PRO VŠECHNY PŘÍPADY.

  BMW Teleservice Emergency a tísňové volání.

  Cestování s nejvyšší možnou bezpečností. Během každé své cesty se můžete spolehnout na komplexní řadu bezpečnostních systémů vašeho BMW. Pochopitelně, vždy se ale může stát něco neočekávatelného. Pokud se stane to nejhorší, Inteligentní tísňové volání se automaticky postará o pomoc. Ihned potom naberou věci rychlý spád. V případě menších nehod pomůže služba BMW Teleservice: kliknutím na ovladač iDrive vám naši specialisté po telefonu poskytnou profesionální podporu.

  Více informací

  OKAMŽITÁ POMOC V KRIZOVÉ SITUACI.

  V případě, že vystřelí airbag, Inteligentní tísňové volání, v závislosti na místně dostupném signálu mobilních operátorů, přes integrovaný a takřka nerozbitný telefon ve vašem voze automaticky kontaktuje telefonické centrum BMW. A to nezávisle na vašem mobilním telefonu doma i v zahraničí. Speciálně vyškolení zaměstnanci se s vámi následně spojí, informují zásahové jednotky a poskytnou vám pomoc po telefonu – to vše pokud možno v mateřském jazyce.

  Inteligentní tísňové volání.

  Podívejte se na video o této výbavě.

  KLID MYSLI.

  Aby se mohly záchranné složky s předstihem připravit na poskytnutí odpovídající asistence lidem zapojeným do nehody, dochází kromě přenosu informací o poloze vozu s přesností na metry také k předání dalších relevantních údajů, jako je riziko zranění, počet cestujících, typ a barva vozu. Tísňové volání lze aktivovat také manuálně, a to v případech, že potřebujete pomoc pro ostatní účastníky silničního provozu.

  • Požadavky/dostupnost

  BMW TELESERVICE ACCIDENT CALL.

  Rychlejší, jednodušší, pohodlnější: inovativní tísňové volání BMW Teleservice nabízí profesionální podporu při nehodách v nízkých rychlostech. Senzory vašeho BMW umožní detekovat nehodu při nízkých rychlostech, automaticky zobrazí varování na kontrolním displeji iDrive a nabídnou řidiči přímé spojení s asistencí BMW pro případ nehody. Řidič bude přímo spojen se specialisty BMW jedním kliknutím na ovladač iDrive. Ti mu poskytnou profesionální podporu a relevantní pomoc podle informací, které dostanou přímo z vozidla.

  • Přehled výhod
  • Požadavky