BEZPROBLÉMOVĚ PŘIPOJENO.

Digitální služby a asistenční systémy BMW X3.

BMW X3 nastavuje svou vlastní třídu v oblasti konektivity a komfortu – buďte spojeni se svými přáteli ve světě i během cest, využívejte exkluzivní služby a chytré aplikace, telefonujte, posílejte e-maily nebo surfujte na internetu pomocí WiFi. Inovativní koncept ovládání tvoří z řidiče a vozidla v každém okamžiku sehranou dvojici. Výsledkem je jízdní zážitek, který nemá obdoby – na cestě k autonomnímu řízení je maximální pozornost věnována vašim potřebám. Ultra moderní asistenční systémy zároveň definují novou úroveň bezpečnosti a snižují stres řidiče. To abyste se mohli soustředit jen na to, co je důležité: zábavu za volantem.

 

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,4–8,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–188

 

Více informací
BEZPROBLÉMOVĚ PŘIPOJENO.Digitální služby a asistenční systémy BMW X3.

  TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ V ZORNÉM POLI.

  Průkopnický koncept obsluhy.

  Nový koncept ovládání v BMW X3 inspiruje hlavně uživatelskou přívětivostí. Jasně umístěné ovladače jsou blízko u sebe a na dosah od volantu, tím posunují jízdní zážitek na zcela novou úroveň. Specifické funkce lze nastavovat pomocí inteligentního hlasového ovládání BMW nebo ovládání gesty či dotykem. Navigační systém nebo telefonní hovory lze snadno ovládat posunem nebo ukazováním v rozpoznávací oblasti středové konzoly.
  Více informací

  BMW Head-Up Display.

  Plně barevný BMW Head-Up Displej promítá všechny informace relevantní k jízdě přímo do řidičova zorného pole, díky čemuž usnadňuje jeho plné soustředění na řízení. Zobrazeny jsou informace o aktuální rychlosti, pokynech navigace a rychlostních limitech včetně indikátoru o zákazu předjíždění i funkce telefonu nebo zábavního systému.
  Více informací

  12” kontrolní displej.

  Multifunkční přístrojový panel s technologií Black Panel o úhlopříčce 12ʺ poskytuje velmi působivou vizualizaci jízdního zážitku. Zobrazit lze celkem tři režimy se specifickým rozhraním – každý z nich má vlastní grafický styl a barevné schéma. Řeč je o režimech ECO PRO, COMFORT a SPORT.
  Více informací

  PROPOJENÉ S VAŠÍM ŽIVOTEM.

  BMW Connected.

  BMW Connected je vaším osobním asistentem mobility, díky němuž dojedete do cíle vždy včas a odpočatí. Nyní vás s vaším BMW spojí ještě snadněji než kdy předtím – bez ohledu na to, kde se nacházíte. S funkcí Remote 3D View můžete prozkoumat okolí vašeho BMW X3 i na dálku, a to na displeji vašeho chytrého telefonu ve 3D pohledu. Funkce Hazard Preview vás zase v reálném čase varuje před potencionálními riziky a bezpečně vás dovede do cíle.
  Více informací

  BMW WiFi hotspot.

  Výbava obsahující zabudovaný WiFi hotspot používá standard LTE, takže umožňuje placené připojení k internetu. Vozidlo je připojeno pomocí zabudované SIM karty s placeným tarifem.
  Více informací

  Informace On-Street Parking.

  Služba On-Street Parking Information pomůže ve městech najít volné místo k zaparkování. Ulice, na nichž je velká pravděpodobnost volných míst, jsou v navigačním systému BMW zobrazeny zeleně.
  Více informací

  BMW CONNECTED +.

  Se službou BMW Connected + si užijete novou úroveň nezávislosti – bez ohledu na to, kde se zrovna pohybujete a jaké nové výzvy vám každodenní život připraví. Vaše osobní ovládací centrum ve vozidle vám zobrazí všechny potřebné informace včas a přehledně na jednom místě. Ať už chcete s rodinou či přáteli sdílet čas vašeho příjezdu, plánovat zastávky na doplnění paliva nebo poslat adresu schůzky z chytrého telefonu do navigačního systému, BMW X3 není pouze napřed v čase, ale dokonce i o krok před vámi. Díky tomu do svého cíle dojedete naprosto v pohodě a odpočatí.

  Posílání vlastních tras do vozu

  Sdílení vlastní pozice

  Navigace ode dveří ke dveřím

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Zobrazená spotřeba paliva a produkce emisí CObyly změřeny na základě evropského předpisu 715/2007 ve znění platném v době měření. Hodnoty platí pro vozidla v základním provedení na německém trhu. Rozsah spotřeby vychází z různých hodnot pro různé rozměry kol a pneumatik.

   Hodnoty pro produkci emisí CO2 jsou naměřeny v souladu s předpisy 1999/94/EC a vycházejí z hodnot spotřeby paliva a produkce emisí CO2 podle cyklu NEDC.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích COnových osobních automobilů získáte u všech BMW Autorizovaných Dealerů.