska

  BMW Live Cockpit Professional s BMW Prohnutým displejem.

  V BMW i4 M50 na Vás čeká nejnovější generace BMW Live Cockpit Professional. Jeho nezaměnitelným prvkem je BMW Prohnutý displej s M označením. Toto ultramoderní řešení tvoří 12,3" přístrojový displej a 14,9" dotykový kontrolní displej, jež jsou umístěné pod jednou společnou bezrámovou skleněnou plochou. Tenký digitální displej je natočen směrem k řidiči a představuje mimořádně intuitivní a ergonomickou formu orientace na řidiče, která je pro BMW M typická.

  M kožený volant BMW i4 M50 G26 2021 interiér palubní deska

  M kožený volant.

  Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou tlustšího věnce čalouněného černou kůží Walknappa s kontrastním prošíváním a vybráním na palce v M barvách poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.
  M sportovní sedadla BMW i4 M50 G26 2021 interiér palubní deska

  M sportovní sedadla.

  Volitelná a široce nastavitelná M sportovní sedadla ve stylu skořepinových sedadel s částečně integrovanými opěrkami hlavy poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

  M obložení interiéru Carbon Fibre BMW i4 M50 G26 2021 interiér palubní deska

  M obložení interiéru Carbon Fibre.

  Mimořádně kvalitní M obložení interiéru Carbon Fibre s ozdobnými lištami Pearl Chrome se ideálně hodí k M sportovním sedadlům s charakterem skořepinových sedadel a dodávají interiéru BMW i4 M50 mimořádně moderní a dynamický vzhled.

  EMOTIVNÍ ZVUK BMW i4 M50 – VYTVOŘENÝ BMW M ICONIC SOUNDS ELECTRIC.

  BMW i4 M50 G26 2021 jízdní zvuk v režimu SPORT+

  BMW M IconicSounds Electric vytváří pro BMW i4 M50 mimořádně emotivní zvuk motoru, který je plně v souladu s charakterem BMW M. Proto se v režimu SPORT vyznačuje intenzivní dynamikou s jasnou zpětnou vazbou odpovídající zatížení motorů, v režimu COMFORT zaujme harmonickou akustikou s jemnější zpětnou vazbou a v režimu ECO PRO je vůz zcela tichý, a poskytuje tak vysokou úroveň akustického komfortu.

  Více informací

  DOJEZD BMW i4 M50.

  Objevte dlouhý dojezd BMW i4 M50! Použijte možnosti nastavení a uvidíte, jak překvapivě daleko můžete dojet, pokud vezmete v úvahu jen několik faktorů.
  Vybrat model

   NABÍJECÍ ČASY BMW i4 M50.

   S Vaším BMW i4 a BMW Charging budete moci využívat celou řadu na míru připravených možností pro nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání. Využít můžete například i enormní výkon vysokorychlostních nabíjecích stanic IONITY, které Vám umožní nabít 140 km dojezdu za pouhých 10 minut nebo doplnit energii z 10 na 80 procent kapacity za pouhých 31 minut.
   BMW i4 M50 eDrive40 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) tříčtvrteční pohled zepředu s grafikou nabíjecího času

   Domácí nabíjení pro 100 km jízdy.

   01:36 h – Nabíječka Wallbox (11 kW)

   01:36 h – Univerzální kabel Flexible Fast Charger (11 kW) z průmyslové zásuvky

   08:07 h – Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální kabel Flexible Fast Charger (2,3 kW) z domácí elektrické zásuvky
   Pro informace o možnostech nabíjení kontaktujte svého dealera
   BMW i4 M50 eDrive40 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) tříčtvrteční pohled zezadu s grafikou nabíjecího času

   Nabíjení pro 100 km jízdy na cestách.

   00:05 h – Vysokorychlostní nabíjecí stanice (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)

   00:21 h – Rychlonabíjecí stanice (50 kW)

   01:36 h – AC nabíječka (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)
   Pro informace o možnostech nabíjení kontaktujte svého dealera

   K výpočtu se používají údaje o spotřebě a nabíjecím výkonu. Hodnoty jsou získané při startu s baterií a okolím o teplotě 29–33 stupňů Celsia a určují se bez dalších doplňkových spotřebičů, jako je vyhřívání sedadel, displeje, klimatizace. Konkrétní spotřeba se může lišit (např. v závislosti na jízdním stylu, teplotě, okolních podmínkách), lišit se může také reálný nabíjecí výkon (např. v závislosti na stavu nabití baterie nebo činnosti klimatizace). Spotřeba je určována podle nejlepší hodnoty WLTP. Použitá hodnota nabíjecího výkonu je maximální možný nabíjecí výkon (v závislosti na typu nabíjení a vozidla).

