JOY KNOWS NO BOUNDARIES.

RADOST BEZ HRANIC.

Speciální nabídky pro importované vozy BMW.

Poskytování maximální radosti z jízdy všem majitelům vozů BMW je naším nejdůležitějším cílem. Toho dosahujeme prostřednictvím nabídky široké škály služeb – bez ohledu na to, zda jste si své BMW zakoupili u svého místního prodejce, v zahraničí nebo z druhé ruky.
 

Zaregistrujte se ještě dnes a využijte mnoha služeb, které jsou vám k dispozici. Ať už se jedná o bezplatný BMW Návod k obsluze v češtině, aktualizaci digitálních silničních map, BMW Bezpečnostní prohlídku, BMW Jazykovou aktualizaci, startovací sadu vůní Natural Air nebo kontrolu, zda se na váš vůz nevztahuje některá z aktuálně vyhlášených technických kampaní – užijte si skvělý pocit z vědomí, že vaše BMW je v těch nejlepších rukou!

Více informací
RADOST BEZ HRANIC.Speciální nabídky pro importované vozy BMW.

  SPECIÁLNÍ NABÍDKY PRO IMPORTOVANÉ VOZY BMW.

  BMW Návod k obsluze vozu zdarma

  Bezplatný BMW Návod k obsluze.

  Získejte svůj BMW Návod k obsluze v češtině. Zcela zdarma. Stáhněte si jej nyní.

  Více informací
  Kontrola technické kampaně

  Kontrola technické kampaně.

  Ověřte si, zda je na váš vůz vyhlášená technická kampaň.
  Více informací
  Aktualizace digitálních map

  Aktualizace digitálních silničních map.

  Silniční síť se neustále mění, stejně jako cíle vašich cest. Naši technici BMW vás budou informovat o aktualizované verzi softwaru, která je kompatibilní s vaším BMW Navigačním systémem.

  Více informací
  BMW Bezpečnostní prohlídka

  BMW Bezpečnostní prohlídka.

  Bezpečnost je zásadní. Svěřte své BMW do rukou našich servisních techniků BMW, kteří důkladně zkontrolují jeho brzdový systém, osvětlení, řízení, pneumatiky a všechny další bezpečnostní prvky.

  Více informací

  BMW NÁVOD K OBSLUZE.

  Zcela zdarma a v češtině.

  Radost hovoří všemi jazyky. A radost je, když nemusíte zdolávat žádné jazykové bariéry. Přesto by se však mohla objevit jedna překážka: Koupili jste své BMW v zahraničí? Nebo z druhé ruky? V tom případě sice můžete mít BMW Návod k obsluze, ale v cizím jazyce. Abyste měli zaručenu maximální radost z jízdy, společnost BMW vám nabízí BMW Návod k obsluze v češtině. Stáhněte si ho jednoduše do Vašeho telefonu nebotabletu a mějte ho tak vždy pohodlně po ruce.

  Jak získat digitální BMW Návod k obsluze.

  Stáhněte si aplikaci BMW Driver’s Guide a získejte specifický uživatelský manuál pro Váš model BMW. Zjistíte více informací o schopnostech vašeho vozu pomocí kompletního uživatelského manuálu, prostřednictvím hledání obrázků nebo vysvětlujících animací. Čím lépe znáte svůj vůz, tím jistěji se budete cítit v provozu.

  Kontrola technické kampaně

  KONTROLA TECHNICKÉ KAMPANĚ.

  Technické kampaně se vydávají zpravidla z preventivních důvodů. Výrobce je vydává v okamžiku, kdy zjistí, že se na určitých vozidlech, respektive na použitých dílech, mohla během výroby vyskytnout vada. Zaregistrujte se a my prověříme, zda je na váš vůz vyhlášena technická kampaň. Obratem vás budeme informovat na vámi uvedené kontaktní údaje o dalším postupu.

  Jak zjistit, zda je na váš vůz vyhlášena technická kampaň?

  Kontaktujte prosím BMW Zákaznický servis.

  AKTUALIZACE DIGITÁLNÍCH SILNIČNÍCH MAP.

  Abyste se na každé silnici cítili jako doma.

  Silniční síť se neustále mění, stejně jako cíle vašich cest. Ať už hledáte nejkratší trasu, nejhezčí silnice, možnosti, jak se vyhnout dopravním kolonám, parkovací místo nebo dokonce tipy na dobrou restauraci, poskytnou vám BMW Digitální silniční mapy pro BMW Navigační systémy adekvátní odpovědi. Díky těmto aktualizovaným digitálním silničním mapám vždy naleznete nejlepší trasu ke svému cíli a budete mít aktuální dopravní a turistické informace na dosah ruky! Naši technici BMW vám ochotně poradí, která verze softwaru je kompatibilní s vaším BMW Navigačním systémem.

  Jak získat aktualizaci digitálních silničních map.

  Kontaktujte prosím BMW Zákaznický servis.

  BMW BEZPEČNOSTNÍ PROHLÍDKA.

  Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.

  Zaručujeme maximální bezpečnost vozů BMW. To znamená, že si můžete spolu se svými pasažéry užívat ryzí radost z jízdy s pocitem naprostého bezpečí. V rámci BMW Bezpečnostní prohlídky naši servisní technici BMW důkladně prověří všechny bezpečnostní součásti ve vašem BMW pomocí 12bodového kontrolního seznamu – od brzdového systému a osvětlení až po řízení a pneumatiky. BMW Bezpečnostní prohlídka je nejen dobrou investicí do vaší bezpečnosti, ale také skvělým způsobem, jak se připravit na povinnou technickou prohlídku (STK). Rovněž je užitečná, pokud chcete získat představu o odhadované hodnotě svého vozu.

  Jak se objednat na BMW Bezpečnostní prohlídku?

  Kontaktujte prosím BMW Autorizovaného dealera.