BMW Originální brzdové kotouče Testovací stolice

BMW ORIGINÁLNÍ DÍLY.

ZAJISTÍ, ŽE VAŠE BMW ZŮSTANE OPRAVDOVÝM BMW.

Chcete pro své BMW to nejlepší? Potom zvolte pro výměnu BMW Originální díly. Byly vyvinuté, vyrobené a intenzivně testované přímo pro Vaše BMW. Posilují bezpečnost, spolehlivost a životnost Vašeho BMW a zároveň zvyšují jeho hodnotu při dalším prodeji.

PŘÍNOSY PRO VÁŠ

5 DŮVODŮ, PROČ ZVOLIT
BMW ORIGINÁLNÍ DÍLY.

Ověřená kvalita BMW.

Atraktivní poměr ceny a hodnoty.

Trvalé zachování hodnoty.

Prvotřídní odborné zkušenosti BMW.

Záruka až 24 měsíců.

BMW ORIGINÁLNÍ NOVÉ DÍLY

NOVÉ A NA MÍRU VAŠEMU BMW.

V případě opotřebení, poškození nebo vady dílu nabízí BMW tento díl v originální kvalitě a provedení pro každou modelovou řadu od jejího uvedení na trh až do doby minimálně dvanácti let po ukončení její výroby. Tím je zaručena bezpečnost a zachovaná trvalá hodnota Vašeho BMW.

REPASOVANÉ DÍLY.

NEMUSÍ BÝT VŽDY NOVÉ.

BMW Originální díly 2023 Repasování

Pečlivě otestováno a připraveno k použití. BMW Repasované originální díly se řídí stejně přísnými pravidly kvality jako BMW Originální nové díly. Jsou tedy pro Vaše BMW stejně dobré a zároveň šetří životní prostředí. BMW navíc na všechny repasované díly poskytuje 24měsíční záruku. Na repasované BMW Originální díly se tak můžete zcela spolehnout. BMW nabízí následující repasované originální díly pro vybrané modely:

  • automatické převodovky
  • převodovky
  • převodky řízení
  • turbodmychadla
  • startéry 
  • alternátory
  • řídicí jednotky

 

REPASOVÁNÍ

5 KROKŮ K NOVÉ KVALITĚ.

BMW Originální díly 2023 Díly na klasické vozy

BMW ORIGINÁLNÍ DÍLY NA KLASICKÉ VOZY

BMW ORIGINÁLNÍ DÍLY NA KLASICKÉ VOZY

Abyste si svůj klasický vůz užívali dlouhodobě, vyplatí se, pokud jde o náhradní díly, spoléhat výhradně na BMW Originální díly. Ať už jde o podvozek, elektroniku nebo karoserii, BMW díly na klasické vozy jsou k dispozici u Vašeho BMW Autorizovaného Dealera nebo v celoevropské síti certifikovaných partnerů BMW Classic. Odborníci potřebné díly objednají a nainstalují je s využitím svých odborných znalostí.

BMW Servis

NEJLEPŠÍ SERVIS S
BMW ORIGINÁLNÍMI DÍLY.

Při každé návštěvě BMW Servisu samozřejmě používáme BMW Originální díly. Pokaždé se tak můžete spolehnout na nejlepší kvalitu a odborné znalosti a zkušenosti. Spolehlivost, bezpečnost a radost z jízdy zůstávají zachovány, ať se stane cokoli. #Atsestanecokoli.

BMW Service Inclusive BMW před letní scenérií s modelkou

BMW Service Inclusive.

Pouze jednou zaplatíte pevně danou částku a po zvolenou dobu máte zajištěný kompletní servis a údržbu Vašeho vozu.

BMW FIT Servis BMW stojící před garáží s modelkou

BMW FIT Servis.

Naše prvotřídní nabídka platí pro všechny vozy BMW starší pěti let; čím je Váš vůz starší, tím jsou naše servisní podmínky atraktivnější.

BMW Opravy a Péče. BMW Opravy světlometů

BMW Opravy a Péče.

Ať už se jedná o nehodu nebo kosmetickou opravu: vždy se můžete spolehnout na odborníky v našich BMW Certifikovaných karosárnách a lakovnách. Opraví jakékoli poškození, větší i menší, při dodržení nejvyšších standardů kvality, které jsou dokonale přizpůsobené Vašemu BMW.

BMW Servis muž a žena před BMW iX u BMW servisního partnera

Celý rozsah servisních služeb BMW Service.

Poznejte naše další atraktivní servisní nabídky a najděte si dokonalý servis pro Vaše BMW, Vaše individuální potřeby a pro bezstarostnou radost z jízdy.

BMW Originální díly | BMW.cz

BMW Originální díly | BMW.cz

 

BMW Originální díly | BMW.cz

BMW Originální díly | BMW.cz

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O BMW ORIGINÁLNÍCH DÍLECH.