   Více informací

   VEŘEJNÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING: 12 MĚSÍCŮ BEZ ZÁKLADNÍHO POPLATKU[1].

   BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak BMW Individual Frozen Portimao Blue (modrá) pohled z boku u nabíjecího stojanu

   Nabíjecí karta BMW Charging je součástí standardní výbavy a je Vaším klíčem k neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic. S tarifem Active můžete za výjimečně výhodných podmínek nabíjet po celé Evropě a prvních 12 měsíců nemusíte platit paušální poplatek. S novým BMW i4 M50 si můžete pořídit i balíček IONITY Plus s ročním odpuštěním paušálního poplatku a díky němu využívat i jednu z ultra rychlých vysokovýkonných nabíjecích stanic IONITY.

   PODÍVEJTE SE NA DIGITÁLNÍ SLUŽBY BMW S BMW i4 V TOMTO VIDEU.

   Poznejte asistenta BMW Intelligent Personal Assistant, který reaguje na Vaše hlasové povely a zaujme svojí propracovanou grafickou podobou na BMW Prohnutém displeji. Inovativní služby Connected Charging vám pomůžou efektivně pracovat s dojezdem Vašeho BMW i4 M50.
   *dostupné pouze v anglickém nebo německém jazyce

   Více informací

   PŘI VÝROBĚ BMW i4 M50 SE POUŽÍVÁ VÝHRADNĚ OBNOVITELNÁ ENERGIE.

   BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak BMW Individual Frozen Portimao Blue (modrá) jízdní záběr zezadu na okresní silnici

   Výroba BMW i4 M50 je vždy udržitelná a využívá výhradně obnovitelnou energii. Kromě toho byla vysokovýkonná baterie BMW i4 M50 navržena tak, aby nebylo nutné používání vzácných kovů. Nejlepší na tom ale je, že při jízdě s BMW i4 M50 vždy jezdíte s nulovými lokálními emisemi, takže si vždy můžete bezstarostně užívat dynamické jízdy.

   Výkon motoru v kW (k):

   400 (544)

   Max. točivý moment v Nm:

   795

   Zrychlení 0–100 km/h v s:

   3,9

   Dojezd v km (WLTP): 

   414–519*

   Maximální nabíjecí výkon:

    po 10minutovém nabíjení lze ujet až 140 km (vysokovýkonná nabíjecí stanice).

   BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) tříčtvrteční jízdní záběr zespoda zepředu
   BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

   BMW KOLA & PNEUMATIKY.

   Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

   DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW i4 M50.

   Objevte sportovní výbavu a praktické příslušenství pro BMW i4 M50.

   BMW i4 M50 poskytuje intenzivní radost z jízdy a je pro něj připraveno i mnoho doplňkových prvků, jež dále posilují jeho sportovnost. Program BMW M Performance Parts Vám umožní maximalizovat dynamický vzhled BMW i4 M50 a doplnit jej originálními prvky ze světa motorsportu jak zvenku, tak uvnitř. A BMW Originální příslušenství je připraveno splnit Vaše speciální požadavky. Samozřejmě pomocí individuálních doplňků, které svojí kvalitou, designem a schopnostmi dokonale ladí s tímto čistě elektrickým sportovním vozem. Jedině tak nabídnou maximální přidanou hodnotu, ať už jsou Vaše představy jakékoliv.

   M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW i4 M50 G26 2021

   M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

   Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.
   M Performance zadní karbonový spoiler BMW i4 M50 G26 2021

   M Performance zadní karbonový spoiler.

   M Performance zadní karbonový spoiler posiluje dojem prémiové kvality a dynamický vzhled a dále vylepšuje aerodynamické vlastnosti.
   M Performance karbonový zadní difuzor BMW i4 M50 G26 2021

   M Performance zadní karbonový difuzor.

   M Performance karbonový zadní difuzor vytváří ještě dynamičtější vzhled a současně posunuje sportovní výraz vozu na novou úroveň.

   20" M Performance kolo z lehké slitiny Double-spoke 868 M Bicolour (Night Gold, frézované), kompletní letní kolo BMW i4 M50 G26 2021

   20" M Performance kolo z lehké slitiny Double-Spoke 868 M Bicolour.

