BEZ OMEZENÍ – PŘÍMO DO CÍLE.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW X3.

BEZ OMEZENÍ – PŘÍMO DO CÍLE.Jízdní dynamika a hospodárnost BMW X3.

BMW X3 má jasné poslání: nekompromisně spojit dynamiku s bezpečností. Proto nabízí maximální jízdní komfort a jasnou výhodu v oblasti bezpečnosti, a to i za špatného počasí nebo na kluzkých površích. Dalšími indikátory skvělého jízdního zážitku jsou motory s vysokým točivým momentem kombinované s nečekanou trakcí a agilitou. Nebo jinak: v BMW X3 silnice končí až tehdy, když si to přejete vy.

 

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,4–8,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–188

 

Více informací

PŮSOBIVÝ VÝKON.

Nová generace řadového vznětového 6válce BMW TwinPower Turbo nabízí díky inovativním technologiím v podobě turbodmychadla s variabilní geometrií lopatek a přímému vstřikování paliva common rail působivý výkon kombinovaný s příkladně nízkou spotřebou paliva. Motor dosahuje výkonu 190 kW (258 k) a maximálního točivého momentu 560 Nm.

Více informací

NÍZKÉ ODPORY. PRO RYCHLEJŠÍ REAKCE.

NÍZKÉ ODPORY. PRO RYCHLEJŠÍ REAKCE.

Díky inteligentní lehké konstrukci je nové BMW X3 lehčí, precizně vyladěná aerodynamika se zase postarala o optimalizovaný koeficient odporu vzduchu. Oba tyto prvky mají pozitivní vliv na extrémně agilní dynamiku, hospodárnost a spotřebu paliva. Za zmínku stojí zejména design zadní části s přepracovanými hranami, aerodynamicky optimalizovaná vnější zpětná zrcátka a vzduchové clony v předním nárazníku. Unikátní je i aktivní ovládání lamel v masce chladiče – pokud motor nepotřebuje chladit, ventilace se automaticky uzavře, čímž příznivě ovlivní aerodynamické vlastnosti vozu.

Více informací

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Díky BMW EfficientDynamics získáte z každého litru paliva víc: vyšší výkon, hospodárnost a ještě lepší jízdní zážitek. Technické inovace, které snižují spotřebu paliva, zároveň zvyšují radost z jízdy. Tím pádem v každém BMW pocítíte ryzí dynamiku.

Více informací

BMW X3 - KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Zobrazená spotřeba paliva a produkce emisí CObyly změřeny na základě evropského předpisu 715/2007 ve znění platném v době měření. Hodnoty platí pro vozidla v základním provedení na německém trhu. Rozsah spotřeby vychází z různých hodnot pro různé rozměry kol a pneumatik.

    Hodnoty pro produkci emisí CO2 jsou naměřeny v souladu s předpisy 1999/94/EC a vycházejí z hodnot spotřeby paliva a produkce emisí CO2 podle cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích COnových osobních automobilů získáte u všech BMW Autorizovaných Dealerů.