SHOP THE LOOK

BMW VIDEO
NÁVOD K ELEKTROMOBILITĚ.

NAŠE VIDEA JAK NA TO PRO MOBILITU BUDOUCNOSTI.

BMW iX M60: Kombinovaná spotřeba elektřiny podle WLTP v kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 501–564

Jaké možnosti nabíjení mi nabízí nabíječka Wallbox v mém vlastním domě? Jak mohu svůj elektrický vůz doma co nejrychleji nabít pomocí solární energie? Jak zjistím, jak často musím nabíjet, abych dojel do cíle? Bude po cestě dostatek nabíjecích míst? Otázek týkajících se elektromobility je mnoho. Chceme Vám na ně odpovědět, a kromě toho i na některé další. Ať už chcete nabíjet svůj elektrický vůz doma nebo na cestách, naplánovat si další cestu nebo optimalizovat každodenní nabíjení, podívejte se ve videích na naši rodinu BMW při jejím každodenním nabíjení. Podívejte se na naše návody a zjistěte, jak elektrizujícím způsobem jednoduché a pohodlné může být nabíjení a řízení Vašeho elektrického vozu. Další informace a rady pro Váš elektrický vůz najdete v aplikaci BMW Driver's Guide.

ZEFEKTIVNĚTE SVÉ NABÍJENÍ DOMA.

0:00
0:00 /  0:00

Ať už chcete nabíjet co nejrychleji, nebo s co největším množstvím vlastní elektřiny z fotovoltaického systému, s BMW Wallboxem je nabíjení flexibilní a přesně přizpůsobené Vašim potřebám. S aplikací My BMW můžete mít neustále přehled o nabíjení svého elektrického vozu.

FLEXIBILNÍ A KOMFORTNÍ NABÍJENÍ NA CESTÁCH.

0:00
0:00 /  0:00

Využijte jednu z největších nabíjecích sítí v Evropě s 510 000 nabíjecími stanicemi. To znamená, že můžete kdykoli potřebujete pohodlně a snadno nabíjet, i když jste na cestách, například s využitím služby Plug & Charge. Jakmile připojíte svůj elektrický vůz k nabíjecí stanici, dojde k jeho automatické rozpoznání a ověření. Nyní si můžete vybrat z několika uložených smluv od různých poskytovatelů.

BMW iX M60: Kombinovaná spotřeba elektřiny podle WLTP v kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 501–564

VAŠE EXKLUZIVNÍ
ROZŠÍŘENÁ SÍŤ NABÍJECÍCH STANIC.

0:00
0:00 /  0:00

Užijte si pobyt. Vaše BMW platí. Na mnoha exkluzivních nabíjecích místech našich prémiových partnerů, jako jsou hotely, restaurace, golfové kluby a další. Ve více než 50 zemích. Exkluzivní rozšíření Vaší sítě nabíjecích stanic pomocí BMW Destination Charging.

UŽIJTE SI
BEZSTAROSTNÉ CESTOVÁNÍ
ZÁSLUHOU TRAS OPTIMALIZOVANÝCH PRO NABÍJENÍ.

0:00
0:00 /  0:00

Bezstarostné cestování. Plánování tras se zanesením potřebných zastávek pro nabíjení přináší více komfortu. Zajistí, že na svých cestách vždy najdete ty správné možnosti nabíjení. Plánujte z domova prostřednictvím aplikace My BMW nebo přímo z vozu.

NAŠE
NABÍJECÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU SITUACI.

0:00
0:00 /  0:00

Ať už jste doma nebo na cestách, s pomocí našich řešení nabijete svůj vůz pohodlně a bez starostí. Přesně podle Vašich potřeb. Moderní technologie dále prodlužují Váš dojezd.

VŠE O ELEKTROMOBILITĚ.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW iX M60: Kombinovaná spotřeba elektřiny podle WLTP v kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 501–564

[1] Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂, spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.

[2] Dojezd závisí na různých faktorech, jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.