   Exkluzivní 20" M Performance kola z lehké slitiny Double-Spoke 868 M Bicolour Night Gold, frézovaná. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách.

   M Performance kožený volant i4 M50 G26 2021

   M Performance volant.

   Pevně uchopitelná fakta: Díky místům úchopu čalouněným Alcantarou padne volant skvěle do ruky a neklouže. Poskytuje tak ještě sportovnější pocit z řízení.
   M Performance volič směru jízdy BMW i4 M50 G26 2021

   M Performance volič směru jízdy čalouněný Alcantarou.

   M Performance volič směru jízdy čalouněný Alcantarou se mimořádně dobře drží a dále vylepšuje vzhled a celkový dojem z interiéru vozidla.
   BMW WaterBlade BMW i4 M50 G26 2021

   BMW WaterBlade.

   BMW WaterBlade je stěrač čelního skla vybavený inovativní technologií lišty, která výrazně zlepšuje účinnost stírání.
   BMW Střešní nosič na kola BMW i4 M50 G26 2021

   BMW Střešní nosič na kola

   BMW Střešní nosič na kola zajistí bezpečný převoz silničních, cestovních nebo dětských kol, stejně jako horských kol s hmotností do 20 kg.
   BMW ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort BMW i4 M50 G26 2021

   BMW ramínko na šaty pro systém Travel & Comfort.

   Věšák na oblečení lze zacvaknout do základního držáku nebo do držáku volitelné výbavy Travel & Comfort a lze jej používat i mimo vozidlo.
   18" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey (šedá) BMW i4 M50 G26 2021

   18" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey (šedá).

   18" BMW kolo z lehké slitiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey (šedá). Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku, vhodné pro sněhové řetězy, rozměr kola 8,5 J x 18.
   BMW Advanced Car Eye 2 BMW i4 M50 G26 2021

   Kamera BMW Advanced Car Eye 2.

   V případě narušení nebo mimořádného pohybu tato vysoce citlivá Full HD kamera automaticky zaznamená situaci před vozidlem a za ním.
   BMW přední gumové koberce BMW i4 M50 G26 2021

   BMW gumové koberce.

   Dokonale padnoucí BMW Gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Mají černou barvu a logo BMW.
   BMW i4 eDrive40 G26 2021 Mineral White (bílá) tříčtvrteční pohled zepředu stojící před vodní plochou

   BMW i4.

   Sportovně elegantní BMW i4 jako první čistě elektrické Gran Coupé zaujme svými dynamickými jízdními vlastnostmi a velkorysým pocitem prostornosti v kombinaci s mimořádným komfortem. Dlouhý dojezd až 520 kilometrů (WLTP) a velkorysé proporce interiéru s pěti plnohodnotnými sedadly dělají z tohoto pětidveřového vozu ideálního společníka na každou cestu.

   CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW i4 M50.

   BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW i4 M50.

   BMW i4 M50 G26 2021 metalický lak Individual Frozen Portimao Blue (modrá) tříčtvrteční pohled z boku se ženou před domem

   Na míru připravené finanční služby od BMW Financial Services Vás rychle a flexibilně odvezou do vašeho cíle. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW i4 M50.

   SERVIS A ASISTENCE PRO BMW i4 M50.

   Zaměstnanec BMW Servisu pomáhá zákazníkovi

   CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

   Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW i4 M50, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

   BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW i4 M50.

   Zaměstnanec BMW Servisu se zdraví se zákazníkem

   #whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů.

    

   • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW
   • Výměna mikrofiltru
   • Výměna brzdové kapaliny

   Spotřeba elektřiny a emise CO₂ BMW i4 M50.

   BMW i4 M50[2]:
   Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 22,5–18,0
   Emise CO₂ v g/km (kombinované): -

   Hodnoty označené[1] jsou předběžné.


   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

   Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

   Více informací

   Spotřeba elektřiny a emise CO₂ BMW i4 M50.

   • * Předběžné hodnoty; měřeno podle metodiky WLTP

    ** Specifická nabídka pro daný trh platí pro nové vozy zakoupené v dealerstvích nebo zastoupeních BMW v Evropě pro nabíjecí síť BMW Charging Network.

    BMW i4 M50(1):
    Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 22,5–18
    Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

    Hodnoty označené (1) jsou předběžné.

    Uvedené oficiální údaje o spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp