SPOLEČNÍK NA CESTÁCH. ROBUSTNÍ VZHLED.

Design BMW X3.

Jediný pohled, který probudí vaši touhu po výzvách. Strhující designový styl BMW X3 je novou interpretací autority a nezávislosti. Harmonické proporce, výrazné kontury a extrémní důraz na šířku přídě i zádě vytvářejí dojem značné robustnosti. Stejný přístup se uplatňuje také v přepracovaném, exkluzivním interiéru. Stručně řečeno, BMW X3 se se svými výbavovými liniemi dokáže přizpůsobit velmi rozmanitým nárokům a potřebám.

 

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,4–8,2
Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–188

Více informací
SPOLEČNÍK NA CESTÁCH. ROBUSTNÍ VZHLED.Design BMW X3.

  PERFEKTNÍ VÝHLED NA VŠECHNY CESTY. DOKONCE I TAM, KDE ŽÁDNÉ NEJSOU.

  Adaptivní LED světlomety v sobě integrují potkávací i dálkové světlomety a směrovky, všechny výhradně s technologií LED. Ve výbavě nechybí ani BMW Selection Beam, odbočovací světla, denní svícení a adaptivní přední světlomety s variabilním rozdělením světelného kuželu pro bezchybné osvětlení silnice a lepší viditelnost ve tmě. Výraz zadní části vozidla dokreslují zadní světla s technologií LED, která vypadají jako vyřezaná z jednoho kusu. Typickým tvarem připomínají písmeno L a modelu BMW X3 dodávají při pohledu zezadu robustní a zároveň elegantní vzezření. Zajišťují, že vůz má ještě dynamičtější charakter, a to jak ve dne, tak i v noci.

  ZŮSTÁVÁ V KLIDU. DOKONCE I V BOUŘCE.

  Moderní akustický design.

  Uvolněná, luxusní atmosféra: výrazně vylepšený akustický komfort mění interiér BMW X3 v jedinečnou zónu ticha, a to dokonce i při jízdě vysokými rychlostmi. Velmi kvalitní akustické zasklení výrazně snižuje aerodynamický hluk a tlumí zvuky zvenku.

  Více informací

  ZŮSTÁVÁ V KLIDU. DOKONCE I V BOUŘCE.

  Moderní akustický design.

  „Chytře vyřešené detaily doplňují elegantní povrchy, takže uvnitř je příjemné místo pro aktivní životní styl.”
  OLIVER HEILMER, ŠÉF DESIGNU INTERIÉRU AUTOMOBILŮ BMW

  PŘIPRAVENO NA NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ: SPECIALIZED FOR BMW E-BIKE.

  Při hledání výzev našlo BMW X3 podobně smýšlejícího partnera: SPECIALIZED for BMW e-bike. Špičkové horské elektrokolo, jehož baterie i motor jsou kompletně integrovány do rámu. Umožňuje výběr ze tří různých jízdních režimů, díky čemuž je vhodné dokonce i pro extrémní jízdu do prudkého kopce nebo z kopce a zvládne ještě větší výškové rozpětí. Díky speciálně vyvinuté aplikaci SPECIALIZED Mission Control si navíc můžete naplánovat trasu tak, aby vám baterie vydržela na celý výlet. Nebo ji můžete snadno dobít pomocí speciálně vyvinutého kabelu, který najdete ve svém BMW X3. Pro radost z jízdy na nejvyšší možné úrovni – a v každém terénu.

   

  K dispozici u dealerů BMW a SPECIALIZED.

  PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KAŽDOU VÝZVU.

  Fascinující všestrannost je jedním z hesel symbolizujících příslušenství pro BMW X3. Bez ohledu na to, jestli chcete vyzdvihnout sportovní charakter, potřebujete víc úložných prostorů nebo si chcete užívat praktičtější funkce, Originální příslušenství BMW se vždy dokonale přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Kvalitní výběr sahá od prostorných střešních boxů přes výrazná kola či koberečky do interiéru až po moderní nosič jízdních kol.

  BMW X3 - JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW X3 xDrive20d:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,0–5,7
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 142–132

    

   BMW X3 xDrive30d:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,0–5,7
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 158–149

    

   BMW X3 M40i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,4–8,2
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–188

    

   Zobrazená spotřeba paliva a produkce emisí CObyly změřeny na základě evropského předpisu 715/2007 ve znění platném v době měření. Hodnoty platí pro vozidla v základním provedení na německém trhu. Rozsah spotřeby vychází z různých hodnot pro různé rozměry kol a pneumatik.

   Hodnoty pro produkci emisí CO2 jsou naměřeny v souladu s předpisy 1999/94/EC a vycházejí z hodnot spotřeby paliva a produkce emisí CO2 podle cyklu NEDC.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích COnových osobních automobilů získáte u všech BMW Autorizovaných Dealerů.