PROČ SI POŘÍDIT NOVÉ BMW V ROCE 2021.

• Možnost mimořádných odpisů*
• Úrok již od 0% p.a. pro podnikatelský úvěr**
• Operativní leasing s 0% akontací
• Možnost sjednat výhodné pojištění

 

* Možnost zrychlených odpisů
Od 1. 1. 2021 můžete využít mimořádných odpisů pro hmotný majetek zařazený v první a druhé odpisové skupině, který je pořízen v období od 1. ledna 2020 do 31. prosince 2021, a to jen u poplatníka, který je jeho prvním odpisovatelem.
Vozidla je možné odepsat již za 24 měsíců, namísto standardních 60 měsíců. Prvních 12 měsíců je možné uplatnit odpisy až do výše 60 % vstupní ceny.
Tato informace nemá charakter daňového poradenství a BMW Financial Services Czech Republic s. r. o. nenese odpovědnost za její interpretaci. Pro více detailů kontaktujte svého daňového poradce.

 

** Platí pro akontaci od 50 % a délku smlouvy do 24 měsíců. Bližší informace o modelech BMW a motorizaci, na které se akce vztahuje, Vám poskytne BMW prodejce. Akce platí do 31. 12. 2021.

 

Poskytovatelem financování je společnost BMW Financial Services Czech Republic s. r. o. Tato reklama není závaznou nabídkou. Přesnou cenu vozidla a financování sdělí BMW prodejci.

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat svého prodejce BMW či MINI a zeptejte se ho na další výhody a slevy pro věrné zákazníky.