BEZ OMEZENÍ – PŘÍMO DO CÍLE.

Jízdní dynamika a hospodárnost BMW X3.

BMW X3 má jasné poslání: nekompromisně spojit dynamiku s bezpečností. Proto nabízí maximální jízdní komfort a jasnou výhodu v oblasti bezpečnosti, a to i za špatného počasí nebo na kluzkých površích. Dalšími indikátory skvělého jízdního zážitku jsou motory s vysokým točivým momentem kombinované s nečekanou trakcí a agilitou. Nebo jinak: v BMW X3 silnice končí až tehdy, když si to přejete vy.

 

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,4–8,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–188

 

Více informací
BEZ OMEZENÍ – PŘÍMO DO CÍLE.Jízdní dynamika a hospodárnost BMW X3.

  PŮSOBIVÝ VÝKON.

  Nová generace řadového vznětového 6válce BMW TwinPower Turbo nabízí díky inovativním technologiím v podobě turbodmychadla s variabilní geometrií lopatek a přímému vstřikování paliva common rail působivý výkon kombinovaný s příkladně nízkou spotřebou paliva. Motor dosahuje výkonu 190 kW (258 k) a maximálního točivého momentu 560 Nm.

  Více informací

  PŮSOBIVÝ VÝKON.

  NÍZKÉ ODPORY. PRO RYCHLEJŠÍ REAKCE.

  Díky inteligentní lehké konstrukci je nové BMW X3 lehčí, precizně vyladěná aerodynamika se zase postarala o optimalizovaný koeficient odporu vzduchu. Oba tyto prvky mají pozitivní vliv na extrémně agilní dynamiku, hospodárnost a spotřebu paliva. Za zmínku stojí zejména design zadní části s přepracovanými hranami, aerodynamicky optimalizovaná vnější zpětná zrcátka a vzduchové clony v předním nárazníku. Unikátní je i aktivní ovládání lamel v masce chladiče – pokud motor nepotřebuje chladit, ventilace se automaticky uzavře, čímž příznivě ovlivní aerodynamické vlastnosti vozu.

  Více informací

  NÍZKÉ ODPORY. PRO RYCHLEJŠÍ REAKCE.

  BMW EFFICIENT DYNAMICS.

  Díky BMW EfficientDynamics získáte z každého litru paliva víc: vyšší výkon, hospodárnost a ještě lepší jízdní zážitek. Technické inovace, které snižují spotřebu paliva, zároveň zvyšují radost z jízdy. Tím pádem v každém BMW pocítíte ryzí dynamiku.

  Více informací

  BMW EFFICIENT DYNAMICS.

  BMW X3 - KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

  KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Zobrazená spotřeba paliva a produkce emisí CObyly změřeny na základě evropského předpisu 715/2007 ve znění platném v době měření. Hodnoty platí pro vozidla v základním provedení na německém trhu. Rozsah spotřeby vychází z různých hodnot pro různé rozměry kol a pneumatik.

   Hodnoty pro produkci emisí CO2 jsou naměřeny v souladu s předpisy 1999/94/EC a vycházejí z hodnot spotřeby paliva a produkce emisí CO2 podle cyklu NEDC.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích COnových osobních automobilů získáte u všech BMW Autorizovaných Dealerů.